آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور هوای بارون
زمان کنونی: 09-19-2020، 04:06 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: Parkshinhye_Rohi
پاسخ 36
بازدید 2956

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با بارون هوای داغ

صندلی داغ با حضور هوای بارون
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب اینم از صندلی داغ هوای بارون

بچه ها بیاید ک شروع کنید

ی هفته فرصت دارید
.
.
.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
(07-20-2016, 11:44 PM)Nahid74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
46. اسم عروسک دوران بچگیت؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آیدا
47. تاحالا شده بخوای حافظه ت پاک بشه؟ اره شده
48. شده هی بخوای بخوابــی تاپ تاپ قلبت نذاره؟ نه اصلا نشده
49. واژه ی "زامبی" رو تعریف میکنی؟؟ موجودات ترسناک و افسانه ای
50. پای مورچه چند تا بند داره ؟ سه تا فک کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
51. به هیولا اعتقاد داری؟ نه اصلا
52. اگه یه تیکه ابر داشتی چیکارش می کردی ؟ هیچ کار
53. دیشب قبل خواب به کی زنگ زدی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هیچ کس
54. نظرت در مورد سهراب آدمینی چیه؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یه ادم جدی خوش خنده حساس عاقل زود قضاوت نمیکنه مودب
55. برادر زن علی ، دایی زن محمد میشه، علی چکاره زن محمد میشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عاغا من از معماهای خانوادگی متنفرم

(07-20-2016, 11:45 PM)Nahid74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
56.کسی بهت تیکه انداخته جوابشو نداده باشی یا دادی ضایش کردی؟ ندادم هیچ وقت
57.اگه 100 میلیون پول تو خیابون پیدا کنی چیکارش میکنی؟ صاحبشو پیدا میکنم
58.زمان مدرسه دعوا کردی زدی یا خردی؟ هم زدم همم خوردم
59.فیفا بیشتر بازی میکنی یا پی اس؟ اهل بازی نیستم
60.نظرت راجب ازدواج جوونا چیه چه سنی باشه خوبه؟ 25 به بالا خوبه کمتر از اونو اصلا خوشم نمیاد
61.دوست داری اسمان چه رنگی باشه؟ صورتی
62.از اسمت راضی هستی یا یه چیز دیگه میخاستی باشه؟ خیلی راضیم
63.موهات صافه یا وزوزی یا فرفری بلنده یا کوتاه؟ موهام خیلی بلند نیست و حالت داره یکمم وز داره
64.چاقی یا لاغر؟ از نظر خودم خیلی خیلی چاقم و همش سر این مسئله دعواس چون همه میگن وزنت خوبه
65.همین الان تو چه فاضی هستی؟ عشق و عاشقی خخخخ
66.دخانیات مصرف کردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه
67.عکس خودتو میزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه اینکه خوشگلم نمیشه بزارم
68.چرا نمیزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچون دوست ندارم
69.چرا میزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد.....
70.اگه شرایت ازدواج فراهم باشه حاظری ازدواج کنی تو این سن همین الان ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه اصلا
71.دوست داری چنتا بچه داشته باشی به چه اسم هایی؟ یه دونه رو به زور حاضرم از بچه بدم میاد همونو اسم ائمه رو میذارم
72.چند بار معلم گوشتو پیچوند؟و علتش چی بود؟ معلم که نپیچونده یه بار وقتی 11 سالم بود داشتیم تو نماز خونه نماز میخونیدم یکی خندید انداخت گردن من هر چی گفتم بابا کار من نیست مگه باور کرد عقده ای چند بار با یه چوب کلفت زد کف دستم چند ساعتی نمیتونستم چیزی دستم بگیرم اون خانمم مسئول کارای پرورشی مدرسمون بود الان ببینمش ینی میکشمش
73.از خواننده زن خوشت میاد یا مرد همراه با علت؟ زن چون صدای زنا به نظرم بهتره و تو لباس پوشیدنم میتونن متفاوت ظاهر بشن
74.شب که میخوابی به چی فکر میکنی؟ به اینکه فردا میخام چیکار کنم
75.صبح که بیدار میشی به چی فکر میکنی؟ به اینکه صبحونه چی بخورم یا امروز چیکار کنم خوش بگذره
76.نماز میخونی؟؟اگه میخونی مارو یادت هست دعا میکنی برامون یا نه؟ اره میخونم نه شما ها رو دعا نمیکنم ولی قول میدم دعا کنم از این به بعد
77.چند ساعت به صفحه مانیتور کامپیوتر ذول میزنی؟ دو ساعت هر روز
78.پارسال زمستون برف بازی کردی؟ نه والله اهل برف بازی نیستم با وجود اینکه اینجاها زیاد میباره و سرده
79.تا حالا نوشابه شیشه ای رو یه ضرب سر کشیدی بین رفیقا بخای روشونو کم کنی؟ نه نوشابه کم میخورم دوسه ماه یه بار
80.اگه شیطون نبود کی گولمون میزد؟ خودمون
81.ادمو حوا بین این همه نعمتو میوه های بهشتی چرا به سیب گیر دادن؟ چون شیطون گولشون زد
82.از مرگ میترسی همراه با دلیل؟ اره خیلی وقتی به قبر فک میکنم ترسم بیشتر میشه خودمم نمیدونم چرا
83.سلطان غمت کیه؟ مادر
84.نظرت در مورد جاستین بیبر چیه؟ ازش بدم میاد
85. 3بار بگو چه ژست زشتی تند تند ببینم بلدی؟ اینجور چیزا رو خوب میتون بگم
86.استعدادتو در چی میبینی؟ در طراحی با سیاه قلم
87.به نظرت فرشته ها مردن یا زن؟ زن
88.آیا تیک عصبی داری؟ نه
89.تکیه کلامت هنگام صحبت چیه؟ بی نمک
90.ناهارو ساعت چند میخری و شامو؟ دو و ده
91.تا حالا اشپزی کردی؟یا ظرف بشوری ؟یا خونه جارو بکشی؟ اشپزی بلد نیستم ولی اون یکی رو انجام دادم
92.بخوای حیوانیو تو خونه نگه داری چیو نگه میداری؟ گربه
93.هر روز مسواک میزنی؟ اره
94.چای سبز میخوری یا سیاه؟ سبز ولی خیلی کم کلا چای نمخورم
95.آش دوست داری یا پلو؟پلو
96.به نظرت کار مال تراکتوره یا ادم ؟ ادم
97.به کسی زنگ زدی اذیتش کنی اونم بهت فحش بده؟ نه
98.بهترین بازی کامپیوتری که انجام دادی چیه؟ یه بازی بود قاتل پیدا میکرد یه کاراگاه بود اسمش یاد نمیاد خیلی متفاوت بود خیلی وقت پیش بازی کردم
99.نظرت راجب تیم والیبال ایران چیه؟ عالین
100.چرا فوتبالیستا اینقدر پول میگیرن آیا حقشونه؟ نمیدونم
101.سوگلی خونتون کیه؟ برادر زادمه
102.هر چی مادر بپزه میخوری اعتراض نداری؟ اره اگه دوستم نداشته باشم میخورم
103.تا حالا تو عروسیه کسی رقصیدی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اره
104.دوست داری با چه اهنگی برقصی؟ فرقی نمیکنه یه اهنگ اروم باشه
105.به نظرت خدا با وجود اینکه میدونه این انسانیو که خلق میکنه کافر میشه بعد باید بره جهنم عذاب ببینه چرا خلقش میکنه؟ انسانا که از اول بد بدنیا نمیان به مرور زمان بد میشن اونم بعضی هاشون
106.اگه بخای خونه کسی بری ترجیح میدی کی باشه ؟ چرا؟ خونه هیچ کس خونه خودمون راحت ترم خونه دیگرون انگار رو میخ نشستم

نسوزییییی اونییییییی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیگه سوزوندیم اونییییییی

نویسنده :آرامش   آفلاین
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدم زیادی داره بهت خوش میگذره ...اومدم جلوگیری کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اول از همه سوالای خودت از علیرضا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه تکراری بود ...جلوش بنویس تکراری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟

دوست داشتی اسمت چی باشه؟

یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو؟

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟

چه غذاهایی را دوست داری؟

موقع تفریح چه کارایی می کنی؟

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟

علایقت توی زندگی چیه؟

بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟

بهترین و بدترین روز زندگیتو توضیح بده؟

آینده ات برای روزی که 30 ساله شدی چیه؟ البته من سنتونو نمیدونم خخخخ

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟

علم بهتره یا ثروت؟چرا؟

به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟

سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟

طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟

موسیقی مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟

اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟

دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟

تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟

از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟

بهترین دوستت در دوران زندگی؟

بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟ نمیدونم دانشگاهی هستین یا نه

اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟

چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟

دلت میگره چیکار می کنی؟

سری دوم سوالای خودت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟

حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا هستند؟

حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟

آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟

لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟

در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟

تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟

ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟

در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟

اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟

مذهبی هستی؟

اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟

چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟

چه رنگ و چه فصلی رو دوست داری؟

از چه تیپ آدمها با چه اخلاقی بیشتر خوشت می آید؟

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)

دوست داری چه ماشینی داشته باشی؟

اگه بدونی یک ماه دیگه بمیری چیکار میکنی؟

شعارت توی زندگی چیه؟

خب حالا رسیدیم به سوالای خودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گوشیت چیه و چرا ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آقامون اینای من کیه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و چرا بهش میگم آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اشتباه جواب بدی میزنمتا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا ریاضی و فیزیک درس شیرینیه ولی شیمی و هندسه و جبر اینا بینهایت مزخرفه؟؟

چرا تاریخ از ابتدای مادها تا قبل از اینکه تاریخ اسلام به پیروزی صدر اسلام می رسه و فتح مکه شیرینه
ولی از بعد فتح مکه هم سخت میشه هم جذابیت سابق رو نداره ؟؟

چرا کلاً فلسفه و اصول اولیه منطق شیرینه ولی بعدش پیچیده میشه ؟؟

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گاهی یواشکی میاد می خونه ؟؟

به نظرت چرا آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رنگ کاربری منو به رنگ کاربری ساده جرقه دار تبدیل نمی کنه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رشته تحصیلی دانشگاهیت چیه؟

بلدی روبیک درست کنی ؟

سودوکوی ساده رو دوست داری یا سودوکوی قاتل یا آدوکو ؟

از خونواده خودت بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا من به آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علاقه دارم ؟

چرا ادمین نمیاد سوال بپرسه؟:Jhsdhuh7:
چرا باید منتشو بکشی که بیاد یه دو تا اعتبار بده ؟:PanachbC:

آخرش فکر می کنی سرنوشت من با این سوالام چی میشه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میشه بگی از زمان حکومت عباسیان تا قاجار چند سلسله در ایران حکومت کردند؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا به جنگهای نامنظم(چریکی) ...پارتیزان میگن ؟

از مادها خوشت میومد یا پارتها ؟
هخامنشیان چرا نسبت به بقیه دولتها (ماد و پارت و ساسانیان و اشکانیان و...) با کلاس تر به نظر می رسیدن؟
چقدر احتمال میدی کردهای غرب کشور از نسل مادها باشن ؟؟

خب سری آخر سوالات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت در مورد فیلم لو رفته از کودکی آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ملت روی اینکه اول مرغ بوده یا تخم مرغ بحث می کنن ؟؟
چرا روی اینکه اول آدم بزرگ بوده یا نوزاد بحث نمی کنن ؟؟

سفسطه رو تعریف کن و فرقشو با توریه کردن بگو .

چی باعث آرامشت میشه؟
چی بیشتر از هرچیزی بهمت میریزه؟
نقطه جوشت کجاست؟
خط قرمزهات چی هستن؟
اگه کسی از خط قرمزهات رد شه برخوردت چیه؟
چی بیش از همه دلت رو میشکونه؟
چی ممکنه خیلی هیجان زده ت کنه؟
وقتی هیجان زده میشی خودتو چقدر میتونی کنترل کنی؟
کار مورد علاقت چیه؟
چی خیلی خوشحالت میکنه؟

فرق اعتماد و با باور بگو .

می دونستی من عاشق این شکلکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ؟
دلیلشم می دونی ؟

چرا اومدی سمت انجمنای فیلم و سریالای کره ای ؟

به نظرت سریالای انگلیسی آمریکایی جذاب تر نیستن؟
مثلاً سریال شرلوک ساخت 2010 تا 2016 ...جذاب نیست؟

یا سریال لاست ...دکس--تر ...؟؟؟
به نظرت بازیاشون قشنگتره یا داستاناشون ؟

چرا میگن صندلی داغ؟
مثلاً نمیگن ...پرسش و پاسخ دوستانه ؟
یا ...هرچه می خواهد دل تنگت بپرس؟

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منو کاربر عادی جرقه دار نمی کنه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا خودشو جرقه دار کرده ؟؟

توی یه جمله فن(انجمن منظورمه) رو تعریف کن .

از چه سریالی خوشت میاد؟
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟

چپ یا راست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینم از سوالای خودم اصلاً هم از روی صندلی قبلی تقلب نکردما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا اگه سوال جدیدی به ذهنم رسید بازم میام می پرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
خـورشت کـلم غـذای سـنتی کـدام شـهر است؟

IOS 10 بـرای کـدام سـری از مـحصولات اپـل تـعریف نـشده اسـت؟

یـک گـیگا بـایت چـند بـایته؟

بـیستون مـربوط بـه کـدام اسـتان/شـهره؟

نـام قـدیم هـرمزگان؟

تـعداد سـوره های قـرآن؟

اسـم نـت هـفتم مـوسیقی؟

کـارگردان فـیلم اژدهـا وارد میـشود؟

چـه کسـی در سـریال پـایتخت نقـض آفرینی نـکرد؟
follow me little gallery on instagram

(07-21-2016, 06:19 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سلام
دیدم زیادی داره بهت خوش میگذره ...اومدم جلوگیری کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداره خیلی خوش میگذره خوب کاری کردی

اول از همه سوالای خودت از علیرضا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه تکراری بود ...جلوش بنویس تکراری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟معصومه متولد سیزده مهر 1377 و دیپلم ریاضی دارم در حال حاضر در خوی زندگی میکنم و فرزند چهارم خانواده هستم

دوست داشتی اسمت چی باشه؟از اسمم راضیم اسم خاص دیگه ای رو دوست ندارم

یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو؟ خاطرات من دعواین دوست داری بگم خخخخ

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟احساس خیلی خوب

چه غذاهایی را دوست داری؟؟ تکراری

موقع تفریح چه کارایی می کنی؟فیلم میبینم رمان میخونم میرم پارک

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟؟ پیانو رو دوست دارم یاد بگیرم

علایقت توی زندگی چیه؟؟ علایقم متنوعه ولی بیشتر از همه طراحی کردن و رقصیدن رو دوست دارم

بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟؟ بهترینش یه امامزاده بود رفته بودم اونجا خودمم نمیدونستم کجاست فقط میدونستم امامزاده اس بدترینش هم سگ بود که دنبالم میکرد

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟؟ خب برا ادامه تحصیلاتم و بقیه رو میدادم خونواده خودم البته یه بیمارستان نیمه کارم هس تو شهرمون به اونجام کمک میکردم

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟؟ اسامی ائمه رو ترجیح میدیم ولی اسم امیر رو دوست دارم

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟مشهد رو دوست دارم با اصفهان

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟مهندسی کامپیوتر یا تبریز یا تهران

بهترین و بدترین روز زندگیتو توضیح بده؟؟ بهترین روزم روزیه که بخندم شاد باشم کسی بهم گیر نده تو خونه خخخخ
هوا خنک باشه
بدترین روزمم معمولا روزایی که حال و حوصله هیچ کس رو ندارم و نمیخام اون روزا با هیچ کس حرف بزنم خیلی هم سر به سرم بزارن دعوا میکنم معمولا کمتر پیش میاد روز بد داشته باشم

آینده ات برای روزی که 30 ساله شدی چیه؟ البته من سنتونو نمیدونم خخخخ خب دوست دارم تا جایی که میتونم ادامه تحصیل بدم و یه زندگی مستقل و شادی برا خودم باشم با یه شغل خوب

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟؟ اخرین بار یه روز مونده به ماه رمضون داشتم قسمت پنجم سریال شهرزاد رو میدیم اخر ای قسمت پنجم جایی که شهرزاد با فرهاد همه چی رو تموم کرد و از کافی شاپ اومدن بیرون
اهنگ رفیقم کجایی محسن چاووشی رو میخوند اونجا خیلی گریه کردم خندید نمم معمولا زیاد میخندم اخرین بارش هفته ی پیش بود

علم بهتره یا ثروت؟چرا؟؟ ثروت الان اگه پول نداشته باشم که نمیتونم علم یاد بگیرم والله بخدا خخخخخ

به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟؟ به همشون دوست دارم دوست دارم سفر کنم ولی جاهای سرد رو ترجیح میدم

سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟ گردش

طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟ ؟ والیبال و بسکتبال رو دوست دارم

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟؟ خیلی زیاد نیست بزرگترینش تکراریه

دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟؟ شخصیت انا تو انیمیشن فروزن

موسیقی مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟؟ موسیقی پاپ رو دوست دارم محمد علیزاده و چاووشی و یگانه و ... تو سنتی هم کارای سالار عقیلی رو دوست دارم

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ کار خاصی انجام نمیدادم تو اون سال

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟؟ میم مثل معصومه خخخخ

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟؟ تو سن کم پدر و مادرم رو از دست بدم یا دیگه کسی دوستم نداشته باشه

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟فرقی نمیکنه هر هدیه ای باشه خوشحال میشم بهترین هدیم ساعت مچی بود که خواهرم پارسال برا تولدم بهم داد

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ ؟ مورد اعتماد ,رازدار , بد بین , بانمک , خوش خنده دیگه نمیدونم چی میگه

اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟؟ نه من زیاد بقیه رو ناراحت نمیکنم ولی از دست معلم حسابانم امسال خیلی زجر کشیدم تو ضیحش سخته و یاد اوریش

دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟؟ تا موقعی که محتاج بقیه نباشم اره خیلی میترسم

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟؟ اصلا بلد نیستم

تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟ نه بلد نیستم کلک بزنم

از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟؟ از بره های ناقلا

بهترین دوستت در دوران زندگی؟ فاطمه

بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟ نمیدونم دانشگاهی هستین یا نه دانش اموزم

اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟........

چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟؟ خیلی نظر بقیه برام مهمه

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟؟ اینکه تو رشته مورد علاقم قبول بشم تو کنکور رتبه خوبی بیارم همین دیگه ارزویی ندارم

دلت میگره چیکار می کنی؟سعی میکنم سکوت کنم و فکرمو مشغول کنم که به اون ماجرا فکر نکنم

(07-21-2016, 06:20 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سری دوم سوالای خودت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟؟ طراحی کردن رو بلدم عروسک نمدی هم میتونم درست کنم خب خیلی مهارت دوست دارم یاد بگیرم مثلا همین اشپزی که اصلا بلد نیستم

حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟؟ نه میترسم بابا

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ اره هست

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت خیانت

آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا هستند؟ خب شده حسرت بخورم ولی اصلا فکر نکردم که زندگیمو باهاشون عوض کنم

حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟؟ پروانه نه ولی سوسک رو حاضرم

آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟ ؟ اره خوبه

لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟ نداشتم کابوسم تکراریه

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟عزیزم نجات پیدا کنن کافیه وسیله زیاد هست ولی نمیدونم کدوم رو بردارم

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ ؟ مرگ خیلی ارام

در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟ مدیون خونوادم

تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟؟ هیچ کدوم

ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟ هر دو تاشم خوبه

در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟ پیشرفت

اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟ یه خواب رویایی مثلا یه جای سرسبز خخخخ

مذهبی هستی؟ بله

اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟ ؟ اخرین بارش فک کنم امتحان دینی بود البته بیشتر دادم تا بگیرم معمولا میدم کم شده که بگیرم 20 گرفتم

چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟ ؟ نماز حوندن و با خدا بودن به زندگیم ارزش میده

چه رنگ و چه فصلی رو دوست داری؟ ؟ سبز و زمستان

از چه تیپ آدمها با چه اخلاقی بیشتر خوشت می آید؟ ؟ ادمای معمولی و خاکی که زیاد اهل خودنمایی نباشن و طرز پوشیدنشونم ساده باشه و شوخ طبع باشن

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی) بله

دوست داری چه ماشینی داشته باشی؟ ؟ تا حالا بهش فکر نکردم

اگه بدونی یک ماه دیگه بمیری چیکار میکنی؟ ؟ خب سعی میکنم حلالیت بخام نماز قضا ها مو بخونم جاهایی رو که دوست داشتم ببینم و برم ببینم خلاصه خوش میگذرونم دیگه

شعارت توی زندگی چیه؟ صبور بودن

(07-21-2016, 06:29 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب حالا رسیدیم به سوالای خودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گوشیت چیه و چرا ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟ ندارم چون نمیخام

آقامون اینای من کیه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و چرا بهش میگم آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اشتباه جواب بدی میزنمتا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)... نمیدونم آقاتون اینا کین چون همه از این لفظ استفاده میکنن

چرا ریاضی و فیزیک درس شیرینیه ولی شیمی و هندسه و جبر اینا بینهایت مزخرفه؟؟؟؟ خب چون حفظیات نداره توش برا من شیرینه ولی من شیمی رو بینهایت دوست دارم هندسه هم بد نیست فقط قضیه اس دیگه خوبه ولی از جبر بینهایت متنفرم

چرا تاریخ از ابتدای مادها تا قبل از اینکه تاریخ اسلام به پیروزی صدر اسلام می رسه و فتح مکه شیرینه
ولی از بعد فتح مکه هم سخت میشه هم جذابیت سابق رو نداره ؟؟فک کنم چون زیاد وارد جزئیات نمیشن به خاطر همین هم اسونه و هم جذاب البته این نظر منه چون من رشتم ریاضیه سال سوم تاریخ معاصر بود ماد ها و اینا رو تو راهنمایی خوندیم

چرا کلاً فلسفه و اصول اولیه منطق شیرینه ولی بعدش پیچیده میشه ؟؟؟؟ نمیدونم تا حالا فلسفه نخوندم ولی به نظرم درس شیرینی میتونه باشه

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گاهی یواشکی میاد می خونه ؟؟؟؟ والله چی بگم منکه نمیشناسم کین !!!! ولی حتما میخاد خانومش اینا با کیا حرف میزنه دیگه مردن دیگه همشون غیرتین

به نظرت چرا آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رنگ کاربری منو به رنگ کاربری ساده جرقه دار تبدیل نمی کنه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداقاتون اینا مدیر تشریف دارن پس !!!! خب لابد نمیخاد ریا بشه خخخ یا هم میبینه فعال نیستین یا خیلی ادم جدی هستن که عدالت رو رعایت میکنن

رشته تحصیلی دانشگاهیت چیه؟ان شالله مهندسی کامپیوتر

بلدی روبیک درست کنی ؟ نخیر

سودوکوی ساده رو دوست داری یا سودوکوی قاتل یا آدوکو ؟؟ اصلا سودوکو حل نمیکنم و دوست ندارم

از خونواده خودت بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خب چی بگم یه خونواده پنج نفره شادیم که همیشه پشت همیم و به همدیگه انرزی میدیم

چرا من به آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علاقه دارم ؟ ؟ به آقاتون اینا علاقه نداشته باشی پس به کی داشته باشی

چرا ادمین نمیاد سوال بپرسه؟:Jhsdhuh7:؟ چون از این سوسول بازیا خوشش نمیاد
چرا باید منتشو بکشی که بیاد یه دو تا اعتبار بده ؟:PanachbC:؟ اونم از خسیس بودنشه خخخخ

آخرش فکر می کنی سرنوشت من با این سوالام چی میشه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟ به یه دکتری خودت رو نشون بده مغزت پر شده از آقامو اینا

میشه بگی از زمان حکومت عباسیان تا قاجار چند سلسله در ایران حکومت کردند؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنمیدونم یادم نمیاد
چرا به جنگهای نامنظم(چریکی) ...پارتیزان میگن ؟پارتیزان برگرفته از قوم پارت در دوره حکومت اشکانیان هستش که به روش نامنظم با دشمنانشان مبارزه می‌کردند.

از مادها خوشت میومد یا پارتها ؟ هیچ کدوم
هخامنشیان چرا نسبت به بقیه دولتها (ماد و پارت و ساسانیان و اشکانیان و...) با کلاس تر به نظر می رسیدن؟
چقدر احتمال میدی کردهای غرب کشور از نسل مادها باشن ؟؟؟ نمیدونم منم دوره هخامنشیان رو بیشتر دوست دارم خب حتما به خاطر بناهایی که ازشون به جا مونده و از بقیه بناها معروف تر شده