آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ''Maryam.A''
زمان کنونی: 11-24-2020، 08:39 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: JUN2BLOOM
پاسخ 121
بازدید 8152

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
a حضور صندلی با maryam داغ

صندلی داغ با حضور ''Maryam.A''
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلاااااااااممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بله چون مریم رای هاش بیشتر از همه بود رو صندلی میشه
الان همه مون اینجوریم

امیدوارم جوری بسوزه که ازش فقط خاکستر بمونه
بعد اینجوری شیم

حسابی بترکونید
صندلی داغ به مدت هفت رو برگذار میشه
اگه خیلی سوالا زیاد بشه تمدید هم میشه...
شروع کنید فرزندانممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
(06-25-2015, 11:57 AM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آتیش ترین : زینب ورپریده

به من چه ؟ # به تو چه ،والا
من تورو جی کارت کردم؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # هیچی بیا منو بخور مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میتونی بیا گوشیمو بگیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # الان نمیتونم بیام باشه برا بعدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شونصد جا ریختم مدرکامومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد #ههههههههههه باعشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حالا چقدر میدی رو نکنم؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # دارو ندارمو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مخصوصا اصلیارومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد درده مرضمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

(06-25-2015, 12:54 PM)royajoooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم من اومدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # باز خوش اومدیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الان چ حسی نسبت به من داری؟؟؟؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # حس خوبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چند تا از اخلاقای گندو غیر قابل تحمل خودتو بگو !!!! خخخ # میگن خیلی رک هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظریه داروین که میگه ما از نسل میمون هستیم رو قبول داری ؟!؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # نبابا اگه از نسل میمون بودیم ک الان اسم میمون هم آدم بود

ضایع ترین سوتی که در عمرت دادی رو شرح بده ... !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # یادم نمیاد الانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یادم اومد میگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از کدوم تبلیغ تلویزیون خوشت میاد ؟؟! # تبلیغ شامپو بس ک پنگوئن ها هستنو اون بچه ههمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهم میخوره چجوردختری باشم ؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # اوووو ممم دختر مهربون و حساس

چرا خانوما وقتی میخوان ریمل بزنن ، دهنشون عین گاری بازی میشه !؟؟؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # بهشون بگی باز نمیشه،نمیدونم والا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داری در چند سالگی مزدوج بشی ؟! و مهمترین خصوصیتی که همسر آیندت باید داشته باشه چیه ؟!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گذشت دیگه من طبق برنامه ریزی ای ک داشتم الان همسر دلبندم باید کنار دستم نشسته میبودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ،صداقت داشته باشه و اخلاق خوشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه یکی رو ببینی که تا آرنج دستشو فرو کرده در دماغش بهش چی میگی ؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # خسته نباشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخرین باری که از ته دلت گریه کردی ؟! آخرین باری که انقدر خندیدی که اشکت دراومد ؟! آخرین باری که جورابت سوراخ شد کی بود !؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد # دو هفته پیش،دیشب یه ذره دختر عمه بازی درآوردم تا تونست خندیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ، جوراب به مرز سوراخ شدن ک برسه میارم یه گوشه بقیه استفاده میکننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :dagil   آفلاین
نتونستم زیاد جواب سوالا رو بخونم برا همین نمیدونم تکرارین یا نه معذرت

بچه فقیر معمولی پولدار؟
معمولا چن وقت یه بار آرایشگاه میری؟ابرو هاتو مرتب میکنی؟آرایش چی؟
کمی راجب لباس پوشیدنت توضیح بده؟و دلیل از نوع پوششت؟
گفتی که یه بار عاشق شدی به نظرت با همون عشقت میتونی مزدوج شی؟
الان که رنگت مشکیه(کاربری)حس متفاوتی به کاربرای عادی داری؟(صادقانه ج بده)
چرا تو اکثر جوابات جلوشون شکلک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیذاری فک نمیکنی زیادی لوس شده باشه این کار؟(ناراحت نشیا)

ّسوال آزاد یا محدود؟

بازم ممنون
انجا که تو فرعون زمانی

در تیر راس باد خزانی

.

نگزیدم کلاغی را به صد سال زنده ماندن با لاشخوری,عقاب را دیدم بلند پروازی اموختم

(06-25-2015, 01:53 PM)!darling! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قاتل # سلام مقتولکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1- سه تا شپش يه جا جشن گرفتن اونجا جيب كيه؟ # خخخ اونجا جیب نیست ،کله ی کچل توعه،دیدن مو نداری،گود بای پارتی گرفتن ک برن جای دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2- فكر كن تو يه جزيره اي كه هيچي نداره فقط درخته و طبيعت اولين كاري كه ميكني چيه؟(حيوونم داره درنده) # میشینم زیر درخت از طبیعت بکر لذت میبرم،بقیش هرچه بادا بادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3- دو تا جن پيدا ميكني اسمشونو چي ميزاري؟ # من چ کار دارم با اونا اخه ، خودت پیدا کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4- اگه پسر بودي ميخواستي اسمت چي باشه؟# عباس بود خوب بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5- جزر و مد و بدون سرچ كردن توضيح بده؟( جان من هر چي خودت ميدوني بگو) سختم نيست. # اینکه چیزی نیست، سخترشم بلدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد پایین و بالا آمدن سطح آب را جزر و مد گویند.
6- دست تو دماغت كردي و فكر ميكني كسي نيست بعد ميفهمي كه يكي پشتت بوده عكس العملت چيه؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اخه این چ کاریه ،فک کردی خودت هر کار میکنی بقیه م ازون کارا میکنن،نچ نچ نچمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دستمال برا همین وقتاستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7- تو ليست دوستات كيو اول ميكشي (مجبوري يكيو بگي) خب معلومه دیگه،مقتول کچلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8- چي بگم؟ از خودت بگو ،آخرین درخواست چیه مقتول؟
9- غذا چي بلدي بپزي؟ اومممممممم هرچی ک طرز پختشو دید باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10- پول بهتره يا ثروت؟ پول ک خودت به دست بیاریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ثروت معمولا ارثیست
سلامت باشي  خسته نباشی

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
(06-27-2015, 05:40 PM)Maryam.A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-25-2015, 12:04 AM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اخرین اس ام است به "" کی "" بوده؟
یکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان گرفتی جوابتو یا بیشتر توضیح بدم برات؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عزیز دلت کیه¿یعنی شخصس کیه؟ اوووومممممم خببببببببمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عزیز دلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عزیز دلمه دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اینم بیشتر توضیح بدم ؟عایا؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شخصشو فمیدم حالا عزیز دلم هموووونه؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

(06-27-2015, 07:35 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-27-2015, 05:40 PM)Maryam.A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-25-2015, 12:04 AM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان گرفتی جوابتو یا بیشتر توضیح بدم برات؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عزیز دلت کیه¿یعنی شخصس کیه؟ اوووومممممم خببببببببمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عزیز دلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عزیز دلمه دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اینم بیشتر توضیح بدم ؟عایا؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شخصشو فمیدم حالا عزیز دلم هموووونه؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پ ن توییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-27-2015, 08:24 PM)Maryam.A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-27-2015, 07:35 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حداقل تا تموم شدن صندلی درست صحبت کن با من
چارتا پست بالاتر گفتی دار ندارمو میدم تا من مدرکامو رو نکنم
خوش به حال عزیز دل
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب بریم چند تا سوال
چرا فکر کردی که طرفت مناسبه واسه همراه شدن؟
چی توش دیدی که قبولش کردی؟
فرقش با بقیه چی بووود؟
قبلنم پرسیدم تو دو خط اگه بخوای توصیفش کنی چی میگ؟
همین الاان اگه یه چیز ازش بخوای چیه؟
یه جمله بخوای بهش بگی و اوم نشون دهنده ی احساست باشه چی میگ بش؟؟؟

درست جواب بدیااااااا
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.

حاضری به جای جشن عروووسی بری مسافرت؟
اگه در آینده همسرت ازت بخواد بدون عروسی برین سر خونه زندگیتون قبول میکنی؟
مهریه پشتوانه یه دختره؟
عمه شدن چه حسی داره؟
عمه ها چه گناهی کردن؟
مهربون بودن خودت وتو چی میبینی؟
چی کار میکنی واسه اثبات مهربونیت؟
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.

(06-27-2015, 09:29 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاضری به جای جشن عروووسی بری مسافرت؟ # نه دیگه اونجوری خیلی کم توقع میشم چشم میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه در آینده همسرت ازت بخواد بدون عروسی برین سر خونه زندگیتون قبول میکنی؟ # اووووف ممم فک نکردم تا حالامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهریه پشتوانه یه دختره؟ # مهریه حق یه دخترهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عمه شدن چه حسی داره؟ # چه می دو نم من، مگه عم شدم الان
عمه ها چه گناهی کردن؟# گناه کبیره :مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهربون بودن خودت وتو چی میبینی؟ # همراه بودن و رک بودنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چی کار میکنی واسه اثبات مهربونیت؟# کار خاصی نمیکنم،هرکی فهمید خوش به حالش هرکی هم نفهمید فدا سرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-27-2015, 08:43 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-27-2015, 08:24 PM)Maryam.A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='!gharibe!' pid='87510' dateline='1435178055']

حداقل تا تموم شدن صندلی درست صحبت کن با من
چارتا پست بالاتر گفتی دار ندارمو میدم تا من مدرکامو رو نکنم
خوش به حال عزیز دل
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

# دارو ندارم یه مشت خاکهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب بریم چند تا سوال
چرا فکر کردی که طرفت مناسبه واسه همراه شدن؟# ای خدا از دست این فضولی تو ، یه چی میپرسی من خودم هنوز بهش فکر نکردم
چی توش دیدی که قبولش کردی؟# یه چی دیدم دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فرقش با بقیه چی بووود؟ #مررررد بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قبلنم پرسیدم تو دو خط اگه بخوای توصیفش کنی چی میگ؟ #ظاهرشو؟ گفتم ک بزار تکمیل کنم براتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه سر ،دو گوش، یه جفت چشم ، دماغو دهن هم داره ک قبلا یادم رفته بود بگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همین الاان اگه یه چیز ازش بخوای چیه؟ # پووووورررومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه جمله بخوای بهش بگی و اوم نشون دهنده ی احساست باشه چی میگ بش؟؟؟ # چیزی نمیگم بهش، خودش باید از چشمام بخونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درست جواب بدیااااااا # درست جواب دادم ،حرفم نباشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد