آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-18-2020، 04:41 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6444

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :qazal   آفلاین
(02-09-2015, 02:55 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خب من باز اومدم! خوش اومدی
این سری آخر سوالامه !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددلم برات سوختمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخدارشکرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
رشته دبیرستانت چی بود؟ریاضی فیزیک
رشته دانشگاهیت؟مهندسی کامپیوتر
رشتتو دوست داری؟ اره خوبه
دوست داشتی چه رشته ایی بری؟گرافیک
بیشتر استاد زنه یا مرد؟تفریبا مساوی ان
با استادای زن حال میکنی یا مرد؟ مرد
شده از سرکلاس بندازنت بیرون؟چه درسی بوده و چرا؟اره فارسی عمومی بابا این دوستای نامرد من میخندیدن منم کنارشون بودم هممونو انداخت بیرون :|
بعد از کلاستون میرفتی سرک بکشی تو کلاسا؟؟اره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شده الکی بری سر یه کلاسی تظاهر کنی خبر نداشتی اینجا کلاسه؟؟نه بابامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو کلاس قبل اینکه استاد بیاد چیکار میکنی؟میشینم وسایلمو در میارم بعد میگیم میخندیم دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سر کلاست موبایلت روشنه؟یس
شده زنگای نابهنجار بزاری رو گوشیت بعد به دوستت بگی بزنگه که کلاس رو مختل کنی؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه ولی یه بار ناخواسته زنگ زد کل کلاس ترکیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدترین فاجعه ایی که تو کلاس به بار آوردی چی بود؟ب بار نیاوردم چیزی
اوقات بیکاری تو راپله ها با دوستات میموندی و شیطنت میکردی یا نه؟اوف تا دلت بخواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو محیط حیاط دانشگاه چجوری بودی؟ حیاط ترم اول میمونیدم فقط الان یا داخل سالنیم یا بیرون دانشگاه
اگه  اول صبح کلاس داشته باشی  بری بوفه یه کافی میکس بگیری بعد با کلاس راه بری تا برسی سرکلاس؟جملت نامفهومه :|
اگه کلاس نداشته باشی باز میمونی دانشگاه با دوستات یا نه میری خونه یا با دوستات میری گردش؟اره بابااا تا اخر میمونیم همیشه
تو مسابقات دانشجویی شرکت کردی؟نچچ
مقام آوردی؟ نه
با کوله میری یونی یا کیف و کلاسور؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکوله
تو انجمنای یونی عضوی؟نه یه پیج فیسبوک داریم فقط اونجام
عضو فعالی؟نچ

عزیزم موفق و پیروز باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتشکر راهی جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

نویسنده :asal501  
بخاطر راحتی کار با مشکی ج بد عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بی مقدمه...و ب علت فوت وقت میریم سراغ سوالات عزیزم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عشق رو تعریف کن؟

دوست داشتن رو تعریف کن؟

چرا بنظرت دوست داشتن مهمتر یا همون بهتر از عشقه؟

(بعلت نپیچوندن سوالت منظورم از عشقو دوست داشتن کلا جنس مذکره)

اولین بار ک عاشق شدی چن سالت بود؟

اخرین بار ک عاشق شدی کی بود؟

اولین بار  ک احساس کردی یکرو میبینی خون تو وجودت سیعتر از همیشه جریان دار کی بود(منظور دوست داشتن یه جنس مذکر)؟

اخرین بار ک یکی دوست داشتی شاید از رفتنش ناراحت شدی تو دنیای واخهی کی بود؟

تو دنیای مجازی عاشق شدی؟

چن بار؟

شد دنیای مجازی عاشق بشیی؟حس اون لحظتو بتعریف؟

اصن چرا نشدی؟

کسی بود ک دوسش داشته باشی مجازی منظورولی نرسی  حسرتشو بخوری تا لان؟

با سهراب چطور اشنا شدی؟

چقد خارج دنیای مجازی میشناسیش؟(منظورم بقیر انجمن...میدونی ک الان لاین و...هست منظورم اوناس؟

چطور با علی اشنا شدی؟

چقد خارج دنیای مجازی با علی در ارتباطی؟

غزل جان.این سوالاته مریم مشاوره مدیر اا سلام مریم خانم
خب تبریک میگم غزل خانوم نشستی رو صندلی تشکر
اون سریا که همش گلایه داشتی موقع صندلیت انجمن خلوت بود اره ولی اون موقع ذوق شوق داشتم الان ب خاطر بچه ها نشستم ک گفتن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالام از شانس شما کامپیوترم ترکییید چ بهتر سوالا کمترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب سوال
غزل از رشته ای که رفتی راضی هستی؟ سخته باو :| زیاد راضی نیستم
تا حالا درسیو افتادی؟ بله دوتا درس رو ! ساختمان های گسسته و معادلات دیفرانسیل
سوزناک ترین نامه ای که برا استادت نوشتی رو اینجا بنویس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یه بار برنامه نویسی پیشرفته نخوندم بودم رفتم پای امتحان دیدم هر چی حساب میکنم 1 نیم میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اومدم نامه بنویسم فک کردم اینو نوشتم استاد عزیزم با تشکر از زحمات شما من واقعا دیشب مشکل بزرگی داشتم و نشد بخونم ب هیچ وجه از شما نمره نمیخوام فقط عذرخواهی منو قبول کنید ک برگه خالیه شرمندم ب خدا و اینما  حرفا ( الکی مثلا مظلوم نمایی من پر توقع نیستم ک نمره بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ) و پاس شدم با 10 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سخت ترین برنامه ای که نوشتی چی بوده؟دفترچه تلفن اخر سرم نفهمیدم چی شد :|

چرا این همه تفاوت؟ کی من تفاوت دارم؟:/

چرا بین موسیقیااا راک؟ موسیقی درست و قدیمی و اصیل و با معنییه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا عکس سیا سفید؟ علاقه شدید ب سیاه سفید دارم نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست داشتی پسر بودی؟ بله صد درصد
اگه برا یه روز پسر میشدی چیکار میکردی؟تا صبح بیرون خوش میگذروندم

وایبر لاین فیس بوک وایبر
اینستا با کدومشون بیشتر حال میکنی؟ چرا؟ و اینستا ! وایبر ک با رفیقام پروه اینا داریم میخندیم توش از صبح تا شب اینستا هم ک خوبه دیگه نه چتی داره ن چیزی عکس میبینی لایک میکنی راحت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه رنگیو بیشتر دوست داری؟مشکی و سبز

بیشترین اهنگی که گوش میدی و هیچ وقت پاکش نمیکنی چیه؟ خب این الان نمیشه جواب داد ک زیادن :| Snuff_Slipknot

چرا این قدر تتو دوست داری؟دوس دارم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عاشـــــــــــقشم ! چون اسپرت هاش بعضی هاشون عالین

به نظرت اخرش تتو میندازی؟والا فعلا ک ننه ام نمیزاره :|

به فال اعتقاد داری؟ بله کمی

اگه اره به نظرت چقدر شبیه ماه تولدت هستی؟ خیلی
بدترین دعوایی که گرفتی چی بوده؟ بدترین دعوا ... والا انقد دعوا کردم من خاطرم نی کدومش

اعتماد به نفست چقدره؟حد وسط

بین ابرو بادو ماه و خورشیدو مه و رعد وبرق و زلزله و سیل و بارونو ابری کدومی معمولا؟ باد

عصبانی میشی چیکار میکنی اروم شی؟ من زود عصبی میشم ولی زودی آروم میشم هییچی ی موزیک گوش بدم اوکی میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوشحالی چطو خوشحالیتو نشون میدی؟ادا اصول در میارم میخندم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

منو چقدر میشناسی؟کم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از من انتقاد کن در حد بنز چون احساس میکنم رکی پس راحت باش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اولا ک بی معرفتی بعد از اینکه اومدم این انجمن یه بارم درست حسابی نیومدی ی سلام کنی ب ادم :| دوما ک الان اوکیی ولی اون موقع که اونور بودی اون اولا لجمو در میاوردی با ارسال زدنت بعدا دیگه دوس شدیم خوشم اومد ازت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلا همیناااا
تا بعد
کامپیوتر میزون شه بازم میام 

دیگه وقتی نیستااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حالا بازم هی بگید این جمله اخریو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه هدیه ای ک دوست داشتی ب کسی ک تو دنیای مجازی خیلی ذوسش داشتی..منظور اون دوست داشتنه بهش بدی چی بود؟

اعتراف ب دوست داشتن کردی ب یه جنس پسر؟

چن بار اعتراف کردی؟؟

چن بار بهت اعتراف کردن ک دوست دارن ولی تو پیچوندی؟

ب کسی ک دوسش داشتی اخرین هدیه ای ک دادی چی بود؟

اخرین جملت بهش چی بود؟

اون سوال قبلیارو ج بد...تا وقعی من ب این سوالام اضافه میکنم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مدیونی اگ فک نکنی خیلیا میگفتن برو از این سوالا از غزل بپرس... من اروم نشسته بودم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
مگهاین تاپیک الان نباید بسته باشه؟
دیگه 22 بهمن شده!!!!!

[quote pid='71222' dateline='1423562919']
SOMAyyEHغزل جان،سعی نکردی خانواده ات رو متقاعد کنی که رشته دانشگاهی رو دوست ندارم؟
چرا ولی خب دیگه چاره ای نبود من رشته دبیرستانمو ریاضی خونده بودم باید مهندسی میرفتم !
بنظرت در آینده برای بچه خودت مثل خانواده ات سخت میگیری برای تحصیل؟
نه هر کار میخواد بکنه :|
چقدر از تربیت خانواده ات روی خودت برای بچه ات بهره میبری؟
نظاکت و فرهنگ
اگر پسر بودی از چه مدل دخترایی خوشت می یومد؟
اسپرت شدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بنظرت اگر جای رشته ای که الان میخونی هنر میخوندی موفقتر بودی یا این رشته رو دوست داری؟
معلومه که هنر :|
آزادی رو در چی میدونی؟
هر تصمیمی میخوای تو زندگیت بگیری بدون اینکه کسی جلودارت باشه
اگر بخوای بری مسافرت چند روزه با دوستات خانواده ات موافقت میکنن؟
نــــــــــه بابا :|مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصلا شده تو تعطیلات بجای خانواده ات کنار دوستات باشی؟
نچ
ارتباطت با بچه ها چطوریه؟
والا بچه ها با من اوکی ان شدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ارتباطت با داداشت چجوریه؟
دعوا میکنیم از صبح زود تا اخر شب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]

[quote pid='71254' dateline='1423577202']
SOMAyyEHچقدر اهل پس انداز و صرفه جویی هستی؟
دست ب پس اندازم خوبه خداییشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیشتر پولات صرف چی میشه؟
غذا :|
پول تو جیبیت رو در ماه میگیری یا هفته؟چقدر میگیری؟
در ماه معمولا 150 تومن اینا
پولی که میگیری تا موقع بعدی پول تو حیبیت برسه کفایت میکنه یا کم میاری و دوباره پول میگیری؟
اره باو کفایت میکنه خدارشکر
تا حالا سرکار رفتی؟چه کاری؟
نه هیچی
شده برای خرید وسیله ی مورد نیازت تمام پولش یا قسمتی از اون رو متقبل بشی؟برای خرید چی بوده؟
اره شده یکی دوباره الان هر چی فک میکنم یادم نمیاد :|
اگر بخوای غزل رو از دید شخص ثالث معرفی کنی چی میگی؟
خب چنین چیزی نمیشه ولی اگه بخوام بگم ی دختر کمی عصبی مهربون و اهل کمک یکم تنبل و شدیدا شکمو :| با اخلاقی غیر دخترونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دخترمستقلی هستی یا وابسته به خانواده؟
وابسته :/
توی خونه بیشتر پدرت طرفته یا مادرت؟
پدر
با داداشت بحثت شده؟مهیجترینش رو تعریف کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اره زیاد ! همین امروز تو بالکن داشت بازی میکرد فیلم گرفتم ازش اقا این دید وحشی شد باور کن سه ساعت کشتی گرفتیم ک گوشیو بگیره ازم از باکلن شروع شد تا اتاق من پذیرایی اولی و پذیرایی اونوری و اخر سرم دعوا شد ندادم بش :|
توی خونه چقدر کمک مامانتی؟
کمک نمیکنم اصن یکی از دعواهامون سر اینه مامانم میگه مفت خوری میکنی تو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از اونجاییکه مامان و بابات ورزشکارن.برای ورزش؛باشگاه اونا میری؟
نچ
اگر دست خودت بود دوست داشتی تو کدوم خانواده بدنیا میومدی؟
خانواده سلطنتی انگلستان :|
هیچوقت شده به خانواده ات بگی چرا منو دنیا آوردید؟یا بگی من واقعا بچتونم؟(حتی تو بچگی)
نه ولی الان بعضی وقتا ی کارایی میکنن میگم خداییش منو از مسجد اوردین؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اگه آره راستشو بگین شاید مامان بابای واقعیم خر پول باشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوستی داری که از بچگی باهم بزرگ شده باشید؟ بله یه دوستی دارم از 9 سالگی تا الان باهم بودیم و بزرگ شدیم

دوستات بیشتر غریبه ان یا تو فامیلاتون هم دوست داری؟ فامیل= دشمن های من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  فک کنم کاملا حرفمو فهمیدی :/
[/quote]

اینا جوابشون یه کلمه نیس هااا...باید توضیح بدی عزیزم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخیلیا منتظر جواب این سوالاتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مسخرترین جمله عاشقانه ای ک شنیدی؟

مسخرترین اعتراف دوست داشتنی ک داشتی؟تو دنیای واغعی؟

مسخرترین اعتراف دوست داشتنی ک داشتی؟تو دنیایمجازی؟

مسخرترین عشقی ک داشتی ؟و حتی الان بهش ک فک میکنی خندت میگره؟

قشنگترین جمله عاشقانه بنظرت چیه؟

قشنگترین لحظه ای ک با کسی ک دوسش داشتی چی بود؟؟

قشنگترین اعتراف دوست داشتنی ک بهت شد؟؟

دوست داری چطور بهت اعتراف بشه ک دوست دارم(منظور از طرف پسره ن منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زندگی ایدال چ زندگیه ب همرا همسرت؟؟

میخای همسر ایندت تو دنیای واقعی چ شغلی داشته باشه؟

خسته نباشی عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-11-2015, 05:31 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  • نقل قول:شوخ ترین:  مصی  ( الان بیای واس من تریپ بیای ک اسممو اینطوری صدا نکنین کتک میخوریا :| خودم اختراش کردم خودمم میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

• باوووو بزنمت لهت کنم...نه بزنم واقعا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد پس بریم لهت کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ای نامرد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • درضمن سوالا پیچوندن نداریمااا...پوکر هم نداریم..نمیدونم و نمیتونم و این چه سوالیه هم نداریم...اینو قبلا جواب دادم نداریم....کلا هیچی نداریم

• سری A
  • پس دختر خوبی باش و جواب بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 1-چرا میگی عشق چیز خوبی نیست؟؟اخه دور و برتو نگاه کن نشنیدی میگن عاشق های واقعی ب هم نمیرسن؟ دوست داشتن بهتر از عاشق شدنه
  • 2-از کجا میدونی اون حسی که تو داشتی عشق بوده؟ نمیدونم خب حس میکنم بوده دیگه
  • 3-ولنتاین چند روز دیگه ست...چه حسی داری؟ حس چرتی دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 4-توی روز هالوین چند نفرو ترسوندی؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ما ایرانییم آمریکایی نیستیم که :| هالویین کیو بترسونم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 5-چرا توی کلاس ناهار یا صبحانه میخوری؟؟مجبورم میفــــــهمی مجبور! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 6-اون دسبند عجیب و غریب سیخ سیخیت رو داری هنوزم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بله گذاشتم واس تابستون باز دستم کنم
  • 7-اینهمه مهندسی چرا مهندسی کامپیوتر؟ بهترین رشته ی مهندسی  کامپیوتره عزیزم
  • 8-هرچقدر به استاد ریاضیت اردات داری و میخوای قدردانی کنی اینجا اعلام کن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداستاد تشکرررر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 9-نظرتو در مورد دوستای نزدیکت...بزار اسم ببرم...تینا، زهره و اون خانوم کمی چاق (اسمشو یادم رفته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)الان خوسایت بگی خیلی از دوستای منو اینا خبر داری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تینا دوست نزدیکه منه زهره هم دوست بچگیمه فایزه هم رفیق یونیمه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 10-تاحالا شده گوشیتو بدی دست این دوستات یک عکس نشون بدی و اونا عکسای قبل و بعدش رو نزنن؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدوالا آلبوم خونوادگیشونه انگار میرن مسیج هامم چک میکنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 11-خودتو با عینک بیشتر دوست داری یا بی عینک؟بی عینک
  • 12-اصلا چندتا عینک داری؟4 تا
  • 13-نمره چشمت چنده؟75
  • 14-چرا از متال و راک و این کارای عجیب اینا خوشت میاد؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلیقه شخصیه دیگه

• 15- نظرت در مورد کت پوشیدن و کراوات زدن دخترا تو عروسی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دخترای خاص اینکارو میکنن آره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان بازم خواستی بگی عکس منو با کت و کراوات دیدی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد انقد تظاهر نکن عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 16-بهترین استادی که باهاش خیلی راحتی و همه چیزو بهش میگی؟ رامین کریمی استاد مدار های منطقی
  • 17-شبا کی میخوابی؟یکو نیم دو
  • 18-یک جمله برای پدر و یک جمله برای مادرت بگو پدر جان خسته نباشی  کار میکنی اینهمه پولاتو ما خرج میکنیم مادر خسته نباشی اینهمه کار میکنی ومن کمکت نمیکنم :|
  • 19-نقاشیت چطوریاست؟ یکی از نقاشیات رو آپلود کن تو پی سی نقاشی ندارم ک آپ کنم من رنگ روغن کار میکنم و مداد رنگی خوبه نقاشیم بله
  • 20-نظرت در مورد وایبر، واتس آپ، لاین، اینستاگرام و ف*/ی*س*ب*و*/ک
  • 21-چقدر بهشون وابسته شدی؟ کدوم یکی بیشتر؟ هیچ کدوم فقط وایبر ولم همش ب خاطر برو بچ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
  • 22-گواهینامه ت رو دفعه چندم قبول شدی؟ آیین نامه و تو شهری آیین بار دوم شهری بار اول
  • 23-پارک دوبل هم بلدی؟؟ (بگو آره الکی مثلا تو بین دخترا تو استثناشون هستی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولا نمیشه گفت بلد نیستم چون حتما بلد بودم ک گواهی نامه ام رو گرفتم ولی بعضی وقتا خب زیاد جالب نمیزنم
  • بقیه ش رو بعدا میپرسم...
  • فعلا اینا رو بجواب
  • غزل جواب میدیا...پوکر هم نداریماااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-10-2015, 05:55 PM)ღSHOKOFEHღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟ شکو من شعر اینا بلد نیستم ک یه سوال دیگه بپرس جاش

:| نگفتم از خودت شعر بنویس که
خب یه جلمه کوتاه
از خودت نباشه

ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ی چی دیگه نمیشه بپرسی؟اینهمه جمله آماده از کجا بیارم :(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-11-2015, 06:53 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سری بعدی سوالا

سری B

این سری رو اختصاص میدم به چالش اگر .... بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

31- اگر فیلم بودم؟ مارمولک
32- اگر ساز بودم؟پیانو
33- اگر شغل بودم؟نقاش
34- اگر کارگردان بودم؟مهران مدیری
35- اگر بازیگر بودم؟اه اسم مرده یادم نی :/
36- اگر ورزش بودم؟شنا
37- اگر نوشیدنی بودم؟شامپاین
38- اگر ساعت بودم؟ده و ده دقیقه
39- اگر هوا بودم؟ابری
40- اگر خواننده بودم؟ریحانامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
41- اگر کشور بودم؟هلند
42- اگر حیوان بودم؟اسب
43- اگر موبایل بودم؟نوت 2
44- اگر غذا بودم؟پیتزا
45- اگر میوه بودم؟ آلبالو
46- اگر عدد بودم؟8
47- اگر سن بودم؟22
48- اگر درس بودم؟فیزیک
49- اگر ماه بودم؟اردیبهشت
50- اگر فصل بودم؟زمستان
51- اگر کتاب بودم؟شازده کوچولو
52- اگر لپتاپ بودم؟Apple
53- اگر خودرو بودم؟jip
54- اگر موزیک بودم؟metal
55- اگر سال بودم؟2014
56- اگر عطر بودم؟اسمشو یادم نی الان
57- اگر گل بودم؟نرگس
58- اگر یک حرف بودم؟ الف:/
59- اگرپرنده بودم؟جوجه اردک
60- و آخری اگر جای کسی دیگری بودم؟کیت میدلتون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب اینا رو هم بجواب تا سری بعدی رو وقت کردم برات بنویسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد کم نیاری هااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد