آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-23-2021، 05:36 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12099

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 11:47 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ پوستت ؟  سفید 

موهات بلنده یا کوتاه؟بلند 
استایل لباس پوشیدنت چجوریه؟  در مواقع عادی اسپرت و بعضی مواقع هنری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چجوری آرایش میکنی؟غلیظ یا ملایم   ملایم 

وقتی ناراحت یا عصبانی میشی چیکار میکنی؟  آهنگ گوش میدم البته اولش میرم تو اتاقم یه چند دقیقه ساکت میشینم 
  از چجور پسرایی خوشت میاد؟  پسرایی که به تیپشون اهمیت میدن والبته عطر حتما میزنن و پسرای شیطون 

تو جملک عضوی؟نه 

اگه هستی نام کاربریت چیه؟.....

شنا بلدی؟؟؟تا حدودی البته تازگیا بهتر شدم 

حاضر جوابی یا خجالتی؟تو جمع غریبه اولش خجالتیم ولی اگر یخم باز بشه حاظر جوابم میشم 
آبجی یا داداش داری؟  نه من تک فرزندم 

لاک چه مارکی میزنی؟  معمولا همه رنگی میزنم به جز صورتی از رنگ صورتی خیلی بدم میاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اسم صمیمی ترین دوستت چیه؟شاداب یلدا 

از کدوم یکی از بچه های کره فروم بدت میاد؟کسی نیست 

از کدوم یکی خیلی خوشت میاد؟از همه 

شماره کدوم عضوای کره فرومو داری؟2 نفر رو دارم البته یکیش از دوستای صمیمی خودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه با کسی حرف زدی صدای کدومو بیشتر دوست داری؟2 صدای کاملا متفاوت چی بگم 

اگه محمد موسوی بیاد خواستگاریت واکنش و جوابت چیه؟نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کمترین نمره ای که توی مدرسه گرفتی چند بوده؟11 از زبان 

تا حالا با پسرا دعوات شده؟بله 

بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی چی بوده؟زیاد بودن همیشه بهترین هدیه هارو از مامان بابام گرفتم 

من چرا اینجور میکنم من اینجور نبودم...اصن نمیخاستم سوالی بپرسم...من بد شدم...ن من هنوز خوبم....ماید عزیزم منو ببخش...منو ببخش...میخام ک با تو باشم..تو این دنیای دیونه کسی منو نمیفهمه...خواستم....ولش کن...چی دارم میگم..بریم سراغ ادامه سوالا عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی عسل ............... بزار من سکوت کنم بهتر 
ببین کسی ازم سوال نداره 
نمیدونی چقدر سخت دارم تایپ میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیشه من صوتی صدامو بفرستم تایپ نکنم
قصدت از ثبت نام برای صندلی داغ چی بود ؟منو اغفال کردن قرار نبود من بشینم همه برنامه ریزی کرده بودن عسل بشینه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به کدوم کاربرا اینا میاد ؟

مودب ترین:yalda73

بامزه ترین:  ..Die RacisT  " Jang Bogo

شوخ ترین:...Die RacisT
فعال ترین:somayye شــــکوفـــه ADMIN Soziyana yalda73
بهترین مدیر:ADMIN

زحمت کش ترین :somayye شــــکوفـــه ADMIN Soziyana yalda73

بهترین دوست :yalda73 شــــکوفـــهasal501"M A R Y A M" 

نظرت در مورد من ؟خیلی شیطون و بامزه ای مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کدوم شکلکا رو دوست داری ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 11:54 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با مشکی جواب بد عزیزم...بووووووس  واس رفع خستگیت..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد4:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خش خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد21::مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عسل عسل عسل از دست تو بشر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمترین دغدغه فکریت؟ 

چی بپوشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین لحظه خوش زندگیت؟      لحظه خوش زیاد داشتم مخصوصا وقتی کنار مامان بابامم 

آینده خودت رو چه جور می بینی؟  روشن 

دوست داشتی توی کدوم دوره تاریخی به دنیا میومدی؟   دوران هخامنشی رو دوست دارم ولی خب هیچ چیز دوره خودمون نمیشه از نظر تکنولوژی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین شخصیتی که روی شما اثر مثبت گذاشته کیه؟  پسر خالم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ویژگی های همسر آینده    آدم مستقلی باشه از هر نظر ، کسی که بتونه اطمینانم رو جلب کنه 

راستگو باشه ،سنجیده رفتار کنه 

.ماشین مورد علاقه  مازراتی و اپتیما 

چرا این آواتار   همیشه آواتار نینا بود این دفعه برای تنوع اینو گذاشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زندگیتون چه رنگیه؟ رنگین کمانی 

ا حالا شده دعوا کنی و بزنی طرف دعوات رو؟دعوا کردم ولی دست بزن تو دعوا ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بزرگ ترین هدف زندگیت؟ یه کار خوب داشته باشم ویه زندگی موفق 

به نظرت بچه ی خوبی واسه بابا مامانت هستی؟  راستشو بگم از نظر خودم نه ، از نظر فکر من کاملا با خانوادم فرق داشتم مخصوصا سر رشته تحصیلیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده از دوستی با کسی پشیمون بشی؟  بله 

تحصيلاتتون در چه مقطعي و چه رشته ايه؟ کارشناسی مهندسی منابع طبیعی محیط زیست 

بهترين و زيباترين جايي كه مسافرت رفتين كجا بوده؟ رامسر تبریز شیراز 

دوست داريد باقيمانده ي زندگيتون رو در كدام شهر ايران سپري كنيد؟ تبریز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ورزش مي كنيد؟چه ورزشي؟  تا حدودی والیبال یکم چند سال پیش ورزش های دیگه هم میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 11:57 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرين سوتي که دادي چي بوده ؟؟یه کلمه انگلیسی رو اشتباه تایپ کردم اونم تو محل کار، فاجعه بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولخرجي يا هميشه اقتصادي عمل ميکني ؟؟ متاسفانه ولخرجم 

متوسط ماهانه قبض موبايلت چنده ؟ همراه اولم 20 تومن ایرانس 3 4 روز یه دفعه 2 تومن شارژ میکنم 

دوست داري تولد چي هديه بگيري ؟کیک شکلاتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآرزو به دل موندم بابام همش کیک میوه ای میگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتصمیم گرفتم از سال دیگه خودم کیک بخرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا تو قصه ها خورشيد خانم هست و آقا نيست ؟چون خورشید زیباست و انرژی میده مثل خانوما ولی آقایون کلا انرژی خانومارو میگیرن 

طرفدار چه تيمي و کدام بازيکن هستي ؟ استقلال فقط به خاطر رنگش وگرنه زیاد نگاه نمیکنم 

از کدوم بازيگر خوشت مياد ؟ داخلي و خارجي ؟؟داخلی بهرام رادان 
خارجی کیانو ریوز

جزاير لانگرهانس ميدونيد کجاست؟رشتم تجربی بوده میدونم ، یه حجمی از پانکراس رو شامل میشه 

روزي چند ساعت تو نت هستي ؟؟  فکر کنم 5 6 ساعتی بشه 

اگه بخواي يوزر دوم انتخاب کني چي ميذاري؟؟

اد لیستت رو توی یه جمله توصیف کن؟ادلیستمو به تازگی پاک کردم 
ولی 20 نفری که جز دوستام بودن واقعا مهربون و دوستای گلی بودن و هستن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :MღღM   آفلاین
دیدم داره خاک می خوره حیفم اومد بالا نیارمش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خانوما روی یک سری چیزا حساس هستن ببینم نظرت چیه

ازدواج ؟
ازدواج مجدد ؟
زن دوم شدن
خراب کردن زندگی یک زن دیگه با تحریک حس حسادت ؟
درسته زنها حسودن ؟
چرا اینقدر که زنا به خودشون میرسن مردها نمیرسن ؟
نظرت در مورد لوازم آرایش؟
درسته کسایی که آرایش میکنن قبل ازدواج افرادی هستن که توی دید نیستن میخواد بیان توی دید؟
خودت آرایش میکنی؟
موبایلت چیه؟
شماره موبایلت رو میزاری؟
اگه نمیزاری من بزارم؟!
نظرت چیه بپری تو استخر ببینی آب نداشته ؟
اگه قرار بود از خانومهای فروم یکی رو برای من بری خواستگاری از کی خواستگاری میکردی؟
اگه یک روز بگن مائده عاشق شده ما به کی باید شک کنیم؟
اگه بگن امشب باید یکی رو بکشی غیر من به کی فکر میکنی ؟
اگه قرار باشه خودکشی کنی طناب رو انتخاب میکنی یا پرش از برج میلاد ؟
یک روز رو فرض کن متاهلی توی ولیعصر داری راه میری میبینی آقاتون با یکی دیگه داره میپلکه تعقیب میکنیش یا بی خیال کنجکاو میشی؟
اگه تعقیب کردی و دیدی به خونه ای ختم شد چه فکری میکنی به آقاتون شک میکنی؟
درسته میگن هر دختر و پسری که با کسی باشه بعد ازدواجم باکسیه؟
این جمله تورو یاد کسی میندازه آیا ؟ : اگه با دوست پسرت ازدواج نکنی باید با دوست پسر یکی دیگه ازدواج کنی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :yalda73   آفلاین
سلام مائده جونم۴-روزهای بارانی یا برددد

۱-ب عشقم از چه نوع سنگهای قیمتی خوشت میاد ؟
۲-بیشتر ساعت هایی که می خری چه مارک های می خری؟
۳-!مائده جانم از چه نوع گلی خوشت میاد
۴- از چه ورزشی بدت میاد؟
۵-کدوم فصل از چهار فصل رو دوست داری

؟

خستهدتباشد

(10-28-2014, 12:16 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشی عزیزم...
الان میدونی چی شد...
با سیستم بودم...سوال داشتم طرح و کپی میکردم...ویندوز 10 مسافطو گرفت خودکار ویندوزو اپدیت کرد...نمفهمه من کار دار...الان کی تموم بشه خدا میدونه...چرا اینجور شد اخه...ایشکککک....

ممنونم 
سیستمت دلش به حال من سوخت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خواسته یه کمکی به من کرده باشه

عزیزم با این رنگ ج بد  چشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بزار اینجام چند تا سوال بپرسم!!! بپرس عزیزم 

ب چ دیلی دختر لوسی هستی...؟؟؟چون شاید تک فرزندم (البته بگم فقط تو خونه لوسم تو جمع اصلا اینطوری نیستم یا حتی بین دوستام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فقط برای مامان بابا خودمو لوس میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

کی بیشتر لوست کرد تو خونه؟؟؟بابام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب چرا پسر دایی جون خیلی هواتو داشت؟؟؟چون پای ثابت خلافاش بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیترسید لو برم بعد اونو دعوا کنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دخترای دیگم بهت حسودی میکردن؟؟؟من تهتغاری فامیلم کسی بهم حسودی نکرده 

تو سن 16یا17سالگی ک اوج خامی عاشق شدی در یک نگاه...ولی بعدش مث اب خوردن فراموش کنی؟؟؟؟نه در یه نگاه نبود 
کلا شخصی نیستم که تو یه نگاه عاشق بشم 
نه مثل آب خوردنم فراموشش نکردم 

علم بهتر یا ثروت....ببین عزیزم الکی ج ند واخهیتو بگو؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیه جاهایی ثروت یه جاهای علم 
هر جفتش به نظر من لازم  

بنظرت الان چن نفر میخان من موقع صندلی بعدی فقط برم بگم من هستم ..تلافی این ک نشستی رو صندلیرو در بیارن؟؟؟؟
کل انجمن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن خودم از ادمین درخواست میکنم بهت 3 تا رای بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چقد با واخیتهای زندگی روبرو شدی؟؟؟تقریبا روبرو شدم کم و بیش ، تو همین سال اخیر بیشتر بود

چخد سعی کردی با تمام لوس بودنت(خخخ خودت گفتی تو سوالای قبلی عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)باخیرو درک کنی؟؟؟  کلا فقط  تو جمع 3 نفری خانوادم لوسم 
ولی سعی میکنم افرادو درک کنم (میدونم گلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

فعلا اینا بسه تا این کامپوتر مسافت درست بشه...همه چیز دس ب دس هم میدن....از بیخابیام تا خواب اومدن تا اپالو هواکردن کامپوترم ...ک من ازت سوال نپرسم.....هییی...؟؟
خب چه کاریه عسل جون 
من راضی به این همه مشقت نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زن خوشبخت چ زنیه؟؟؟زنی که  بتونه خودشو ثابت کنه به همه 

مرد خوشبخت چ مردیه؟؟؟مرد هم همین طور 

میخای مزدوج شدی...دوران نومزدیت چقد طول بکشه؟؟؟1 تا 2 سال مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصن دوست داری قبل نومزدی با هاش بیشتر باشی..یعنی واس شناخت بیشتر...؟؟؟چ مدت ..باشه تا موقعی ک بشناسیش..فک کن یه دکتر باشه...چقد طول میکشه تا بشناسیش..اونم یه دکتر جراح قلب...؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟

اونم 1 تا 2 سال 
کلا به پزشک جماعت جواب مثبت نمیدم 
چون اصلا نیستن 
همش تو بیمارستانن 

راستی گلم..مجازی چخد دوستان اوهمم هممم.سعی کردن زیر پوستی بهت بفهمونن مام عستیم ببین..کیس خوبیم...ولی تو سریع گفتی داداشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی گرفتی و میخاستی طرف خیلی جلو نرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خدا منو نکشه این سوالات چیه...ماید میبوسمت از راه خیلی دور؟؟؟؟

فعلا برم یه چرخی بزنم.....

یعنی از دست تو عسل 
یعنی عسل ...........عسل عسل عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 12:36 PM)ERIKA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1- چرا بعضی روزا در مورد هم ماه و هم خورشید وقتی توی افق شرق و افق غرب قرار دارند اندازشون بزرگتره ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نمیدونم والا تا حالا همچین سوالی برام پیش نیومده بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میرم تحقیق میگم نتیجش رو میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2- چرا موقعی که خورشید توی افق شرق و افق غرب قرار داره نورش کم عفوله و میشه بهش نگاه کرد ولی وقتی از این منطقه ها خارج میشه چنان نورش زیاده که نمیشه بهش نگاه کرد ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی اگر تا حالا همچین سوالاتی برام پیش اومده باشه که برم دنبالش 
برم بپرسم میام جواب میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3- نظرت درمورد ایده من درمورد صندلی داغ چیه ؟  ایده شما بود ؟؟؟آقا من قرار نبود بشینم این صندلی برای یکی دیگه بود 
یهو نمیدونم چی شد منو نشوندن 

"ایده درمورد صندلی داغ ؛ وقتی یه نفر توی نظرسنجی صندلی داغ برنده میشه در فاصله زمانی برگزاری صندلی داغ بهش "تگ رنگی مهمان صندلی داغ" بدید

مزایا :

1- شناسایی راحت این کاربر در انجمن
2- ترغیب و تهیج سایر کاربران با دیدن فرد برنده بواسطه رنگی بودنش برای بیشتر پرسیدن سوالات
3- کاهش 50% اسپم ها در تاپیک برگزاری صندلی داغ

(توی بازه زمانی که کاربر برنده صندلی داغ داره به سوالات جواب میده ، دیگه لازم نیست پرسش های دوستانش رو " نقل قول " بکنه و کافیه دکمه ویرایش رو بزنه و پاسخش رو روبروی سوالات تایپ کنه)"

ایده فوق العاده خوبیه کاملا باهات موفقم عزیزم انشاا.. سر عسل جان همین طرحو پیاده میکنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
جانم ماید جان....
اینقد میگی عسل....عسل....چیزی شد عشقم....
دلت میخاد بپرسم بازم....
از همین سوالای خوب خوب...
بگو ...اشکال ندار فدات شم..تعارف نکن اصن...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لینجور خص نگو عسل.عسل....مردم چی فکر میکنن..میگن حتما بین این دوتا چیز میز خاصی هس...بزار اومدم پروفت صدام کن همش....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...
خواستی بگو اخر هفته بیکارم بازم بیام سوال بپرسم...ولی دیگ نگو عسل ...عسل...اون اینجور خاص...خدادمنو نکشه....خش...خش...خش...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....خخخخ

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
وقتی بچه بودی و متوجه شدی بچه های فامیل خواهربرادر دارن.چه برخوردی کردی؟
به خانواده ات هیچوقت راجع به تنها بودنت گفتی و اینکه فرزنددیگه ای داشته باشن؟
بچه های فامیل به تک فرزند بودنت حسادت میکنن؟
تنهایی های تک فرزندی رو چجوری پر میکنی؟
بنظرت تک فرزندی حسادت داره؟
شده به بچه های فامیل که خواهروبرادر دارن حسادت کنی؟
اولین حرفی که میشنوی چیه؛زمانیکه میگی من تک فرزندم؟
سه تا خصوصیات مثبت و سه تا خصوصیات منفی تک فرزندی رو بگو؟
بهم گفتی سرکار میری.کارت چیه؟
تو اتاقت.از طرحات گذاشتی؟

نویسنده :Mostafa   آفلاین
سلام خسته نباشی مائده...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نشستن روی صندلی رو (حالا به هر طریقیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) تبریک میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودت خوبی دختر طبیعت؟؟؟
الان سرد نیست هوا به نظرت؟؟؟ حالا هرچی هم صندلی رو داغ کنیم زود سر میشه که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصلا چرا طبیعت؟؟ مهندسی هم خوبه ها(ولی یک خورده سخته)
چرا رنگ مشکی رو دوست داری؟
چرا بعضی جاها تبلیغ کننده هستی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه خبر از آقای آلمان نازی دوست؟؟ که از قضا همشهریم بود
نظرت در مورد تاپیک "آخرین هشدار به متخلفین" توی فروم قبلی؟؟
اون موقع خیلی ابهت داشتم نه؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این اواتارت و خودت شباهتای زیادی بهم دارین...میگم برو بدلش شو..چطوره؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چی شد که اومدی این فروم؟؟
کی بهت مقام داد راستی؟؟ من یا علی یا ادمین؟
چرا بِیبی فیس خو؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ماه رمضون نزدیکای اذون..چه حالی داشتی؟؟ (مخصوصا موقعی که قبلش کلی دلتو اب میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
چرا اون فروم بهم میگفتن پلید؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باورت میشه از موقعی که اون فروم بازنشسته شدم تا این چند روز پیش هیچ پلیدی نکرده بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دستمال کاغذی کنارته که نه؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چندتاشونو دماغی کردی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صدات خوب شد؟؟؟ اینجور ضعیف باشی ضعیفه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یکبار برام از اون نسکافه های خوشمزه ت آوردی چنان هوسم کرد سریع رفتم تو اشپزخونه درستش کردم تا بیش از این زجر نکشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هرپلیدی سرت بیاد حقته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدترش این بود که یکبار هیچی نداشتیم..مجبور شدم شیر خالی بخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از گوشیت راضی هستی؟؟ فکر کنم من بهت یک مشاوره کوچیک دادم...همون موقع
بیشتر با همراه اولت حرف میزنی یا ایرانسل؟؟
هرچندوقت یکبار گوشیتو میزنی به شارژ؟
خب اینا رو جواب بده تا بازم فکر کنم...
ببین کلی خودم درس وکار دارماااا ولی دارم برات سوال طرح میکنم که بسوزی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد