Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

ارتباط با مدیر

. .

صندلی داغ با حضور هوای بارون
زمان کنونی: 06-25-2019، 07:01 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: Parkshinhye_Rohi
پاسخ 36
بازدید 2777

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با بارون هوای داغ

صندلی داغ با حضور هوای بارون
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب اینم از صندلی داغ هوای بارون

بچه ها بیاید ک شروع کنید

ی هفته فرصت دارید
.
.
.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
(07-21-2016, 06:34 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سری آخر سوالات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت در مورد فیلم لو رفته از کودکی آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چیه؟فایلی وجود نداره خوشگل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ملت روی اینکه اول مرغ بوده یا تخم مرغ بحث می کنن ؟؟؟؟ چون میخان ادای فیلسوف ها رو دربیارن من چه بدونم اخه
چرا روی اینکه اول آدم بزرگ بوده یا نوزاد بحث نمی کنن ؟؟ نمیدووووووووووونم

سفسطه رو تعریف کن و فرقشو با توریه کردن بگو . سفسطه ینی فیلسوفانه حرف زدن بیشتر از این نمیدونم دیگه توریه هم ینی این که حرفی رو خلاف انچه که منظورمونه به کسی بفهمونیم یه چیزی تو همین مایه هاس دیگه بیخیال خخخخ

چی باعث آرامشت میشه؟؟ کسایی که دوستشون دارم شاد و سرحال باشن
چی بیشتر از هرچیزی بهمت میریزه؟؟ اینکه از کسایی که انتظارش رو ندارم رفتارای بد ببینم یا بعدا بدونم فلانی دروغ گفته بوده یا بهم اعتماد نداشته باشن
نقطه جوشت کجاست؟ خودمم نمیدونم
خط قرمزهات چی هستن؟اول از همه و مهمتر از همه، حجابمه. به خودم اجازه نمیدم حجابم از حد و حدود شرعیش کمتر بشه. به دیگران هم اجازه نمیدم برای حجاب شرعی من تصمیم بگیرن یا توهین کنن بهش.

دومش هم رابطه م با نامحرمه. هرموقع بفهمم داره ایجاد مشکل میکنه، خط قرمزمو نمایان میکنم. بدون هیچ تعارف و خجالتی.

سومش هم یک رنگی و بی ریاییه. دورویی و نفاق و فیلم بازی کردن یکی از خط قرمزهامه.

اگه کسی از خط قرمزهات رد شه برخوردت چیه؟ خب باهاش برخورد قانونی میکنم خخخ
چی بیش از همه دلت رو میشکونه؟ بهم اعتماد نداشته باشن
چی ممکنه خیلی هیجان زده ت کنه؟؟ خیلی چیزها مثلا دوستامو ببینم معلم هامو ببینم البته یه تعدادیشونو همشونو نه یا یه کادوی مورد علاقم و....
وقتی هیجان زده میشی خودتو چقدر میتونی کنترل کنی؟خیلی کنترل میکنم
کار مورد علاقت چیه؟ ورزش برا وزن کم کردن
چی خیلی خوشحالت میکنه؟؟ اینکه وزن کم کنم خخخخ

فرق اعتماد و با باور بگو . نمیتونم تو ضیح بدم

می دونستی من عاشق این شکلکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ؟ نه متاسفانه
دلیلشم می دونی ؟ حتما شبیه شماس خخخخ

چرا اومدی سمت انجمنای فیلم و سریالای کره ای ؟ یکی از دوستام معرفی کرد کره رو به من منم اومدم سمتش دیدم بد نیست تصمیم گرفتم منم طرفدار اینجور چیزا باشم

به نظرت سریالای انگلیسی آمریکایی جذاب تر نیستن؟چرا اکشنای سریالای امریکایی و انگلیسی حرف ندارن
مثلاً سریال شرلوک ساخت 2010 تا 2016 ...جذاب نیست؟؟ من عاشق سریال شرلوک هولمزم

یا سریال لاست ...دکس--تر ...؟؟؟ ندیدم
به نظرت بازیاشون قشنگتره یا داستاناشون ؟داستاناشون بهتره به نظر من پلیسی و معما گونه هاش مخصوصا ولی بازیهاشونم تاثیر داره بالاخره بازی خوب نباشه که داستان به چشم نمیاد

چرا میگن صندلی داغ؟؟ چون مجبوری صادق باشی
مثلاً نمیگن ...پرسش و پاسخ دوستانه ؟چون دوستانه نیست الان تو داری پدر منو در میاری نمیدونم چی بگم
یا ...هرچه می خواهد دل تنگت بپرس؟؟ خب این عنوان خوبیه ولی دل تنگ تو خیلی چیزا میپرسه ها خخخخ

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منو کاربر عادی جرقه دار نمی کنه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداز خودش بپرس بشینین مشکلاتتون رو حل کنین نزارین غریبه ها مشکلاتتون رو بدونن بده خخخخ

چرا خودشو جرقه دار کرده ؟؟؟؟ چون دوست داره حالا خیلی هم جرقه دار نیست

توی یه جمله فن(انجمن منظورمه) رو تعریف کن .فضای صمیمی داره ولی تعداد فعالینش انگشت شمارن جایی که به ایده های جدید بچه ها توجه نمیکنن و باید خودتو به اب و اتیش بزنی که تو موضوعاتی که میذاری شرکت کنن
همین

از چه سریالی خوشت میاد؟؟ من 7 تا سریال دیدم تا حالا همشون خوب بودن راضیم
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟زیاد بازیگر نمیشناسم ولی بیشتر طرفدار ایدولهام بازیگرم بخام بگم جانگ گیون سوک و پارک شین هه و لی مین هو

چپ یا راست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد راست

اینم از سوالای خودم اصلاً هم از روی صندلی قبلی تقلب نکردما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا اگه سوال جدیدی به ذهنم رسید بازم میام می پرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-29-2016, 05:15 AM)نـــازگـــل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خـورشت کـلم غـذای سـنتی کـدام شـهر است؟ کرمانه عایا ؟؟

IOS 10 بـرای کـدام سـری از مـحصولات اپـل تـعریف نـشده اسـت؟ نمیدونم

یـک گـیگا بـایت چـند بـایته؟ اینم سواله اخه دختر خوب

بـیستون مـربوط بـه کـدام اسـتان/شـهره؟ کرمانشاهه ثد در ثد خخخ

نـام قـدیم هـرمزگان؟ گمبرون

تـعداد سـوره های قـرآن؟ صد و چهارده

اسـم نـت هـفتم مـوسیقی؟اکتاو غلط بود به روم نیاری ها خخخ

کـارگردان فـیلم اژدهـا وارد میـشود؟کارگردانی و نویسندگی مانی حقیقی اگه منظورت فیلم هنگ کنگیه اونو دیگه نمیدونم

چـه کسـی در سـریال پـایتخت نقـض آفرینی نـکرد؟ هیچ کس خخخ

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
اگه سوار ماشین زمان بشی به کداک زمان سفر میکنی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه به آینده خیلی دور بری سر قبر خودت هم میری ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه به گذشته خیلی دور بری سعی میکنی جلوی کدامیک از اتفاقای تاریخ را بگیری ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   غایب
جـوآب سـر بـآلـآ نـدهـ بـهـ مـنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مـنـ خودممـ جـوابـ  بعضـیـ از اینـآ سـوالآ رو کـهـ پـرسیـدمـ رو نمیـدونستمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـآحـآلـ میـدهـ بپـرسمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میـدونیـ بـد تـر از پـیدآ کـردنـ سـوسکـ تـو اتـآقـ چیـهـ؟
اگهـ حـوآستـ نبـآشهـ و یهـو مـوقعـ غـذآ خـودنـ یـهـ سـوسکـ بـرهـ زیـر دنـدونتـ چـهـ احسـاسیـ بهـتـ دستـ میـدهـ؟
یـهـ عکـسـ از یـهـ سوسکـ بـذآر کـهـ خـار پـاهـاشـ معـلومـ بـآشـعـ؟
عکـسـ بـازیگـر مـورد علـاقهـ تـ؟
خـالهـ یـا عمهـ؟
دایـیـ یـآ عمـو؟
دخـتر خـالهـ یـآ دخـتر عمهـ؟
دخـتر داییـی یـا دخـتر عمـو؟
پـسر خـآلهـ یـآ پـسر عمهـ؟
پـسر دایـی یـآ پسـر عمـو؟

(08-05-2016, 11:29 PM)!!ERIKA!! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه سوار ماشین زمان بشی به کداک زمان سفر میکنی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خب دوست دارم برم اینده 6 سال جلوتر به نظرم خوبه ببینم دارم چیکار میکنم
اگه به آینده خیلی دور بری سر قبر خودت هم میری ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اگه پیدا کنم چرا که نه خخخخ
اگه به گذشته خیلی دور بری سعی میکنی جلوی کدامیک از اتفاقای تاریخ را بگیری ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تا حالا بهش فک نکردم ولی کاش میشد جلوی کشتار و جنگ گرفته بشه
میگم شیطون خندوانه زیاد میبینی نه سوالای رامبد از مهراوه شریفی نیا رو از من میپرسی خخخخ تقلب اصلا بهت نمیاد خخخخ

(08-05-2016, 11:45 PM)نـــازگـــل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جـوآب سـر بـآلـآ نـدهـ بـهـ مـنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چشم خوش اخلاق
مـنـ خودممـ جـوابـ  بعضـیـ از اینـآ سـوالآ رو کـهـ پـرسیـدمـ رو نمیـدونستمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخ معلوم بود
امـآحـآلـ میـدهـ بپـرسمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میـدونیـ بـد تـر از پـیدآ کـردنـ سـوسکـ تـو اتـآقـ چیـهـ؟ خب لابد اینه که بدونی وقتی خواب بودی از صورتت یا بدنت تردد کرده خخخ
اگهـ حـوآستـ نبـآشهـ و یهـو مـوقعـ غـذآ خـودنـ یـهـ سـوسکـ بـرهـ زیـر دنـدونتـ چـهـ احسـاسیـ بهـتـ دستـ میـدهـ؟ احساس نمیخاد که در جا میمیرم دیگه خخخ
یـهـ عکـسـ از یـهـ سوسکـ بـذآر کـهـ خـار پـاهـاشـ معـلومـ بـآشـعـ؟ خودت خواستی ها
عکـسـ بـازیگـر مـورد علـاقهـ تـ؟ هم ایرانی رو گفتم همم کره ای رو عکس نمیخاد که میشناسین دیگه همتون
خـالهـ یـا عمهـ؟ عمه جون
دایـیـ یـآ عمـو؟ عمو
دخـتر خـالهـ یـآ دخـتر عمهـ؟ دختر عمه
دخـتر داییـی یـا دخـتر عمـو؟ دختر عمو صد در صد
پـسر خـآلهـ یـآ پـسر عمهـ؟ پسر عمه
پـسر دایـی یـآ پسـر عمـو؟ پسر عمو

نویسنده :Parkshinhye_Rohi   آفلاین
سریال مورد علاقت ؟؟

گروه کی پاپی مورد علاقت ؟؟

پارک شین هی یا آیو ؟؟

گات سون یا اکسو ؟؟

فرزاد فرزین یا بابک جهانبخش ؟؟
میدونی دوست دارم هر جا باشی حتی از من ... ♥♥

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه جدا شی بازم بغضت تو صدامه و عشقت تنها تکیه گامه ... ♥♥