آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ''Maryam.A''
زمان کنونی: 11-30-2020، 05:19 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: JUN2BLOOM
پاسخ 121
بازدید 8252

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
a حضور صندلی با maryam داغ

صندلی داغ با حضور ''Maryam.A''
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلاااااااااممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بله چون مریم رای هاش بیشتر از همه بود رو صندلی میشه
الان همه مون اینجوریم

امیدوارم جوری بسوزه که ازش فقط خاکستر بمونه
بعد اینجوری شیم

حسابی بترکونید
صندلی داغ به مدت هفت رو برگذار میشه
اگه خیلی سوالا زیاد بشه تمدید هم میشه...
شروع کنید فرزندانممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
(06-24-2015, 05:27 PM)♥ شــــــــــایست نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ـــــه ♥سلام مریمی سلام عزیز دلم
رنگ مورد علاقه؟آبی
درس مورد علاقه؟ یه زمانی شیمی،یه زمان فیزیک،یه زمان عربی،یه زمانم زیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
غذای مورد علاقه؟همه چی جز سیرابیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تیپ مورد علاقه؟ دخترونه ،شیکو مجلسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فصل مورد علاقه؟  پاییزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمدیونی فک کنی چون فصل تولدمه دوسش دارما
ورزش مورد علاقه؟والیبال،دفاع شخصی هم خیلی به درد میخورهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه خاطره از دوران مدرسه؟خخخخخ یه روز خیلی شیکو مجلسی بعد از زنگ تفریح وایسادیم پشت در کلاس نزاشتیم کسی بیاد تو خیلی خوش و خرم بودیم ک ناظم یه جیغ بنفش کشیدو پریدیم کنار:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هیچی دیگه رفتیم مورد انظباطی نوشت ولی بیست داد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه خاطره از دانشگاه؟ دانشگاه ک همش خاطرستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با کی تو خونه راحتی؟ همه ،کلا راحتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اخرین مسافرت کی وکجا بود؟ عید بود رفتیم مشهد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جاتون خالی
الگوت تو زندگی؟مامانم اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خخخخ عزیزدل موفق باشی نبینم غمتوووو خخخخ ستاره بچینی بوس بوس ممنون از حضورت عزززیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

(06-24-2015, 05:37 PM)♪.•°쇼콜라.•°♪ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به  

سلام مریم خانم خیلی بهت   تبریک میگم نشستی صندلی داغ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهت خوش بگذره

موفق باشی  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام گلم
ممنووووووووووونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلامت باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-24-2015, 06:13 PM)royajoooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1)سلام مریم خانوم حالتون خوبه ؟! رو به راهی ؟! آماده ای که زیر صندلی رو روشن کنیم یه کمی ته بگیری ؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام عزیزم.ممنون شما خوبی؟ خخخخخخخخخ باشه روشن بنمای ببینم چی میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2)اول از همه از خودت بگو چند سالته ؟! کجا زندگی میکنی ؟! چی میخونی ؟! و اگه اسمت مریم نبود ، دوست داشتی چی بود ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19 سالمه ، تهران، درس میخونم از نوع دکتر مهندسیشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تا حالا فکر نکردم چون اسممو خیلی دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3)) به نظرت علتی که دختر هارو راه نمیدن استادیوم چی میتونه باشه ؟؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی علت داره،یکیشم بی جنبه بودن یه سریا

4)اگه فرهاد مجیدی یه روزی بیاد خواستگاریت ، با اینکه میدونی اون هم زن داره و هم بچه ، حاضری زن دومش بشی ؟؟!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عمرا مگه خلم مردک زن داره بازم زن میخواد ،نچ نچ نچ نچ

5)اگه بخوای 4 صفت از من و 4 صفت از خودت رو بگی اونا چی هستن ؟؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صفتای تو مهربون ،مسولیت پذیر و خیلی صفتای خوب دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صفتای خودمو ک خودم نمیتونم بگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

6)چرا دختر های ایرانی در خرید لوازم آرایشی در جهان رکورد دار هستند ؟؟؟!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنمیدونم والا

7)یک جمله ی طنز ، یک بیت خاطره انگیز ، و یک گلایه از زندگی به ترتیب بگو !!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جمله طنزم کجا بود اخهههه
گلایه ندارم از همه چی راضیم :
5:
8) غذای مورد علاقت چیه ؟! بازیگر مورد علاقت ؟! فیلم مورد علاقت !؟ خواننده مورد علاقت ؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خورشت قیمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بازیگر هیون بین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیه فیلم ایرانی بود الان اسمش یادم نیست ولی خیلی قشنگ بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خواننده ام هرکی قشنگ بخونه

9) تا حالا شده از کسی انقدر متنفر بشی که دوست داشته باشی بمیره !!؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه متنفر بودن خوب نیستش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10)  اگه تو خیابون یهویی یکی بیاد تف کنه تو صورتت بعد بگه ببخشید اشتباه گرفتم ، عکس العملت چیه ؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میزنم تو دهنش ،همون دفاع شخصی که گفتم اینجا به دردم میخورهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا اینارو جواب بده بعدا میام اتیششو بیشترمیکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیا عزیزم منتظرم

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
اقا من بهتون خبر میدم مریم هیچی نشده خسته شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

(06-24-2015, 06:36 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من با گوشی شروع میکنم
مریم غلط املاییارو خودت درست کن ...غلط املایی گرفتن کار ملا غلطگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میریم شروع کنییییم ...بریم
چقده سخته
من هر چی دلم بخواد میپرسم تو بپرس کیه که جواب بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همه رو هم باید جواب بدییییییییی
1.تا حالا دل شیکوندی؟ آره ،شاید
2.عمدا بوده؟نه
3.چند بار دل شیکوندی؟ نمیدونم که شاید ناخواسته دل شکسته باشم خو
4.چقدر ناراحت شدی از این کارت؟؟کمی تا قسمتی
5.دلت و شکوندن تا حالا؟آررررره
6.به نظرت میشه دل شکسته رو خوب کرد؟ نه اصلا ، دل خودم ک عمرا درست بشه
7.اگه کسی که دلشو شکوندی بیاد بگه فلان کارو کنی میبخشمت انجامش میدی؟نه حتما یه کاری کرده بوده ک اینجور شده خو
8.هر کاری باشه؟نه
9.چی میشه که دل یه نفرو میشکونیم؟ نمیدونم یهوویی میشه
10.میبخشی کسی رو که دلت رو شکسته باشه؟ میبخشم ولی یادم نمیره

سعی میکنم با گوشیم بترررکونمتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   موفق باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-24-2015, 06:38 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
11.اسم مریم
12.فامیل  عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13.سن 19 سالو چند ماهو چند روز و اندیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14.قد 160
15.وزن یه چند کیلویی میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16.طول مو کم
17.رنگ مو مشکی
18.رنگ چشم قهوه ای
19.ماه تولد مهر
20.سایز پا 37
خخخخخخخخخخخ مگه فرم استخدامهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مریم خو درست ج بده
یهووویی میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی اگه دل کسی و بشکونی و مقصر باشیم حاضر نیستی جبران کنی؟؟؟
از کجا میدونی حق با تو بوده؟
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.

(06-24-2015, 06:46 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
21.به عشق اعتقاد داری؟ بلـــــــــــــــــــــــــــــــــــه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
22.عشق و دوست داشتن چه فرقی دارن؟ مثه اینکه عشق دوست داشتنه عمیقه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
23.تا حالا عاشق شدی؟ اوممممممممممممممم اره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
24.چند بار؟ یه بارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فک کنم بس باشه دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
25.خدا یکی .... یار یکی....درسته؟ صد در صد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
26.چرا بعضیا میگن آدما فقط یه بار عاشق میشن؟ خب فقط یه باره دیگه بقیش الکیه
27.عاشق بودن چه حس و حالی داره؟ حس بی خیالی از هر چیز جز عشقت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
28.چجوری باید یه نفر و عاشق خودت کنی؟ با سعیو تلاش بسیار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
29.چرا میگن عاشقا کور و کرن¿¿به همون دلیل حسو حالش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
30.عشق یه حس واقعیه؟؟؟ مگه حس غیر واقعی داریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من هستم......مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد می توو

(06-24-2015, 06:51 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامه....
31.کسی تو زندگیت هست؟ پ ن عاشق چی شدم پ
32.اگه آره چه قدر دوسش داری؟اونقدر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخودش میدونه بتوچه اخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
33.حاضری براش چی کار کنی؟ خیلی کارامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته بستگی داره چی باشه
34.چه قدر تو زندگیت نقش داره؟ فعلا کمی تا قسمتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
35.اگه بهتر از اون بیاد سراغت ولش میکنی؟بهتر ازون نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
36.قصد ازدواج داری؟ازدواج قصد مارو داره
37.تا کجا قراره با هم باشید؟اخرشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
58.اگه بهتر از تو یکی تو زندگیش باشه حاضری بری کنار؟میکشمش بعد میرم کنارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بیخود میکنه کسی باشه بعد منم باشم دهع
59.تو بیشتر دوسش داری یا اون؟ اونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
60.اگه یکی پیدا بشه که بیشتر دوست داشته باشه چی کار میکنی؟هیچی ،میخواست دوست نداشته باشه ،بمنچه،والا

(06-24-2015, 10:01 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من بهتون خبر میدم مریم هیچی نشده خسته شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بیخود کردی خبر کذب میدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من مدرک دارم که داری میسوزی نذار رو کنم

یعنی چی خودش میدونه؟؟؟
تا کجا دوسش داری؟
چه قدر
تو عشق حسودی؟؟؟
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.

(06-24-2015, 06:56 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم ادامه.....
اقا شماره های بالا رو درست کن بیخیال بابا
41.اگه یکی پیدا یشه بیشتر دوسش داشته باشه چی؟پیدا نمیشه مگه من کم دوسش دارم خومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
42.اون قدر دوسش داری که اگه خیانت کنه ببخشیش؟ خیانت نمیکنه ، ولی این برا جواب تو ک نگی میپیچی :میبخشمو میزارم میرم
43.از اشتباهاتش میگذری؟بلـــــــــــــــــــــه تا جایی ک بشه
44.تا حالا بهش دروغ گفتی؟نخیــــــــــــــــــــــــــــــــر یه کوچولو گفتم ولی بعدا درستشم گفتم بهش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
45.تا حالا ناراحتش کردی؟ اره یه کوچولو به گفته ی خودشا
46.تا حالا ناراحتت کرده؟نه ولی همش اذیت میکنه ادمو
47.تا حالا شده دلت و بشکنه اما به روش نیاری؟اصن داریم؟؟؟؟؟!!!!! به رو نیاوردن چی هست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بالاخره یه وقتی به رو میارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
48.چیزی رو ازش پنهون کردی؟ نه
49.دوسش داری یا عاشقشی؟ اینم ب ت چ ،عاشقشم دوسش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
50.توصیفش کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
توصیف ناپذیررررررهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چون گناه داری یه چشمه ی کوچیکی توصیف میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوش اخلاقه ،یه ذره بابا ست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد، دلش مهربونه ،صادقه

(06-24-2015, 07:02 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامهه ............
ادمای زیر رو چجوری شناختی؟

51.خودم از طریق بابا خدا بیامرزتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.52شکوفه یادش بخیر پارسال تا سحر اینجا میچرخیدیم
53.شایسته بالطبع از طریق شکوفه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
54.نغمه مامان نغمه هم از طریق شکوفه ، کلا شکوفه نقش موثری داشتهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
55.سمیه تو قصر شیلا
56.پرهامه اوخی پرهامه در حقش ظلم شده بود میخواستم حقشو بگیرم براشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
57.مریم مشاور اسبق )نمیدونم دیگه چجوری بگم) مریمم تو شیلا بود
58.آرامش یهوویی شد یادم نیست والا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداهان یادم اومد ولی نمیگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
59.ساغر ساغر ک مترجم بودو سرشناس بعدشم شد برادر زادم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
60.لیلی  عزیزه دلم ،لیلی هم تو قصر بود
61.مریم اس اس بابای گلت شوهر مامانت بود اشنا شدیم ازونجا
62.بهارمست ایشون ک ملکه ی اعظم بودن دیگه باید میشناختم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
63.عسل زنداداشم بود
64.ماءده اوخی دختر گلم دلم براش تنگ شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
65.یلدا دوست دخترمه دیگه ،باید دوستای دخترمو بشناسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
66.سهراب رییس یه زمانی پلیس بود همش در حال گشت زنی بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
67.صادق قاصدکم تو اون یکی قصر بود هر از گاهی میومد شیلا دعوا و میرفتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
68.مصطفی مدیر کل ،داداشمم ارشد بود سر شناس بود،بعدم  ک شد داداشم سرشناس تر شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
69.مصطفی اقا مصطفی گلم ک هر از گاهی مطالب قشنگی میاورد برامون
70.علیرضا ...جانگی ....خخخخخ مریم مشاور باب شناخت شد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
71.حسین اوخی تازه واردی بیش نبود ک پیداش کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
72.ماهیار پسر عموی کوچکمه از طریق نسبت فامیلی شناختمشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
73.رویارویا جونم از ارسالاش بود ک رفتم سراغشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
74.مژگان با مژگان جون اشنا نشدم زیاد
75.شادن از طریق شکووووفه
76.شهداد مقتولمه
77.رایحه عمه ی ارشد تو شیلا بود
78.هانی 81 متاسفانه با هانیه جونم اشنا نشدم هنوز
79.مریم1996 مریمم تازه وارد بود کخ شناختمشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
80.ح.م همکارم ک اومده بود در طی یه هفته ترکوند 30هزار ارسال داشت فک کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد