اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور KinG AlirezA
زمان کنونی: 04-16-2021، 06:01 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: *علیرضا*
پاسخ 25
بازدید 3578

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور alireza صندلی با داغ king

صندلی داغ با حضور KinG AlirezA
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
خب خب
بالاخره علیرضا نشست رو صندلی
چه میشناسیدش چه نه ازش سوال بپرسید تا بسوزه
و پشیمون بشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
رحم نکنید عزیزان منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یکی نفت بیاره یکی چوب
اگه کسی هم دلش سوخت پماد سوختگی خخخخ
صندلی داغ به مدت 7 روز بازه
اگه سوالا خیلی بود تمدید میشه
فااااااااااایتینگ داداشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

80اولین چیزی که به ذهنت میرسه رو درباره ی کلمات زیر بگو:

دوچرخه =

همکلاسی =

سوسک=

مسی =

کیف مدرسه=

کدو =

افغانستان =

زیرشلواری =

عید=

کنکور =

عشق=

پول و ثروت =

صدای تیک تیک ساعت ! =

پسر شجاع =

پدر پسر شجاع =

کوکب خانم=

آجیل عید=

شازده کوچولو =

عمه =

ایرانسل =

کره فن=

یک و نیم ! =

پاستیل=

دوست =

81-به رسم صندلی داغ لطفا از بین اعضای انجمن، " ترین " ها رو انتخاب کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من بی تقصیرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صبورترین

منطقی ترین

احساساتی ترین

دلسوزترین

صمیمیترین

زودرنج ترین

رو راست ترین

عجولترین

خونسردترین

مهربانترین

آرومترین

شاد ترین

منظم ترین

سرسخت‌ترین

با جنبه‌ترین

سریع‌ترین

بی‌خیال‌ترین

خشن‌ترین

باادب‌ترین

خوش‌اخلاق ترین

خلاق‌ترین

شناسه زیباترین

پیگیر‌ترین

شجاع‌ترین

انعطاف‌پذیرترین

از خودگذشته‌ترین

شلوغ‌ترین

عجیب‌ترین

مرموز‌ترین

ترسناک‌ترین

دوست داشتنی ترین

طناز ترین

فعال‌ترین

مسئولیت‌پذیرترین

با اعتماد به نفس ترین

خوش صحبت ترین

کلافه ترین

شاعرترین

بچه مثبت ترین

ساکت ترین

با اطلاعات ترین

حرفه ای ترین

اخمو ترین

از خود راضی ترین

بدجنس ترین

خجالتی ترین

سر به زیر ترین

عاشق ترین

شیطون ترین

معترض ترین

بساز ترین

تابلو ترین

غیر قابل پیش بینی ترین

آتیش بیار معرکه ترین

جاش خالی ترین

خانوم ترین

آقا ترین

گل ترین

عسل ترین

ترین ِ ترین ها

82-برای کلمه هایی که گفته شده جواب ی کلمه ای بده ٫ فقط یک کلمه نه بیشتر !! 
دریا :

قهوه :

غرور : 

قورمه سبزی :

ریاضی :

آهنگ :

آبگوشت : 

روزنامه : 

کودکی : 

شب : 

اشک : 

زندگی : 

دروغ : 

تهران : 

مشهد :

خواب : 

دانشگاه : 

سال93:

فست فود :

کتاب :

غروب : 

دوست : 

اینترنت :

یهود:

اسلام:

موبایل :

خنده :

اعتیاد :

83-بین کسی ک عاشق تو هست و کسی ک تو عاشقشی کدوم رو انتخاب میکنی؟ چرا؟

84-اگ کسی ک عاشق تو هست رو انتخاب کردی از کجا میدونی بعدا عشق و علاقه بهش پیدا میکنی؟

85-اگ کسی ک تو عاشقش هستی رو انتخاب کردی از کجا میدونی بعدا عشق و علاقه نسبت بهت پیدا میکنه؟

86-ای دی ، و.... هر کدوم رو داری جواب بده؟

87-چند نفر تو کره فن ای دیتو دارن ؟

88-چند نفر تو کره فن شماره تلفنتو دارن ؟

89-چند نفر تو کره فن عکستو دیدن ؟

90-چند نفر تو کره فن دوست داری ببینی ؟

92-چند نفر تو کره فن عکسشون رو دیدی ؟

93:نظرت درمورد من؟
94_از رشته ی من خوشت میاد؟
95_عکاسی یا فیلمبرداری؟
96_از خودت عکس داری تو اتاقت؟
97_چند مدل عکس پرسنلی داری؟
98_دوربین عکاسی داری؟مارکش چیه؟
اسم عکاس معروف باید بااشه هاااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
99_اسم یه عکاس معروف؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
100_بهترین عکاس طبیعت؟خخخ
101_بهترین عکاس پرتره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
102_بیشتر دوست داری ازت عکس بگیرن یا عکس بگیری؟
بسه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
103_بهترین گروه کره ایی؟
104_بهترین خواننده ی کره ایی؟
105_بهترین بازیگر کره ایی؟

خب سوالای من فعلا تموم شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موفق باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :★COOLGIRL★   آفلاین
من نمیدونم چی بپرسم با شما هم اشنایی ندارم ولی خب:
اول قدت چنده؟
به شکل صورتت از100 چند میدی؟
به هیکلت از 100 چند میدی؟
رشته ات چیه؟
دانشجویی؟
از کی کره ای ها رو میبینی؟
خوشتیپ ترین بازیگر مردی که دیدی؟
خوشگل ترین بازیگر زن؟
موسیقی دوست داری؟
اگه دوست داری کدوم ساز؟
رنگ مورد علاقه؟
از کدوم رنگ بدت میاد؟
از درس خوشت میاد یا نه؟
اگه خوشت میاد دلیلت؟
اگه بدت میاد دلیلت؟
شغل مورد علاقه؟
سریال مورد علاقه؟
فیلم سینمایی مورد علاقه؟
توی زندگی هدف داری؟
ورزش دوست داری؟
کدوم ورزش؟
به عشق اعتقاد داری؟
تا حالا عاشق شدی؟
ادم صادقی هستی؟
کدوم کاربر های انجمن رو دوست داری؟
دوست داری با کدوم کاربر اشنا شی؟
اهل کدوم شهری؟
خونتون چند تا اتاق داره؟
خب این سوال عجیبه ولی میپرسم فکر میکنی من چه جور ادمی هستم؟
الان صبحه یا شب؟(خخخخ)
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

نویسنده :*علیرضا*   غایب
(12-05-2015, 06:33 PM)Nahid74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خووووووب خووووووب خوووووووووووووب
میبینم که اوپا علی رضا بالاخره نشست روی صندلی دااااااااااااغ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب با نام و یاد خدا سوالامو شروع میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1.اسم:علیرضا هم اما به اسمه میثم میشناسنم قدیمی ها البته
2. فامیل :سلیمانی هم
3. سن : روش درگیری دارم ننه ام میگه 19 سالته خودم میگم 18 متولد 13 مهر 76
4. فرزند چندم خانواده :دوم از چه تا برادر
5. سال تولد :76
6. روز تولد :13
7. ماه تولد :مهر
8. عدد مورد علاقه :7مقدس
9. رنگ مورد علاقه : ابی مقدس
10. متاهل یا مجرد : : مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمجرد
11. رنگ چشم : سیاه
12. رنگ پوست :سفید
13. رنگ مو :مشکی اما خدا دادی قهوی کمی قاطی داره
14. قد : یکه خرده ای نمیدونم دقیق
15. وزن :چاق شد فکر کنم 80 باشم یا 70
16. تفریح مورد علاقه :خواب شما امتجان کنید لامصب عالی
17. ورزش مورد علاقه :فوتبال نگاه میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18. بهترین خاطره ی زندگیت :ما مثل بقیه نیستیم خاطذه خوش ندارم واقعا میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19. بهترین دوستت :بیخیال اینا دوستم وستای قدیم دوست کیلو چنده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20. پدر یا مادر یا هر دو :دوتا
21. شغل مرد علاقه : فکر نکردم بهش اخ همیشه فکر میکنم اربابم نیازی به شغل ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
22. دانش جو یا دانش آموز :دانش جو بودم ازاد میرفتم اما انصراف دادم
23. غذای مورد علاقه : اب دوغمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
24. خصوصیت بدت :پر جواب همه رو میدم دایی عمه عمو سر همین با دایی قهر بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
25. خصوصیت خوبت :نمیدونم خوبه یا نه اما رفیقام میگم برو سیرک کار کن ایا من دلقکممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
26. چندتا دوست داری :اینجا صمیمیی سهراب خان با شکو مریم مصطفی و... اما واقعا سر یه مشکلاتی از دوست خوشم نمیاد اما یه 5 دوست دارم
27. دوست داری تو کدوم دوران از زندگیت بودی :زمان کی میرفتم مدرسه راهنمایی بی نظیر بود
28. ماشین مورد علاقه :پرشیا دوست دارم
29. تیپ مورد علاقه :زیاد اهمیت نمیدم دوست ندارم کسی بهم نوجه کنه بده یاخوبه
30. سرعت اینترنتت : بد افتضاح
31. استقلال یا پرسپولیس :4444
32. بازیکن مورد علاقه :مسی مارک همسیک کاوانی سوارز نیمار
33. بازیگر مورد علاقهDwayne Johnson/Brad Pitt/Aamir Khan/
خیلی خیلی زیاده
34. نظرت درباره خودت :افسرده
35. رفیق بازی ؟نوچ
36. دشمنت کیه ؟دوشمن ندارم اما گرگ باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
37. کدوم ورزش رو انجام میدی ؟هیچی
38. نظرت درباره ی من ؟تازه اشنا شدم اما گلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
39. آهنگ مورد علاقه : تف
40. مارک موبایلت ؟ هواوی
41. ساعت مچی رو دوست داری یا ساعت دیواری ؟ هیچ کدوم گوشی ام هست ساعت داره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
42. خودتو با یک شکلک نشون بده :مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
43. درجه حرارت صندلی :0
44. درجه حرارت خودت :0
45. هنگ کردی : نه عاموووووومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یادم رفت رنگو متن عوض کنم ببخشید از بدی
خووووب هنوز مونده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد0

(12-05-2015, 06:42 PM)Nahid74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
46. اسم عروسک دوران بچگیت؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدعروسک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اما یه عروسک خر دوست دارم4:
47. تاحالا شده بخوای حافظه ت پاک بشه؟ نه چون بازم فرقی نداره و اتفاق های خوب بد میفته
48. شده هی بخوای بخوابــی تاپ تاپ قلبت نذاره؟ نه بابا
49. واژه ی "زامبی" رو تعریف میکنی؟؟ دوست دارم دنیا بشه مثل سریالTheWalkingDeadبد خود واژه زامبی تعریف میشه    
50. پای مورچه چند تا بند داره ؟ زیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
51. به هیولا اعتقاد داری؟هه خودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
52. اگه یه تیکه ابر داشتی چیکارش می کردی ؟ کادو میدادم بهت
53. دیشب قبل خواب به کی زنگ زدی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بهم زنگ زدن من نزدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
54. نظرت در مورد سهراب آدمینی چیه؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدواقعا بگم ما یه انجمن بودم قبلا سهرابم بود اونموقع دعا میکردم سهراب فقط جواب سلام من بده فقط یه کلام ادمین از این بهتر مگه دارم (سهراب اگه خوندی !میخوای چیکارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مخصوص خودش میفهمه)
55. برادر زن علی ، دایی زن محمد میشه، علی چکاره زن محمد میشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدما به مشکلات خانوادی مردم کار نداریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(12-05-2015, 06:59 PM)Nahid74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
56.کسی بهت تیکه انداخته جوابشو نداده باشی یا دادی ضایش کردی؟ضایه میکنم بد بد بد
57.اگه 100 میلیون پول تو خیابون پیدا کنی چیکارش میکنی؟هروقت پیدا کردم بهت میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
58.زمان مدرسه دعوا کردی زدی یا خردی؟تو مدسه نه اما جا های دیگه زیاد دعوا کردم رفیقم چاقو خورد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
59.فیفا بیشتر بازی میکنی یا پی اس؟100 درصدر pes2016
60.نظرت راجب ازدواج جوونا چیه چه سنی باشه خوبه؟نمیدونم
61.دوست داری اسمان چه رنگی باشه؟رنگ پیراهن استقلالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
62.از اسمت راضی هستی یا یه چیز دیگه میخاستی باشه؟خوبه هوشنگم دوست داشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
63.موهات صافه یا وزوزی یا فرفری بلنده یا کوتاه؟کج سمت راست تا رو گوشم میاد
64.چاقی یا لاغر؟متوسط اما یه ماهی میشه یه مقدار چاق شدم
65.همین الان تو چه فاضی هستی؟فاز قلیون با اهنگ ش . ن
66.دخانیات مصرف کردی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدقلیون
67.عکس خودتو میزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنوچ
68.چرا نمیزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتو چرا نمیزاری  من ببینم
69.چرا میزاری ببینیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچون تو گذاشتی ببینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
70.اگه شرایت ازدواج فراهم باشه حاظری ازدواج کنی تو این سن همین الان ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد100درصد
71.دوست داری چنتا بچه داشته باشی به چه اسم هایی؟زیاد مهد کودک راه میندازم 5تا دختر 5تا پسر همشون باس پشت هم باشنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
72.چند بار معلم گوشتو پیچوند؟و علتش چی بود؟معلم ما با شلنگ میزد علت زشته نمیشه گفت
73.از خواننده زن خوشت میاد یا مرد همراه با علت؟خواننذه برام مهم نی اهنگ به دلم بشینه بسه
74.شب که میخوابی به چی فکر میکنی؟فردا چی میشه
75.صبح که بیدار میشی به چی فکر میکنی؟تا شب چی میشه
76.نماز میخونی؟؟اگه میخونی مارو یادت هست دعا میکنی برامون یا نه؟نمیخونم
77.چند ساعت به صفحه مانیتور کامپیوتر ذول میزنی؟خیلی زیاد زیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
78.پارسال زمستون برف بازی کردی؟جای که ما هستم بارون نمیاد چه برس به برف
79.تا حالا نوشابه شیشه ای رو یه ضرب سر کشیدی بین رفیقا بخای روشونو کم کنی؟هروز میخورم نه برای روکم کنی
80.اگه شیطون نبود کی گولمون میزد؟حالا که هست
81.ادمو حوا بین این همه نعمتو میوه های بهشتی چرا به سیب گیر دادن؟رفتم اون دونیا مپرسم اگه دیدمشون
82.از مرگ میترسی همراه با دلیل؟هم اره هم نه میترسم چون نمیدونم چی در انتظارم نمیترسم چون هم میمیرن
83.سلطان غمت کیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
84.نظرت در مورد جاستین بیبر چیه؟ یه ادم احمق
85. 3بار بگو چه ژست زشتی تند تند ببینم بلدی؟دیدمت میگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
86.استعدادتو در چی میبینی؟اصلا استعداد دارم؟
87.به نظرت فرشته ها مردن یا زن؟نمیدونم
88.آیا تیک عصبی داری؟اره بامشت میزنم در دیوار این تیک ایا
89.تکیه کلامت هنگام صحبت چیه؟
90.ناهارو ساعت چند میخری و شامو؟ناهار خورنیستم شام 10 11 شب
91.تا حالا اشپزی کردی؟یا ظرف بشوری ؟یا خونه جارو بکشی؟اره
92.بخوای حیوانیو تو خونه نگه داری چیو نگه میداری؟سگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
93.هر روز مسواک میزنی؟نه
94.چای سبز میخوری یا سیاه؟هر دو
95.آش دوست داری یا پلو؟هر دو
96.به نظرت کار مال تراکتوره یا ادم ؟ادم
97.به کسی زنگ زدی اذیتش کنی اونم بهت فحش بده؟نه بابا
98.بهترین بازی کامپیوتری که انجام دادی چیه؟ کالاف.gta v
99.نظرت راجب تیم والیبال ایران چیه؟ عالی
100.چرا فوتبالیستا اینقدر پول میگیرن آیا حقشونه؟ بستگی داره الان سید استقلالی 200 میلیاردم بگیر حقشه
101.سوگلی خونتون کیه؟ نداریم شایدم داریم
102.هر چی مادر بپزه میخوری اعتراض نداری؟ میخورم مهم اینه ادم سیرشه
103.تا حالا تو عروسیه کسی رقصیدی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه بابا
104.دوست داری با چه اهنگی برقصی؟ امید جهانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
105.به نظرت خدا با وجود اینکه میدونه این انسانیو که خلق میکنه کافر میشه بعد باید بره جهنم عذاب ببینه چرا خلقش میکنه؟نمیدونم والا
106.اگه بخای خونه کسی بری ترجیح میدی کی باشه ؟ چرا؟خونه خاله چون یه خاله بیشتر ندارم که
نسوزییییییییییی اوپاااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنننه عاموووو
فعلا سوالاتم تموم شد ... بعدا دوباره خدمت میرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بیا دخترم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(12-05-2015, 08:41 PM)NO LOVE نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میثم جانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلام شکو جان خوبم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-تو محله اسم خاصی بین رفقا داری؟این لقب بابام ها رو پسراشم امد دیگه (قلقلی)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2-فک میکنی تا چن وقت دیگه کچل میشی یا کلا کچل نمیشی؟نه بابا کچل چی من موهام زیاده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3-کتک خوردی از غریبه حالا هر جا و سر هر چی که باشه ؟اگه اره حس اون لحظه:اره کتک خوردم از کسی بد دو دیقه  اومد معذرت خواهی کرد منم بخشند کفتم باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4-تا حالا تونستی رفتار بد یا چیزه خاصی(عیبش) رو به دوستت بگی در خلوت و به دور از بقیه؟(در صورت پیش اومدن) نه بابا جلو مردم میگفتم دیگه ضایه مشد خدای توبه میشد مسخره کردن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5-یکی از خاطرات هفته ای که گذشت رو بگو (اگه بود غمگین و خنده دار هر دوش رو)مادر بزرگم عمل داشت از زیر عمل اومد بیرون بسیار خوشخالم اینطوری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6-یه بیت شعری که دوس داری بگو(اگه بود)  نیست
7-نمره ات به برنامه 90 از 5 چنده؟ بره گمشو با 200 بار شرکت کردم مثل خیار هر هفته میشنم اخرم اسم من در نمیاد
8-خلوت رو دوس داری یا شلوغی؟ شلوغی
9-شده بزنی یکی از وسایل خونه...رو بشکونی؟اره با توپ چهل تیک زدم یه گلدون شیت کردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10-به مریم اس اس از 10 چند میدی؟من 20 میدم باو 10 کمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11-ادم خاکی هستی؟(اگه اره... واقعا هستی یا از اونا هستی که فک میکنن هستن ولی موقع عمل اصن چنین شخصی نیستن) این سوال کنکوری برو زیر دیپلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12-اسمت با رفتارت تا چه حد با هم میخونن؟ کم اسمم مذهبی به نظرتون من مذهبی هم
13-شده به کسی بگی فک میکنی کی هستی یا فک کردی کی هستی؟(اره..چرا دلیلت)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14-شلوار جین کتان یا پارچه ای کدوم رو میپسندی فک میکنی در اینده هم این باشی ؟لی میپوشم اره هستم ها ها
15-حداکثر سرعت دانلودت چنده؟(اینترنت) سوال بدی لطفا
16-به نسبت پولی که میدی از نتت راضی هستی؟ اگه تو راضی منم راضی ام کی راضی اصلا
17-مرورگری که معمولا استفاده میکنی؟موزیلا
18-نظرت راجبه مرورگر اینترنت اکسپلورر؟ بدبخت پیرشد کارایی نداره
19-چقد میکشه تا ویندوز عوض کنی؟(دلیل) هیچ وقت عوض نمیکنم مثل پسرم میمونه
20-بهترین پخش کننده ویدئویی از نظرت؟ کم پلیر
بع بع بع مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد