اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 09-25-2020، 03:07 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 11441

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 12:53 PM)TikTaak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سیلام سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا بهت میگن مائد :ماجراها داره اسم من ،فقط بگم اسم من اولش غزل بود بعد تبدیل شد به مائده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو خونوادتون چند نفرید : تک  فرزندم که با مادر و پدرم میشه 3 نفر
معیارات رو بگو واسه همسرت :خوش تیپ باشه ، جذبه داشته باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد کسی که واقعا اعتمادمو جلب کنه  کسی که برای آیندش برنامه ریز داشته باشه
میگن شهریوری ها خیلی جذابا راسته : معلوم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مخ یه دختر شهریوری رو چطور باید زد :تا یه دختر شهریوری نخواد مخش زده بشه هیچ کس نمیتونه مخشو بزنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دختر شهریوری که باهات قهر کنه چطور باید از دلش دربیاری : راستش من بقیه دخترای شهریوری رو نمیدونم ولی من سریع فراموش میکنم فقط بفهمم طرف خودش یکم پشیمون از کاری که کرده دیگه به روش نمیارم  چی بینمون شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یلدا دوست داری : یلدا دوست صمیمم معلوم خیلی دوسش دارم یه عالمهههههههههههمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شکوفه چی :عزیز دلمه ،همکار عزیزم ، و دوست خیلی خوبم تو انجمن  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سهراب میگن با سیاست راسته :سیاست خوبه ، هرکسی باید داشته باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عسل دوست داری چکارش کنی :عسل عسل عسل .....هیچی نگم بهتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به تالع بینی اعتقاد داری :نه اعتقاد زیادی  ندارم ولی خب هر از چند گاهی یه نگاهی میندازم 
رنگ مورد علاقت :آبی سبز بنفش بادمجنی مشکی 
با رنگی که متنفری جواب بده این قسمتو :صورتی 
نظرت راجع به من چیه :خب راستش زیاد باهات صحبت نکردم ، ولی چند دفعه که صحبت کردم فهمیدم بچه خونگرمی هستی منو یاد گروه تیک تاک میندازی 
اسم مستعارت چیه تو دانشگاه ، خونه : اسم مستعار ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سرعت تاپیت چطوره :تقریبا خوبه 
چرا مدیرای اینجا کسی رو بن نمیکنن :سیاست انجمن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالبته بنم داشتیم ولی خب برگردوندن 
خشونتت در چه حده :به مرحله خشونت کمتر میرسم ولی اگر برسم هیچی دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از کی تو انجمن خیلی خوشت میاد :همه بچه های اینجا 
بین این 3 تا کیو میپسندی تو مدیریت :هر 3 تاشون مدیرای فوق العاده هستن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1 سهراب
2 سهیل
3 مصطفی

فعلا کافیه :) ممنونم مرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:21 PM)TikTaak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اهنگ رو شنیدی:  نه نشنیدم دقیقا کیه خوانندشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نوشابه واکنم ؟ماچاکریم ولا ...میخوای همرات کنم؟ماچاکریم والا...اوازی سر کنم ؟ ما چاکریم ولا / گلی دختر / گلی دختر / شاهزاده ای دختر / قربون چشات بروم تو عروس بندر(به خودت نگیری ها)
2. اصلا آهنگ گوش میدی؟ چه سبکی؟ چه خواننده ای؟کلا من همش در حال آهنگ گوش دادنم پاپ ،رپ ،در بعضی مواقع جاز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آهنگی قشنگ باشه گوش میدم ولی بیشتر سیروان زانیار آرمین گروه تیک تاک ،25band،7band، چارتار .........

3. خواستگار بیاد برات.....همه ی ویژگی هایی هم که میخوای داشته باشه....ناز میکنی یا سریع ج میدی؟سریع جواب میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4. نماز میخونی؟سروقت؟متاسفانه تو نماز خوندن کم میزارم ولی مواقعی که میخونم سعی میکنم سر وقت باشه 
5. به نظر تو دوستی دختر و پسر حرامه؟ به نظر من نه 
6. دست پدر و مادرت رو بوسیدی تا حالا؟بله 
7. منو توی خیابون ببینی چی بهم میگی؟!مسلما چون تا حالا ندیدمت تو خیابونم نمیشناستمت 
8. چند تا خواهر داری؟چند تا برادر؟تک فرزندم
9. صمیمی ترین دوستت توی انجمن؟خارج از انجمن؟شکوفه و یلدا ............ شاداب 
10. اگه توی خیابون کیفتو بزنن چیکار میکنی؟  گریه میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالبته فکر کنم چون تا حالا برام اتفاق نیوفتاد 
11. پینت بال تا حالا رفتی؟ اگه رفتی چه حسی داشتی؟ چند تا تیر خوردی؟ قرار بود برم برنامم کنسل شد البته قبل از ماه رمضون بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12. فوتبال نگاه میکنی؟اگر بازی مهیج باشه 
13. روبیک بلدی؟نه بلد نیستم تا آخر برم درستش کنم مکعب رو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14. مدل گوشی؟سامسونگ 
15. شمال اومدی؟بله 
16. جمله زیر چند تا غلط املایی داره:
پا ارز شلام حذمب سما و حانواذه ی مهترم................ ... ...... ..... ............... با عرض سلام خدمت شما و خانواده محترم ........... 11 تا فکر کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17. طالبی عسل رو توی خیابون سر کار بذاریم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبله بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18. بهترین خبری که شنیدی؟
19. بد ترین خبر؟فوت مادر بزرگم 
20. شما دخترا چجوری دعوا میکنین؟ اخرین دعوای جدی ای که کردی با کی بوده؟اصولا من زیاد اهل دعوا کردن نیستم بیشتر سکوت میکنم ولی اگر واقعا عصبی بشم فقط اشتباهاتی که طرف مقابلم کرده رو میگم و رابطم رو باهاش کم میکنم دعوای خیلی جدیم جدی مربوط میشه به دوران راهنماییم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیگم کلا اهل داعوا نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
21. به سیاست علاقه داری؟ به سیاست علاقه دارم ولی آدم سیاست مداری نیستم متاسفانه 
22. منو ناظم میکنی؟چه شرایطی باید داشته باشم؟کمی خود شیرینی:مائده چقدر دوست داشتنیه چقدر خوبه! چقدر خانومه! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ناظر شدن دست من نیست دست مدیرو معاون ، ارسالات زیاد باشه بعد خودت برو بگو آمادگی داری برای ناظر شدن 

23. گرمت نیست؟پپسی باز کنم براتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه هنوز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
24. یه دقیقه پاشو برو پشت صحنه...بچه ها میگن میکروفنت خرابه    مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددرست شد میکروفن ؟؟1 2 1 2 1 2....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
25. چه اسمی رو دوست داری؟ اسم دختر هستی اسم پسر راسین و کیان  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
26. تا به حال رفتی کلانتری؟  نه 
27. کدوم یکی از بچه های انجمن رو حضوری دیدی؟3 تا از بچه های انجمن رو البته هر 3 تاشون دوستامن البته 2 تاشون دوست دوستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
28. اواتارم قشنگه؟ قشنگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
29. نظرت راجع به من؟پسر خونگرم و مهربونی هستی 
30چه غذایی دوست داری؟بیشتر فست فود دوست دارم بعدش ماهی بعدش هر غذایی گوشتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
31. چه نوشیدنیی؟نوشابه کوکا ، نسکافه 
32. نظرت راجع به ایران؟شمال؟اسلام؟ایران واقعا یه کشور دوست داشتنی هستش من همه جای ایران رو دوست دارم جاهای زیادی داره که نرفتم که دوست دارم برم همه جاهاشو  ببینم 
من عاشق شمالم مخصوصا رامسر، جواهر ده 
اسلام دین کاملی هستش
33. مبل دوست داری یا پشتی؟مبل راحتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
34. اسپیکر یا هدفون؟هدفون 
35. کلاه قرمزی یا من؟ کلاه قرمزیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
36. سیب یا پرتقال؟پرتقال خونی 
37. سامسونگ یا نوکیا یا اپل یا غیره؟اپل ولی گوشی خودم سامسونگ 
38. بخاری برقی یا شوفاژ؟شوفاژ
pc39یا لپ تاپ؟لپ تاپ 
40. امضام قشنگه؟ خیلی قشنگ 
41. نظرت در مورد اهنگ پروفم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد راستش گوش نکردم در اولین فرصت دانلود میکنم گوش میکنم نظرم رو میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

xeeمن چون میدونم الان تو شکی خیلی سوال نمیپرسم همش چندتا(خصوصی نمیپرسم حرص نخوری)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلاممممممممممم عزیزم مرسی گلم همه سوالات خصوصی رو عسل پرسید فکر کنم فقط چند تا سوال از دستش در رفته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با یه رنگی جواب بده به این رنگه بیا حتما چشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1.اگه گفتی اسم من چیه؟(تقلب نکن از خودت بگو)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فکر کنم زینب درست ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد2.چه حسی داری از داشتن همچین کارمند بی بخاری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه اتفاقا خیلی پست های مفیدی میزاری 
ولی باید جفتمونم فعالیتمون رو زیاد کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3.دوس داری از عسل چطور انتقام بگیری؟(بگو خودم برات میگیرم) آخ آخ آخ دست رو دلم نزار هنوز گیجم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میخوام یه نظر سنجی بزارم چه جوری تلافی کنم
4.اینایی که سوالای خصوصی پرسیدن رو چطوری بکشم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   فقط عسل بودش که سوال  خصوصی پرسید 
حال  حالاها من کارش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  قرارمون این بود هر کی بشینه صندلی داغ آزاد باشه ولی مشکل اینجاس قرار نبود من بشینم وگرنه شرکت نمیکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الف:حلق آویز به سر در انجمنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ب:قطع سر با گیوتینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ج:مجبورشون کنم روزی 12000بار بیان بگن مائده العفو تا روزی که از رماتیسم انگشت محو شنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

د:بدیم مصطفی با روش خودش با قصاوت قلب محوشون کنه (خدا بدادشون برسه)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حالا یه برنامه خوب دارم  براشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5.نظرت درمورد پیشناهاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 چیه؟به نظر من خوبه پیشنهاد مریم جون 

6.نام ببر 6 تا از ورایتی شو های کره ای که دیدی؟(مدیر بخششی حواست هست)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدراستش من وقت نمیکنم نگاه کنم 
7.از اون 6 تا 3 تا رو به طور خلاصه بگو چی شد؟(از توضیحات تخلب نکن)
 نگاه نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

8.اممم 5 تا ost مورد علاقه خودت رو بگو؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدزیاد بودن مخصوصا ost چیزی نیست عشق ،
نگهبانان شب ، تو از ستاره اومدی ،مرد خوب ،ایمان ......
9.انیمه یا سریال؟چرا؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهم انیمه دوست دارم هم سریال 
10. ترجیح میدی بخوابی یا بیدار بمونی برنامه مورد علاقه ات رو ببینی؟؟؟؟؟(اینموقعیت رو در نظر بگیر : اگه باعث بشه فردا خورد له نابود پوکیده چشا قرمز زیرش پر از دارک سیرکل باشه)

راستش من آدم خوابالویی هستم میخوابم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبعدا دانلود میکنم 
11.خخخخ میرسیم به قسمت بدجنسی از بین اینا که میگم 1 نفر رو انتخاب کن

سهراب یا سهیل؟
سهراب یا مصطفی؟  میونیه منو با مدیرا خراب نکنید من فردا بن میشم نکنید اینکارومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هر 3 تا مدیر عالین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سهیل یا مصطفی؟
عسل یا شرک؟

سمیه یا مادر فولاد زره 
من یا زیبای خفته؟     

مدل این سوالات رو بلد نیستم جواب بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13.نظرت درباره عدد زیبای 13؟نظر خاصی ندارم ولی به نظر من نحس نیستش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14.به نظرت بسته؟(شایدم بازه؟؟) کجا بسته یا باز  ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15.کی ما رو میبیرین اردو تحقیقات؟کی دوست داری بریم؟؟
16.به ما اضافه کاری و مزایا میدین بعد از این تلاش سخت در راه مدیر کبابی کردن؟(دستور مستقیم از بالا بوده من هیچکارم)    از دست شماها ، اضافه کاری دوست داری ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:49 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرت درمورداعتمادهای اینترنتی چیه؟کلایه توضیحی بده:)

خب اعتماد نباید کرد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی عاشق اون الناز 17 سالمه شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ازنسل سوخته ی ماگذشت،ولی نسل پدرسوخته ی بعدماچیکارمیخوادبکنه؟نگو نگو اصلا گودزیلان
اسم بچه های دهه 70 بد در رفته 
ولی بچه های دهه 80 کلا نمیشه طرفشون رفت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدم که دارم میگم

اون چیه که چشم داره ولی نمیبینه،پاداره ولی حرکت نمیکنه،،بال داره ولی پروازنمیکنه،نوک داره ولی غذانمیخوره؟؟
پرنده مرده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تلفظ صحیح چهارمین روزهفته کدومه؟چارشنبه؟چهارشنبه؟چاهارشنبه؟
چهار شنبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از96تاماهی55 تاش غرق میشن..چندتاماهی میمونه؟ماهی غرق نمیشه 
من باهوشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الان هر کی بود میگفت تصویر ماه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی من میگم پرچم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدپرچم ایران باید اونجا باشه 
اینجوری من وطن پرستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکاری به جاش ندارم که فتح کرده

(10-28-2014, 01:52 PM)liminho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ....سلامممممممممممممممممممممممم
خوبی:مرسی خوبم خوبی؟
عسل سوالامو پرسیده بود باید فک کنم دوباره .می ام  باشه من منتظر سوالات هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:53 PM)somayye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مائده جان. هیچ لیست دوستی نداریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا نگران نباش برات لیست میذارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هر کدوم از ناظرا(حتی خودت) و ارشدا و مدیر قرمزا و کاربر ویژه و معاون و آقاسهراب و آقا سهیل براشون ی رنگ بگو همراه با دلیل.

نه تازگیا پاکشون کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باشه عزیزم 
سهیل          طلایی.
ADMIN    نقره 
Mostafa        برنز
ALIREZA          خاکستری 
somayye       صورتی 
"M A R Y A M" آبی آسمانی

شــــکوفـــه      سبز 
♫♪ Melody ♪ ♫          آبی 
yalda73   رنگین کمانی 
♥ شــــــــــایستـــــه ♥  سفید 
Soziyana  قرمز 
asal501 قرمز 
xee      نانجی 
A M i N    سبز
Casillas     زرد 
ღSilverfallღ   بنفش بادمجونی
"MaryaM"    نارنجی 

احساست وقتی ناظر شدی؟  راستشو بگم بهم گفتن دلیلشو نگو ولی من میگم فقط به خاطر رنگش ناظر شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدناظر شدن رو هم دوست داشتم 
احساست وقتی کاربر ویژه شدی؟حس خوبی بود کاربر ویژه بودن برام خاص بودش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یادته چجوری باهم دوست شدیم؟سر تصاویری که از طبیعت گذاشته بودم 

نویسنده :Mostafa   آفلاین
خب بدون مقدمه بریم ادامه سوالا

چرا وسط حرفا حواست نیست اخطار میدی به کاربرا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فکر نمیکنی کاربرا زهرترک بشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی به کسی سر نمیزنی عایا مشکل از خودته یا طرف مقابل؟؟
عایا این ضرب المثل برای اون شخصی که میگه چرا سر نمیزنی صدق نمیکنه؟؟ "پارسال دوست، امسال آشنا" یا "دوری و دوستی!!"
جن تا حالا دیدی؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یا روح؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست داری ببینی؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخوای بفرستم پیشت؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت درباره این دوبازیگر ناشکوفته ارسلان قاسمی و ترلان پروانه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امروز هفت ابان چه روزیه؟؟
کوروش کیه مائده؟؟ به نظرت چرا اینقدر بهش بی اهمیتیم؟؟
چرا با وجود اصرار بعضی اشخاص سیاسی و دانشجویان برای به ثبت رسوندن این روز باز هم از زدن این روز مهم توی تقویم سرباز میزنیم؟؟
چرا در پارک المپیک سیدنی باید تندیس کوروش باشه و ما؟؟
به گفته یکی از استادان دانشکده ادبیات دانشکاه تهران ما باید افتخار کنیم به سرزمینی تعلق داریم که مردم آن از دیرباز به خدایان زمینی و سنگ و بت دل نبستن...آفریدگار را در فراسوها دیده و خوشی‌ها و پیروزی‌ها را از او دانسته‌اند و در درماندگی‌ها دست به سوی او دراز کرده‌اند...
خب بگذریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (من مدلم همینجوریه..تو صندلی داغ باید حرف انتقاد آمیزمم بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
هستی یا مائده؟؟
چرا هستی؟؟ چرا مائده؟؟
میگویند فردا بهتر خواهد شد...مگر امروز فردای دیروز نیست؟؟؟

نظرتو بگو در هر جمله

وقتی موقعی میرسه که با خودتم لج میکنی
وقتی چند نوع غذای خوشمزه هست نمیدونی کدومو بخوری
وقتی یکی مثل خودت پیدا میکنی
وقتی خوابشو میبینی.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی تو یه جمع نشستی و فقط چشمات توی چشمای اونه
وقتی خسته و بی حال از سرکار یا دانشگاه میای
وقتی حرفاتو قورت میدی و سکوت میکنی
وقتی غرورت میشکنه
وقتی دیگه چیزی برای از دست دادن نداری
وقتی مدام نگاه میکنی که ببینی آنلاین شده یا نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی گوشیت میوفته تو اب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی نمیدونی چیو بپوشی که تکراری نباشه
وقتی نیرنگ و حیله تو و دوستات(در مورد صندلی) به خودت بگرده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی که صندلی استرس کوچیکی بهت وارد کرده باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی با علاقه به سوالام جواب بدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی رئیست مرخصی باشه و تو زود بیای خونه

خب این سری هم تمومید...

برو اینا رو بجواب تا ببینم چی میشه...
فعلا میخوام درس بخونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:54 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این رنگ ج بد عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   چشم 

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ عشق مادر و پدرم نسبت به من خودم 

دوست داری مهمان داری كنی یا مهمانی بری؟ هر دوشو دوست دارم برام فرقی نمیکنه 

زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟گول ظاهر افرادو نخورم 

جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟ تعریف از خود میشه بریم سراغ سوال بعدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

معدل سال اول دبستانت ؟ 20 بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟عسل عسل عسل عسل فقط عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه گلی رو دوست داری؟ بوی گل مریم رو دوست دارم 
رز سفید ،گل فریزیا

سالاد، ماست، ترشی؟ اول ماست بعد سالاد بعد ترشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟کفش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوراکی شکلات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بهترین آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟آهنگ خونه مادر بزرگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بیشتر کی بهت گیر میده ؟پسر داییم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟بستگی به حالم داره 

دلت بگیره چیکار میکنی؟آهنگ گوش میدم خیلی ناراحت باشم میرم قدم میزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شعر میگی؟نه اهل شعر و شاعری نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اهل شاعری هستی؟نه 

وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟معلوم خیلی ناراحت میشم مخصوصا اگر برای رسیدن بهش تلاش کرده باشم 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد :8::8::8:

(10-28-2014, 01:59 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این رنگ ج بد عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در کار خانه به مادرت کمک میکنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...؟ تا حدودی کمک میکنم مخصوصا وقتی مامان سرکار 

خرید لباس را بیشتر با چه کسی انجام میدی؟مامانم و دوستم شاداب 

با کدوم دوستان در کلاس رابطه ات خوب با اسم بگو ...؟یلدا ، فرشته ، فاطمه ، پریسا ، ریحانه ، فرنوش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه یه روزی مجبور بشی که درس را ول کنی بری دنبال کار ناراحت میشی ...؟من فارق التحصیل شدم ولی میخوام ادامه تحصیل بدم
مسلما ناراحت میشم ،تحصیلات برای من مهم هر چند که تو زمینه که خیلی دوست داشتم درس نخوندم 

صدات چه طور برای خوندن؟استعداد خوندن ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو دوران مدرسه هیچوقت نماینده کلاس بودی؟چون شیطون بودم منو نماینده میکردن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو هم دستتو گچی میکردی بزنی تو کمر دوستات باهاشون احوالپرسی کنی؟
نه راستش این یه مدل رو نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لواشک چی؟ دور انگشتت میپیچیدی لیس بزنی؟بگم لوشک دوست ندارم باور میکنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فقط شاید سالی یه دفعه اگر بهم تعارف کنن یکم بخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوره دبستان وقتی تو مدرسه میرفتی دستشویی بعدش دستتو با این صابون کاغذیا میشستی یا فقط یه لحظه دستتو میگرفتی زیر آب بعد میمالیدی به پیرهنت؟نه من با خودم صابون میبردم ولی اصولا دست شویی مدرسه نمیرفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه بودی مدیر معاونا تو رو به عنوان بچه شر میشناختن ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدشر مال یه لحظم بود 
یه سری موارد رو نگم بهتر 
بیچاره مامانم

(10-28-2014, 02:08 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بااین رنگ ج بد عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آخه چرا این رنگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بلدی یه مشت پفک بکنی تو دهنت بعد با آب دهنت به مایع تبدیلشون کنی بعد از لای دندونت بیاری بیرون؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بچه بودم اینکارو کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پفکاتو با تف میچسبوندی به هم؟بازم بچه بودم بله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تفتو تا چند متر میتونی پرتاپ کنی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدای وای عسل از دست تو دختر 
نه دیگه این یه مورد رو امتحان نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فک کن سرما خوردی ناجور (خو حالا دور از جونت) بعد بینیتم اساسی گرفته دیگه نمیتونی نفس بکشی از طرفی تو یه جمع رودربایستی دارم هستی. چیکار میکنی؟ آب دماغتو میکشی بالا قورت میدی یا فین میکنی خودتو خلاص میکنی؟ احساستم توضیح بده در این لحظه با شکوه    عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برام پیش اومده 
از اون جمع میام بیرون میرم یه جای خلوت فین میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وقتی بچه بودی و دستتو میکردی تو دماغت بیشتر به کجاها میمیالیدی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1- رو فرش  2- زیر تخت  3- رو پیرهن یا تومبونت   4- پرت میکردی تو هوا هرجا چسبید چسبید  5- بچه تمیزی بودی میمالیدی وسط دستمال کاغذی  6- همه موارد
اگه جای دیگم میکشیدی دریغ نکن به منم بگو یاد بگیرم

مامانم تو جیبم دستمال کاغذی میزاشت 
در غیر این مورد اگر میخواستم یه کار دیگه کنم مامانم دعوام میکرد 

جمله های زیر رو کامل کن

دختر باید.... بانمک باشه 

پسر باید..... جذاب باشه 

دوست باید....پایه باشه 

همسر باید....تکیه کاه باشه 

بچه باید.... شیطون باشه 

همه کلاس تو ی بالونیم ....

بالن داره سقوط میکنه باید دو نفره بندازی پایین کیارو میندازی

3 حالت داره واسه "

دو نفر پسر ؟

دو نفر دختر؟
ی نفر پسر ی نفر دختر؟
 من استادو پرت میکنم پایین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبا یکی از پسرای کلاسمون رومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه یکی یه ساعت شنی جلوتون بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگین ، چی میگین ؟
خدایا کمکم کن تا بتونم تو کارام موفق باشم