آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-21-2020، 07:00 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6464

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :qazal   آفلاین
اقا من دو دوره جوابارو میدم دستم میخوره میپره اه :| من دیگه بازی نمیکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

نویسنده :rahi   غایب
خب خب من باز اومدم!
این سری آخر سوالامه !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددلم برات سوختمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
رشته دبیرستانت چی بود؟
رشته دانشگاهیت؟
رشتتو دوست داری؟
دوست داشتی چه رشته ایی بری؟
بیشتر استاد زنه یا مرد؟
با استادای زن حال میکنی یا مرد؟
شده از سرکلاس بندازنت بیرون؟چه درسی بوده و چرا؟
بعد از کلاستون میرفتی سرک بکشی تو کلاسا؟؟
شده الکی بری سر یه کلاسی تظاهر کنی خبر نداشتی اینجا کلاسه؟؟
تو کلاس قبل اینکه استاد بیاد چیکار میکنی؟
سر کلاست موبایلت روشنه؟
شده زنگای نابهنجار بزاری رو گوشیت بعد به دوستت بگی بزنگه که کلاس رو مختل کنی؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدترین فاجعه ایی که تو کلاس به بار آوردی چی بود؟
اوقات بیکاری تو راپله ها با دوستات میموندی و شیطنت میکردی یا نه؟
تو محیط حیاط دانشگاه چجوری بودی؟
اگه  اول صبح کلاس داشته باشی  بری بوفه یه کافی میکس بگیری بعد با کلاس راه بری تا برسی سرکلاس؟
اگه کلاس نداشته باشی باز میمونی دانشگاه با دوستات یا نه میری خونه یا با دوستات میری گردش؟
تو مسابقات دانشجویی شرکت کردی؟
مقام آوردی؟
با کوله میری یونی یا کیف و کلاسور؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو انجمنای یونی عضوی؟
عضو فعالی؟

عزیزم موفق و پیروز باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-06-2015, 08:27 PM)elika نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام غزل جان .اینم سوالای من امیدوارم خستت نکنه

سلام والا دوباره سوالای تورو جواب دادم  حفظ شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟ خواب های من بی رنگن! یادم نیست والا

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟ اولی هستم یه داداش کوچکتر از خودم دارم

آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟ اخرین اس ام اس ب دوست دانشگام بود  ک کجایی و اینا

چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!)  نزدیک 3-4 بار ! ی بار تو اتوبان کم موند چپ کنیم دور خودمون چرخیدیم ! یه بارم رفتم تولد دوستم تهران هوا بارونی بود سه بار اونروز تصادف کردیم خدا شاهده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟ خوبه الان بدک نیست :|

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ یکی ک 5 سال پیش میشناختمش

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟ اس ام اس های یکی از دوستای دانشگام بود

بی پرده از علایقت ؟ از علایقم بگم ینی؟ یه زندگی هنری با آرامش و آزادی ! غذا خوردن و تفریح کردن و دسته جمعی خوش گذروندن از علایق بنده اس  نقاشی موسیقی و هر چیزی ک به هنر مربوط شه نیز از دسته علایق اینجانب میباشد 

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟  ب ذهنم نمیرسه الان ولی یه بار رفتیم زیر زمین مدرسه یـــــــــک هیجانی داشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1اساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟

تهران بام شهران خوبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟ متال و راک و کلاسیک! زیادن

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ یه دوستی داریم من عصبی ام بشم منو میخندونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی در کل موزیک درمانه عصبانیت منه:)

عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟ داد و بیداد میکنم

بهترین خاطره عمرت ؟ باور کن هیچی ب ذهنم نمیرسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکلا تایم هایی ک با عموم هستم فک کنم بهترین هاست

اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟ از صد فک کنم هفتاد خوبه

زیباترین جمله از نظر شما؟ اونی ک تو دل نوشته ام هست

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟ عاقل باش و درس بخون

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ سعی میکنم صبر کنم و روحیمو خوب نگه دارم ! همین :|

چند بار عاشق شدی ؟ آخرین نفر که بهش علاقه داشتی ؟یه دو سه باری  ! خب بگم کی بود میشناسی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شغل مورد علاقه ؟ نقـــــــــــاشی و طراحی دکوراسیون

رشتت چیه؟باچه هدفی رشتتو انخاب کردی؟ مهندسی کامپیوتر! هیچی بابام گفت

شکموای یا نه؟ آره شدیـــــــــد

ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟ نه زیاد . عادت دارم بش:|

تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟ زیاد. کنکور

بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه) یه معلمی داشتم فیزیک دبیرستان عالی بود ! و بعدشم ی معلم زبان داشتیم سال اخر اونم عالی بود دوتاشونم خانم های متشخص و فهمیده ای بودن

اولین چیزی که به ذهنت میرسه رو درباره ی کلمات زیر بگو:

دوچرخه یکی دارم

همکلاسی زیآااادش خوبه

سوسک چندش :|

مسی  ناقص :|

کیف مدرسه
نگو نگو یاد مدرسه میوفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کدو  بدم میاد

افغانستان بدبختن

زیرشلواری  :|

عباس قادری! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ماه رمضون اوف اوف سختــــــــــــــــه

کنکور hate:|

عشق به درد نخور

پول و ثروت  خوشبختی

صدای تیک تیک ساعت !  استرس زا

یاس یاد خوانندهه افتادم

پسر شجاع صداش باحال بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پدر پسر شجاع  هیکل بابائه بامزه بود:))

کوکب خانم نیمرو :|

آجیل عید دوس ندارم

شازده کوچولو  با احساس:)

عمه  مهربونو موذی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گشت ارشاد  سبیل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ماه عسل احسان علیخانی نمیبنیم

ایرانسل  خوبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روحانی  خیلی با نمکه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بفرمایید شام  عالیه

یک و نیم ! ناهااااااااارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پاستیل زیادش خوب نیس

دوست  کم ولی خوبش خوبه

حالابگو:

رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟ مشکی _سبز! ورزشکار اون شناگر معروفه یادم نی اسمشو فیلم هم مارمولک  ماشین هم جیپ بقیه هر چی موند چیزی ب ذهنم نمیرسه!

یه جوک بگو!!! اقا من سر این مرحله ی کپی پیست زدم کل جوابا پرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نمیخوام بگم اصن :|

آشپزی بلدی؟ نــــــــــــــــه:)

ضایع شدن چه حالی داره؟ ادم نمیدونه قیافشو چیکار کنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خدا نصیب نکنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از اسمت راضی هستی؟  اوهوم

بزرگترين آرزوي زندگيت؟ کاملا ازادانه زندگی کنم

بدون شعاربگوهدفت از زندگی چیه؟  آرامش و لذت بردن از همه چــــــــــــــی ک هست

آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟ زیاد تو این فازا نیستم

اگه یه روزی صبح بلند بشی و ازتختت بیای پایین ولی ببینی که جسمت هنوز روتخت خوابیده‏(‏یعنی مردی‏)‏چی کار میکنی..؟ از ناراحتی سکته میکنم . من نمیخوام بمیرم که :|

تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما !یهو مسیر زندگیتو عوض بکنه؟   نـــــچ

یه جمله هم بااین کلمات بساز:

مرغ.بندکفش.دستشویی.خواستگاری.کاپشن.ماکارونی.آسمان.عشق.

مرغ عشق خواست بره خواستگاری قبلش ماکارونی خورد مسموم شد اومد بره دستشویی ولی حوصله نداشت بند کفشش رو باز کنه پس به آسمان خیره  شد و در افق محو شد =))

اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟ اعتماد ب هر آدمی

بین دوستات:

بهترین: ساغر

بدترین:  اواااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بی نمک ترین:  کسی ب ذهنم نمیرسه فعلا

بیخیال ترین: علی :|

مغرور ترین:  دوست مغرور ندارم

خوشتیپ ترین: ندیدم ک کسیو اینجا:D

خوش اخلاق ترین:  سمیه

بد اخلاق ترین: این سهراب یک بد اخلاقه :|

شوخ ترین:  مصی  ( الان بیای واس من تریپ بیای ک اسممو اینطوری صدا نکنین کتک میخوریا :| خودم اختراش کردم خودمم میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

با شخصیت ترین: شکوفه

بچه ترین: بزرگترین: بچه ترین به چشمم صادق میخوره و بزرگ ترین سمیه و ارامش

خاص ترین: نمیدونم والا

ادامه میدیم؛ بفرما

نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟ بابا حالم از درس بهم میخوره

گوشیت چیه ؟  Sony Xperia C

دست خطت چطوره ؟‌  عالی

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟ اهل شعر نیستم والا

موقع ناهار دوست دارید باکی ناهاربخورید؟ امممم با دوستام

اگه قرارباشه یه سفرمفتی بریدترجیح میدیدباکی وکجاباشه؟ با رفیقام بریم  سواحل بورا بورا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه یه نفر رو دوست داشته باشی اولین بار که باش رو در رو شی چیکار میکنی؟ انقده عادی رفتار میکنم  یک آدم موذیی هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین هدیه ای که تاحالا گرفتی؟از کی؟ دوستم به سوئیچ ماشینش ی عروسک وصل بود اونو داد ب من خیلی خوشحال شدم:)

چی دوست دارس کادو بگیری؟ چیز های کوچیک

کسی تاحالا مهربونی برات قاب کرده بهت کادو بده؟ بله

ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟ نع

اگه ازت یه امتحات ریاضی بگیرن و1سوال بیشتر توش نباشه واون سوال 20نمره داشته باشه وسوالش این باشه"خدا=؟"اون طرف معادله چی میذاشتی؟ اصلا از این تریپ سوالا نکن تو این خطا نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سخت ترین کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده؟ امم درس خوندن خیلی سخته واسم  و گفتن ی جمله 

اگه توی یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری رو جلوت

بذارند چیکار میکنی؟ میخورم :|

تو زندگیت چه کاری کردی که بعدش احساس شجاعت و غرور کردی؟ ب دوستام ی سری کمکا کردم ک فقط خودم میدونم و این احساس خوبی داره:)

اسم بهترین بازی که تو عمرت کردی چی بوده؟ اقا کانتر کانــــــــــــــــــــــتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد Counter Strick

چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت) اصلا!:|

نمازات چند دیقه طول میکشه؟سرنمازات چه دعاهایی میخونی وچی دعا می کنی؟ من نماز نمیخونم عزیزم

اگه ب کسی معذرت خواهی بزرگ بدهکار باشی چطوری میخوای واسش جبران کنی؟ هر طور ک بخواد

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون عزیزترین کس زندگیتو بگیری (حالا فرضا مادر یا هر کس دیگه ای) چیکار می کنی؟ اگه مجبور باشم میگیرم چاره ای ندارم که :|

اگه عاشق کسی بشی ، یا حداقل جوری دوستش داشته باشی که بخوای باهاش زندگی کنی ، چطور بهش میگی؟  وای من اصلا نمیتونم بگم اینارو جون میدم ولی نمیتونم بگم  ب سخـــــــــــــــــــــــتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه ، دوست داری اون پاک کن دست کی باشه ؟باش چیو پاک کنه؟ دست خودم خب ... ی سری اشتباهات یه سری آدمها

اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟ سر میکنم باش تقریبا

یه دعا؟ گشنگان سیر بشن -_-

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(ب جز این ک مرگت تاخیر بیفته)  بعد مرگم خونوادم زود رو به راه شن . کسایی ک میخوام ببینم یه بار از دورم ک شده ببینم. عذابم  ندن :||

دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟ والا چیزی هم مونده ک نپرسیده باشین؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[b]لطف کردی مرسی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/b]

(02-06-2015, 08:29 PM)ღSHOKOFEHღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1-درباره ی هرکدوم از اد لیستت هرچی دوست داری بگو, حرفی که دوست داری بهشون بگی و نگفتی , خصوصیات خوب و بدشون خلاصه هر چی؟ سلام شکوفه جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اول اریکا هستش ک دختر خوبیه دوستیم خیلی وقته مهربونه و دل سوز و مردم دار! آرزو میکنم ک درس و ایناش تموم شه راحت شه از این دردسر ها

دومی نغمه ی نامرده سر نمیزنه بمون دلم تنگ شده واسش :| خیلی مهربون بود اونم آرزو میکنم ک زودی برگرده پیش ما

سومی بهاره ک اوفـــــــــــ یکی من یکی اون یکی خدا میدونه چقد میخوامش اصن رفیق جینگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ارزو میکنم هر چ زودتر عروسی کنه منم دعوت کنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بعدی این سهراب نمک دونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خیلییییییی خوبه فقط هر وقت میپرسم چطوری میزنه تو ذوقم میگه مگه دکتری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد !
آرزو میکنم هر چ زودتر ب زندگی سرو سامون بده:)

بعدی همسر گرامی علی جانه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علی خیلی خوبه اصن علی پشت ادم باشه دیگه نمیترسه که از کسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فقط دیر دیر سر میزنه بم :| کنکور قبول شه رشته ای ک میخواد

بعدی فرناز ایرانیه ک خیلی بامزه اس باشخصیته و ب فکر:) ی سری درگیر کاراش بود اونارو حل کنه

بعدی هم برادرمه دیگه صادق ک خیلی دوسش دارم
هر چ زودتر پولدار شه

اینم ک مریم اس اس هست جوجه ی منه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد با اینکه بچه اس ولی واقعا عاقل و باحاله  آرزو میکنم ک زودی درسشو تموم کنه بره دانشگاه:)

بعدی مریم آ کیه :| زهرا تویی؟:| از بس اسم عوض میکنن اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اگه زهرا خودمونه ک ارزو میکنم دانشگاه اوکی باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به به رسیدیم ب سمیه جان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خیلی خوبه آدم حال میکنه باش حرف میزنه اصن  انشالله همیشه خوشحال باشه و لبش بخنده

یلـــــــــدا  هم ک ولش کنی فقط قربون صدقه میره از بس بامرامه یکی باشه ک اینطوری قربون صدقه اش بره تا اخر عمر

رسیدیم آرامش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خیلی موذیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی واقعا مهربون و باشخصیته شوهر کنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ساغـــــر هم که نوه ی منه و دوست صمیمیم مهربون فهمیده عالیه کنکور قبول شه ی رشته خوب

رسیدیم ب خودت شکوفه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یونگی خودمونی با انرژی هنرمند دوست دارم اورین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تموم کنه دانشگاشو راحت شه بره سرکارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رد پای باران؟:| اسم قبلیش چی بوده خاطرم نی که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ام موفق باشه همیشه و خوشحال

شایسته رو هم نمیشناسم زیاد والا :/ ی چن سری صحبت کردیم فقطمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زندگیش عین پروفایل هاش همیشه قشنگ باشه

2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟ شکو من شعر اینا بلد نیستم ک یه سوال دیگه بپرس جاش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3_برای هرکدومشون یه آرزو بکن؟ باشه با یه رنگ دیگه جلو نظرا مینویسم
دوستات زیاد نیستن خداروشکر
موفق باشی عزیزم تو همه مراحل زندگیتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مرسی تــــــــوام

(02-06-2015, 08:54 PM)Hamsade نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عععععععععععع تو کی نشستی(مثلا من خبر نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
خــــــــــدا قوت خواهریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم اصن سوال نمیپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(علکی)
خســـــــــــــته نباشی :|

فقط ی چیزی
نقل قول:  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این منم و صادق دعوا کردنی
کدوم منم کدوم توئی؟ :|

اونی ک میزنه منم دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول: مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدصادق و زنش
عجب :|
حالا کدوم زنم ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:))
 هیلدا دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-06-2015, 09:10 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:من سه ماه هاپکیدو کار کردم یه رشته ی رزمی ک بادیگارد های کره ی جنوبی کار میکنن و خیلی کاربردی و عالیه !
الان هم کاراته شاخه ی شین کیوکوشین کار میکنم 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کاراته یک ورزش رزمی همراه با مبارزات باز هستش ک دفاع شخصی و بدن سازی هم جزوش میشه
من علاوه بر اینا کار با نانچیکو و شمشیر رو هم دارم آموزش میبینم!
یا امام موسی صدر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 تو الان این شکلی نیستی احیانا؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمک دون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[quote pid='70900' dateline='1423250682']

SOMAyyEHنمیدونستم اینقدر محبوبم.ممنونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا دانشگاه هنر نرفتی؟ با توجه به علاقت به نقاشی و موسیقی. چ بدونم گیر دادن دکتر مهندس باید بشی مامان بابام

اگر بخوای بین موسیقی و نقاشی یکی رو انتخاب کنی.کدومو انتخاب میکنی؟ نقاشی

با خانواده ات دوستی؟یعنی رازات رو بهشون بگی یا بگی از یکی خوشم میاد. نچ یعنی میگم هم جدی نمیگیرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داری مربی ورزش بشی؟چه رشته ای؟ زیاد نه نمیدونم

اگر قرار بود زندگیت برگرده به عقب و دوباره شروع بشه چه اصلاحاتی داشت؟ ی سری آموزش هارو از بچگی شروع میکردم یه سریا رو آدم حساب نمیکردم و اینکه چندتا از خطا های گذشتمو جبران میکنم

دلت میخواد 10سال آینده کجا و در چه مرحله ای باشی؟ خارج از ایران

گفتی حاضری بخاطر کسیکه دوسش داری تغییر کنی.بنظرت بعدا وقتی درصد دوست داشتنت معمولی شد پشیمون نمیشی؟ نع

سریال یا فیلمای خارجی هم میبینی؟ نه زیاد سریال Friends رو میبینم یکم

چجور سریالای کره ای خوشت میاد؟جدا از اینکه بازیگرش لی مین هو باشه. تکراری نباشه فقط داستانش ی دختر ساده و خنگ و یه پسر باهوشو پولدا :| همه داستانشون اینه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سریالی دیدی که بخاطر بازیگرش برداشته باشی اما پایان فیلم پشیمون شده باشی؟اسمشو بگو. اره Marry ب خاطر گن سوک 4 قسمت دانلود کردم پشیمون شدم

زبان اینگلیسیت در چه حدیه؟ متوسط رو به بالا

[/quote]

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
غزل جان.این سوالاته مریم مشاوره مدیر:4
خب تبریک میگم غزل خانوم نشستی رو صندلی
اون سریا که همش گلایه داشتی موقع صندلیت انجمن خلوت بود
حالام از شانس شما کامپیوترم ترکییید
خب سوال
غزل از رشته ای که رفتی راضی هستی؟
تا حالا درسیو افتادی؟
سوزناک ترین نامه ای که برا استادت نوشتی رو اینجا بنویس :))
سخت ترین برنامه ای که نوشتی چی بوده؟
چرا این همه تفاوت؟
چرا بین موسیقیااا راک؟
چرا عکس سیا سفید؟
دوست داشتی پسر بودی؟
اگه برا یه روز پسر میشدی چیکار میکردی؟
وایبر لاین فیس بوک
اینستا با کدومشون بیشتر حال میکنی؟ چرا؟
چه رنگیو بیشتر دوست داری؟
بیشترین اهنگی که گوش میدی و هیچ وقت پاکش نمیکنی چیه؟
چرا این قدر تتو دوست داری؟
به نظرت اخرش تتو میندازی؟
به فال اعتقاد داری؟
اگه اره به نظرت چقدر شبیه ماه تولدت هستی؟
بدترین دعوایی که گرفتی چی بوده؟
اعتماد به نفست چقدره؟
بین ابرو بادو ماه و خورشیدو مه و رعد وبرق و زلزله و سیل و بارونو ابری کدومی معمولا؟
عصبانی میشی چیکار میکنی اروم شی؟
خوشحالی چطو خوشحالیتو نشون میدی؟
منو چقدر میشناسی؟
از من انتقاد کن در حد بنز چون احساس میکنم رکی پس راحت باش :))
فعلا همیناااا
تا بعد
کامپیوتر میزون شه بازم میام

[quote pid='70944' dateline='1423316213']
SOMAyyEHبنظرت آدمی هستی که ازدواج سنتی داشته باشی؟از اونجاییکه میگی عشق کشکه. والا زور ک نیست نمیدونم ولی :| نمیگم عشق نباشه که در واقع میگم دوست داشتن خیلی بهتر از عاشق شدنه
اگر کسی برخلاف میلت حرف بزنه،چه رفتاری نشون میدی؟
واکنش نشون میدم احتمالا
آدمی هستی که زود دلخور میشه و قهر میکنه؟
نــــه باو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بجز خودت تو خانواده ات کیا اهل ورزشن؟چه رشته ای؟
پدرم والیبال کار میکنه مامانم ایروبیک
چه شهرا و کشورایی رو برای مسافرت رفتی؟
 بچه بودم زیاد رفتم اصفهان شیراز مشهد همه جا ولی کشور خارجی نرفتم همش شهر های ایران بوده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصالتا آستارایی هستی.چندتا از جاذبه گردشگری این شهر رو بگو.
بازار سااحلی _ دریا

تا حالا از کلاس اخراج شدی؟دلیلشم بگو.
مدرسه یا دانشگاه؟ مدرسه یه بار انقد سر کلاس فیزیک مسخره بازی دراوردم اومدن منو بردن از طرف دفتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دانشگاه هم یه بار سر ادبیات درس عمومی با بچه ها بودم اونا انقد خندیدن چون منم کنارشون بودم بیرون کرد :|
آدمی هستی که خودتو بزنی به مریضی تا دانشگاه رو بپیچونی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نیازی ب ادا دراوردن نیست کسی زورم نمیکنه ک برم یا نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]

(02-07-2015, 07:55 PM)ALI نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام غزل جان من اومدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام خوش اومدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اینا کم سوال پرسیدن نکنه تهدیدشون کردی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مدیونی فک کنی تهدید کردم =))
اصلا سوال طرح کردن خیلی سخت شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ای تنبل :|
واسه همین اینا سوالات خودته با اندکی تغییر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

:|
خب کی عضو انجمن شدی؟ یادم نیست ک فک کنم 3-4 ماه پیش
چرا عضو انجمن شدی؟بچه ها گفتن بیام
چجوری عضو شدی؟ هیچی دیگه ادرسشو بم دادن اومدم عضو شدم
چرا این نام کاربری رو انتخاب کردی؟اونجا هم همینه اسمم گفتم بچه ها بشناسن
چرا با من دوست شدی تو انجمن؟خودت دوس شدی دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا زن من شدی ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  چرا نداره ک خوب بودی خوشم اومد زنت شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون موقع که دوست شدی من چه رنگی بودم؟ فنی بودی دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چجوری با من اشنا شدی؟ آینور مشاور من بودی
حافظت خوبه؟ تو بعضی چیزا فقط اره شدید
اول که اومدی انجمن دوست داشتی با کیا دوست شی؟ با همه دوس بودم والا
اولین دوستانت رو نام ببر اولین دوستانم تو نت کلا رسولو وفرناز بودن خب اینجا نیستن که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوستان نزدیکه الانت رو نام ببر ساغر و سهراب بهارو سمیه
الان دوست داری چه رنگی شی تو انجمن؟ هیچی من رنگ توسی میخواستم اقا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من به نظرت باید چه پستی تو انجمن داشته باشم؟ همونی ک داشتی خوب بود
مدیر کل رو چقد میشناسی؟بعله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با چند نفر دعوا کردی؟ زیـــــــــــــــــاد
تاحالا کسی رو زدی؟زدن ک چ عرض کنم ی دعوای در حد متوسط اره
یکی از مشکلات همیشگیت چیه؟ هیچکی شبیه من نیست :|
اگر بخوای چزی اختراع کنی اون چیه؟ یه دستگاه ک پول تولید کنه :|
چند تا خواهر برادر داری؟ی برادر کوچیک
دوست داشتی چند تا داشته باشی؟ی خواهر بزرگتر یا همسن
میگم الان داشتی میکردی؟تلویزیون میدیدم
تاحالا شده تو دانشگاه بد ضایع بشی؟اره بابا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدا اینجور موقع ها چیکار میکنی؟از مکان متواری میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اتاقت چه جوریه؟بزرگه؟ اره بزرگه ولی مشترکه با داداشم
لج بازی؟همه میگن اره خیلی :/
ماشین دارین؟یا داری؟مال بابامه اره
گواهی نامه چی؟والا منتظرم پست میشه چن روزه دیگه خونه
اگه داری کی گرفتی؟هفته ی پیش امتحان دادم
همون بار اول قبول شدی؟بله
تاحالا چی خواستی از خانوادت ولی اونا قبول نکردن؟نمیزارن برم مهمونی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخوام پرسینگ بزنم نمیزارن اصن هیچی نمیزارن چ وضعشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیشتر با چه اخلاقیت مشکل دارن اطرافیانت؟لج بازی و تندی اخلاق
با کدوم اخلاق من زیاد نمیسازی؟بعضی وقتا تکلیف خودت با خودتم مشخص نیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کدوم اخلاقم بهتر از همه اس؟ نمیدونم والا :/ همه خوبه
اگه یکی رو دوست داشته باشی ولی خانواده نزارن چیکار میکنی؟فرار؟نه بابا بیخیال میشم دیگه چاره ای نیست :|
تاحالا شده فکر فرار از خونه به سرت بزنه؟اره ب خدا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کدوم خواننده ی ایرانی رو دوست داری؟بیشتر از همه...بزار فک کنم ببینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد امم هیچی ب ذهم نمیرسه :| اهااا شادمهر
بیشتر خارجی گوش میدی یا ایرانی؟خارجی
کسی هست که تا الان فکرشو میکردی میاد و سوال میپرسه ولی نپرسیده؟ ( مثلا من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ) همه پرسیدن دیگه

خب بگو ببینم چند تا کاربر رو دلت میخواد خفه کنی؟یه دونه :|

جان من رو این سوالات کار کن چیه اینا از ملت میپرسی تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تو همینم طرح نکردی باو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بقیشو بعدا میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدباشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد