آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور PAEIZAN
زمان کنونی: 11-24-2020، 04:54 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: JUN2BLOOM
پاسخ 102
بازدید 6566

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با paeizan داغ

صندلی داغ با حضور PAEIZAN
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه دوستان
نظرسنجی تموم شد و اولین صندلی داغ انجمن و با حضور PAEIZAN شروع میکنیم
سمیه جان تبریکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امیدوارم حسابی بسوزی
این صندلی به مدت 5 روزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی از 4 تا 9 مرداد
برگذار میشه
ورود به حریم خصوصی ممنوعمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا میتونید ازش سوال بپرسید
موفق باشی عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
سلام سلام به روی ماهت
تبریک میگم نشستنت روی صندلی داغ رو ممنون
صندلیت لق که نیست ؟ لقم باشه، از مصی بخواه درستش کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظر خودت بهترین صفتت؟ مهربونی و کینه ای نبودن
بدترینش؟ دلسوزی زیاد برای بقیه، حتی اوناییکه در حقم بدی کردند.
از این که تک فرزندی راضی هستی؟ از نظر خیلیا تک فرزندی خوبه، اما از نظر من نه. آدم همیشه تنهاست.
اینایی که میگم رو با رسم شکل تو دو خط توصیف کن

رایحه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد همش میخواد بقیه رو هیس کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد: توی هر شرایطی که باشه، بفکر دوستاشه. و خودشو فیلسوف میدونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مریم دابل اس  داداش چاهی عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مصطفی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جدیدا خسیس شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آرامش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  دختر مهربون و شوخ و باجنبه ایه

من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد توی شکلکا نیستش بیا دست و پامو ببوسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودت.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سهراب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:22:

علی. خودشو استاد میدونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد پسرباجنبه ایه.

به خودت تو زندگی نمره چند میدی؟ به نمره اش فکر نکردم
خودت رو ادم موفقی میدونی؟ تلاشم رو کردم.
دوست داری چند سال عمر کنی؟ عمر دست خداست.
رویا داشتن تو زندگی خوبه؟ فرق رویا با آرزو چیه؟ رویا داری؟
بعضی از رویاها تبدیل به آرزو میشن و بعد تبدیل به حقیقت.. اما بعضیا خیال باطل هستش.
فرق هدف با آرزو چیه؟
هر چیزی اولش آرزو هستش اما اگر تلاش کنی،اگر چیز غیرواقعیی نباشه،تبدیل به هدف و واقعیت میشه. همه چیز از ادراکت سرچشمه میگیره.
تو زندگیت چی هس که اگه هر چیزی رو از دست بدی دلت نمیخواد اونو از دست بدی؟
مهربونی
تو زندگی از خودت چی میخوای؟ رسیدن به جایی که میخوام
از خدا چی میخوای؟ سلامتی همه،ازجمله خانواده ام.
از دنیا چی میخوای؟  چرخش برای همه خوب بچرخه، برای منم همینطور.
چرا من واسه سوالا شماره نمیزارم؟:  شاید شماره گذاشتن بلد نیستیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چر اگفتی همه اونایی که عکسشونو دیدی خوش تیپ بودن ؟  واقعیت رو گفتم
تا حالا فیلمی دیدی که الهام بخش زندگیت باشه؟ فیلم نه، کتاب آره.
فعلا همینا [img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/13357702.gif[/img]

[/quote]

نویسنده :dagil   آفلاین
به نام خدا

سلام و خسته نباشید

یه بیت از شعری که دوس داری(در صورت بودن)

دوست صمیمی داری؟نحوه اشنایی؟!چند وقته؟

در مواقعی که غصه داری چیکار میکنی؟

بهترین کادو و هدیه ای که دریافت کردی؟

دو رنگی دخترا رو دیدی تو فضای مجازی؟!(قربون صدقه هم میرن اما فرصت پیش بیاد...)

انجا که تو فرعون زمانی

در تیر راس باد خزانی

.

نگزیدم کلاغی را به صد سال زنده ماندن با لاشخوری,عقاب را دیدم بلند پروازی اموختم

(07-26-2014, 03:35 PM)dagil نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا

سلام و خسته نباشید. سلام..ممنون

یه بیت از شعری که دوس داری(در صورت بودن)
باز با باران
با ترانه
با گوهرهای فراوان
میخورد بر بام خانه

دوست صمیمی داری؟نحوه اشنایی؟!چند وقته؟
اگر منظورتون دنیای واقعی هستش..آره دارم.
تو کلاس وورد..بیشتر از 10ساله. باهم همسیر بودیم. جفتمون دوست داشتیم ی مقدار راه پیاده بیاییم تا به ایستگاه خط واحد برسیم..باعث نزدیکی و دوستیمون شد.

در مواقعی که غصه داری چیکار میکنی؟
آهنگ غمگین گوش میدم.. دعا میخونم..
بعضی وقتا هم که بخوام از حالت غمگینی دربیام آهنگ شاد میذارم.

بهترین کادو و هدیه ای که دریافت کردی؟ ی ساعت و ی عروسک گارفیلد.

دو رنگی دخترا رو دیدی تو فضای مجازی؟!(قربون صدقه هم میرن اما فرصت پیش بیاد...)
دخترا دو رنگ نیستن.. اخلاقای خاصی دارن که فقط خودشون درک میکنن. همونطوریکه پسرا اخلاقای خاص خودشون رو دارن.

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
سلام به به سمیه جون بهت تبریک میگم:دی
اگر زمان بر میگشت عقب دوست داشتی چه زمانی رو انتخاب میکردی؟
اگر بگن آقا یه بلیط مجانی داری هر کجا که میخواهی میتونی بری کجا سفر میکنی؟
دوست داری یکی از بچه های اعضای انجمن رو ببینی ؟کی؟
اگر بگن که فقط یک هفته زنده میمونی چیکار میخواهی توی این یه هفته کنی؟
بزرگترین و با ارزش ترین آرزوت چیه؟
دوست داشتی چکاره بشی ؟ الان دوست داری مدرکی رو که گرفتی یا نه؟

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-26-2014, 05:49 PM)ღSilverfallღ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به به سمیه جون بهت تبریک میگم:دی [b]سلام ساراجان، ممنونم
اگر زمان بر میگشت عقب دوست داشتی چه زمانی رو انتخاب میکردی؟ به چند سال قبل تا بتونم ی نفر رو ی بار دیگه از نزدیک ببینم
اگر بگن آقا یه بلیط مجانی داری هر کجا که میخواهی میتونی بری کجا سفر میکنی؟ میرفتم زیارت امام رضا
دوست داری یکی از بچه های اعضای انجمن رو ببینی ؟کی؟ اگر از نظر قیافه و عکس بگی، دوستای نزدیکم رو دیدم
اگر بگن که فقط یک هفته زنده میمونی چیکار میخواهی توی این یه هفته کنی؟ سعی میکنم جاهایی که دوست داشتم برم اما نرفتم رو برم ببینم.
بزرگترین و با ارزش ترین آرزوت چیه؟ سلامتی خانواده ام
دوست داشتی چکاره بشی ؟ الان دوست داری مدرکی رو که گرفتی یا نه؟[/b] مدرکم حسابداریه.. مدرکمم دوست دارم..ی کار که بتونم از مدرکم استفاده کنم.

نویسنده :leilixanoom   غایب
فکر کن قرار باشه یه ماشین زمان اختراع بشه یا یه چیزی که 100 سال به عمرت اضافه کنه کدوم رو ترجیح میدی؟
[align=right]فرض کن 10 هزار تومن پول تو جیبت داری و هیچ برنامه ای براش نداری اگه یکی ازت کمک مالی بخواد چقدرش رو میدی بهش؟
[align=right]چقدر ورزش میکنی؟
[align=right]آهنگ مورد علاقه ات ؟
[align=right]موفق ترین ادمی که از نزدیک میشناسی کیه؟ چه ویژگی داشته که به نظرت آدم موفقیِ؟
[align=right]خودت اگه به چه جایگاهی برسی خودت رو موفق میدونی؟
[align=right]الان موفقی عایا؟
سمیه اینا که گفتی توصیف بود عاخه؟ ادبیاتت چن بود تو مدرسه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امضام نمیاد :|

(07-26-2014, 06:29 PM)'leilixanoom' نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کن قرار باشه یه ماشین زمان اختراع بشه یا یه چیزی که 100 سال به عمرت اضافه کنه کدوم رو ترجیح میدی؟ ماشین زمان
فرض کن 10 هزار تومن پول تو جیبت داری و هیچ برنامه ای براش نداری اگه یکی ازت کمک مالی بخواد چقدرش رو میدی بهش؟
اگر بدونم طرف خوش حسابه و پولم رو برمیگردونه، بهش نصفش رو میدم..والا هیچی نمیدم.
چقدر ورزش میکنی؟ کم. بیشترم پیاده روی
آهنگ مورد علاقه ات ؟ یکی از آهنگای مازیار فلاحیان که قدیمیه..وقت رفتن نمیخوام گریه کنی
موفق ترین ادمی که از نزدیک میشناسی کیه؟ چه ویژگی داشته که به نظرت آدم موفقیِ؟ یکی از فامیلای نزدیکم.. استاد دانشگاه. خیلی
خودت اگه به چه جایگاهی برسی خودت رو موفق میدونی؟ بتونم ی حسابدار موفق بشم.
الان موفقی عایا؟ الان دارم درس میخونم.. میخوام تا جاییکه میتونم ادامه بدم.
سمیه اینا که گفتی توصیف بود عاخه؟ ادبیاتت چن بود تو مدرسه ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لیلی جان، نمیشه بیشتر از 20تا شکلک گذاشت. شمام گفتی شکلک بذارم.
ادبیاتمم 20 بود. برو خودتو بزنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ALI   آفلاین
خب یه چند تا سوال بپرسم

اسم ؟

فامیل ؟

قصدت از  ثبت نام در صندلی داغ ؟

به کدوم کاربرا اینا میاد ؟

مودب ترین:

بامزه ترین:

شوخ ترین:

فعال ترین:

بهترین مدیر:

جدی ترین مدیر:

زحمت کش ترین :

بهترین دوست :

نظرت در مورد من ؟

سریال مورد علاقت ؟

بازیگر مورد علاقت ؟

چه رنگی خوشت میاد ؟

نظرت درباره آواتار و آواتار های من ؟

فعلا همینا رو جواب بده

(07-26-2014, 06:42 PM)'ALI' نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب یه چند تا سوال بپرسم

اسم ؟ سلام.. اسمم سمیه است

فامیل ؟ فامیلیم رو میخوای چی کار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قصدت از  ثبت نام در صندلی داغ ؟ میخواستم بهتون افتخار بدم[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00000003.gif[/img]

به کدوم کاربرا اینا میاد ؟

مودب ترین:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بامزه ترین:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخ ترین:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال ترین:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین مدیر:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی ترین مدیر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زحمت کش ترین :دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین دوست :دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت در مورد من ؟
تو کمک کردن به دوستات پایه ای. باجنبه.. اما وقتی حرف مقام و کارت بشه خیلی جدی میشی.
سریال مورد علاقت ؟
سریال مرد بی گناه و معشوق و عشق مخفی
بازیگر مورد علاقت ؟
آی یو..سونگ جونگ کی..تاکیون..مون چائه وون
چه رنگی خوشت میاد ؟
آبی..سورمه ای
نظرت درباره آواتار و آواتار های من ؟
بیشتر اوقات ی مدل آواتار میذاری..عکسای مختلفی از بازیگر مورد علاقت.. هرکس ی علاقه ای داره، قابل احترامه
فعلا همینا رو جواب بده

نویسنده :dani2pm   آفلاین
بهت تبریک میگم...امیدوارم صندلی داغ خوبی داشته باشی دوسم.....و نسوزی......چه کاریه.....خخخخخخخخخ[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00000003.gif[/img]
یا علی مرد خدا....اینهمه سوال از کجا....چی بپرسم حالا......من برم بگردم آقا....چنتا سوال کنم دست و پا.....فدایی دارین بچه ها[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/jhsdhuhN.gif[/img]
the way that a gentleman treat a jerk

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد