آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 09-21-2020، 06:21 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 11360

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
خوب مایدجون...چقد خستم.....این صندلی کلی ازم انرجی گرفت....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....

الان خوبی عزیزم.....صندلیت ک هیچ....خودت چطوریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....ن ن ...اینوبگو قلبت چطور.....چرا قلبت 420 میزنه....وایییییی....درک میکنم..الهی ...الهی....هیچی دیگ

خوب عزیزم....برات عکس میزارم.....ک تو این عکساجملات خوبیه ک مربوط به یه شخص میشه.....بهت یه لست از کاربرای گلمونو میدم.....تو باید از بین این لیست  جلو هر تصویر اسمو اون شخصو بنویسی...خوب....امیدوارم گرفته باشی منظورمو خانم خوشگلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب لیست ب این صورته::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهیل

(ارشد)

,

نیلا...

ماهیار

ارامش

مشاور

خوبی این لیستت بود عزیزم....ببین جلو هر تصویرم میتونی چن نفر از اسمارو هم بزاری....

خوب تصاویر بدینصورت استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  اینم رنگم خوبه ...سوالای بعدیو با این رنگ بنویسم....خش...خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ادامه تصاویر گلم.....

بازم ادامه تصاویر گلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب عزیزم.....سوال جدید...(قبول دارم سوال قبلیم خیلی مسافت بود خیلی مسافت.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب عزیزم یه عده سوال میزارم ...یه لیستم میدم...از اسمها خودت یه اسم بزار جلو جمله یا هرچی خلاصه ...گرفتی منظورمو دیگ   ببین لالن خودت متوجه میشی؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(من اینجوری نبودم...اینجا از این کارا یاد گرفتم منظورم پلیذیه...ولی تو ک نکردر چرا اینجئر کردم...اهان میخام ببینم بلد هستم یا ن...منو ببخش....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

asal501جون

سهیل

(ارشد)

,

نیلا...

ماهیار

ارامش

مشاور

1=خیلی دوس دارم بیشتر بشناسمتب عنوان یه دوست؟؟

2=خیلی دوس دارم از نزدیک ببینمت؟؟؟

3=خیلی دوس دارم طرفتو ببینم؟؟

4=خیلی دوس دارم بدونم چطور عاشق شدی؟؟؟

5=خیلی دوس دارم بدونم تا حالا عاشق شدی؟؟

6=دوس دارم بدونم الان چقد تو زندگیت موفقی؟؟؟

7=خیلی دوس دارم بدونم چرا همیشه و همه جاهستی؟؟؟

8=خیلی دوس دارم بیشتر از زندگی خوصوصیت بدونم؟؟

9=خیلی دو س دارم بشینی رو صندلی؟؟

10=خیلی دوس دارم بدونم چرا زود عصبی میشی؟؟

11=خیلی دوس دارم عاشقت بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(راحت باش بهم بگو...من درک میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

12=چطور اینقد روابط اجتماعیت بالا؟؟؟

13=دوس دارم بدونم چرا خشن بر خوردمیکنی فک میکنی جذاب میشی؟؟؟

14=دوس دارم بدونم چرا روابط اجتماعیت پایینه؟؟؟

15=دوس دارم بدونم چرا اینقد پسر خوبی هستی؟؟؟

16=دوس دارم بدونم چراپسر قابل اعتمادی هستی تو انجمن؟؟؟

17=چرا کشف نشدنی هستی؟؟؟

18=چراهمه بهت حسودی میکننن؟؟بخصوص مایدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19=میخام بدونم چرا همش انجمنی؟؟؟

اوف بسه دیگ...برم اگ چیزی ب ذهنم رسید بیام اضافه کنم!!!

وای عزیزم....تا حالا همچی کاری نکرد بودم....باور کن...البت یه بار هس...ولی اینقد نمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...چشام تیریویری میر...نیدونم چرا...برم بخوابم...خسته شدم.....ولی هنوز تو مسافت بودن اون سوال تصویریمم...خیلی ...خیلی....ار همون ک من و تو میدونیم عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب عزیزم ....من دیگ نمیپرسم....متوجه شدم کسایی هستن ک خیلی.....نمیگم .....

ولی اگ ناراحتت کردم یا یه حس بد بهت منتقل کردم ...شرمند عزیزم.....اصلا قصدم این نبود....

میخاستم یکم بخندی و شادباشی....

اینم از طرف من تقدیم ب تو عزیزم....

خیلی دوست دارم...مواظب خودت خیلی باش....بوووووووووووووووووووس زیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 06:53 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم...ادامه سوالات خوشگلم...میدونی الان ساعت چند ک دارم مینوسم...میدونی چقد ب خواب نیاز دارم....میدونی این همه رایو تنها واست جمع کردم...میدونی چقد خواهش کردم بیان بهت رای بدن...میدونی ما رکردو شکوندیم تو رای گیری100نفر حداقل رای دادن تو صندلی....بنظرت نباید ثبتش کنیم تو گینس فن...خخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..راستی ساعتو نگفتم الان ساعت6:40دق صبحه..میخام بخوابم ولی ن باید بنویسم...خوب برین سراغ سوالا.....خش خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بریم عسل جون سراغ سوالات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآخه اون وقت صبح چرا بیدار بودی( امروز|06:53 AM)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالهی عزیزم 
نمیدونم تشکر کنم یا بکشمت هنوز یه حس دوگانگی پیدا کردم ولی حس کشتنت بیشتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدجفتمون هم خیلی تلاش کردیم 
بریم تو گینس اسم بنویسیم .....یعنییییییییییییییییییییی من کشتمت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لطفا نفسیم با این رنگ ج بد ممنون  چشم 

اولین بار ک جلو کامپوتر نشستی چی حسی داشتی؟؟راستش حس خواصی نداشتم فقط خیلی دوسش داشتم 
اولین بار کی اول از کامپیوتر خونتو استفاد کرد بعدم ب تو یاد داد؟؟مامانم بود 

عزیزم رنگ سوالارو کلا ابی کن من الان با گوشیم واخهنی نیشه..نیدونم چرا اینجور دار میشه..ن ولش کن خودم میکنم!!از دست تو عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟7 سالم بود 

اخرین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟؟تخته نرد 
از خودت خیلی عکس میگری؟؟؟بیشتر ازم عکس میگیرن تا بخوام خودم عکس بگیرم کلا خانواده خوشحالی دارم که داییما عکس میگیرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ادم زود رنجی هستی یا ن؟؟؟ببین ار یا ن باید جواب بدی فقط گلم؟؟؟
یه زمانی خیلی زود رنج بودم 
ولی الان نه زیاد

چقد تحمل داری اگ یکی توف کرد توروت(ن عزیزم منظورم اب دهنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنیس....منظورم اینه بعضی وقتا ما ادما حرفایی ک میزنیم مث تف کردن توصورت مقابل میمونه...گرفتی منظورمو یا ن...)اون لحضه چیزی نگی؟؟؟
مطمئنن اون شخص از قصد اینکارو نکرده 
چیزی بهش نمیگم

زندگی قشنگه بنظرت؟؟؟خیلی قشنگ 

واس مردنم اماده ای؟؟؟؟ راستش بگم ....نه .... 
از مرگ میترسی؟ببین الکی نگو عزیزم...حس واخهیتو بگو؟؟؟نه از مرگ نمیترسم .... ولی خب از نوع مردن میترسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از چ سنی تقریبا حس کردی بزرگ شدی؟؟؟هنوز این حس بهم دست نداده
اول دبیرستان فکر میکردم که بزرگ شدم ولی هنوز اون حس بزگتر شدن رو ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بنظرت حجاب فقط با چادره؟؟؟بله یا خیر؟؟؟نه حجاب به چادر نیست 

بنظرت دل مهمه ک با خدا باشه یا ظاهر ادماتو اجتماع؟؟؟هر دوش مهم

خرین بار با خدا چ دردودلی کردی؟؟؟دیشب بود

اخرین چیزی ک ازخداخواستی چی بود؟؟؟دیشب بود  

خوب فعلا اینا تا اینجا بسه:))))))خخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدن ببین من میخام کسایی ک بهتم رای دادن بشناستن...و کسایی ک فک میکنن میشناسن ولی نمیشناستننن بشناستن...چقد فاز جمله سنگین بود یک صلواتی بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبگو دیگ..دار میخند...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

عسل از دست تو بچه .....هههههه......

(10-28-2014, 07:05 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم بازم سوال....خش خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...میدونی خش خش یعنی چی کلمه جدیدمه بزودی همه جا پخش میشه..وقتی داری تلفظش میکنی همونجوریم بخند...خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خخخ..برین سوال!!
امروز|07:05 AM آخه این وقت صبح بیدار بودی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟از دست تو عســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لطفا با این رنگ ج بد خوشگل ناز نازیم...خخخخ   یه ساعت گشتم تا این رنگه رو پیدا کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه درس خون بودی یا ن موقع مدرسه؟؟؟تو خونه زیاد درس نمیخوندم 
سر کلاس سعی میکردم یاد بگیرم 
تو خونه فقط تمرین حل میکردم وقت برای خوندنش نمیزاشتم

رشتت چی بود موقع دبیرستان؟؟؟تجربی

دوسش دلشتی رفتی یا ن؟؟؟؟نه دوسش نداشتم 

اولین بار ک رفتی دانشگا چ حسی داشتی؟؟؟؟حس خیلی خوبی بود 
اولین روز دانشگاه خیلی قشنگ بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اولین بار ک رفتی تو کلاس نظرت چیه کلاسوجلب کرد منظورم دانشگاست؟؟محیط خود کلاسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الان مدرکت چیه؟؟؟کارشناسی 

اولین سوتی ک تو دانشگا دادی چی بود؟؟؟سوتی تو کلاسا نداشتم زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با پسرا کل کلم میکردی؟؟؟اگر حق باهام بود بله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چخد متاسفانه نتونستی جزو بنویسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدک مجبور بشی از همکلاسی پسرت بگیری؟؟؟؟روزای اول  دانشگاه جزو مینوشتم ولی آخراش نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صدا ضبط میکردم اونارو گوش میدادم حس نوشتن نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چن بار همکلاسی پسرت ازت جزو گرفت؟؟؟؟کلا جزو نداشتم که جزو بگیرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدولی چون فعال بودم و مطلب علمی درمیاوردم که سر کلاس ارائه بدم 
اونارو ازم میگرفتن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدفکر کنم10 ،11  بار بود 

هدفت تو زندگی چیه؟؟؟تو هر کاری که میرم آدم موفق باشی 

میخای زندگی کنی...بعدمبری سرکار..بعدم بری شوهر کنی...بعدم بچه بیاری..بعدم عروسشون کنی..بعدم مرگ...اینه اینده ای ک تو ذهنته...؟؟؟نه زندگی فقط به اینا نیست 
دوست دارم استعدادمو پروش بدم خب در کنارش اینا هم هست ولی مهم برام اینه که بتونم اون استعداد هایی که دارم رو تقویتشون کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چقد سعی میکنی اطرافیانتو تو دنیای زنده منظورم واخهی ک راضی کنی؟؟؟قبلنا خیلی برام مهم بود همه از دستم راضی باشن ولی الان متوجه شدم نمیشه همه رو راضی نگه داشت 
ولی بازم احترامشون رو نگه میدارم 

چخد سعی میکنی تو دنیای مجازی ناراحت نکنی؟؟؟؟قبلا خیلی سعی میکردم 
ولی الان بازم بچه ها ناراحت میشن 
دیگه اشتباهی کرده باشم حتما معذرت خواهی میکنم

الان پس اندلزم داری؟؟؟اگ ار چقد؟؟یه مقدار کوچولو زیاد نیست تو بانک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگ نداری منظورم پس اندلزه...چرا نداری؟؟؟..............

چخد داری سعی میکنی واس ایندت...؟؟؟خیلی ، چون دوست دارم آینده خوبی داشته باشم 
به این اعتقاد دارم آینده هر کسی دست خودش البته میدونم بعضی وقتی با تمام تلاشی که میکنی کارا خوب پیش نمیره ولی خوشبختانه من تو هر کاری رفتم تا حدودی موفق بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چخد داری هیچی دیگ بسه چخدهااا؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداز دست تو عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اخرین کارخنداداری ک تو دنیای واخهی کردی چی بود؟؟همین امروز بود یکم گیج بازی درآوردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کلا سوژه شده بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خنده دارترین کاری ک تو دنیای واخهی واست اتفاق افتاد و الانم حتی ب ذهنت اومد و همیشه میخندونتت چی بود؟؟؟کلا اتفاقای خنده دار برام زیاد اتفاق میفته 

اخرین سوتیه دانشگاهیی ک دادی چی بود؟؟؟کلا زیاد اهل سوتی دادن نبودم 
شاید فقط روز کلاسارو اشتباه میکردم اشتباهی میرفتم سر کلاسا میشستم 
مثلا اگر امروز ساعت 3 کلا داشتم من اشتباهی فردا میرفتم ساعت 3 سر کلاسا میشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اخرین بار تو فضای مجازی ک خنده دارترین کاری ک کردی چی بود؟؟همین نظر سنجی خودمون بود ،هم دادن قدرتم برای 10 دقیقه که رو صندلی نشینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 07:19 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم بریم سراغ سوالای خوب  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   عسل عسل عسل ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یادت نره با یه رنگ روشن ج بد..چون سوالا تیرن..بشه خوند زیاد روشنم نباشه...خخخ
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهواسم هست من الان به جای تو نشستم فکر کن تو باید الان به این سوالات جواب میدادی 

اولین بارک عاشق شدی چند سالت بود(ببین منظورم جنس مخالفه ببین بازم منظورم پسره..خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن فقط عشق الهی داشتم و بس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد    .......16 سالم بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اولی بار ک رفتی دانشگا بعدش کم کم احساس کردی ب کسی علاقه داری(ببین بازم منظورم جنس مخالفه خش خش....جنس مخالف منظورم پسره هااااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)؟؟؟؟نه تو دانشگاه به کسی علاقمند نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بنظرت این بده ک یه دختر از یه پسر خوشش بیاد و بره بهش ابراز کنه...بگه اقا دوست دارم؟؟؟نمیدونم ... ولی اینو میدونم اگر به هر دلیلی دختر جواب منفی بشنوه خیلی اذیت میشه 

اولین خواستگارت مال چ سنی بود؟؟؟؟17 سالم بود 

اخرین خواستگارت مال کی بود؟؟؟چند هفته پیش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اخرین بار ک تو دنیای واخهی عاشق شدی مال کی بود...؟؟؟همون سن 16 سالگی بود 
پسریم بهت ابراز عشق کرد تو دنیای واحهی؟؟؟؟بله
پسریم رودرو ازت خاستگاری کرد یا فقط از طریق خانواد بود؟؟؟؟رودر رو هم خواستگاری کردن ازم 
تو دنیای مجازی کسی بهت گفته دوست داره(واس نپیچوندن سوال منظورم از کسی پسر هست(؟؟؟؟خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   .......بله بودش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو دنیای مجازی عاشق شدی....؟؟؟عشق که نه ولی خوشم اومده بود 

ببین همون سوال بالاس منظورم یعنی فضای مجازی...این عشق تبدیل شد ب دوست داشتن واست؟؟؟نه همون خوش اومدن بود 
این دوست داشتن ببین منظورم همون سوالای بالاس...هنوز تو دلته؟؟؟نه

دوست داشتن بده؟؟؟چرا دوستددشتن سخنر از عشقه(خوب باراول همه عتشق میشن..این عشق ب دوست داشتن تبدیل میشه میر کنج دلت اگ ضربه فنیت کنه..دل ادم تیکه تیکه میشه)..

جفتشم سخت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو دنیای واخهی کسیو دوس داشتی ک نتونستی بهش برسی؟؟؟تو سن 16 سالگی واقعا یه نفر رو دوست داشتم ولی خب بعدا دیگه هیچ حسی به اون طرف نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بازم منظورم سوال بالاس سعی کردی تلاش کنی ببینی شاید میتونی بهش برسی؟؟؟نه دیگه خودم دوست ندارم برگردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو محازی چطور سعی کردی اگ کسیو دوست داری تلاش کنی ببینی میتونی بهش برسی یا ن؟؟؟
نه تلاش نکردم 

الان حالت چطور عزیزم...من خووبم میاد..ن باید بپرسم..توام خوابت میاد مگ ن؟؟؟فقط عسل یه چیزی من کشتمت 
این سوال آخریات وحشتناک بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکشتمت عسل کشتمت 

ماید جان عزیزم..اینجور اخر هر سوالت بتویسی منو کششتی...فک نمیکنی ملتهیچی خودم چ فکری میکنم...نکن اینجور..نکن.....
مندوست داشتم ک پرسیدم...ببین همش میخندی....خخخخ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 06:14 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماید جان عزیزم..اینجور اخر هر سوالت بتویسی منو کششتی...فک نمیکنی ملتهیچی خودم چ فکری میکنم...نکن اینجور..نکن.....
مندوست داشتم ک پرسیدم...ببین همش میخندی....خخخخ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پروفتو بستی عسل جون مجبورم اینجا بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه دیگه 2 بار بیشتر نگفتم 
در بقیه موارد گفتم از دست تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم دوست دارم گلم 
بووووووس