آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور 《☆asal501☆》
زمان کنونی: 03-30-2020، 12:41 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 239
بازدید 7079

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با 《☆asal501☆》 داغ

صندلی داغ با حضور 《☆asal501☆》
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلاااااااااااااااااام  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

خب خب خب 

عسل تو نظرسنجی اول شد 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همه به آرزوشون رسیدن  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یوهاهاهاهاهاها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عسل ما الآن اینجوری هستیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

موفق باشی دوستم 
فاااااایتینگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلا صندلی داغ 5 روزه است اگه سوالا زیاد بود عسل نتونست جواب بده تمدید میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصلا هم پلید نیستم خیلیم مهربونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب شروع کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
(02-26-2015, 09:53 PM)Park Nazanin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای هرکدوم از کاربرای بالا که ذکر شده یه جمله بنویس

یلدا
خوب یلدای عزیزم...یه چیز بهت میگم...هر کسی ارزش فدایت شوهم هاتو ندار عزیزم...

امیر حسین
خوب حسین...خیلی تغییر کن....یه امیر حسین متفاوتر باش...موفق باشی پسری...

امین
خوب امین....یادت باشه امین ر سیدن ب اون خانم کره ای با تلاش تو دنیای واخهیه...موفق باشی دوستم...

من

مهساخوب راستش عزیزم...زیاد با هم گتمانی نداشتیم ...شاید کم سعادتی منه...ولی دختر خوبی هستی....امیدوارم همیشه موفق باشی...

مصطفی
خوب مصطفی عزیز..چی میتونم بگم.....اینی ک هستی باش...ولی متفاوتر...موفق باشی عزیزم.....

شکوفه
رشتتو ادمه بده گل دختری...یه عکاس معروف بشی....موفق باشی عزیزم...

مریم
این کدوم مریمه؟؟؟؟

اریکا
وای ب این گوله انرجی مثبت چی میتونم بگم...جزیه چیز...موفق باشی خانمی.....

سهراب
وای...وای...خخخ...خوب سهراب جان...گذشته از شوخهیای صندلیم ک مطمعن ب دل نگرفتی....فرق نزار...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سهیل
سهیل..چی بگم..هی خدا....ولی یه قدم برمیداری ...محکم برش دار...عقب مشینی نکن...زودم جوش نیار ...موفق باشی مدیری...

الناز
خخخ...الناز جون...خوب بزار بگم...متفتاوتر باش.....موفق باشی عزیزم...

برای هرکدوم از کاربرای بالا که ذکر شده یه جمله بنویس

(02-27-2015, 12:09 AM)Park Nazanin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه جمله دیگه یه ممله بهشون بگو مثلا به یکی بگو همیشه بخند و این جور حرفا

رویا
خوب رویای عزیز...میخام بشترترترترتر فرق داشته باشی با اینی ک الانهستی عزیزم...موفق باشی...

ماهیار
ماهیار دایی خودمم...چی کیتونم بگم...خوب زیاد درگیر دنیای مجازی نباش....زیان باره...موفق باشی دایی خوبممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهسا
خوب من نیدونم کدوم مهسا...ولی یه مهسا میشناسم..با فک کنم نیدونم...خلاصه یه کاره ماهیار میشه...اگ اون باشه...یه دختر خوبو مهربونه.....همینجوری باش عزیزم...موفق باشی...

پرهامه
خوب راشتس الان دختر متفاوتری شده....هممم...ب درسات حتما برس...اولویت اول درست...موفق باشی عزیزم...

بهار
خوب بهار عزیزم...همم...این دختر ک نیشه چیزی بهش گفت...ولی موفق باشی عزیزم...ایشالله پچهاتو..نوهاتو..نبیرهاتو...ندیدهات...نشناختهاتو باشمو..جشن بگیرم...دور هممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...ای لاو یو...موفق باشی عزیزم....

مایده
خوب ماید عزیزم...عروسمممیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...ببین هرچی بگم...میگ خواهر شوهر بازی در اورد...ولی باور کن بلد نیستم...برات بهتریناروارزو میکنم...ولی یهو عصبی نشومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...موفق باشی عزیزم...

سمیه
خوب سمیه عزیزم...میخام تو سال جدید این سمیه نباشی....من هنوزم منتظر یع سمیه جدیدم...بیشترترترتمتفاوت باش.....موفق باشی عزیزم...

آرامش
خوب ارامش عزیز...میخام تو سال جدید خیلی متفاوتر باشی....موفق باشی عزیزم...

غزل..
خوب راستش نیشانسم...

غزاله
شرمند نیشناسم....

علیرضا
کدوم علی رضا؟؟؟؟

ساغر
ساغر عزیزم...جدیدا خیلی فرق داشتی....هنیجور باش...خیلی خوبه...موفق باشی عزیزم...

فکر کن سرشون و ج بده

(03-04-2015, 01:36 PM)MaryaM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امده ام وای وای
من امده ام =))ب عسل فریاد کنم...من امده ام..تا تورو با خود ببرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب خب خب
بریم سراغ سریه بعدیه سوالا
تا حالا از دست معلمت چوب خوردی؟اگه اره سر چی بوده؟
ن
چی شد یهو از رشتت انصراف دادی؟اصلا چرا؟چی شد؟
خوب هوافضا میخاستم با نفت....سال اخری ...فهمیدم دخترتو ایران حق نداره فضا....و سر چاهای نفتم نمیزارن برن...این شد ک ما داشتیم معتاد میشدیم...ک یه دکتر گف برو پزشکی هم دنیا هم اخرتو داری...و این گونه شد رشتهتجربی اغاز شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گفتی کفش و کیف دوست داری...معمولا چه نوع کیفی میگیری؟چه کفشی میگیری؟اسپرت یا زنونه و خانومانه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کیف از این کیف باریکا هست...از اونا..
و کفشم..تا دلت بخواد پاشنه دارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداونم از نوع یک وجبیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا حالا گشت بهت گیر داده؟-_-
چیزی ک اینجا اصن معنی نمید....واس چیگیر بده...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:))

لاک دوست میداری؟اگه اره چه نو ع رنگایی؟از اینا هستی طرح بندازی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سبزو..سفیدو..قرمز...مشکی...کلا همه رنگ...
اوه...کلا طراحی شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از چه چیز خونه تکونی از همه بیشتر نفرت داری؟:(
خوب راستش از این بدم میاد ک موقع خونه تکونی مامانم کنارم باشه...یعنی اخرش دعوامون میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خو حرص میده...هر چی بتمیزیی.بعدش ببنی مامانت یواشکی رفته دوبار اونجارو تمییز میکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ن این ک از مامن متنفر باشم...گرفتی دیگ عزیزم

به بلیط سفر....کجا دوست داری الان باشی؟روم

اقا داری میری با دوست پسرت بیرون...یهو جلوت پاش گیر میکنه با مغز میخوره زمینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دقیق حستو بگو...بگو چیکار میکنیو چی میگی؟
ایشیطون...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خوب راستش اون لحضهحتما یه ن دق میرم یه جایی میگم مثالا دسشویی دارم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..خوب میترکم از خند...طلفک اینقد هول شد بخاطر با من بودن...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..اونجوری شد

داری با دوست پسرت میری بیرون...یهو مانتوت گیر میکنه به یه جا پاره میشه...دقیق بگو چیکار میکنیو چی میگیو حست چیه؟
خوب جای خاصی نباشه..هیچی دیگ..میگم دید چی شد...حالا چکار کنم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عشقت بهت گل بده...الان چی میگی بهشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب دیگ ب جمله نمیشکه..پریدن در بخو...یه ماچ...بیا نیپیچوندممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده اس ام اسیو اشتباه بدی؟چیکار میکنی اون لحظه؟مخصوصا اگه یه چیز بد باشه و به یه نفر ارسال بشه که رو در بایسی داری باهاش..فردام قرار باشه باهاش رو در رو بشی...دقیق بگو فرداش اخلاق و رفتارت باهاش چطوریه؟
راستش اینقد مراقبم ...ک نگو...اینجورنشد...ولی جملهایرو ک نباید برای یکی بفرستم...برعکس فرستادم..کلی میگم یعنی...یعنی اون لحظه میخام  کلا شمارمو بعوضممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اقا خدایه نکرده خونت اتیش گرفته...فقط چنتا چیز از اتاقت میتونی برداری..چیا بر میداری؟
خوب...بزار ببینم...اهان کیف پ.لم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...بعدش لپ تاپمو.همم..خوب دیگ هیچی

بری فست فودی بیشتر چی سفارش میدی؟
راستش فرقی نیکنه...هینجوره میخروم..ولی اذیت میشم..چون بهداشتی درست نیکنن...من حساس رو نظاقت....

کافی شاپ چی؟
نسکافه...کاپوچینو(این چیه...تو فلیمه گف یا نمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

تا حالا از کلاس اخراج شدی؟-_-
ارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ورزشکاری؟اگه اره چه ورزشی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستش هم جور ورزش میدوستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خدا یعنی...یوجود پر ارنجی...اونم از نوعش مثبت....
من برم ناهار
فعلا باااااااااااااای دختریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
..برو عزیزم...میبوسمت....مراقب خودت باش...

دیشدن دیدن دددد...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:
    • [url=http://www.koreafan.eu/User-maryam--38]"MaryaM"
    • مریم جونی...مریم جونی...
    • دیدمت  تو کوچتون..مریم جونی...
    • گفتم ای نامهربون....مریم جونی...
    • ب کنار ما بمون...مریم جونی...

• مارو تنهاه نزار...مریم جونی...
    • بابا تورو دوست داره....مریم جونی...
    • بابا با توهیچ وقت پیر نمیشه...مریم جونی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

• دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• صادق....
  • صادق...
  • تو چطور بیای فن وقتی ک باید درس بخونی...
  • صادق...
  • تو دیگ نت نداری ک بیای فن...
  • بریدی از فن ...بیشتر بخاطر مدیریتش...
  • صادق...
  • منم میخام مث تو دیگ نیام فن...
  • صادق....
  • ن بخاطر مدیریت...بخاطر درساممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شعرم نیومدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...باید فک کنم....

• وقتی نبودی فن مترجم نداشت...
  • وقتی نباشی زیرنویسا دیر گذاشت میشن...
  • بچها ناراحت میشن....
  • رفتنت غم انگیز...زیرنویس گذاشتنت یعنی شادی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

• سلام من ب تو سهراب عزیز...
  • من یه کاربر عادی انجمنم....
  • هنوز ارسال میزنم...ولی جدیا وقت نیکنم....ولی بازم سعی میکنم بزارم...
  • یه روز اسم رنگیا گله کردن....
  • تو هم ب دل گرفتی ...مارو دعوا کردی...
  • ما از حقوق  تشویقی گفتیم...ولی تو گوش ندادی....
  • تو قهر کردیو...قهرت مارو ناراحت کرده...

• پشیمونیمو...خسته...اگ ناراحتت کردیم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

• امین نرمه....توبه...توبه....
  • امین...امین....امین..
  • امین خیلی مربونه...امین...
  • امین اگ پاش بفته بده...امین...
  • امینه نرمو رو نبین....امین خیلی پلیده...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگن ناظر شدن سخته....مث رفتن سوزن تو دست...
باید ناظرا زیرنویس بزارن....از همه جا...
دل ما شکسته....امیدی نداریم ب ناظری ...
امید همه ما ب کنارگیری تو بسته ماید جون..
تو ک مشکل گشایی....تو ک ذاتت قشنگهههههههه
همیشه با ما بودی...

بجان خودم شعرن همشون...بیخاین اسم شاعرشاونو میگم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(03-03-2015, 09:35 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان کسی هست تو زندگیت که دوسش داشته باشی به جز خانواده و فامیل؟؟
اره

اگه اره به هفت سوال زیر خوب جواب بده
باشه

98- به نظرت اونم دوستت داره؟

عجیب سوالتت سخته...خخخ...خواستم یکم تریپ بردام سوال سختم دیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خوب چرا کنجکاوی...اره

99- تا حالا بهش دروغ گفتی؟
اره...مصلحتی بود...میفهمی...مجبور بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

100- اگه بخوای یک اسم روش بذاری چی میذاری؟
اسم رو چی دقیقا؟؟؟؟؟

101- یکی از خصلت های خوبش و یکی از خصلت های بدش؟
یجاهایی میره رو اعصابممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...زیادی میتوجه...:22:
خیلی صبورهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

102- اگه بخوای احساستو در قالب یک آهنگ بهش بگی چه آهنگی بهش میدی؟
بیا برو دان کن بگوش...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..اینجور کنجکاو باشی...
نیدونستم کدومه...ولی این لینک مستقیم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم از این لینک  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

103- دوست داری راز دوست داشتنت مخفی بمونه یا همه بدونن که دوسش داری؟
خوب بستگی دار کجا باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

104- فرض کن الان داره این تاپیک رو میخونه..یک جمله بهش بگو

من ب تو ن نیگم...ن....
من ب تو ن نیگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خخخخخ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(03-03-2015, 09:35 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب این سری و چند سری بعدی رو اختصاص میدم به سوالایی که از بقیه دوستان پرسیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سری 5

با این رنگ و فونت دلخواه جواب بده

چالش اگر خر بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

226- اگر فیلم بودم؟
سلطان قلبها
227- اگر ساز بودم؟
گیتار
228- اگر شغل بودم؟
دکتر
229- اگر کارگردان بودم؟
پیتر جکسون
230- اگر بازیگر بودم؟
تام کروزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
231- اگر ورزش بودم؟
همه ورزشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
232- اگر نوشیدنی بودم؟
یخ در بهشتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
233- اگر ساعت بودم؟
رادو
234- اگر هوا بودم؟
برفی
235- اگر خواننده بودم؟
alex
236- اگر کشور بودم؟
ایتالیا
237- اگر حیوان بودم؟
اهو
238- اگر موبایل بودم؟
اچ تی سی
239- اگر غذا بودم؟
پیراشکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
240- اگر میوه بودم؟
انبه
241- اگر عدد بودم؟
1
242- اگر سن بودم؟
16
243- اگر درس بودم؟
شیمی
244- اگر ماه بودم؟
فروزدین
245- اگر فصل بودم؟
زمستون
246- اگر کتاب بودم؟
هری پاتر
247- اگر لپتاپ بودم؟
اپل
248- اگر خودرو بودم؟
بنز
249- اگر موزیک بودم؟
یعنی چی؟؟؟
250- اگر سال بودم؟
137..
251- اگر عطر بودم؟
جاگور(نیدونم اسمشو درست نوشتم)
252- اگر گل بودم؟
رز
253- اگر یک حرف بودم؟
یعنی چی؟؟؟؟
254- اگرپرنده بودم؟
قناری
255- و آخری اگر جای کسی دیگری بودم؟
ملکه انگلستانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بنظر خودمجواب سوالرو درست ندام....نظر شما چیه...
ب من چ سوال بخوبی پرسید نیشه...ولی نیدونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...

(03-03-2015, 09:39 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سری 7

با رنگ آبی جواب بده

295-هوای شهرتون چنده الان؟ ( فکر کنم یه چند درجه ای به خاطر صندلیت بالا رفته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

نیدونم راستش فک کن 20 درجهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

296-ماشینی که دوستش داری؟ ( واقع گرایانه جواب بده..نگی بوگاتی ویرون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
پرادو و بنز....

297 -هوا خیلی شدید بارونیه...حسابی داری خیس میشی..جایی هم نیست که بری پناه بگیری...یه ماشین برات بوق میزنه...چه ماشینیم هست...سوار میشی؟ (طرف دیده نمیشه کی هست)
اوه...اصن نگا نیکنم...اینقد بوق بزنه ک جونش در بیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

298- با دوستات میری کوه...یهو هوا(عجب هوایی داره شهرتون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) خراب میشه و تو همه رو گم میکنی...تلفنت هم آنتن نمیده....چکار میکنی؟ ( مطمئنم یه راهی پیدا میکنی)
خوب میگردم دنبالشون...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

299- رفتی دریا توی آب..هوا ایندفعه خوبه(چه عجب) بعد یهو زیر پات خالی میشه..کسی هم نیست به دادت برسه...چکار میکنی؟ (نگو شنا میکنم که نمیشه...فوقش میگی میمیرم دیگه..ترس نداره..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
هیچی دیگ میگم خدیا هنوز ارزو داشتم...تو خواب برام خیلی اتفاق افتادهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

300- بعد از اینکه غرق شدی به طرز عجیبی زنده میمونی ولی توی یه جزیره دور افتاده و بی سکنه میوفتی...چکار میکنی؟
میرم یه خونه درست میکنم...و سعی میکنم زندگی کنم البت میگردم ببینم ک دیگیم هست ...حالاپسر باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبتونه بهم کمک کنه چ بهترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خخخ

301- بعد میبینی نه بابا جزیره آدم خور ها بوده...از دستشون فرار میکنی..به یه جایی میرسی که پشتت بلندی و دره ست و جلوت اون آدم خورها...چطوری دوست داری بمیری؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حاضرم بندازم تو دره خودمو تا ادم خورا بخورننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

302- داری تو خیابون قدم میزنی یهو یکی جلوت رو میگیره..کسی هم نیست اطرافت...چکار میکنی؟ ( برو دفاع شخصی یاد بگیر..خیلی خوبه)
هیچی دیگ...میگم بیا اینم کیف...بزار فقط برم:/

303- تو خونه تنهایی...هوا تاریکه...یهو برقا میره...نمیدونی شمعها کجاست..از اون طرف هم چند روزه تلفنتون خرابه و موبایل سونی اریکسونت هم وقت گیر آورده شارژش تموم شده...از یه طرف دیگه هم یه صداهایی میشنوی..چکار میکنی؟ (مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)میرم یه گوشه پنهون میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

304- سوار اتوبوس شدی داری میری سمت خونه...یهو تعادل اتوبوس بهم میخوره و در حالتیه که میخواد چپ کنه...اول بگو چه حسی داری بعد بگو چکار میکنی؟(قبلش یه وصیتی بزار کنار برای همین روزا..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
خوب ج داده شد

305- خدایی نکرده رفتی بیمارستان و میگن باید از دارویی استفده کنی که تاحالا رو هیچکی تست نشده و تو اولیش هستی....مجبورم هستی وگرنه از دست میری...چکار میکنی؟
تست میکنم خوب

306 - شب خوابیدی...یهو یه سایه ای میبینی...که داره میاد طرفت...از طرفی هم صدات گرفته نمیتونی جیغ بزنی....چکار میکنی؟
اصن جیغ نیزنم در چنین مواقی ...کلا خفه میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

307- سرجلسه امتحان هستی..با خودت تقلب بردی...اتفاقا تقلب ها خیلی هم به دردت خورد...ولی بدشانسیت دارن همه رو میگردن که ببینن تقلب دارن یا نه...چکار میکنی؟
قورتش میدم...مجبورم میفهمیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

308- یه جمله به انگلیسی بگو که خودم نفهمم چی گفتی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
م بهات توام پیار هو گیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...برو حالشو ببر....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میخواستم سوال انگلیسی بزارم دلم نیومد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلا اینا رو جواب بده...تا ببینم میتونم برگردم سوال کنم یا نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ن دیگ ما ب شما دستور میدهیم نپرسی....ترسیدیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(03-02-2015, 09:37 PM)دووودرو دودور دوو asal50 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرز قربون صدقت....
    اون عشقم گفتنات...
    قلب فرستادنات...
    میکشه منو ...میره منو ب رویاها..
    میکشه منو...میبره منو اون بالاهااااااااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بلا ..ای ...بالا..ارامش جون..
بالا اون کل کلات...
بلا اون خنثی دادانات...
ای ارامش عزیز...ای خنثی دهند انجمن....
اره میدونیم تو ب یه نفر مثبت میدیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....

از تو باید میگذشتم سمیه.....
ولی افسوس نتوسنتم...
تو منو اوردی ب خونواد......
ولی افسوسمو خوردیو....
چون منو نداشتی...
اخ من...یعنی همه انجری مثبتا...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شکوفه غزیزم...
نمیاد...باید بفکرم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نیشه شعرو بخی بشین بچها......صندلیم تموم شد ...بزارین این سوالو سال بعد ج بدم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب...
خوب...
بالاخر این صندلی شادو مرفح من تمومید....

بماند ک خیلی سعی بر ان شد تا مرا بجزغالینین...ولی نشد

شوخی میکنم دوستان...ادم بعضی وقتا یه چیزای میگه...فک میکنه شوخیه.....ولی اینجوری نیس...باعث ازرده خاطر طرف مقابل میشه...خلاصه دوستانم ببخشین اگ حرفی زد شد...و رنجید خاطر شدین....همش شوخی بود....الب بازم تکذیب نیکنم اون شکلکارو...همش واخهیت بود..یا اون تریو نیدونم گلهاو...خلاصه....خودم...و اونی ک خودمون میدونیم اون عزیزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنونم از همتون...خوش گذاشت...بماند ک خیلی خنددیم...یجاهایی ابجیم  میگفت دیوانه شدی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...
سمیه...امین...شهداد...خیلین...دیگ ما صرف نظر میکنم از بردن اسم اون عزیزان...تا ریا نشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و اینم برای حسن ..چی چی میگن...بهار عزیز و مصطفی جان  واردن تو این جملهای سنگین...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خلاصه همون..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براتون تو سال جدید بهترینارو میخام...
موفق باشین...سالی پر از شادی...موفقیت...

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
قبول نیست تشکر ویژه از من نکردی من تا یه هفته دیگه این صندلی داغ تمدید میکنم
خوبه بهت تقلب رسونده بودم باید ازم تشکر کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب من تشکر ویژه میکنم از تمام کسایی که صندلی عسل جون داغ کردن و داغ نگه داشتن 
و تشکر از عسل جون
این صندلی داغ در ساعت 12:19 بسته میشود
با تشکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد