آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
زمان کنونی: 09-21-2020، 06:17 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 90
بازدید 6463

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
gha★zal حضور صندلی با داغ

صندلی داغ با حضور GHA★ZAL
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.این بار دو تا صندلی داغ داریم.
صندلی داغ اول با حضور آقاامین به پایان رسید.
حالا صندلی داغ با حضور غزل جان

مدت این صندلی تا 12شب سه شنبه 21 بهمن هستش

نویسنده :qazal   آفلاین
خاطر راحتی کار با مشکی ج بد عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تشکر عسل جان

بی مقدمه...و ب علت فوت وقت میریم سراغ سوالات عزیزم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بفرمایید
عشق رو تعریف کن؟
قبلا تعریف کرده بودما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عشق چیزیه ک باعث میشه چشا کور گوش ها کر شه !

دوست داشتن رو تعریف کن؟
دوست داشتن چیزیه ک توش عقل و منطق راه داره !
چرا بنظرت دوست داشتن مهمتر یا همون بهتر از عشقه؟
میگم ک وقتی کسیو دوس داری حالیته داری چیکار میکنی ولی وقتی عاشقی نمیفهمی قاطی کردی میفهمی قاطی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
(بعلت نپیچوندن سوالت منظورم از عشقو دوست داشتن کلا جنس مذکره)
اره فهمیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولین بار ک عاشق شدی چن سالت بود؟
دوم دبیرستان بودم
اخرین بار ک عاشق شدی کی بود؟
پارسال
اولین بار  ک احساس کردی یکرو میبینی خون تو وجودت سیعتر از همیشه جریان دار کی بود(منظور دوست داشتن یه جنس مذکر)؟
خرداد ماه بود

اخرین بار ک یکی دوست داشتی شاید از رفتنش ناراحت شدی تو دنیای واخهی کی بود؟
یکی ک دوسش داشتم رفت ولی اومد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو دنیای مجازی عاشق شدی؟
نه باو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چن بار؟
نشدم دیگه دهه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شد دنیای مجازی عاشق بشیی؟حس اون لحظتو بتعریف؟
بعدی لطفا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصن چرا نشدی؟
 اخه نمیشه ک تو واقعیشم ب زور آدم عاشق میشه چ برسه مجازی :|
کسی بود ک دوسش داشته باشی مجازی منظورولی نرسی  حسرتشو بخوری تا لان؟
نچ
با سهراب چطور اشنا شدی؟
 تو اونیکی انجمن یاداشت اینا گذاشتیم بعد رفیق شدیم
چقد خارج دنیای مجازی میشناسیش؟(منظورم بقیر انجمن...میدونی ک الان لاین و...هست منظورم اوناس؟
فقط ی جا جز انجمن باش در ارتباطم
چطور با علی اشنا شدی؟
کدوم علی؟ علی فنی؟  علی فنی ک تو قصر آینور مشاورم بود اونجا اشنا شدم
چقد خارج دنیای مجازی با علی در ارتباطی؟

فقط انجمن

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

یه هدیه ای ک دوست داشتی ب کسی ک تو دنیای مجازی خیلی ذوسش داشتی..منظور اون دوست داشتنه بهش بدی چی بود؟
هوچیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتراف ب دوست داشتن کردی ب یه جنس پسر؟
 نه باو  مغرور تر از این حرفام:|
چن بار اعتراف کردی؟؟
من اعتراف نکردم تا حالا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چن بار بهت اعتراف کردن ک دوست دارن ولی تو پیچوندی؟
زیــــــــــاد قابل شمارش نی :| 
ب کسی ک دوسش داشتی اخرین هدیه ای ک دادی چی بود؟
هدیه ندادم ب کسی که تاحالا :/ ب خدا باور نکنی میزنم تو سرتا  همه سوالام راسته :/
اخرین جملت بهش چی بود؟

شب بخیر گفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اون سوال قبلیارو ج بد...تا وقعی من ب این سوالام اضافه میکنم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مدیونی اگ فک نکنی خیلیا میگفتن برو از این سوالا از غزل بپرس... من اروم نشسته بودم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 اون خیلی ها رو بگو دارم واسشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینا جوابشون یه کلمه نیس هااا...باید توضیح بدی عزیزم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخیلیا منتظر جواب این سوالاتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مسخرترین جمله عاشقانه ای ک شنیدی؟
بدون تو میمیرم :|
مسخرترین اعتراف دوست داشتنی ک داشتی؟تو دنیای واغعی؟
مسخره نبودن هیچ کدوم :|

مسخرترین اعتراف دوست داشتنی ک داشتی؟تو دنیایمجازی؟

ب خدا اعتراف مسخره نداشتم تاحالا
مسخرترین عشقی ک داشتی ؟و حتی الان بهش ک فک میکنی خندت میگره؟
 اقا من بچه بودم رفتیم مهمونی خونه یکی فرداش تریپ عاشقی  پسر خونشون برداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دو روز دیگه یادم رفت البته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قشنگترین جمله عاشقانه بنظرت چیه؟
یه بار یکی گفت ک میدونی چیه هر چقدر میبینمت بیشتر دلم تنگ میشه برات... یه بنده خدایی  بود جواب رد هم بش دادم ولی دلم سوخت حرفاش قشنگ بود:)
قشنگترین لحظه ای ک با کسی ک دوسش داشتی چی بود؟؟
یه بار افتادم از پله کسی ک خوشم میومد ازش منو از پشت گرفت خیلی اتفاقی:)
قشنگترین اعتراف دوست داشتنی ک بهت شد؟؟
زیاد بودن یکی بود نامه نوشته بود برام ! یکی بود با ماشین پیچید جلوم ک بگه حرفاشو! یکی بود شعر میگفت واسم :| ولی یه بار یکی اعتراف کرد ک فکرشو نمیکردم اونم یهویی :| اون جالب ترین بود:)
دوست داری چطور بهت اعتراف بشه ک دوست دارم(منظور از طرف پسره ن منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیـــــــلی رک بگه بم تموم شد رفت :/
زندگی ایدال چ زندگیه ب همرا همسرت؟؟
احترام و دوست داشتن اصل مهمه زندگی ایدآله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میخای همسر ایندت تو دنیای واقعی چ شغلی داشته باشه؟

دکتر باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خسته نباشی عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تشکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تموم شد نبــــــــــــــــود؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
(02-11-2015, 11:28 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تموم شد نبــــــــــــــــود؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

غزل جان...عزیزم...
میزاشتی تک تک ج میدادی...ریا نمیشد فدات شم...مام اندیشه بیشتری میکردیم...
ولی خییل باحال بودن...خوشمان امدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
خب سری بعدی سوالا
چقدر سریع جواب میدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سری C
61-نظرت درباره مذهب و دین؟
62-چقدر صبر و حوصله داری؟
63-په چیزهایی باعث عصبانیتت میشه؟
64-از چه چیزهایی خیلی خوشحال میشی؟ چرا؟
65-اگه با کسی کدورتی داشته باشی خودت پیش قدم میشی یا نه؟
66-از کسی کینه به دل داری؟
67-رابطه و صمیمیتت با پدر و مادرت؟
68- رابطه ت با داداشت؟
69-تا حالا شده به خاطر دیگری خودتو به زحمت بندازی؟ چرا و چگونه؟
70-معمولا آدم شادی هستی یا غمگین؟ چرا؟
71-نبست به چه مسائلی حساس و به نسبت به چه مسائلی بی تفاوت هستی؟
72-دوست داری چطور شخصیتی باشی؟ ایا با اونی که مدنطرته فاصله داری؟
73-به اهدافی که آرزوشو داشتی رسیدی؟
74-رمز موفقیت آدمها توی این دوره و زمونه؟
75-چقدر به وضعیت ظاهری خودت اهمیت میدی؟
76-مطالعه هم داری؟ اگه داری چه کتابی؟ (غیر درسی)

فکر کنم بست باشه...اگه چیزی یادم اومدم میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-11-2015, 11:36 PM)《☆manoto1☆》 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-11-2015, 11:28 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل جان...عزیزم...
میزاشتی تک تک ج میدادی...ریا نمیشد فدات شم...مام اندیشه بیشتری میکردیم...
ولی خییل باحال بودن...خوشمان امدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حال کردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(02-11-2015, 11:43 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سری بعدی سوالا
چقدر سریع جواب میدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سری C
61-نظرت درباره مذهب و دین؟
مخالفشون هستم
62-چقدر صبر و حوصله داری؟
من صبرم کمه ولی بعضی وقتا ب خودم نگاه میکنم میبینم بعضی وقتا خوب صبر کردم:)
63-په چیزهایی باعث عصبانیتت میشه؟
په نه چه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دقت کن تو نوشتن آقا مصی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حرف زور! یا اینکه کسی جلوم از برتری پسر بر دختر حرف بزنه روانی میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
64-از چه چیزهایی خیلی خوشحال میشی؟ چرا؟
خب این سوالت یکم چرت شد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چ چیز هایی ینی چی اخه :| میتونه از یه کادو باشه از یه حرف قشنگ باشه یا یه کار! مشخص کن دیگه عزیز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی کلا من از چیز های کوچیک خوشم میاد یه کش مو برام میخره مامانم تا صبح خوشحالم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
65-اگه با کسی کدورتی داشته باشی خودت پیش قدم میشی یا نه؟
واس عذرخواهی؟ اگه ارزش داشته باشه آره چرا که نه
66-از کسی کینه به دل داری؟
کینه ای نیستم ولی از یکی دو نفر آره
67-رابطه و صمیمیتت با پدر و مادرت؟
متوسط! تو یه مسائلی خیلی صمیمیم من پدر و مادرم جوون هستن برا همین راحتیم حتی مورد داشتیم ب مامانم گفتم برو بابا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یا دهن کجیشو کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته به شوخی ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
68- رابطه ت با داداشت؟
لج و  لجبازی :/
69-تا حالا شده به خاطر دیگری خودتو به زحمت بندازی؟ چرا و چگونه؟
بله بار ها شده ب خاطر کسی  مثلا نصفه شب رفتم قلان مطلبو سرچ کردم ک صد سال برا خودم نمیکردم اینکارو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بار ها شده بار دیگرانو ب دوش کشیدم ولی کسی قدر نمیدونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
70-معمولا آدم شادی هستی یا غمگین؟ چرا؟
شاد ! نمیدونم ب نظرم ارزش نداره طولانی مدت آدم غمگین باشه ... زندگی قشنگ تر از این حرفاست و صد البته حیف!
71-نبست به چه مسائلی حساس و به نسبت به چه مسائلی بی تفاوت هستی؟
ب مسائل مادی زیاد حساس نیسم و نسبت ب نظرات غریبه ها تو زندگی ولی  هر چیزی ک ب اطرافیانم مربوط شه از نظر معنوی حساسم روش !
72-دوست داری چطور شخصیتی باشی؟ ایا با اونی که مدنطرته فاصله داری؟
من دوست داشتم ی شخصیت عاقل و آروم داشته باشه ولی نمیشه میفهمیــــــــــــی نمیشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از سر و کول ملت میرم بالا ی جا بند نمیشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
73-به اهدافی که آرزوشو داشتی رسیدی؟
نچ ! باو نمیشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
74-رمز موفقیت آدمها توی این دوره و زمونه؟
اقا تو زندگی کسی دخالت نکنن بشینن سر زندگی خودشون و خواسته هاشون هدف هاشون همه اوکی میشیم ب قرآن :/
75-چقدر به وضعیت ظاهری خودت اهمیت میدی؟
تاحالا یادم نیومده ک کثیف بچرخم همیشه تمیزم ولی یکم سرو وضعم شلخته اس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد موهام هی تو صورتمه کفشام بندش وائه همیشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو ...
76-مطالعه هم داری؟ اگه داری چه کتابی؟ (غیر درسی)
نـــــــــــــــه ب جون تو ینی منو با نانچیکو بزنن کتاب غیر درسی نمیخونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فکر کنم بست باشه...اگه چیزی یادم اومدم میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکم آوردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  گفتم الان 3000 تا میپرسه همچین تهدید کردی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد برو برو توام طبل تو خالی درومدی از آب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خسته نباشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
(02-11-2015, 10:36 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015, 05:55 PM)ღSHOKOFEHღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟ شکو من شعر اینا بلد نیستم ک یه سوال دیگه بپرس جاش

:| نگفتم از خودت شعر بنویس که
خب یه جلمه کوتاه
از خودت نباشه

ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ی چی دیگه نمیشه بپرسی؟اینهمه جمله آماده از کجا بیارم :(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آقا قبول نیس این همش سوال منو میپیچونه:|
چطور بقیه تونستن تو هم باید بتونی:|

(02-12-2015, 04:57 PM)ღSHOKOFEHღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-11-2015, 10:36 PM)GHA★ZAL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015, 05:55 PM)ღSHOKOFEHღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:2-یه بیت شعر برای هرکدومشون بنویس؟ شکو من شعر اینا بلد نیستم ک یه سوال دیگه بپرس جاش

:| نگفتم از خودت شعر بنویس که
خب یه جلمه کوتاه
از خودت نباشه

ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ی چی دیگه نمیشه بپرسی؟اینهمه جمله آماده از کجا بیارم :(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آقا قبول نیس این همش سوال منو میپیچونه:|
چطور بقیه تونستن تو هم باید بتونی
آقا دروغ میگه نمیشه گفت بابا اینهمه شعر از کجا بیارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این داره از قدرتش استفاده میکنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یکی کمک کنه منو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد