اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-26-2020، 08:26 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6499

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :qazal   آفلاین
[quote pid='70976' dateline='1423326671']
..::Baharmast::..سیلاااااممممم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

سلام بهار جــــــــــــــــــــــــــون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگم تو واقعا خجالت نمیکشی منو فراموش کردی؟؟؟؟ این همه سابقه رفاقت!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  کی گفته تورو فراموش کردم؟ کجا فراموش کردم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ملکه کشور و دوست و همسایه شیلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بله بله ملکه جان
الان من برم معتاد شم؟ برم گوشه عزلت؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باشه باشه..نو که اومد به بازار.....  بابا چی میگی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چیکار کردم مگه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اینا رو جواب بده بعد به خدمتت میرسم اساسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برو بابا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1- بدترین های زندگی یه دختر از نظر غزل چیه؟ دختر بودن خودش جز بدترین هاس بعضی وقتا
2- بهترین هاش چیه؟ اینکه جزو زیبایی های عالم باشی:) اینکه جلوت زانو میزننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3- تو چقدر سعی میکنی با اصولی که واسه زندگی و اخلاقیاتت چیدی هماهنگ عمل کنی؟ من خودمو دارم پاره میکنم ولی نمیشه هماهنگ کرد:|
4- کی و چرا از این اصولی که خودت واسه خودت چیدی تخلف میکنی؟بعضی وقتا هر کاری میکنی باید تخلفه رو بکنی ! ریسک
5-اصلا اصولی داری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بله
6-این مثالی که میگن یا رومی روم یا زنگی زنگ از نظر تو مفهومش چیه؟نمیدونم والا فک کنم منظورش اینه یا اینور خط باش یا اونور خط !
7- با توجه به مثال بالا پس تکلیف حد وسط ادما چی میشه؟ من خودم همیشه حد وسطم ولی زیاد وضعیت جالبی نیست

سئوال فلسفی بسه درست جواب بدیاااااا
چشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بریم سوال سوالای مسخرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمربوط به زمان قدرت طلبیمون
ایول مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1- یادته من یه زمانی ملکه کشور همساده تون بودم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (چه تلاشی کردیم؟؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)بعد اونوقت تو دستهای پشت پرده بودی؟؟والا داستانی داشتیمااا اره دیگه
2- به من بگو با چه ترفند و مصیبتی امپراطور اینور رو اوردی جشن قصر ما بگه سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بهار دهن منو وا نکن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3- به نظر تو توهم قدرت کجا ادمو میگیره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد وقتی فک میکنی هیچ کس زورش بت نمیرسه
4- چرا اینقدر منسجم دنبال برگزاری مراسم و حضور همه تو جشن ها بودیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بیکار بودیم مفهمی بیـــــــــــــــکار
5- کدوم بچه ات رو بیشتر دوست داشتی ؟ چرا؟ لیلی و ماریا رو یه اندازه دوس دارم و بیشتر از بقیه
6- چرا قصر ما قوانینش سخت بود بعد قصر شما حالی به هولی بود؟ چون پادشاه بالا سرتون بود :|
7-بعد ولیعهدتون کی بود ؟ اخرش من نفهمیدم! ولیعهد من پسرم ارسلان بود یه روز دعوام شد باش انداختمش بیرون از قصر :|

8- با اینا که میگم جمله بساز !وای به حالت تقلب کردی از کلمه ها کم کردی عین همه این  کلمه ها توی جمله ات میاد!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باشه بابا
یه مشت ادم متوهم- امپراطور اینور-مشاور اعظم شیلا- ملکه مانهوییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد-ملکه چیریانگ-خل وچلا- عصبانی- مقررات- قدغن-عروسی مصطفی پسر دکتر سعید-جنگ

مفررات رو رغایت نمیکردن ملت برای همین یه مشت ادم متوهم دور هم جمع شدیم یه سری چیزارو قدغن کردییم بعد عروسی مصی پسر دکتر سعید رو اومدیم برگزار کنیم با حضور ملکه مانهویی و ملکه چیریانگ خل و چل و مشاور اعظم شیلا ولی امپراطور  عصبانیه آینور اومد جنگ راه انداخت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا میرم بازم میام خدمتتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 باشه
مرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/quote]

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

[quote pid='70983' dateline='1423333261']
خوب،خوب من بازم اومدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با تشکر از بهارمست،سوالایی به ذهنم رسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ای بهاره نامرد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
غزل،یادته برای عروسی جانگ هه نا و کیم مصطفی چقدر بحث داشتیم؟چرا اینقدر ساز مخالف بودی؟
بابا خب نمیخواستم ینی ک چی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد لج منو دراورده بودیا
تو زندگی واقعی هم باید حرف حرفه خودت باشه؟
اره همیشه زور میگم ب بقیه
کسی هستی که بهش نه نمیگن و همیشه باهاش موافقت شده؟
اره :/
چرا اوایل قصرا اینقدر پر تاب بود و بعدش انگار خاک مرده پاشیدن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من مدتی رفتم از انجمن بعدش برگشتم قصرم پاشید متاسفانه بعدم شیلا رو نمیدونم چی شد پاشید
غزل،یادمه کلی بچه داشتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از بچه هات باخبری؟اگر آره بگو الان کجان و مشغول چی هستنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اره ماریا داره درس میخوره لیلی هم هرز گاهی میاد سر میزنه لیلا هم ازدواج کرده و سر خونه زندگیشه دوتا پسر هامم پرت کردم از قصر خبر ندارم ازشون
بنظرت چرا اینقدر امپراطور ما سخت میگرفت و ملکه ما ساده و برای قصر آینور؛ تو همه کاره بودی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امپراطور شیلا؟ امپراطور آینور ک نمیومد نمیومد میومدم هم جنگ راه مینداخت مال شما هم ک کشت مارو انقد دستور داد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی خب من از اول چون این قصرو اینا رو اوکی کردم ب قول تو تریپ همه کاره بودم :|
نظرت راجع به اینکه زن داییم شده بودی ی مدت چی بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بهت خوش میگذشتامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شده بودم؟الان نیستم :|؟ اره حال میدادد
بنظرم اونموقع باعث شد بهم نزدیکتر بشیم.نظر تو چیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اره قبلش حال نمیکردم بات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]

غزل جان،سعی نکردی خانواده ات رو متقاعد کنی که رشته دانشگاهی رو دوست ندارم؟

بنظرت در آینده برای بچه خودت مثل خانواده ات سخت میگیری برای تحصیل؟

چقدر از تربیت خانواده ات روی خودت برای بچه ات بهره میبری؟

اگر پسر بودی از چه مدل دخترایی خوشت می یومد؟

بنظرت اگر جای رشته ای که الان میخونی هنر میخوندی موفقتر بودی یا این رشته رو دوست داری؟

آزادی رو در چی میدونی؟

اگر بخوای بری مسافرت چند روزه با دوستات خانواده ات موافقت میکنن؟

اصلا شده تو تعطیلات بجای خانواده ات کنار دوستات باشی؟

ارتباطت با بچه ها چطوریه؟

ارتباطت با داداشت چجوریه؟

[quote pid='70997' dateline='1423377373']
سسسسسسسسلللللللللللللللاااااااااااااااااااااممممممممممممم غزل جان.... سلام علیکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوبی دختری....میبیتم دوستان داغ کردن صندلیومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اره دیگه
ولی باور کن سوالای عسل یه چیز دیگس...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدازتون نمیترســــــــــم =))
خیلیییییییییییی سرم شلوغه ......سعی میکنم خودمو برسونم تا یکسری سوال تخصصی و بیاد موندنی ازت بپرسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد... ایشالله که نرسی سوال طرح کنی =))))
[/quote]

[b]به به میبینم که نوبت مامی گلم شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/b]
[b]بازم که من دیر رسیدم همه ی سوالا رو پرسیدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/b]
[b]مامی هم که مثل همیشه کم نیاورده تا الان خدا رو شکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/b]
[b]مامی موفق باشی[/b]
[b] فایتینگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/b]

سلام نوه جون مرسی مامی دورت بگرده

این سورس ها میوفته تو ارسالا بچه ها شرمنده هر کار میکنم میان !

چقدر اهل پس انداز و صرفه جویی هستی؟

بیشتر پولات صرف چی میشه؟

پول تو جیبیت رو در ماه میگیری یا هفته؟چقدر میگیری؟

پولی که میگیری تا موقع بعدی پول تو حیبیت برسه کفایت میکنه یا کم میاری و دوباره پول میگیری؟

تا حالا سرکار رفتی؟چه کاری؟

شده برای خرید وسیله ی مورد نیازت تمام پولش یا قسمتی از اون رو متقبل بشی؟برای خرید چی بوده؟

اگر بخوای غزل رو از دید شخص ثالث معرفی کنی چی میگی؟

دخترمستقلی هستی یا وابسته به خانواده؟

توی خونه بیشتر پدرت طرفته یا مادرت؟

با داداشت بحثت شده؟مهیجترینش رو تعریف کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

توی خونه چقدر کمک مامانتی؟

از اونجاییکه مامان و بابات ورزشکارن.برای ورزش؛باشگاه اونا میری؟

اگر دست خودت بود دوست داشتی تو کدوم خانواده بدنیا میومدی؟

هیچوقت شده به خانواده ات بگی چرا منو دنیا آوردید؟یا بگی من واقعا بچتونم؟(حتی تو بچگی)

دوستی داری که از بچگی باهم بزرگ شده باشید؟

دوستات بیشتر غریبه ان یا تو فامیلاتون هم دوست داری؟

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
نقل قول:2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟ شکو من شعر اینا بلد نیستم ک یه سوال دیگه بپرس جاش

:| نگفتم از خودت شعر بنویس که
خب یه جلمه کوتاه
از خودت نباشه

نویسنده :Mostafa   آفلاین
  • نقل قول:شوخ ترین:  مصی  ( الان بیای واس من تریپ بیای ک اسممو اینطوری صدا نکنین کتک میخوریا :| خودم اختراش کردم خودمم میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

• باوووو بزنمت لهت کنم...نه بزنم واقعا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد پس بریم لهت کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • درضمن سوالا پیچوندن نداریمااا...پوکر هم نداریم..نمیدونم و نمیتونم و این چه سوالیه هم نداریم...اینو قبلا جواب دادم نداریم....کلا هیچی نداریم

• سری A
  • پس دختر خوبی باش و جواب بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 1-چرا میگی عشق چیز خوبی نیست؟؟
  • 2-از کجا میدونی اون حسی که تو داشتی عشق بوده؟
  • 3-ولنتاین چند روز دیگه ست...چه حسی داری؟
  • 4-توی روز هالوین چند نفرو ترسوندی؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 5-چرا توی کلاس ناهار یا صبحانه میخوری؟؟
  • 6-اون دسبند عجیب و غریب سیخ سیخیت رو داری هنوزم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 7-اینهمه مهندسی چرا مهندسی کامپیوتر؟
  • 8-هرچقدر به استاد ریاضیت اردات داری و میخوای قدردانی کنی اینجا اعلام کن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 9-نظرتو در مورد دوستای نزدیکت...بزار اسم ببرم...تینا، زهره و اون خانوم کمی چاق (اسمشو یادم رفته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
  • 10-تاحالا شده گوشیتو بدی دست این دوستات یک عکس نشون بدی و اونا عکسای قبل و بعدش رو نزنن؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 11-خودتو با عینک بیشتر دوست داری یا بی عینک؟
  • 12-اصلا چندتا عینک داری؟
  • 13-نمره چشمت چنده؟
  • 14-چرا از متال و راک و این کارای عجیب اینا خوشت میاد؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 15- نظرت در مورد کت پوشیدن و کراوات زدن دخترا تو عروسی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 16-بهترین استادی که باهاش خیلی راحتی و همه چیزو بهش میگی؟
  • 17-شبا کی میخوابی؟
  • 18-یک جمله برای پدر و یک جمله برای مادرت بگو
  • 19-نقاشیت چطوریاست؟ یکی از نقاشیات رو آپلود کن
  • 20-نظرت در مورد وایبر، واتس آپ، لاین، اینستاگرام و فیسبوک
  • 21-چقدر بهشون وابسته شدی؟ کدوم یکی بیشتر؟
  • 22-گواهینامه ت رو دفعه چندم قبول شدی؟ آیین نامه و تو شهری
  • 23-پارک دوبل هم بلدی؟؟ (بگو آره الکی مثلا تو بین دخترا تو استثناشون هستی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولا
  • بقیه ش رو بعدا میپرسم...
  • فعلا اینا رو بجواب
  • غزل جواب میدیا...پوکر هم نداریماااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
خب سری بعدی سوالا

سری B

این سری رو اختصاص میدم به چالش اگر .... بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

31- اگر فیلم بودم؟
32- اگر ساز بودم؟
33- اگر شغل بودم؟
34- اگر کارگردان بودم؟
35- اگر بازیگر بودم؟
36- اگر ورزش بودم؟
37- اگر نوشیدنی بودم؟
38- اگر ساعت بودم؟
39- اگر هوا بودم؟
40- اگر خواننده بودم؟
41- اگر کشور بودم؟
42- اگر حیوان بودم؟
43- اگر موبایل بودم؟
44- اگر غذا بودم؟
45- اگر میوه بودم؟
46- اگر عدد بودم؟
47- اگر سن بودم؟
48- اگر درس بودم؟
49- اگر ماه بودم؟
50- اگر فصل بودم؟
51- اگر کتاب بودم؟
52- اگر لپتاپ بودم؟
53- اگر خودرو بودم؟
54- اگر موزیک بودم؟
55- اگر سال بودم؟
56- اگر عطر بودم؟
57- اگر گل بودم؟
58- اگر یک حرف بودم؟
59- اگرپرنده بودم؟
60- و آخری اگر جای کسی دیگری بودم؟

خب اینا رو هم بجواب تا سری بعدی رو وقت کردم برات بنویسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد