Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ᗰᖇᔕ ᑭᗩᖇḰ
زمان کنونی: 03-06-2021، 06:30 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: Autumn Lady
پاسخ 74
بازدید 5026

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ᗰᖇᔕ صندلی با ᑭᗩᖇḱ داغ

صندلی داغ با حضور ᗰᖇᔕ ᑭᗩᖇḰ
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب صندلی داغ قبلی چون بسته شده
صندلی جدید و با حضور نازنین عزیز شروع میکنیم
فقط یه نکته که نازنین جان حتما نقل و قول کن بعد جواب بده...
و اگه قراره بری مسافرت یا نت نداشتی حتما حتما خبر بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صندلی داغ به مدت 4 روز باز هست و اگه سوالا زیاد بود تمدید میشه
موفق باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :royajoooon   آفلاین
بچه فقیر معمولی پولدار؟

بیرون رفتنی ارایش میکنی؟غلیظ؟ملایم؟!

کمی راجب لباس پوشیدنت توضیح بده؟و دلیل از نوع پوششت؟

ّسوال آزاد یا محدود؟

- دو تا جن پيدا ميكني اسمشونو چي ميزاري؟

- دست تو دماغت كردي و فكر ميكني كسي نيست بعد ميفهمي كه يكي پشتت بوده عكس العملت چيه؟

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
دليل انتخاب نام كاربريتان چيست؟
نظرتان در رابطه با خودتان چيست؟
جواني را در چه مي بينيد؟
زيياترين تصوير ذهني يا خاطره تان چيست؟
اگر همين الان به شما بگويند كه مي توانيد يك سفر به هر جا كه مي خواهيد داشته باشيد كجا را انتخاب مي كنيد؟
نظرتان در رابطه با عشق چيست؟
اگر اين قدرت را داشتيد كه براي يك روز به يك دوره از زندگيتان برويدكدام دوره را انتخاب مي كرديد؟
ايا به ارزوهاي دوران كودكي خود رسيدهايد اگر رسيدهايد ان را بيان كنيد؟
اگر مي توانيد شغلتان را به اختيار خود انتخاب كنيد چه شغلي را انتخاب مي كرديد و چرا ؟
معني واقعي حمايت از محيط زيست چيست؟
ايا به نظرت دغدغه ي محيط زيست رو داشتن چه قدر مجبورت كرده تا در مصرف اب يا تميز نگهه داشتن شهر بيشتر تلاش كني؟
روزی چند ساعت تو نت هستی؟
روزی چند ساعت درس میخونی؟
بهترین دوست شما چه کسی است ؟
هنرپیشه مورد علاقه شما کیست ؟
سه مکانی را که واقعا” دوست دارید ببینید کجاست ؟
راستي تاحالا عاشق كسي شدي كه خودش ندونه دوستش داري؟
_تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟
2_رفتار ملايم خوبه يا خشن؟
3_ايا اين احساس براتون پيش اومده طرف مقابل از رفتار شما حداكثر سو استفاده رو بكنه؟
4_وقتي تو زندگي به بن بست مي رسيد اولين چيز چيه به ذهنتون مي رسه؟
5_اهله قهر كردن هستي؟ چقدر طولش ميدي؟
6.گه دنیا بهت بدن چیکار میکنی؟
7.بهترین اسباب بازی دوران کودکیت؟
8.وقتی ناآرومی تو کجا و از چی آرامش میگیری؟
9.عوارض جانبی معروف شدن از نظر تو چیه؟
10.جسارت رو به چه چیزی تعبیر میکنی؟
11-اگه مردی ژولیده و کثیف کنار خیابون کنار ماشینت داره جون میده و باید برسه به بیمارستان ,عکس العملت چیه ؟ میرسونیش ؟ نمی ترسی دزد باشه ؟
12-وقتي مدرسه ميرفتي از اون بچه هاي شرّ بودي يا آروم؟
13-چند بار از دست معلمت كتك خوردي؟
14-بدترين دعوائي كه تو مدرسه كردي با كي بود؟ زدي يا خوردي؟
15-هيچوقت كتاب بغل دستيتو يواشكي خط خطي كردي؟
-ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟
تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
-موسیقی با صدای بلند دوست داری یا کم ؟
منو یه نصیحت می کنی ؟
اگه بهت بگن میتونی یکی رو درجهان بکشی کیو میکشی؟
تو دوستي تا كجاش هستي؟
يكي از شيطنت هاي دوران بچگيتو بگو؟
-اگه بخوای به من یه گیاه کادو بدی، کدومه؟چیه؟
مشوق اصلیت توی زندگی؟
اتاقت چه رنگيه ؟
بدترین کادو که گرفتی؟
بهترین کادو که گرفتی؟
یه انتقاد از من بکن ؟
-کدوم بخش سایت رو بیشتر دوست داری؟
-آیا رویایی داری ؟
چه احساس بهت دست میده ؟بالای کوه،طلوع آفتاب در جنگل و دشت،غروب خورشید در دریا،لب ساحل روی ماسه ها نشستن،روی صخره ای رو به دریای مواج نشستن،یه شب بهاری، روی پشت بام دراز کشیدن و به آسمون صاف نگاه کردن،تنهایی در بهشت بودن و به جهنم شلوغ نگاه کردن،در سن 80 سالگی و دیدن فیلم زندگیت از بچگی تا حال

-کتابی که برات جالب بوده و هنوز هم دلت میخواد دوباره بخونیش ؟
کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟
هری پاتر رو خوندین؟اگه خوندین، دوست داشتین؟چرا؟
یک نوشته یا شعری که خیلی روت تأثیر بزاره؟
چرا خدا انسان رو آفرید ؟
-چرا خدا بهشت وجهنم رو آفرید؟
-چرا قیامت رو آفریده؟
چرا مرگ رو آفریده؟
چرا برای اینکه با یکی صمیمی بشیم غیبت یکی دیگه رو می کنیم؟
چرا بااین که میدونیم نگاه به نامحرم حرامه این کارو می کنیم؟
چرا با پوششمون اجازه میدیم که نامحرم نگاه بدی به ما بکنه؟
35-چرا وقتی دعاهامون مستجاب نمیشه نا شکری می کنیم ؟
چرا از دینمون هرچیزیرو که به صلاحه انجام میدیم واون دستوراتی که به نظر خودمون محدودمون میکنه رو اصلا عمل نمیکنیم؟
چرا ما فقط تو مشکلات دست به دامان ائمه ومعصومین میشیم؟
دوست داری عروسیت تو چه روز خاصی باشه؟
-از ارتفاع میترسین؟

سوالهايي كه از لنيا پرسيدم رو از شمام ميپرسم اميدوارم خوب ج بديمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
(09-19-2015, 10:08 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
93:نظرت درمورد من:مهربونی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
94_از رشته ی من خوشت میاد؟بعله
95_عکاسی یا فیلمبرداری؟عکاسی
96_از خودت عکس داری تو اتاقت؟نوپ
97_چند مدل عکس پرسنلی داری؟شیش تا داشتم که اونم دادم مدرسه البته از امسال مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یه عکسم مال قبلنا دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه سرچ واسه سه تا سوال پایین بکن مثل بقیه نگی شکوفهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
99_اسم یه عکاس معروف؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آنژه،دواندو
100_بهترین عکاس طبیعت؟جولیو لوکاس آمریکایی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
101_بهترین عکاس پرتره؟لی جفریزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
102_بیشتر دوست داری ازت عکس بگیرن یا عکس بگیری؟عکس بگیرم
بسه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
103_بهترین گروه کره ایی؟دابل اس و تو پی ام
104_بهترین خواننده ی کره ایی؟بوآ
105_بهترین بازیگر کره ایی؟مین هو و جونگ سوک

(09-19-2015, 10:09 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عددا رو بیخیالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فقط جواب بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عددا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
112-از لاک زدن خوشت میاد؟آرهههههه خیلیییی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
113_از ناخن بلند کردن خوشت میاد؟کیه که بدش بیاد؟دوووس داارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
114_از ناخن کاشتن چی؟(من بدم میادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟)خوشم نمیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
115_تاحالا جت اسکی سوار شدی؟نوپ
116_تاحالا قایق موتوری سوار شدی؟اونم تو کارونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنوپ
117_چندبار تاحالا دربند رفتی؟راستشو بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کجا هست حالا؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنرفتم تا حالا
118_چرا دختر و پسرا با هم دوست میشن؟:| خب بعضی افراد دوس دارن یه جنس مخالف بهشون محبت کنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچه بدونم
119_یه آرزوی قشنگ واسه جوونا بکن؟ به هرچی میخوان برسن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
120_به چند درصد از آرزوهات رسیدی؟اووووومممم،30 درصد
121_یه جمله ی قشنگ درمورد خدا بگو؟و خدایی که در این نزدیکیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
122_یه جمله ی قشنگ از چارلی چاپلین بگو؟اگه یک دلیل برای اندوه پیدا کردی پس هزار و یک دلیل برای شادی میتوانی پیدا کنی
123_یه جمله ی قشنگ درباره ی عشق؟جمله ای ندارم عاقا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
124_یه بیت شعر از شاملو؟نمیدونم،نخوندم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
125_یه بیت شعر ازحافظ؟هر آنکسی که در این حلقه نیست زنده به عشق/بر او نمرده بر فتوای من نماز کنید
126_یه بیت شعر از سعدی؟همه شب بر این امیدم که نسیم صبحگاهی/به پیام آشنایی بنوازد آشنا را
127_یه جمله از دکتر شریعتی؟هر کس و قبیله ای توتمی دارد/توتم من قلم من از
128-دفتر خاطرات داری؟داشتم اما الان دیگه ندارم
129_چند رنگ خودکار داری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه رنگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
130_به نظرت عمه ها چه گناهی کردن؟؟گناه بی گناهی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(09-19-2015, 10:16 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چطوری؟ من اومدم سلام خوبم،خوش اومدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
131-نظرت درباره ی صندلی داغ چیه؟خوبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حال میده
132-اصلا داغه؟!یکمی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
133-به نظرت بهترین کلمه(لغت)  دنیا چیه؟خـــنده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شــادی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
134-چرا تو هوای برفی رعد و برق نمیزنه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نمیدونم این واسه خودمم سواله
135-چرا همه میگن من ساکتم؟!شــــوما؟اشتباه میکنن حتما
،اما من تاحالا نشنیدم همچین حرفی بزنن
136-یه انتقاد از من بکن انتقادی ندارم
137بهترین دوستت تو انجمن؟!همــه دوستای منن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو بهترینن
138-ایرانسل یا همراه اول؟!همراه اول
139-دنیا چه رنگیه؟رنگی رنگی
140-بهترین جمله ای که من بهت دادم کدوم بوده؟یـــادم نیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدفکــر نکنم تا اون حد باهات حرف زده باشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
141-بهترین جمله ای که شنیدی؟زندگی یه بازیه،پس بازیش کن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
142-و اینکه نظرتو درباره ی این کلمات بگو:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ازین سوالا نپرس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتوانایی جواب دادنشو ندارم
من:
خودم یا خودت؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخـــوب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو:اینم خوب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ابر:خــوبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گریه: خــیـــلی بده ، اصن دوس ندارم
بارون: عـــــالیه
خدا: عـــشقه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عشق: نـــظری ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سه نقطه: نظری ندارم
مادر:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عـــشقه
پدر:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدعــشقه
شیشه: مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شکـــستنیه،خو نظری ندارم
خون دل: مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نظری ندارم

143)اگه یکی بیاد بهت بگه ازت متنفرم چی میگی بهش؟؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوشــــحالم
144)اگه یکی بیاد بهت بگه عاشقتم چی میگی بهش؟؟(راست گو باش واقعا!!یعنی به عشقت اعتراف میکنی نسبت بهش؟؟) اگه عاشقش باشم اعتراف میکنم اما نه که میگم مرسی همه عاشق منن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد *اعتماد به سقفم خودتون دارید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد*
145)بهترین خاطره و بدترین خاطرت چی بوده؟؟بهــــترین خـــاطر وقتی که دوست خـــوب مجازیم رو دیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بدترین ندارم
146)مهم ترین اتفاق زندگیت؟؟انتخاب رشته م مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
147)بهترین صفت اخلاقیت؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهربونم
148)اگه بخوای یه صفت اخلاقی بد رو از خودت بگبری(البته اگه صفت بدی داری هااا!ناراحت نشی یه وقت؟؟!) اون چیه؟؟زود کلافه میشم و وقتی کلافه میشم اخلاقم تنده
149)بهترین کاری که تونستی برای اطرافیات انجام بدی؟؟ زیاد ازین کارا انجام دادم یادم نیس
150)این انجمنو چه قدر دوست داری؟؟خــــــیلی
151)منو دوست داری؟؟اگه داری چه قدر؟؟!!!آرهــه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اندازه وویونگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو جونـــگمین

(09-19-2015, 10:17 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
152.مخترع فلزیاب؟نمـیدنم
153.پشه دارای چند چشم میباشد؟دو تا
154. یک زنبور برای ساخت یک قاشق عسل باید روی چند گل بشیند؟شـــاید دو تا !
155.مارها چه رنگی می بینند؟نـــمیدانم
156. دوربین و اتومبیل را چه کسی وارد ایران کرد؟نـــمیدونم
157.کل منظومه شمسی در یک شبانه روز چندین کیلو متر حرکت میکند؟هـزاران کیلومتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
158.صندلی داغ چند بخشه؟پـــنج مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

159-صندلی داغ رو به بیست شکل اشتباه بنویس(حتما)! صندلی داغ،سندلی داغ،ثندلی داغ،صندلی داق،دیگــه نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

160-.اگه با کلمه "صندلی داغ"کارهای زیر بکنیم چی میشه؟
-کلمه"ص" رو بزار جای"غ"غندلی داص مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-کلمه"ل"رو بزار جای"ص"لندصی داغ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-کلمه"ی" رو بزار جای"ل"صندیل داغ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
161.کلمهtoeflمخفف چه جمله ایه؟نـــمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

162.کشور های که برای رفتن بهشون ویزا نیازنیست رو نام ببر(حتما)
همــشون نیاز دارن که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

162.پنچ تا از کشور های سرد دنیا؟
روسیه،کانادا،مغــولستان،اوستونی،ایسلند

163.پنچ تا از کشورهای گرم دنیا؟
مکــزیک،سومالی،هند،سودان،عمان

164.پنچ تا از کشورهای مهم جهان؟
اینو نمیدونم

165.نام اقیانوس های جهان رو نام ببر؟اقیانوس آرام،اقیانوس هند،اقیانوس منجمد شمال،اقیانوس منجمد جنوبی،همین دوتا رو میشناسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
166.جمله بساز؟جمله سازیم خوب نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالان حضور ذهن ندارم فردا جمله میسازم
-خرچنگ:
-مگس:
-مار:
-ماهی:
-گرد باد:
-سومالی:
-چهارشنبه سوری
:

(09-19-2015, 10:19 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
180تولد چه کسیو هیچوقت یادت نمیره؟جز خودت جــونگمین،وویونگ،دوستم الناز،دوستم فاطمه،خانواده م
181-اولین کسی که تولدت و تبریک میگه کیه؟مامانم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
183-نسکافه دوست داری یا قهوه؟نسکافه
184-هواپیما سوار شدی؟کجا رفتی؟نوپ،سوار نشدم که جایی برم
185-از ارتفاع میترسی؟خــــــــیلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
186-از تاریکی چی؟نوپ
187-از رعد و برق میترسی؟نوپ
188-از سوسک بیشتر میترسی یا مارمولک؟مارمولکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
189-از موش چی؟نمیترسم
190-لاکپشت دوست داری؟عاشـــقشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
191-حیوون خونگی داری؟چی؟ندارم جــیغ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
192-تاحالا الانتوین موجود در پوست حلزون و به پوستت زدی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنوپ
193-پالتو یا کاپشن یا سویشرت؟سویشرت
194-آهنگ با صدای بلند گوش میدی یا کم؟کم
195-اسم یه دختر و یه پسر که دوست داری؟دختر النازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و آلما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد پسر هم پدرام و پرهام
196-شیرینی مورد علاقت؟همه چی میخورم،خامه  ای
197-چه طعم کیک دوست داری؟همه طعـــما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
198-موهات بلنده؟چند سانتی متره؟ به سانت بگو... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد به سانت نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اما دیگه یه چند سانتیمتر دیگه میرسه به پاهام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
199-آخرین اس ام اس گوشیتو بنویس؟

200-چرا دخترا موهاشونو باز میزارن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد که بگن مام مو داریم

باورت میشه؟؟؟ تموم شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدوایـی باورم نمیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میدونم آسون بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخــــیلی اصــــــن کشک بودن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موفق باشی دختر خوبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مـرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شوما هم همینطور مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(09-19-2015, 11:00 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوووو سلام
نازنینم امیدوارم با جارو برقی خاکسترت و جمع کنیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حیف من سیستم ندارم
اهان حالا که به صندلی علاقه داری
سوالای من و از صندلی نگین خودت کپی کن ج بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فهلا
ولی حواست باشه حواسم به جوابا هست هر پیچشی از چشم دور نمیمونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشـــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(09-19-2015, 11:56 PM)marzieh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  فقط صندلی داغ افرادی خیلی دوست دارم شرکت می کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسوال    حرفه ای بلد نیستم بپرسم  زیاد اهل حرف نیستم  شاید گاهی ادم پرحرف به نظر برسم  ولی  واقعیت  اینکه ان موقه خیلی هیجانی یا استرس دارم یا  جو عوض کنم

1  خواننده های مورده  علاقه {کره ای }  گوهی:دابل اس،تو پی ام،خواننده ی تک:جـــونگمین و بوآ   ب تایلندی نمیشناسمشون    ج ژاپن نمیشناسم ن چینی  نمیشناسم  خارجی  هرچی قشنگ بود  {ایرانی که گفتی } سوال مرتبط ای یو  دوست داری {ادم با جنبه ای جدی مگم راحت باش  }   بی شوخی من خودم عاشق کره تاحالا خیلی بدگویی کره یا خواننده مورد علاقه ام کرده اند ولی همیشه گوش شنوا بودم جایی لازم بوده سکوت کردم دلیش اینکه  ارزش دوستی بیشتر دوم اعتقاد سلیقه متفاوت این گفتم کامل راحت باشی  }
2  سریال مورد علاقه کره ای Love Song In August،Greasecity hunter،you are beautiful ب تایوانی Fondant Garden ج ژاپنی   نمیبینم
سریال درحال حاظر می بینی چیه باغ شکلات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4 کتابهای مورد علاقه سلوک
5  چند تا داستان نوشتی   زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6چه روی به دنیا امدی  سالش نمی خواهد بگی اگر سخته 19 مرداد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7  چقدر کتاب می خونی  کم اما میخونم
اولین کتابی خوندی یادم نیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9    یک چیز بگم  میشه  فن فکشن  برام  بنویسی   ای یو-  و جونگ مین -   لی هونگ کی  - پوف {تایوانی} - جاسپر{تایوانی} خارج شوخی   اگر قرار باشه با این هنر مند ها فن فکشن  بنویسی کدام شخصیت  زوج کدام رقیب و کدام دوست می کنی  جـــونگمین رو میشه نندیسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جونگمین رو تا آخرش مجرد نگه میدارم بقیه تک تک زوج
10 کتاب خواندن بیشتر دوست داری یا فیم کتاب
بین موسقی و کتاب و فیلم کدام بیشتر دوست داری  موسیقی
اولین سریال کره ای دیدی چی بود همسر یا دردسر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13 چطوری با کره اشنا و علاقمند شدی جاست فور عضویت در یه خانواده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14 سریال تایوانی نگاه می کنی قسمت بااهنگ تتیوانی گوش می دی تایوانی یکی دارم میبینم اونم جونگمینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد داخلشه باغ شکلات وگرنه نمیشناسمشون
15 چقدر سریال نگاه می کنی کم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
سلام نازنین جان.منم چند تا سوال دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1. از کی شروع کردی به داستان نوشتن؟

2.اولین داستانت چی بود و در چه موردی بود؟

3.از کی شروع کردی به تحقیق و علاقمند شدن به کی پاپ؟

4.دلیل علاقت به جونگمین و وویونگ؟

5.اولین کاری که ازشون دیدی چی بود؟

6.از کی متوجه  استعدادت تو نوشتن شدی؟

7.چرا فن فیکشن؟

8.اولین فن فیکشنی که نوشتی درباره چی بود؟

9.تو انجمنای دیگه هم مدیر این قسمت بودی و داستان مینوشتی؟چقدر مورد پسند بود؟

10.چقدر از وقتت رو صرف اینکار میکنی؟

11.تا حالا پیش اومده بخاطر نوشته ات باهات بحث کنن؟