اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-26-2020، 09:16 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6500

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :qazal   آفلاین
(02-05-2015, 07:24 PM)ALI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک عرض شد ، من الان سوال نمیپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام علی جان مرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
(02-05-2015, 07:59 PM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به غزل جون تبریک میگم عزیزم
سلام یلدا خانم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ممنون
سوالا شرو ع میکنیم

۱-عزیزم چه غذایی دوست داری؟ پیتزا
۲-نزدیک ترین دوستت تو انجمن کیه ؟عشقم ؟ سهراب و ساغر
۳- تاحالا کسی رو ترسوندی که سکته بزنه ؟ نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۴- چه رنگی رو دوست داری عزیزم ؟ مشـــــــکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۵-چه ماشینی رو دوست داری ؟ جیپ

خسته نباشی عزیزم
مرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

SOMAyyEH

بنظرت آقا سهراب و معاون مصطفی چه انگیزه ای دارن از اذیت کردنتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بگذریم که شمام کم نمیاریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 نامردن از بس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چقدر مجازی و واقعیتت شبیه به همن؟
اصن شبیه نیستن!
تو مجازی حتی زمانیکه ناظر بودی من ازت نترسیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چه حسی داشتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 نمیترسیدی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد والا من ک خاکی بودم ولی خیلیا میترسیدن نمیدونم چرا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگر بهت پیشنهاد میشد با بازیگری که ازش متنفری فیلم بازی کنی کدوم بازگیر رو انتخاب میکنی؟
این یونای نکبت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از چه سبک فیلم و سریالایی خوشت میاد و از چه سبکی بدت میاد؟
از سبک های اکشن کمدی ! ژانر های ترسناک و رمنس خوشم میاد
از این سبک های خیلی تخیلی بدم میاد

شده فیلم ترسناک ببینی ی مدت تو وجودت ترس باشه؟
اره باو :|
اهل سوپرایز کردن و ترسوندن بقیه هستی؟
 نه زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کادوی تولدت دوست داری به بقیه بگی چی برات بخرن؟
چیز های کوچیک دوس دارم مصل جا سوئیچی یا یه دستبندی چیزی از این چیزا

SOMAyyEH
بنظرت چقدر دین میتونه بین ی زوج که همدیگرو دوست دارن فاصله بندازه؟ خیلی زیاد:(

تاحالا این موضوع برات پیش اومده؟برخوردت چی بوده؟ اره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هیچی غصه خوردم

جاضری بخاطر زندگی با کسیکه دوسش داری اما هم دین نیستید دینت رو تغییر بدی؟یا بعضی از رفتارات رو تغییر بدی؟ آره حاضرم

گفتی رفیق بازی.هیچوقت از داشتن رفیقی پشیمون نشدی و خواسته باشی توی رفیقات تجدید نظر کنی؟ چرا شده یه بار !

وقتی خیلی ی دفعه ای براتون مهمون بیاد و تو حوصله نداشته باشی چه برخوردی نشون میدی؟ میام سلام علیک میکنم میرم تو اتاقم :|

وقتی غمگینی چی آرومت میکنه؟ دوستام میان شوخی اینا میکنن آروم میشم اصن یادم میره غصه هام:)

یادمه گفتی اهل ورزشی.درباره شاخه ورزشیت رو توضیح بده. من سه ماه هاپکیدو کار کردم یه رشته ی رزمی ک بادیگارد های کره ی جنوبی کار میکنن و خیلی کاربردی و عالیه !
الان هم کاراته شاخه ی شین کیوکوشین کار میکنم 
کاراته یک ورزش رزمی همراه با مبارزات باز هستش ک دفاع شخصی و بدن سازی هم جزوش میشه
من علاوه بر اینا کار با نانچیکو و شمشیر رو هم دارم آموزش میبینم!

soyeon

اسم و فامیلت رو کامل بگو ! (اگه دوست نداری فامیلیتو نگو)   فامیلیمو میخوای چیکار اخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داری در آینده چیکاره بشی؟ والا دوس داشتم ی نقاش معروف شم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چند سالته؟ 21

غذای مورد علاقت چیه؟ پیتزا

از اسم اصلیت راضی ای؟ بله

دوست داشتی کجا زندگی کنی؟ کانادا یا هلند

از درس خوندن لذت می بری آیا؟ نه اصلا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت راجبه خودت چیه؟ خیلی خل و چلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برای تابستون برنامه ای داری؟ اره ترم تابستونی بردارم و کلاس تفریحی برم

به شانس اعتقاد داری؟ اره

بزرگ ترین آرزوت چیه؟ دور دنیا رو بچرخم

توی درسات، کدوم درس رو بیشتر دوست داری؟  دروسی ک ریاضیاتش کمتر باشه مثل مدار الکتریکی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدترین نمره ای که گرفتی تا حالا چند بوده؟ معادلات دیفرانسیل 7 شدم

چه هدفی توی زندگیت داری؟ یه زندگی متفاوت و لذتبخش برا خودم درست کنم

برای چی زنده هستی و دنبال چه چیزی هستی؟  برای اینکه از زندگی کردن لذت ببرم ، ب آدما کمک کنم  و دنبال خوشبختیم:)

بزرگترین آرزوت در زندگیت چیه ؟ بتونم دور دنیا رو بچرخم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نزدیک ترین شخص توی زندگیت کیه؟ هیچ کس! هیچ کس ب من نزدیک نیس -_-

آرومی یا شیطون ؟؟ خیلی شیطون

زود عصبانی میشی یا نه ؟؟اهل کتک کاری هستی ؟؟ اره! زود عصبی میشم

نظرت درباره ی کلمات زیر:

گوسفند : گناه داره همیشه:(

احمق: بیچاره ای بیش نیست

افسانه ها : خیلی دوس دارم ک باور کنم افسانه هارو چون قشنگن

ترجمه: خیلی کار حوصله سر بریه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عکس: چیزی جر مرور خاطرات نیست

زندگی: خیــــــــــــلی خوبه !

مرگ: خواب ابدی -_-

سرنوشت: بعضی وقتا انگاری وجود داره

عشق: چیز خوبی نیس

فانتزی: اینم زیاد چیز خوبی نیس

اینترنت: لامصب عالیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مسنجر: خوشم نمیاد زیاد دیگه

تنوع: تنوع طلبم و عاشق تنوع

سیاست: خیلی چیز خوبیه ولی هر کسی نداره

فکر می کنی به جز کره ی زمین، کره ی دیگه ای هم وجود داره که توش موجود زنده باشه؟ اگه فکر میکنی وجود داره، دوست داری چی بهشون بگی؟ اره وجود داره، بیاین دور همی خوش باشیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرتو راجع به اعضایی که خوب میشناسیشون بگو.
سهراب رو خوب میشناسم چون خیلی وقته رفیقمه !
علی و سمیه و مصطفی رو هم تا حدودی:)
سهراب ک خیلی خوبه توداره مهربونه بامزه اس و یکم لجباز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مصطفی بعضی وقتا لج ادمو در میاره ولی رفیق قدیمیه منه دوسش دارم ! سمیه خیلی مهربونه ولی بعضی وقتا زیادی کنجکاو میشه دوسش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علی هم مهربونه از دوران آینور باهام بوده بعدم ک الان شوهرمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو هر مورد یکیشونو انتخاب کن :

کامپیوتر یا موبایل؟ کامپیوتر

پیتزا یا قورمه سبزی؟ صد در صد پیتزا

میز یا صندلی؟ صندلی

من یا تو ؟ من:|

فیلم یا سریال؟سریال

تاریکی یا روشنایی؟ روشنایی

راک یا متال؟ متــــــــــــال

رولینگ یا دارن؟ جانم؟:|

تو چه سایتایی بجز اینجا عضوی؟ آریرانگ و اینا ولی نمیرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قبلا هم تو سایت های دیه ای فعالیت داشتی؟  بله ناظر بودم اونجا یه سال

حس می کنی که دیه اینجا جا افتادی و اینا؟  من همه جا جا افتاده ام نمیدونم چرا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو سایت با چه کسایی آشنایی؟ خیـــــلیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مصطفی سمیه سهراب علی ساغر شکوفه یلدا و ...

اصلی ترین علت فعالیتت تو این سایت چیه؟ میام به دوستام سر میزنم فقط همین

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟  حال میکنین با من دوستین هااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟ آره فک کنم

سازی می نوازی آیا؟ چه سازی؟ قبلا مینواختم گیتار:)

دوست داشتی نقش یکی از شخصیتای هری پاترو بازی میکردی؟ اگه آره کدوم یکیشون؟بله شخصیت اما واتسون

بازیگر یا خواننده مورد علاقه ات کیه ؟ بازیگر کره ای؟ والا لی مینهو ک تکه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خواننده هم تکی نیست گروه متال ایناست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه تو آسمون یه ابر داشتی که فقط مال خود خودت بود باهاش چیکار می کردی؟  بعضی وقتا میگفتم بره جلو افتابو بگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داری یه خنگ پولدار باشی یا یه نابغه گدا؟ چرا؟ اگه نابغه شم پولدار میشم بعدا کسی ک خنگ باشه ثروت و پولش از دستش میره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه سبکی دوست داری کتاب بخونی؟  من از کتاب خوندن متنفرم ولی کتاب هنری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودت علاقه داری یه نویسنده بشی؟ بله

بیشتر علاقه داری داستان هات زیبا باشن حتی اگه معروف نشی یا معروف بشی حتی اگه داستانت جالب نباشه؟  معروف بشم بهتره

چقدر در فضای نت راستگو هستی؟ زیاد !

توی این سایت دنبال چی هستی؟ هیچی والا دورهمی با رفیقای نت:)

به نظر خودت 2 سال، 5 سال، 10 سال و 20 سال دیگه زندگیت چجوری خواهد بود؟ دوسال دیگه در حال درس خوندن و کار کردن ! 5 سال دیگه در حال برنامه ریزی واس اینکه با پولایی ک جمع کردم چیکار کنم ! 10 سال دیگه یه زندگی متفاوت و بیست سال دیگه رو نمیدونم دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داری ورزش بانجی جامپینگ رو امتحان کنی؟ (پرش از ارتفاع های خیلی زیاد!)  نـــــــــــــــــــه :|

چه ورزشی رو بیشتر از همه دوست داری بری دنبال کنی؟!دفاع شخصی

دوست داری چند سال دیگه توی چی بیشتر از همه مهارت داشته باشی؟نقاشی یا موسیقی

نظرت راجع به عشق چیه؟ عشق چیز خوبی نیست :|

به نظرت عشق چجوری چیزیه و تو چه تعریفی برای عشق داری؟  ببین عشق دو مدله عشق به یه چیزی یا عشق به یه آدم ! دوتاشم چرته :|
کسی ک عاشق میشه چشاش کور میشه گوشاش کر میشه !

تا حالا شده عاشق بشی؟ بله

منظورم از عشق کلا عاشق شدنه. نه اینکه عاشق یه پسر شده باشی.. کلا تا حالا عاشق شدی؟بــــله

اگه یه گیوتن جلوت باشه و بگن یکی از ترکیبای زیر رو انتخاب کن و بخور وگرنه با همین گیوتین سرتو از تنت

جدا می کنیم. کدوم یکیشونو می خوری؟ (توجه داشته باش که میتونی برای خوش طعم تر کردنشون از شکر،

نمک یا بقیه طعم دهنده ها استفاده کنی

الف) آب گوجه سبز کوهی و سرکه که روی پشم گوسفند ریخته باشن و بعد چهارسال حسابی به خورد هم رفته باشن!

ب) خاکستر بدن خوک که با آب به شکل خمیر نون در اومده! اینو میخوام : ))

یه خاطره از یه شیطنتت تو امتحان یا سر کلاس بگو؟ والا کلاس ک چ عرض کنم ولی یه بار ی کار کردم همه تو نماز خونه زدن رقصیدن بعدا ولی دهنمو صاف کرد مدرسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مسخره ترین یا خنده دارترین خوابی که یادته دیدی رو تعریف کن؟  زیاده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یه بار خواب دیدم تو مینی بوس نشستم کامران و هومن کنارمن من هی میگم دوستون دارم هی توجه نمیکنن :| بعد میگم شاید فارسی بلد نیستن میگم I love U  بازم محل نمیزارن بیشورا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و این داستان ادامه داشت تا پیاده شدن رفتن :|

اگه اینترنت و کتاب و فیلم رو ازت بگیرن چی کار میکنی ؟؟ سراغ چی میری ؟؟ والا میرم تلویزیون میبینم اونم نشه میرم بیرون با رفیقام دیگه چاره ای نیست :|

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟؟ دعوامون میشه خب منم میزنمت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟بستگی داره جاش کجا باشه یا میرم یا میزنمش بدجور

چه قدر فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت ؟؟
خیلی بیشتر ب فکر دیگرانم تا خودم
ممنون از همکاریت و موفق باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-05-2015, 11:15 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015, 10:08 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015, 03:18 PM)SOMAyyEH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سمیه و مصطفی

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مصطفی و زنش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مصطفی بازم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد صادق

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این دیگه کپه مصطفی

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منو حانیه :|

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یه کاربره بود اسمش یادم نیست منو اون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شکوفه

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سهراب و من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد صادق و زنش

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این منم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شبی یلدائه

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این سهرابه موقعی ک نتش خراب میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این منم و صادق دعوا کردنی

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شبیه علیه :|

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  سمیه

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یلدا

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حانیه

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شکوفه سمیه و عسل

ایول این گروه شکلکو خدایی خوب اومدی
فعلا یکم گرم بشو میام خدمتت
فقط سوال بپرسم که از شدت سختی و خصوصی بودن تا چند ساعت دهنت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بمونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چتونه همه وحشی شدین میخواین انتقام بگیرین ازم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-06-2015, 12:36 AM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015, 10:54 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015, 07:03 PM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال اول

کدام دانش آموز خسته و خواب آلود به نظر می رسد؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کدامشان دوقلو می باشند؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چند تا زن در عکس دیده میشود ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چند نفرشان خوشحال هستند؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چند نفرشان ناراحت می باشند؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد :|

سوال دوم

چند نفر با هم ميرن ساعت فروشي ، ساعت ميخرن 30000 تومن. يعني نفري 10000 تومن دادن. صاحب مغازه به شاگردش ميگه قيمت ساعت 30000 تومن نبوده 25000 تومن بوده. برو 5000 تومن بهشون برگردون. شاگرد مغازه از اين 5000 تومن 2000تومنشو واسه ي خودش برميداره .
3000 تومن ديگرو ميده به اون سه نفر. (نفري 1000 تومن). پس با برگشت 1000 تومن نفري، اونها هركدوم 9000 تومن دادند. حالا سوال اينجاست اگه 9×3= 27
2تومنم كه شاگرد مغازه برداشته ، ميشه 29 تومن پس اون 1000 تومنه كجاست؟ 

X:پول اولیه داده شده یا همان 30000 تومان
Y:قیمت اصلی ساعت 25000 تومان
Z:5000 تومان برگردانده شده به کارمند
K:2000 تومان پولی که در جیب مرد هست
L:3000 تومان برگردانده شده به افراد
حال با توجه به نوع دادها و اطلاعات دو معادله تشکیل میدهیم:
1- X=Y+Z و این یعنی کل 30000 تومان برابر است با 25000 تومان قیمت اصلی ساعت+5000 تومان برگردانده شده به کارمند
2- Z=K+L یعنی 5000 تومان برگردانده شده به کارمند متشکل از 2000 تومانی هست که در جیب کارمند هست+3000 تومان برگردانده شده به هر سه خریدار
حال معدله 2 را در معادله 1 جایگذاری میکنیم و داریم:
X=Y+K+L

مجموع آن 30000 تومان برابر است با:

25000 تومان قیمت اصلی ساعت+2000 تومان در جیب کارمند+3000 تومان برگردانده شده به افراد:
X=25000+2000+3000=30000
حالا به این نتیجه میرسیم که آن 27000 تومان گفته شده توسط دکتر از کجا آمده:
27000=Y+K
و این یعنی آن 27000 تومان محاسبه شده متشکل از قیمت اصلی ساعت 25000 تومان+2000 تومانی است که در جیب کارمند هست.
در نتیجه در راه حل دکتر با چنین مشکلی روبرو میشویم:
Y+K+K
همانطور که مشاهده میکنید 2000 تومانی که در جیب کارمند هست 2 بار محاسبه شده و برای همین جواب معادله میشود=29000 تومان
برای اینکه از راه حل دکتر جواب درست بدست آید یعنی به جواب منطقی 30000 تومان دست پیدا کنیم باید 27000 تومان بدست امده را+3000 تومان برگشتی به جیب افراد کنید.

بیا اینم جوابت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سوال سوم

اتوبوس توی این شکل به کدوم طرف میره؟
 اتوبوس دوتا چرخ داره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مگه ارابه اس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همشون رو درست جواب بده تقلید نکن :| واقعا سوال هات عالی بودم عزیزم :|

نقل قول: اتوبوس دوتا چرخ داره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مگه ارابه اس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهندس این نقاشیه ! اینارو ولش بگو کدوم سمت حرکت میکنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جواب سوال دوم هم کپی کردی :|

سهراب جان خب  گیر دادیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از مقاماتی بهم رسوندن ک این اتوبوس درش پشتشه پس سمت چپ میره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :razieh   آفلاین
سلام غزل جان .اینم سوالای من امیدوارم خستت نکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟

آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟

چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!)

دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟

بی پرده از علایقت ؟

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟

بهترین خاطره عمرت ؟

اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟

زیباترین جمله از نظر شما؟

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

چند بار عاشق شدی ؟ آخرین نفر که بهش علاقه داشتی ؟

شغل مورد علاقه ؟

رشتت چیه؟باچه هدفی رشتتو انخاب کردی؟

شکموای یا نه؟

ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟

تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟

بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه)

اولین چیزی که به ذهنت میرسه رو درباره ی کلمات زیر بگو:

دوچرخه

همکلاسی

سوسک

مسی

کیف مدرسه

کدو

افغانستان

زیرشلواری

عباس قادری!

ماه رمضون

کنکور

عشق

پول و ثروت

صدای تیک تیک ساعت !

یاس

پسر شجاع

پدر پسر شجاع

کوکب خانم

آجیل عید

شازده کوچولو

عمه

گشت ارشاد

ماه عسل احسان علیخانی

ایرانسل

روحانی

بفرمایید شام

یک و نیم !

پاستیل

دوست

حالابگو:

رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟

یه جوک بگو!!!

آشپزی بلدی؟

ضایع شدن چه حالی داره؟

از اسمت راضی هستی؟

بزرگترين آرزوي زندگيت؟

بدون شعاربگوهدفت از زندگی چیه؟

آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟

اگه یه روزی صبح بلند بشی و ازتختت بیای پایین ولی ببینی که جسمت هنوز روتخت خوابیده‏(‏یعنی مردی‏)‏چی کار میکنی..؟

تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما !یهو مسیر زندگیتو عوض بکنه؟

یه جمله هم بااین کلمات بساز:

مرغ.بندکفش.دستشویی.خواستگاری.کاپشن.ماکارونی.آسمان.عشق.

اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟

بین دوستات:

بهترین:

بدترین:

بی نمک ترین:

بیخیال ترین:

مغرور ترین:

خوشتیپ ترین:

خوش اخلاق ترین:

بد اخلاق ترین:

شوخ ترین:

با شخصیت ترین:

بچه ترین: بزرگترین:

خاص ترین:

ادامه میدیم؛

نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟

گوشیت چیه ؟

دست خطت چطوره ؟‌

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟

موقع ناهار دوست دارید باکی ناهاربخورید؟

اگه قرارباشه یه سفرمفتی بریدترجیح میدیدباکی وکجاباشه؟

اگه یه نفر رو دوست داشته باشی اولین بار که باش رو در رو شی چیکار میکنی؟

بهترین هدیه ای که تاحالا گرفتی؟از کی؟

چی دوست دارس کادو بگیری؟

کسی تاحالا مهربونی برات قاب کرده بهت کادو بده؟

ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟

اگه ازت یه امتحات ریاضی بگیرن و1سوال بیشتر توش نباشه واون سوال 20نمره داشته باشه وسوالش این باشه"خدا=؟"اون طرف معادله چی میذاشتی؟

سخت ترین کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده؟

اگه توی یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری رو جلوت
بذارند چیکار میکنی؟

تو زندگیت چه کاری کردی که بعدش احساس شجاعت و غرور کردی؟

اسم بهترین بازی که تو عمرت کردی چی بوده؟

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)

نمازات چند دیقه طول میکشه؟سرنمازات چه دعاهایی میخونی وچی دعا می کنی؟

اگه ب کسی معذرت خواهی بزرگ بدهکار باشی چطوری میخوای واسش جبران کنی؟

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟

اگه عاشق کسی بشی ، یا حداقل جوری دوستش داشته باشی که بخوای باهاش زندگی کنی ، چطور بهش میگی؟

تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه ، دوست داری اون پاک کن دست کی باشه ؟باش چیو پاک کنه؟

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

یه دعا؟

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(ب جز این ک مرگت تاخیر بیفته)

دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
1-درباره ی هرکدوم از اد لیستت هرچی دوست داری بگو, حرفی که دوست داری بهشون بگی و نگفتی , خصوصیات خوب و بدشون خلاصه هر چی؟
2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟
3_برای هرکدومشون یه آرزو بکن؟
دوستات زیاد نیستن خداروشکر
موفق باشی عزیزم تو همه مراحل زندگیتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
عععععععععععع تو کی نشستی(مثلا من خبر نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
خــــــــــدا قوت خواهریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم اصن سوال نمیپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(علکی)

فقط ی چیزی
نقل قول: مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این منم و صادق دعوا کردنی
کدوم منم کدوم توئی؟ :|

نقل قول: مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدصادق و زنش
عجب :|
حالا کدوم زنم ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:))

(02-06-2015, 02:56 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خب خب میبینم سرعتت خوبه برا جوابمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بریم پیش به سوی سوالات

اهل ورزشی؟ بله
چه ورزشی؟رزمی و والیبال
تو چه مرحله ایی؟ فک کنم سال دیگه مشکیمو همراه با مربی گری بگیرم
ورزش حرفه ایی میکنی؟یا نه تفریحی برای سلامت؟ دوتاشم :)
از کی شروع به ورزش کردی؟ خیی وقته ورزش میکنم تقریبا 7 سال
در روز چند ساعت ورزش میکنی؟ یه روز در میون دو ساعت همونم پدرم در میاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میزان ورزشای هوازیت چقدره در روز چقدره؟(تایمش منظورمه) هر روز پیاده روی دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هوازی حساب میشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
استقامتی چطور؟ سوالات حرفه ای میپرسیا اینم خوبه تقریبا متوسط
مسابقاتم شرکت کردی؟آخرین جایزه یا مقامت چی بوده؟ نه یه بار والیبال کار میکردم ک میخواستم وارد تیم شهرداری شم پام رفت تو گچ :|
باختی داشتی که تقصیر رو بندازی گردن داور ,در صورتی که کم کاری از خودت بوده باشه؟
چقدر تو مسابقات جرزنی کردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نکردم ا
قا نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست داری بوی فرندت ورزشکار باشه یا همسرت؟ فرقی نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی همسر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
توجه به ورزش تو خونتون چقدره؟ همه باشگاه میریم تو خونه ما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خانوادتم ورزش میکنن؟بله
شده به جایی برسی که خسته بشی از ورزش؟ اره والا
شده مربیت باعث بشه دست بکشی از یه ورزشی؟اره
یه خاطره جالب از مسابقاتت بگو؟ی بار رفتم مسابقات والیبال اونم چیز جالبی نداشت باختیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولین بار که رفتی مسابقات بگو چه حسی داشتی؟ نــــــــــــــــــرفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شده برای مسابقات چندروز نری خونه؟اولین بار چه حسی داشتی؟:|
اولین شبی که تو خوابگاه بودی تونستی بخوابی؟:|
اولین بار که مقام آوردی چه حسی داشتی؟چی بردی؟:|
آخرین جایزت چی بود؟:|
بیشتر با دوستای هم باشگاهیت میپری یا نه؟
نه همه بچه مچه ان

فعلن اینارو داشته باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد