اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-18-2021، 05:22 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12062

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 07:30 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونی کلی سوال نوشتم..اما دسم خورد همش نابود شد....
بسه فعلا اینا بعد خواب ایشالله از خجالتت در میام من برم فعلا....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستی یه سوال الان با این سوالات اگ برگردی ب موقع نظر سنجی بازم.وگ مقامات بالا بگن میشینی رو صندلیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الهی عزیزم نمیدونم بگم چه حیف که سوالات پرید یا بگم خوب شد سوالات پرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستش همین جوری که من نَشستم رو صندلی فقط به یه دلیل قبول کردم  
چون بهم گفته بودن سوالات آزاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آخرش دلیلشو میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنونم عسل جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
(10-28-2014, 06:18 PM)♫♪ Melody ♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-28-2014, 06:14 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماید جان عزیزم..اینجور اخر هر سوالت بتویسی منو کششتی...فک نمیکنی ملتهیچی خودم چ فکری میکنم...نکن اینجور..نکن.....
مندوست داشتم ک پرسیدم...ببین همش میخندی....خخخخ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پروفتو بستی عسل جون مجبورم اینجا بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه دیگه 2 بار بیشتر نگفتم 
در بقیه موارد گفتم از دست تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم دوست دارم گلم 
بووووووس

شوخی میکنم دوست جونم....
اصن فک نکنی ازت ناراحت میشم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدراستش من جای تو میبودم میگفتم ماید میکشمت اما قبلش  یه کار خوصوصیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهمون ک شبا میومدم بهت میگفتم باهات دارم بعدش کوشتن....

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ببین ماید جواب دادنات و دوس دارم..قلقکم ند بیام بپرسم هااا....جدی گفتم....ببین کی گفتم بهتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...البت از اون خوب خوباش میام میپرسم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بووووووووووس خیلی زیاد....شبم بمون کلرت دارم خوشگلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
مائده موفق باشی امیدوارم طوری بسوزی که تداعی خاطرش برات سوزش آور باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فش نده ...منم تورو دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
junho of 2pm

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
اولین باریکه نقاشی کردی کی بود؟
برای طراحی کلاس رفتی؟
از کی متوجه شدی به نقاشی و طراحی یا بطورکلی گرافیک علاقمندی؟
بیشترین طرحات حول چه محوری هستش؟
چه زمانایی بیشتر از قبل به نقاشی رو میاری؟
از چه زمانی از طبیعت خوشت اومد؟
چطور شد دانشگاه هم تو رشته های طبیعت رفتی؟
وقتی تو طبیعتی چه احساسی بهت دست میده؟
از کدوم طبیعت بیشتر خوشت میاد.کوه.جنگل.دریا
تو چه فصلی بیشتر دوست داری بری تو طبیعت؟
تو طبیعت و بصورت طبیعی هم طراحی کردی؟
بنظرت برای حفظ طبیعت چی کار میشه انجام داد؟

(10-28-2014, 10:06 AM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماِئده جان عزیزم یکم برات نوشیدنی گذاشتم میل کن عزیزم فدات شم الهی

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاشقتم عزیزم 
بوووووووووووووس فراون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 10:33 AM)yeganeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مائده جون.خوبی؟تبریک میگم ک رو صندلی داغ نشستی:)سلام عزیز دلم مرسی خوبم خوبی؟؟؟ممنونم گلم 
1.چ رنگی رو دوس داری؟رنگ آبی و سبز در بعضی مواقع بادمجونی و مشکی 
2.تو دبیرستان از چ درسی خوشت میومد از چ درسی بدت میومد؟عاشق شیمی بودم عربی رو دوست نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3.بستنی چ طعمی دوس داری؟دوبل چاکلت 
4.کمترین نمره ای ک گرفتیو یادت میاد از چ درسی بوده و چند شدی؟زبان اول راهنمایی11 بود از دیکتش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
5.چ ماشینیو دوس داری؟ مازراتی ،اپتمامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6.بارزترین خصوصیات ماه تولدت؟میگن مهربونیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7.قشنگترین فیلم و سریالی ک دیدی چی بوده؟چند وقت پیش یه فیلم آمریکای ترسناک دیدم اسمش یادم نیست فوق العاده بود 
8.چ عددی رو بیش تر دوس داری؟5 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالبته دلیل دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 11:22 AM)...Die RacisT... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک میگم خدمت میرسیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنونم صادق 
از مدل سوالات عسل نپرسیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سولات عسل رو موندم چطور جواب بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 11:37 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزم...خوبی...صبحانه خوردی عزیزم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..من ک ن الان دارم مینویسمو  جات خالی شیر میخورم......
بریم سراغ سوالاتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام عزیزم الان یه کوچولو غذا خوردم بریم گلم سراغ سوالات 
لطفا با این رنگ ج بد قشنگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خواننده مورد علاقت؟؟زانیار و سیروان ،انریکه، ......

نماز می خونی؟؟میخونم ولی نه همیشه متاسفانه، یکم سستی میکنم تو خوندن نمازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ماشین مورد علافت؟؟مازراتی ،اپتیما

خصوصيت بارز خودت چيه ؟ تو دنیایی واقعی خیلی شیطونم فعالم هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولخرجي يا سعي ميكني پس انداز داشته باشي ؟ متاسفانه راحت خرج میکنم، ولی پولم تونستم جمع کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زياد چت ميكني ؟ تازگیا زیاد شده 

سه تا كلمه كه ازشون متنفري ؟ منظور سوالتو متوجه نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عضو بسيجي ؟ نه 

به مارك لباس توجه ميكني يا رنگ و لعابش ؟ هر مارک هم رنگ و لعابش 

اصولا بيشتر حرف ميزني يا عمل ميكني؟سعی میکنم به حرفی که میزنم عمل کنم ولی خب پیش اومده  حرفی بزنم که نتونم عمل کنم بهش متاسفانه 

سرعت نتت چطوره ؟خوبه ولی  تازگیا کند شده 

كله پاچه دوس داري ؟ راستش خیلی دوسش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تنقلات زياد ميخوري ؟ خیلی تنقلات  میخورم مخصوصا شکلات و آجیل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شبا ساعت چند ميخوابي ؟ متاسفانه ساعت 1 تا 2

سوغات شهرتون چيه ؟ تهران که همه چی داره حالا هر چی دوست داری برات سوغاتی میارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا كسيو كتك زدي ؟ بله پسر داییمو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خشگلي يا بانمك؟ خیلی جذاب فوق العاده اصلا تکم من  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد......شوخی کردم نمیدونم بقیه باید بگن چطوریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مسخره دوران تحصيلت چه سالي بود ؟ من سالهای تحصیلمو دوست داشتم ، سال تحصیلی مسخره نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گوشيت چه رنگيه ؟ سفید 

بزرگترين آرزوت تو زندگيت چيه ؟ آدم موفق بشم 

ساندويچ گرم يا سرد ؟ چرا ؟ سانویچ سرد بیشتر دوست دارم دیگه چیکار کنم دوست دارم 

آدم خوش شانسي هستي ؟ تقریبا 

تا حالا جون هيچكسي رو نجات دادي ؟ نه پیش نیومده 

دوست داشتی قدو وزنت چن بود؟؟دوست داشتم قدم 170 بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اسم بهترين دوستت تو دنياي واقعي ؟شاداب و یلدا 

تو دنياي مجازي ؟ همه بچه های اینجا رو دوست دارم 

مامانتو بيشتر دوس داري يا باباتو؟ جفتشون رو ولی بیشتر به مامانم ابراز علاقه کردم 
ولی عاشق جفتشونم 

(10-28-2014, 11:39 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این رنگ ج بدم چش قشنگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چشم 

بهترین فیلم هالیوودی؟حافظه اسمیمم ضعیف ولی بیشتر فیلم های ترسناک هالیوود رو دوست دارم 
بهترین تاپیک! عکس desktopخود رو بزارید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین کارتون دوران بچه گیت. دیجیمون رو دوست داشتم 

بزرگترین خلافی که کردی خلافام زیادن کدومشون رو بگم 

بهترین سفری که رفتی پارسال سفر به تبریز 

دوست داشتی خارج ا:.8( ایران زندگی می کردی؟ زندگی کردن که نه ولی برای تفریح دوست دارم برم 

کجا؟ایتالیا و اسپانیا 

تا حالا چه کشورهایی رفتی..نرفتم

بهترین دوستت انجمن! همه بچه ها اینجا دوستای خوب هستن 

کدوم بخش یا تاپیک و بیشتر از همه دوست داری؟!بخش خودم رو خیلی دوست دارم( ostها )

اصن اهل کی پاپ هستی آیا؟!نه زیاد

کدوم گروه دخترونه؟![b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرونه؟!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بازیگرای کره ای مرد یا زن کدومشون و بیشتر می دوستی؟من اسما یادم نمیمونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سه تا سوال بالا عکسم براشون بذار.

بهترین موزیک ویدئو B2ST Junhyung-Flower-

بهترین آهنگ

بهترین ost  مال سریال It's.Okay.It's.Love

من و چقدر می شناسی؟!خیلی مهربون و شیطونی عسل جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/b]

(10-28-2014, 11:42 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد اینجا سر گرمیت چیه؟؟آهنگ گوش دادن سریال دیدن 
با دوستام برم بیرون 

توزندگیت هندی بازی درمیاری؟نه اصلا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وقتی غذامیخوری غذارومیخوری یاکل چیزایی که توغذاهستن؟ هوووووم 

کل غذا رو میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کیا خیلی عصبی میشی؟سخت شد بزار یکم فکر کنم ...... وقتی با یکی کار واجب داشته باشم بعد در دسترس نباشه 
عجله داشته باشم وسیله نقلیه نباشه 
آخه من دقیقه 90 ام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دست پاچلفتی هستی؟ نه 

اعتماد به نفست درچه حده؟80 درصد 

کاری که بهت ارامش میده؟قدم زدن قهوه خوردن آهنگ گوش دادن 

بهترین نکته ای که اززندگی کردن تاحالافهمیدی؟نباید زود قضاوت کنم 

ممنون میشم جواب پایین روبدی :)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نمیدونم والا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد