آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-18-2020، 05:32 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6444

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :Mostafa   آفلاین
نقل قول:من سه ماه هاپکیدو کار کردم یه رشته ی رزمی ک بادیگارد های کره ی جنوبی کار میکنن و خیلی کاربردی و عالیه !
الان هم کاراته شاخه ی شین کیوکوشین کار میکنم 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کاراته یک ورزش رزمی همراه با مبارزات باز هستش ک دفاع شخصی و بدن سازی هم جزوش میشه
من علاوه بر اینا کار با نانچیکو و شمشیر رو هم دارم آموزش میبینم!
یا امام موسی صدر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 تو الان این شکلی نیستی احیانا؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نمیدونستم اینقدر محبوبم.ممنونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا دانشگاه هنر نرفتی؟ با توجه به علاقت به نقاشی و موسیقی.

اگر بخوای بین موسیقی و نقاشی یکی رو انتخاب کنی.کدومو انتخاب میکنی؟

با خانواده ات دوستی؟یعنی رازات رو بهشون بگی یا بگی از یکی خوشم میاد.

دوست داری مربی ورزش بشی؟چه رشته ای؟

اگر قرار بود زندگیت برگرده به عقب و دوباره شروع بشه چه اصلاحاتی داشت؟

دلت میخواد 10سال آینده کجا و در چه مرحله ای باشی؟

گفتی حاضری بخاطر کسیکه دوسش داری تغییر کنی.بنظرت بعدا وقتی درصد دوست داشتنت معمولی شد پشیمون نمیشی؟

سریال یا فیلمای خارجی هم میبینی؟

چجور سریالای کره ای خوشت میاد؟جدا از اینکه بازیگرش لی مین هو باشه.

سریالی دیدی که بخاطر بازیگرش برداشته باشی اما پایان فیلم پشیمون شده باشی؟اسمشو بگو.

زبان اینگلیسیت در چه حدیه؟

بنظرت آدمی هستی که ازدواج سنتی داشته باشی؟از اونجاییکه میگی عشق کشکه.

اگر کسی برخلاف میلت حرف بزنه،چه رفتاری نشون میدی؟

آدمی هستی که زود دلخور میشه و قهر میکنه؟

بجز خودت تو خانواده ات کیا اهل ورزشن؟چه رشته ای؟

چه شهرا و کشورایی رو برای مسافرت رفتی؟

اصالتا آستارایی هستی.چندتا از جاذبه گردشگری این شهر رو بگو.

تا حالا از کلاس اخراج شدی؟دلیلشم بگو.

آدمی هستی که خودتو بزنی به مریضی تا دانشگاه رو بپیچونی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
امید وارم خوب سوخته باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ALI   آفلاین
سلام غزل جان من اومدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا اینا کم سوال پرسیدن نکنه تهدیدشون کردی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصلا سوال طرح کردن خیلی سخت شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

واسه همین اینا سوالات خودته با اندکی تغییر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب کی عضو انجمن شدی؟
چرا عضو انجمن شدی؟
چجوری عضو شدی؟
چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی؟
چرا با من دوست شدی تو انجمن؟
چرا زن من شدی ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون موقع که دوست شدی من چه رنگی بودم؟
چجوری با من اشنا شدی؟
حافظت خوبه؟
اول که اومدی انجمن دوست داشتی با کیا دوست شی؟
اولین دوستانت رو نام ببر
دوستان نزدیکه الانت رو نام ببر
الان دوست داری چه رنگی شی تو انجمن؟
من به نظرت باید چه پستی تو انجمن داشته باشم؟
مدیر کل رو چقد میشناسی؟
با چند نفر دعوا کردی؟
تاحالا کسی رو زدی؟
یکی از مشکلات همیشگیت چیه؟
اگر بخوای چزی اختراع کنی اون چیه؟
چند تا خواهر برادر داری؟
دوست داشتی چند تا داشته باشی؟
میگم الان داشتی چیکار میکردی؟
تاحالا شده تو دانشگاه بد ضایع بشی؟
بعدا اینجور موقع ها چیکار میکنی؟
اتاقت چه جوریه؟بزرگه؟
لج بازی؟
ماشین دارین؟یا داری؟
گواهی نامه چی؟
اگه داری کی گرفتی؟
همون بار اول قبول شدی؟
تاحالا چی خواستی از خانوادت ولی اونا قبول نکردن؟
بیشتر با چه اخلاقیت مشکل دارن اطرافیانت؟
با کدوم اخلاق من زیاد نمیسازی؟
کدوم اخلاقم بهتر از همه اس؟
اگه یکی رو دوست داشته باشی ولی خانواده نزارن چیکار میکنی؟فرار؟
تاحالا شده فکر فرار از خونه به سرت بزنه؟
کدوم خواننده ی ایرانی رو دوست داری؟بیشتر از همه...
بیشتر خارجی گوش میدی یا ایرانی؟
کسی هست که تا الان فکرشو میکردی میاد و سوال میپرسه ولی نپرسیده؟ ( مثلا من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

خب بگو ببینم چند تا کاربر رو دلت میخواد خفه کنی؟

جان من رو این سوالات کار کن چیه اینا از ملت میپرسی تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بقیشو بعدا میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
سیلاااااممممم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میگم تو واقعا خجالت نمیکشی منو فراموش کردی؟؟؟؟ این همه سابقه رفاقت!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ملکه کشور و دوست و همسایه شیلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الان من برم معتاد شم؟ برم گوشه عزلت؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باشه باشه..نو که اومد به بازار.....
اینا رو جواب بده بعد به خدمتت میرسم اساسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1- بدترین های زندگی یه دختر از نظر غزل چیه؟
2- بهترین هاش چیه؟
3- تو چقدر سعی میکنی با اصولی که واسه زندگی و اخلاقیاتت چیدی هماهنگ عمل کنی؟
4- کی و چرا از این اصولی که خودت واسه خودت چیدی تخلف میکنی؟
5-اصلا اصولی داری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6-این مثالی که میگن یا رومی روم یا زنگی زنگ از نظر تو مفهومش چیه؟
7- با توجه به مثال بالا پس تکلیف حد وسط ادما چی میشه؟

سئوال فلسفی بسه درست جواب بدیاااااا

بریم سوال سوالای مسخرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمربوط به زمان قدرت طلبیمون

1- یادته من یه زمانی ملکه کشور همساده تون بودم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (چه تلاشی کردیم؟؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)بعد اونوقت تو دستهای پشت پرده بودی؟؟
2- به من بگو با چه ترفند و مصیبتی امپراطور اینور رو اوردی جشن قصر ما بگه سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3- به نظر تو توهم قدرت کجا ادمو میگیره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4- چرا اینقدر منسجم دنبال برگزاری مراسم و حضور همه تو جشن ها بودیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5- کدوم بچه ات رو بیشتر دوست داشتی ؟ چرا؟
6- چرا قصر ما قوانینش سخت بود بعد قصر شما حالی به هولی بود؟
7-بعد ولیعهدتون کی بود ؟ اخرش من نفهمیدم!

8- با اینا که میگم جمله بساز !وای به حالت تقلب کردی از کلمه ها کم کردی عین همه این کلمه ها توی جمله ات میاد!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه مشت ادم متوهم- امپراطور اینور-مشاور اعظم شیلا- ملکه مانهوییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد-ملکه چیریانگ-خل وچلا- عصبانی- مقررات- قدغن-عروسی مصطفی پسر دکتر سعید-جنگ

فعلا میرم بازم میام خدمتتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب،خوب من بازم اومدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با تشکر از بهارمست،سوالایی به ذهنم رسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

غزل،یادته برای عروسی جانگ هه نا و کیم مصطفی چقدر بحث داشتیم؟چرا اینقدر ساز مخالف بودی؟

تو زندگی واقعی هم باید حرف حرفه خودت باشه؟

کسی هستی که بهش نه نمیگن و همیشه باهاش موافقت شده؟

چرا اوایل قصرا اینقدر پر تاب بود و بعدش انگار خاک مرده پاشیدن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

غزل،یادمه کلی بچه داشتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از بچه هات باخبری؟اگر آره بگو الان کجان و مشغول چی هستنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بنظرت چرا اینقدر امپراطور ما سخت میگرفت و ملکه ما ساده و برای قصر آینور؛ تو همه کاره بودی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت راجع به اینکه زن داییم شده بودی ی مدت چی بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بهت خوش میگذشتامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بنظرم اونموقع باعث شد بهم نزدیکتر بشیم.نظر تو چیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
سسسسسسسسلللللللللللللللاااااااااااااااااااااممممممممممممم غزل جان....
خوبی دختری....میبیتم دوستان داغ کردن صندلیومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی باور کن سوالای عسل یه چیز دیگس...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلیییییییییییی سرم شلوغه ......سعی میکنم خودمو برسونم تا یکسری سوال تخصصی و بیاد موندنی ازت بپرسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...

نویسنده :Տaghar   آفلاین
به به میبینم که نوبت مامی گلم شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بازم که من دیر رسیدم همه ی سوالا رو پرسیدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مامی هم که مثل همیشه کم نیاورده تا الان خدا رو شکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مامی موفق باشی
 فایتینگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :qazal   آفلاین
(02-06-2015, 03:45 PM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا تو خونه ۴٠متری ال سی دی ۵٢ اینچی میذارن؟ جوگیرن میفهمی جوگیر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا از در که میخوان رد بشن تعارف میکنن ولی سر تقاطع به هم رحم نمیکنن؟ مشکل داریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا تو شهروند و رفاه چشم میدوزن به سبد همدیگه؟ آدم کنکجاو میشه خو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا از تو ماشین پوست پرتقال می ریزن بیرون؟ وای متنفرم از این کار فرهنگ ندارن که :|
چرا وقتی می رن لباس بخرن بقیه مغازه ها رو هم نگاه می کنن؟ چون ممکنه تو یکی دیگه بهترش باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا مردها روز زن فقط طلا و ادکلن کادو می خرند؟ چون اینا جز بهترین کادو ها هستند
چرا مردها مناسبت ها رو فراموش میکنن؟ چون مهم نیست واسشون این قرتی بازیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا فیلم زیاد می بینن ولی کتاب نمی خونن؟ فیلم دیدن هیجانی تره تا کتاب خوندن!
چرا مراسم ختم ساعت ۴ بعد از ظهر تشکیل میشه؟ احتمالا رسمی چیزیه
چرا زن ها نمیتونن ماشین پارک کنن؟ من میتونم :|
چرا تو مهمونی اگه موز بخورن بی کلاسیه ولی سیب و پرتغال نه؟چون موز گرونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ندید پدید بازی میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اگه دوستمون ماشین و خونه بخره ما چشمامون در میاد؟ خب آدم دلش میخواد دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا بچه ها همه خانوما رو خاله خودش میدونه ؟از بس کوچیک بودیم هر کی اومد گفتن خاله رو ببین :|
چرا سه تار سه تا تار نداره؟ شاید قبلا سه تا تار داشته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اکثر ماشینها یا سفیدن یا سیاه یا نقره ای؟ رنگ فابریک این رنگ هاست دیگه
چرا نمیشه با کت و شلوار کتونی پوشید؟ میشه باو انقد خوب میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا زنها لوازم ارایش رو روی شصتشون تست میکنن؟چون نزدیک تره برای نگاه کردن و زوم کردن روش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا مردم تو تاکسی راجع به سیاست صحبت میکنن؟ چون دور هم جمع میشن
چرا کسی برای صبحونه کسی رو مهمون نمیکنه؟ کی صبح زود پا میشه میره خونه مردم اخه :|
چرا پشت کامیونها شعر می نویسن ؟ از بس رفتن سفر اومدن تریپ تجربه و نصیحت اینا دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا سر عقد عروس دفعه سوم میگه بله؟ تاییـــــــــــــــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!