آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور A M i N
زمان کنونی: 09-21-2020، 11:07 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 5788

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
a حضور صندلی با m n i داغ

صندلی داغ با حضور A M i N
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

و باز هم صندلی داغی دیگر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا باشد همگی به رستگاری هم کمکی کرده باشیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد( جمله رو حال کنید چندین پهلو داشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

این بار بیاید امین خانو بسوزونیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مبارکت باشه مدیر خانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرسشو پاسخ تا چند روزی ادامه دارد....
شروووووععع شد...

نویسنده :asal501  
(02-01-2015, 03:19 PM)A M i N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-01-2015, 02:47 PM)《☆asal501☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این رنگج بدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..ممنون

دوس داشتی دخترمیبودی؟اصلا

چرادوس نداشتی دخترمیبودی؟آخه پسر بودن خیلی بهترهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جنسیت مونث رودر10چیزخلاصه بگو؟ مهربون لوس مامانی جذاب نازک نارجی حسودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد انعطاف پذیر لطیف بعضیاشون موزی بعضیاهم خشن

اگ میگفتن یه روز دخترمیشی فقط یه روز دوس داشتی توچ دوره ای میبودی وچ چیزی تجربه میکردی؟همین دوره اگه دختر بشم دوس دارم دوست لی مین هو بودم میپریدم تو بغلش آخه خیلی ازش خوشم میاد

زندگی وعشق رودر3کلمه بگو؟
زندگی عشق من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوس داری همسرت چی صدات کنه؟اوپا

چطور شد عاشق یکی شدی ک از خودت بزرگتر بود...اگ الان تو همین سن اون موقعیت پیش میومد چکار میکردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکاریو که نتونستم بکنم الان میکردم بهش میگفتم.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خاک ب سرم نشه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنون دوست عزیزم امین....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب صندلیت واخهنی جالب بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...اعتراف میکنم با تند تندجواب دادنات کلی حرص خوردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(حالا بماند دیگ شرمندکردی با اون ترینهامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برات ارزوی بهترینارو میکنم(ب اون خانم کره ایم برسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..)

و اینم برای تو دوستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و بازم برای تودوستم....قبلش یادت باشه...باورکن امید ب ارزویت میرساند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگ چیزی گفته شد فقط من باب خند...و یه صندلی خاطره انگیز واست بودباشه گفتم....
امیدوارم همونجور ک ب طی خوندن جواب خوش گدشت ب توام طی جواب دادن ب سوالاخوش گذشته باشه...(بماند ک اون جواب اخریت خیلی دیگ نابودم کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

موفق باشی .....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :A M i N   آفلاین
(02-01-2015, 04:49 PM)《☆asal501☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیزم امین....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب صندلیت واخهنی جالب بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...اعتراف میکنم با تند تندجواب دادنات کلی حرص خوردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(حالا بماند دیگ شرمندکردی با اون ترینهامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برات ارزوی بهترینارو میکنم(ب اون خانم کره ایم برسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..)

و اینم برای تو دوستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و بازم برای تودوستم....قبلش یادت باشه...باورکن امید ب ارزویت میرساند

اگ چیزی گفته شد فقط من باب خند...و یه صندلی خاطره انگیز واست بودباشه گفتم....
امیدوارم همونجور ک ب طی خوندن جواب خوش گدشت ب توام طی جواب دادن ب سوالاخوش گذشته باشه...(بماند ک اون جواب اخریت خیلی دیگ نابودم کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

موفق باشی .....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه شرمنده نکن منو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم ازتو ممنونم که با سوالات پدرمو در اوردی(شوخی کردم) ...
آره به منم خیلی خوش گذشت بازم ممنونم
به امید یه صندلی داغ دیگه با حضور تو (برا تلافیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

توهم موفق باشی دوست من ....

نویسنده :Mostafa   آفلاین
سلام بر مدیر خوب انجمن خسته نباشی
بدون مقدمه بریم سراغ سوالا
دیدم که گفتی دو سه باری عاشق شدی...هنوزم عاشق هستی؟؟
عشق چه مزه ایه؟
بعد از شکست عشقی چکار کردی که فراموش کنی؟
به فکر ازدواج هم افتادی؟
به نظرت زمان مناسب برای ازدواجت؟
هدف از ازدواج چیه؟
صورت زیبا به همراه سیرت زیبا..هست اصلا؟
به نطرت یک زن ایده آل برای زندگی چه کسیه؟
ازدواج رو کاری سخت میدونی یا اسون؟ چرا؟
دوست داری همسر آینده ت چه مشخصه هایی داشته باشه؟
اگه در زندگیت هیچ محدودیتی نداشته باشی دوست داری چگونه وقت بگذاری؟
در هنر یا کار خاصی تجربه داری؟
چقدر به تشریفات در زنگی اعتقاد داری؟
چه چیزی باعث عصبانیتت میشه؟؟
خودتو چطور توصیف میکنی؟
اخلاق حرفه ای به چه معناست؟؟
ایا اینکه یک معلم اخلاق خوبی داشته باشه لزوما آدم خوبیه؟
حاضری بری پیش یک پزشک بداخلاق حاذق یا یک پزشک خوش اخلاق تازه کار؟
چقدر در کارهای خونه کمک حال خانواده هستی؟
آدم شادی هستی یا غمگین؟
صبر و حوصله ت در چه حده؟
آرزویی هم بوده که بهش نرسیده باشی؟ میتونی بیان کنی؟
خب فعلا همین بسه...موفق باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-01-2015, 08:47 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر مدیر خوب انجمن خسته نباشی مرسی
بدون مقدمه بریم سراغ سوالا
دیدم که گفتی دو سه باری عاشق شدی...هنوزم عاشق هستی؟؟نه
عشق چه مزه ایه؟برامن تلخ
بعد از شکست عشقی چکار کردی که فراموش کنی؟ریختم تو خودم ده سال پیرتر شدم
به فکر ازدواج هم افتادی؟نه
به نظرت زمان مناسب برای ازدواجت؟30سال به بالا
هدف از ازدواج چیه؟هنوز نمیدونم آخه مجردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صورت زیبا به همراه سیرت زیبا..هست اصلا؟اگه بگردی آره هست
به نطرت یک زن ایده آل برای زندگی چه کسیه؟ کسی که تو همه چی درکم کنه
ازدواج رو کاری سخت میدونی یا اسون؟ چرا؟ آسون ،کاری نداره میری ازدواج میکنی
دوست داری همسر آینده ت چه مشخصه هایی داشته باشه؟ زیبا ، ورزشکار ، یک رو
اگه در زندگیت هیچ محدودیتی نداشته باشی دوست داری چگونه وقت بگذاری؟سوالت خیلی سخته!!! راستش باید بش فکر کنم
در هنر یا کار خاصی تجربه داری؟ نه فکر نکنم
چقدر به تشریفات در زندگی اعتقاد داری؟ زیاد
چه چیزی باعث عصبانیتت میشه؟؟ آدمای بی منطق
خودتو چطور توصیف میکنی؟ پسر آروم
اخلاق حرفه ای به چه معناست؟؟ نمیدونم
ایا اینکه یک معلم اخلاق خوبی داشته باشه لزوما آدم خوبیه؟ احتمالا
حاضری بری پیش یک پزشک بداخلاق حاذق یا یک پزشک خوش اخلاق تازه کار؟ حرف تازه کارارو نزن
چقدر در کارهای خونه کمک حال خانواده هستی؟ کم و بیش
آدم شادی هستی یا غمگین؟ غمگین
صبر و حوصله ت در چه حده؟ حضرت ایوب ، اینو جدی گفتم تا حالا کسی ندیدم اندازه من صبور باشه
آرزویی هم بوده که بهش نرسیده باشی؟ میتونی بیان کنی؟من آرزوهام خیلی بزرگن حالا حالاها بشون نمیرسم فقط همینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب فعلا همین بسه...موفق باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
داداش سوالات زیادی سختن یکم آسون بگیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:ازدواج رو کاری سخت میدونی یا اسون؟ چرا؟ آسون ،کاری نداره میری ازدواج میکنی
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:داداش سوالات زیادی سختن یکم آسون بگیر
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگم معاون عزیزبخاین سوال بپرسین ...واخهنی نفس گیر میپرسین هااااااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
(02-01-2015, 02:39 PM)A M i N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-01-2015, 02:11 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان  تبریک میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی
تو که بچه سایلنتی بودی چی شد تصمیم گرفتی بیای صندلی داغ؟یکی از بچه ها پیشنهاد داد منم گفتم باشه (صداقتو حال کن)
جدا,جدا حین تماشای فیلم های احساساتی گریه میکنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟جدا جدا نداره آره زیاد مگه چیه
بین غذاهای سرخ شده و آب پز کدوم ترجیح میدی؟سرخ شده
ساحل یا دریا؟ساحل
موتور یا ماشین؟ماشین
عکس یا فیلم؟فیلم
برنج یا نون؟برنج
جدا چرا پسرا سوپ و آش رو غذا حساب نمیکنن؟
ترش یا شیرین؟شیرین
از سوسک میترسی یا مارمولک؟
مارمولک
راستی زیرنویس اون فیلم چینی ها نیومدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اینجور موقعیت سنجم منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)واااقعا، نه

فعلا همین رو داشته باش تا بعدا فکر کنم,بچه مظلومی دلمم نمیاد بسوزونمت,مدیونی اگه یه درصد فک کنی سوالم نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا حالا غش کردی؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

واقن راسته میگن در پس هر سختی آسانیس؟
یا بعد خنده ,گریه میاد؟
ویا اینکه از آن نترس که های و هوی داره از آن بترس که سر به تو دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(مدیونی اگه فک کنی با توام)
چرا حالا دوست داری زنت ورزشکار باشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست داری زنت آشپزیش توپ باشه یا توپ زیبا باشه اصلنم غذا درست کردن بلدنباشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ودزش رزمی چی میری؟
کمربندت چیه؟
مسابقات شرکت کردی؟
آخرین مدال یا مقامت چی بوده؟
دوست نداشتی بری تیم ملی؟
غیر ورزش رزمیت,ورزش دیگه ایی ام میکنی؟)البته غیر فوتبالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
صبح که پا میشی از اینایی که میرن میدوئن؟
اهل کوهنوردی هستی؟
معمولا چندتا ایستگاه میری بالا؟

فعلا اینارو داشته باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
junho of 2pm

(02-03-2015, 05:06 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-01-2015, 02:39 PM)A M i N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-01-2015, 02:11 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان  تبریک میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی
تو که بچه سایلنتی بودی چی شد تصمیم گرفتی بیای صندلی داغ؟یکی از بچه ها پیشنهاد داد منم گفتم باشه (صداقتو حال کن)
جدا,جدا حین تماشای فیلم های احساساتی گریه میکنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟جدا جدا نداره آره زیاد مگه چیه
بین غذاهای سرخ شده و آب پز کدوم ترجیح میدی؟سرخ شده
ساحل یا دریا؟ساحل
موتور یا ماشین؟ماشین
عکس یا فیلم؟فیلم
برنج یا نون؟برنج
جدا چرا پسرا سوپ و آش رو غذا حساب نمیکنن؟
ترش یا شیرین؟شیرین
از سوسک میترسی یا مارمولک؟
مارمولک
راستی زیرنویس اون فیلم چینی ها نیومدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(اینجور موقعیت سنجم منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)واااقعا، نه

فعلا همین رو داشته باش تا بعدا فکر کنم,بچه مظلومی دلمم نمیاد بسوزونمت,مدیونی اگه یه درصد فک کنی سوالم نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا حالا غش کردی؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

واقن راسته میگن در پس هر سختی آسانیس؟آره معلومه
یا بعد خنده ,گریه میاد؟ نه
ویا اینکه از آن نترس که های و هوی داره از آن بترس که سر به تو دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(مدیونی اگه فک کنی با توام)
چرا حالا دوست داری زنت ورزشکار باشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خو دوس دارم دیگه هرکی یه سلیقه ای دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست داری زنت آشپزیش توپ باشه یا توپ زیبا باشه اصلنم غذا درست کردن بلدنباشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتوپ زیبا باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ودزش رزمی چی میری؟همه رو یه مدت رفتم ووشو تکواندو کیک بوکسینگ کونگ فو بدن سازی حلا خودم تو خونه تمرین میکنم میخوام یه سبک از خودم بسازم مثلا کیک واندومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کمربندت چیه؟ تو خونه مشکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مسابقات شرکت کردی؟ با اینکه بچه ها خیلی اصرار کردن برم نرفتم
آخرین مدال یا مقامت چی بوده؟ چون نرفتم نیاوردم آخه من ورزش برا مدال مقام اینا نمی کنم
دوست نداشتی بری تیم ملی؟ اونو که همه دوس دارن
غیر ورزش رزمیت,ورزش دیگه ایی ام میکنی؟)البته غیر فوتبالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) غیر فوتبال !! دوصبح که پا میشی از اینایی که میرن میدوئن؟آره سعی میکنم هرروز برم
اهل کوهنوردی هستی؟اتفاقا یه کوه کنار خونمونن هست تقریبا هرروز میرم
معمولا چندتا ایستگاه میری بالا؟ ایستگاه ندارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلا اینارو داشته باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدok
منو باش که فکر میکردم صندلی داغم تموم شده !!!

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
نقل قول:منو باش که فکر میکردم صندلی داغم تموم شده !!!
نه بابا تازه شروع شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-03-2015, 06:47 PM)soyeon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:منو باش که فکر میکردم صندلی داغم تموم شده !!!
نه بابا تازه شروع شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خخخخ

راستی بچه ها هرکی سوالی چیزی داره بپرسه من امروز فردا شارج اینترنتم تموم میشه شاید تا 4؛5 روز نباشم

.