آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور A M i N
زمان کنونی: 09-18-2020، 06:04 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 5755

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
a حضور صندلی با m n i داغ

صندلی داغ با حضور A M i N
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

و باز هم صندلی داغی دیگر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا باشد همگی به رستگاری هم کمکی کرده باشیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد( جمله رو حال کنید چندین پهلو داشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

این بار بیاید امین خانو بسوزونیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مبارکت باشه مدیر خانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرسشو پاسخ تا چند روزی ادامه دارد....
شروووووععع شد...

نویسنده :A M i N   آفلاین
(02-01-2015, 03:00 AM)《☆asal501☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-01-2015, 02:50 AM)A M i N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-29-2015, 08:58 PM)♪♫Taiga Aisaka ♫♪ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" ترین " ها رو انتخاب کن گفتم که اعضای انجمنو نمیشناسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صبورترین 
منطقی ترین 
احساساتی ترین 
دلسوزترین 
صمیمیترین 《☆asal501☆》
زودرنج ترین 
رو راست ترین
عجولترین 
خونسردترین 
مهربانترین 《☆asal501☆》
آرومترین
شاد ترین 
منظم ترین
سرسخت‌ترین
با جنبه‌ترین 
سریع‌ترین
بی‌خیال‌ترین
خشن‌ترین
باادب‌ترین
خوش‌اخلاق ترین
خلاق‌ترین
شناسه زیباترین
پیگیر‌ترین
شجاع‌ترین
انعطاف‌پذیرترین
از خودگذشته‌ترین
شلوغ‌ترین
عجیب‌ترین
مرموز‌ترین
ترسناک‌ترین
دوست داشتنی ترین《☆asal501☆》
طناز ترین
فعال‌ترین
مسئولیت‌پذیرترین
با اعتماد به نفس ترین
خوش صحبت ترین
کلافه ترین
شاعرترین
بچه مثبت ترین
ساکت ترین
با اطلاعات ترین
حرفه ای ترین
اخمو ترین
از خود راضی ترین
بدجنس ترین
خجالتی ترین
سر به زیر ترین
عاشق ترین 
شیطون ترین
معترض ترین
بساز ترین
تابلو ترین
غیر قابل پیش بینی ترین
آتیش بیار معرکه ترین
جاش خالی ترین
خانوم ترین
آقا ترین
گل ترین《☆asal501☆》
عسل ترین《☆asal501☆》
ترین ِ ترین ها
《☆asal501☆》

برووووووووووووووووووو....اصن قبول نیس....بین همونایی ک میشناسی خوب انتخاب کن...کلا پیچوندییییییییییییی...قبوووووووووووووووووووول نیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتبار منی میگری هاااااااااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوبه؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
امید وارم موفق بیرون بیای از این نبردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-01-2015, 11:14 AM)SURY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  سلام اقا امین گل خوب خسته نباشی صندلیت که تا حال اینقدر داغ نبوده که گرمت کنه چه برسه بسوزونتت اول امیدوارم به ارزوت برسی و تو زندگیت موفق شی  این دوستمون هم کلی سوال پرسیده که من هم همونها رو میخواستم به پرسم ولی تا اونجایی که خوندم این چند سوال نبود حالا اگر دوست داشتی جواب بده صادقانه:سلام مرسی

اول تا حالا عاشق شدی؟آره
چند دفعه ؟ یکی دوبار
از چه سنی عشق رو تجربه کردی؟سیزده چهاره سالگی
تلخی عشق رو هم چشیدی؟بدجوری
از چه تیپ دختری خوشت میاد؟دختری که مث پسر باشه یعنی قوی باشه
سر به سر دخترها گذاشتی چه فامیل چه دانشگاه ؟؟؟ یا جای دیگه؟آره ولی کم
اهل مسخر بازی هستی اون هم جلوی دخترها؟نه
فکر میکنی پسر شیطونی هستی ؟ گرچه به نظرم از اون پسر شیطونهایی هستی که گاهی مامانت میگه اااااااممممممممیییییییییینننننن از دست تو چیکار کنم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه همیشه متوسطم نه شیطون نه ساکت
چقدر از امینی که الان هستی راضی؟ کم آخه با اون چیزی که میخوام بشم خیلی فاصله دارم
چقدر اون امینی شدی که تو 17 یا 18 سالکی دوست داشته باشی؟گفتم که کم
به ارزوت سیدی ؟هنوز نه
 اگر یک روز بگن باید بری برای دفاع میری ؟نه سربازی ها؟میرم
 چقدر اداب رو روسو رو رعایت میکنی ؟ حالا هرجا چه به عنوان یک گردشگر؟ چه به عنوان یک شهر وند؟ چه یک هم وطن؟خیلی زیاد
 اگر تو خیابون ببینی دونفر دعوا میکنن چیکار میکنی ؟جداشون میکنم
اگر تو خیابون ببنی یک از مادر بی شخصیتها بچه ش رو اذیت میکنه چیکار میکنی (خودم چندبار دعوام شد)نمیشه کاری کرد آخه من پسرم
از چه گروهی تو کره بیشتر خوشت میاد هم پسر هم دختر ؟EXO و 2NE1
خوب چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگر بود بعد ازت میپرسم در اخر هم ارزوی سلامتی وعاقبت بخیری برات دارم و بگم چاخان پاخان سر هم نکنی ها چون من خودم مامان هستم متوجه میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی ، خیالت راحت کلا آدم صافیم مث کف دست اهل چاخان ماخان اصلا نیستم

(02-01-2015, 01:50 PM)soyeon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید وارم موفق بیرون بیای از این نبردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خدا کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
امین جان  تبریک میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو که بچه سایلنتی بودی چی شد تصمیم گرفتی بیای صندلی داغ؟
جدا,جدا حین تماشای فیلم های احساساتی گریه میکنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟
بین غذاهای سرخ شده و آب پز کدوم ترجیح میدی؟
ساحل یا دریا؟
موتور یا ماشین؟
عکس یا فیلم؟
برنج یا نون؟
جدا چرا پسرا سوپ و آش رو غذا حساب نمیکنن؟
ترش یا شیرین؟
از سوسک میترسی یا مارمولک؟

راستی زیرنویس اون فیلم چینی ها نیومدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اینجور موقعیت سنجم منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

فعلا همین رو داشته باش تا بعدا فکر کنم,بچه مظلومی دلمم نمیاد بسوزونمت,مدیونی اگه یه درصد فک کنی سوالم نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
junho of 2pm

نویسنده :asal501  
. از کدوم شخصیت کسی که عاشقشی یا عاشقش بودی یا عاشقش خواهی بیشتر خوشت میاد؟

. تا حالا شده از رفیقت که خیلی باهاش صمیمی بودی رو دست بخوری؟

. پاتوقهای معروف شهرت رو بگو؟

تا حالا جن دیدی؟ اگه آره توضیح بده کی و کجا و چطوری ؟

دلت میخواست توانایی های ماوراءالطبیعه داشته باشی؟با دلیل توضیح بده؟

تصور کن توی جنگل گم شدی چطوری سعی میکنی راهت و پیدا کنی؟(از ستاره ها استفاده نکن چون آسمون ابریه و حالا حالاها باز نمیشه)

به نظرت آدمها خوبه که رک باشن یا تو لفافه حرف بزنن؟ خودتم بگو چطوری هستی؟

زنگ بزنم اتشنشاني؟

اگه بخوای یه حیون رو تو خونت نگه داری چی نگه میداری ؟

یه بازیکن از تیم ملی والیبال برزیل؟

الان ساعت چنده ؟

اگه دستت به من می رسید چی کارم می کردی ؟

با این رنگ ج بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-01-2015, 02:11 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان  تبریک میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی
تو که بچه سایلنتی بودی چی شد تصمیم گرفتی بیای صندلی داغ؟یکی از بچه ها پیشنهاد داد منم گفتم باشه (صداقتو حال کن)
جدا,جدا حین تماشای فیلم های احساساتی گریه میکنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟جدا جدا نداره آره زیاد مگه چیه
بین غذاهای سرخ شده و آب پز کدوم ترجیح میدی؟سرخ شده
ساحل یا دریا؟ساحل
موتور یا ماشین؟ماشین
عکس یا فیلم؟فیلم
برنج یا نون؟برنج
جدا چرا پسرا سوپ و آش رو غذا حساب نمیکنن؟
ترش یا شیرین؟شیرین
از سوسک میترسی یا مارمولک؟
مارمولک
راستی زیرنویس اون فیلم چینی ها نیومدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اینجور موقعیت سنجم منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)واااقعا، نه

فعلا همین رو داشته باش تا بعدا فکر کنم,بچه مظلومی دلمم نمیاد بسوزونمت,مدیونی اگه یه درصد فک کنی سوالم نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
با این رنگج بدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..ممنون

دوس داشتی دخترمیبودی؟

چرادوس نداشتی دخترمیبودی؟

جنسیت مونث رودر10چیزخلاصه بگو؟

اگ میگفتن یه روز دخترمیشی فقط یه روز دوس داشتی توچ دوره ای میبودی وچ چیزی تجربه میکردی؟

زندگی وعشق رودر3کلمه بگو؟

دوس داری همسرت چی صدات کنه؟

چطور شد عاشق یکی شدی ک از خودت بزرگتر بود...اگ الان تو همین سن اون موقعیت پیش میومد چکار میکردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-01-2015, 02:31 PM)《☆asal501☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. از کدوم شخصیت کسی که عاشقشی یا عاشقش بودی یا عاشقش خواهی بیشتر خوشت میاد؟ گفتم که مث پسرا قوی باشه البته از دخترایی که مظلومن هم خوشم میاد

. تا حالا شده از رفیقت که خیلی باهاش صمیمی بودی رو دست بخوری؟نه

. پاتوقهای معروف شهرت رو بگو؟پارک داریون

تا حالا جن دیدی؟ اگه آره توضیح بده کی و کجا و چطوری ؟آره یه رفتم تو آشپزخونه دیدم مامانم داره ضرفارو میشوره بعد یه راست اودم تو حال دیدم نشسته داره تلوزیون نگاه میکنه دویدم رفتم تو آشپزخونه دیدم هیچکی نیس

دلت میخواست توانایی های ماوراءالطبیعه داشته باشی؟با دلیل توضیح بده؟آره ، اول میرفتم بانک میزدم پولدار میشدم بعد به مردم کمک میکردم

تصور کن توی جنگل گم شدی چطوری سعی میکنی راهت و پیدا کنی؟(از ستاره ها استفاده نکن چون آسمون ابریه و حالا حالاها باز نمیشه)از طلوع و غروب خورشید

به نظرت آدمها خوبه که رک باشن یا تو لفافه حرف بزنن؟ خودتم بگو چطوری هستی؟رک باشن بهتره که من نیستم

زنگ بزنم اتشنشاني؟من خونسردتر از این حرفام

اگه بخوای یه حیون رو تو خونت نگه داری چی نگه میداری ؟ سگ

یه بازیکن از تیم ملی والیبال برزیل؟چند وقت پیش یکیشونو میشناختم ولی یادم رفت

الان ساعت چنده ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه دستت به من می رسید چی کارم می کردی ؟
خودت خوب میدونی
این سوالای آخرت بد جوری میره رو اعصابمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با این رنگ ج بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-01-2015, 02:47 PM)《☆asal501☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این رنگج بدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..ممنون

دوس داشتی دخترمیبودی؟اصلا

چرادوس نداشتی دخترمیبودی؟آخه پسر بودن خیلی بهترهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جنسیت مونث رودر10چیزخلاصه بگو؟ مهربون لوس مامانی جذاب نازک نارجی حسودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد انعطاف پذیر لطیف بعضیاشون موزی بعضیاهم خشن

اگ میگفتن یه روز دخترمیشی فقط یه روز دوس داشتی توچ دوره ای میبودی وچ چیزی تجربه میکردی؟همین دوره اگه دختر بشم دوس دارم دوست لی مین هو بودم میپریدم تو بغلش آخه خیلی ازش خوشم میاد

زندگی وعشق رودر3کلمه بگو؟
زندگی عشق من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوس داری همسرت چی صدات کنه؟اوپا

چطور شد عاشق یکی شدی ک از خودت بزرگتر بود...اگ الان تو همین سن اون موقعیت پیش میومد چکار میکردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکاریو که نتونستم بکنم الان میکردم بهش میگفتم.