Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور Soziyana
زمان کنونی: 03-06-2021، 04:47 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ~Kit Kat~
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 145
بازدید 9751

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با داغ soziyana

صندلی داغ با حضور Soziyana
نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبرگزاری سومین صندلی داغ با حضور Soziyanaمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداول از دومین نفر شروع کردیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تبریک میگم بهشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

لطفا سوالات شخصی نپرسین

سوالاتتون رو شماره گذاری کنید و طبقه بندی کنید تا بشه راحت تر پاسخ داد.

زمان صندلی به مدت 5 روز میباشد .

(از 21 تا 26 شهریورماه )

نویسنده :liminho   آفلاین
سلام ....

خوبی:

اسم:

قد:

وزن:

رنگ مو:

سایز پا:

اصلیتت چیه:

چه تیپی می زنی؟

اهل کدوم شهری"

چطوری با کره فن آشنا شدی؟

دانشجویی؟ 

خواننده مورد علاقت؟؟

نماز می خونی؟؟

ماشین مورد علافت؟؟

خصوصيت بارز خودت چيه ؟ 

ولخرجي يا سعي ميكني پس انداز داشته باشي ؟ 

زياد چت ميكني ؟ 

سه تا كلمه كه ازشون متنفري ؟ 

عضو بسيجي ؟ 

به مارك لباس توجه ميكني يا رنگ و لعابش ؟ 

اصولا بيشتر حرف ميزني يا عمل ميكني؟

سرعت نتت چطوره ؟ 

كله پاچه دوس داري ؟ 

تنقلات زياد ميخوري ؟ 

شبا ساعت چند ميخوابي ؟ 

سوغات شهرتون چيه ؟ 

تا حالا كسيو كتك زدي ؟ 

خشگلي يا بانمك؟ 

مسخره دوران تحصيلت چه سالي بود ؟ 

گوشيت چه رنگيه ؟ 

بزرگترين آرزوت تو زندگيت چيه ؟ 

ساندويچ گرم يا سرد ؟ چرا ؟ 

آدم خوش شانسي هستي ؟ 

تا حالا جون هيچكسي رو نجات دادي ؟ 

دوست داشتی قدو وزنت چن بود؟؟

اسم بهترين دوستت تو دنياي واقعي ؟

تو دنياي مجازي ؟ 

مامانتو بيشتر دوس داري يا باباتو؟ 

بهترین سریال کره ای که دیدی؟

بهترین فیلم کره ای؟

بهترین فیلم هالیوودی؟

بهترین تاپیک!

بهترین کارتون دوران بچه گیت.

بزرگترین خلافی که کردی

بهترین سفری که رفتی

دوست داشتی خارج از ایران زندگی می کردی؟

کجا؟

تا حالا چه کشورهایی رفتی..

بهترین دوستت انجمن!

کدوم بخش یا تاپیک و بیشتر از همه دوست داری؟!

اصن اهل کی پاپ هستی آیا؟! 

کدوم گروه دخترونه؟!

پسرونه؟!

از بازیگرای کره ای مرد یا زن کدومشون و بیشتر می دوستی؟

سه تا سوال بالا عکسم براشون بذار.

بهترین موزیک ویدئو

بهترین آهنگ

بهترین ost

من و چقدر می شناسی؟!

بهترین خاطره ت از انجمن:

خنده دار ترین خاطره ت:

بدترین خاطره ت:

تا حالا دوست.......پسر داشتی؟؟

عاشق کسی هم شدی؟

طرفدار کدوم تیمی؟(ایرانی و خارجی)

روزی چن ساعت می ای نت؟؟

قوچان هم اومدی؟؟

بعد اینجا سر گرمیت چیه؟؟

بدترین بازیگر مرد کره ای،ایرانی،هالیودی؟

بدترین بازیگر زن کره ای،ایرانی،هالیودی؟

بدترین سریال کره ای؟؟

بدترین خواننده ها؟؟

بد ترین فیلم سینمایی هایی که دیدی (همه کشورها)؟

بدترین رمان هایی که خوندی؟؟

بد تری اختراع های تاریخ؟؟

بدترین شهرو کشور؟؟

به نظرت تو این تایپیک امضا هامونو ببندیم بهتر نیست

نویسنده :"Fatemeh"   آفلاین
سلام به خاله بهار عزیزم...بالاخره نشستی رو صندلی که بسوزونیمتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سوالهای منو باید به دقت جواب بدی ها گفته باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1)نظرت در مورد من؟
2)بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی؟
3)حاضری واسه کسی از خودت بگذری؟
4)نظرت در مورد تنهایی؟

5)اطرافیات چه قدر واست مهمن؟
6)مکان های پر جمعیت و شلوغ یا کم جمعیت و ساکت؟
7)بهترین حسی که تو عمرت داشتی چجوری به دست اومد؟
8)نظرت در مورد غرور؟

فعلا همینا...ولی منتظر باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
14- با دوستای دوران مدرسه ات هنوز در ارتباطی؟

15- موقع خرید با کی میری؟

16- وقتایی که ناراحتی،چی کار میکنی؟

17- وقتی دوستات ناراحت باشن،چی کار میکنی؟

18- تا چه اندازه برای دوستات وقت میذاری و از خود گذشتگی میکنی?

19- بیشتر چه سبک فیلمایی خوشت میاد؟

20- از چه سبک فیلمایی بدت میاد؟

21- فیلم یا سریال؟ کدوم رو ترجیح میدی؟

22- چقدر در روز کتاب روانشناسی میخونی؟

23- فیلم یا مصاحبه های روانشناسی هم میبینی؟

24- بعضی برنامه ها هستن که شخص مشاوره میده،تا حالا از این کارا انجام دادی؟

25- چقدر توی مشاوره دادن موفق بودی؟

26- تو زندگیت کی رو الگوی خودت قرار دادی؟ بغیر از پدرو مادرت.

27- توی درسای تخصصیت درسی بود که ازش بشدت بدت بیاد؟

28- وقتی شدی استاد و رفتی برای تدریس چه حسی داشتی؟ حالت رو توصیف کن.

29- خاطره اولین روز تدریست رو تعریف کن.

30- خاطره اولین روزیکه بعنوان پزشک  متخصص رفتی بیمارستان تعریف کن.

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 10:21 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهارجان..خوبی عزیزم..(لطفا بااین رنگ ج بد سوالارو)سلام به روی ماهت عزیزم چشم

1-اشپزیت چقد خوبه؟ خیلی خوبه البته چون خودم علاقه داشتم به اشپزی

2-اولین بارک رفتی دانشگا چ حسی داشتی؟خیلی خوشحال بودم چون از همه دانشجوها خیلی کوچیکتر بودم (شاید 5 سال)

3-اولین بازیه دوره بچگیت وقتی دخترا جمع میشدن و و پیشنهاد میدادی چی بود؟ بریم لی لیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

4-میگن خصوصی نپرسید خاله بپرسم اشکال دار؟شما اوکی بدی پریدم وسط؟نه دیگه خیلی خصوصی اما تو چیزی میخوای بپرس فوقش نمیشد جواب بدم نمیدم دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5-از چ سوالایی بدت میاد ک ازت پرسید شه؟ زیاد در این مورد سختگیر نیستم فقط تکراری نباشن بی زحمت

6-اولین بار وارد انجمن شدی  دیدی سنت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخیلی کوچیکه چ حسی داشتی ؟اولش خجالت کشیدم اما بعد دیدم ازم بزرگتر هم هست توی این یکی انجمن که کلا راحتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7-ازروظاهر کسی قضاوت میکنی؟سعی میکنم نکنم اما بالاخره انسانه

8-چقد زیبای واست مهمه؟هم خودت و هم اوهمم هممممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟تا معیارت واسه زیبایی چطوری باشه من کلا زیبایی طبیعی رو دوست دارم از قیافه ایی که خیلی دستکاری شده خوشم نمیاد واسه خودمم همیشه سعی میکنم قابل قبول باشم ولی نه افراطی..واسه اهم اهههم هم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مرد باید ذاتش قشنگ باشه ولی به نظرم خیلی نباید تو نخ زیبایی مرد بود همین که معقول باشه چهره اش کافیه اما بایدددددد خوش لباس و مرتب و همیشه خوشبو باشه مرد زشت خوشتیپ باشه زشتیش به چشم نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

9-تو دنیای مجازی چقد ب دوستات اعتماد داری؟من کلا سخت اعتماد میکنم اما ذات خیلی از ادما تو حرفاشون مشخصه ادم مراقب حریمش باشه ضربه نمیبینه

10-کسی هس تو دنیای مجازی ک اعصابتو ریخته بهم؟بلی

11-چخد منو میشناسی؟خیلی کم فقط میدونم خیلی فعال و شاد و شیطونی

12-همه میگن من شرم درسته بنظرت؟فکر نمیکنم

13-م واخهن شیطونم؟نظر واخهیتو بگو ناراحت نمیشم؟(اصن بگو دل عسلتو بشکون..بگو دیگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)شیطنت بد نیست اما به حدش خودمم شیطونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14-روانشناسی گلم ...بنظرت کودک درون هر شخص نباید فعال باشه؟روانشناسی با روانپزشکی دو مقوله جداست اما اگر کودک درون فعال نباشه ادم میشه یه تیکه یخ غیرقابل تحمل

15-اگ یه روزیه مادر بیاد پیشت بگه بچش مث منه چی بهش میگی؟میگم خدا صبرت بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اما مگه تو چته؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16-سوالام چطور بود تاالان خاله؟ خوب بود خاله جونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

17بیشتر دختر بابایی هستی یا مامانی؟باباییییییییییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18-تو دنیای واقعی چقد سعی میکنی ادماتو درک کنی؟خیلی زیاد من کلا همیشه در حال درک ملتم نمیدونم ملت چرا درکم نمیکننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19-کودک درونت چقد بیدار؟این بچه کلا خواب نداره هیچ آرام بخشی هم اثر نمیکنه بهشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

20-اخرین شیطنتی ک کردی چی بود؟یخ انداختم تو یقه داداشم در رفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گذاشتم داد بزنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

21-چندتا خاهر برادرین(این سوال ازاده....خاستی ج بد نخاستیم بازم ج بد عزیز دلم)من فقط یه داداش دارم از خودم کوچیکتر ولی یه دختر عمو دارم که بابام بزرگش کرده که تا قبل عروسیش با ما بود از خودم واسم عزیزترهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

22-از فیلم خوناشامی وزانبی میترسی؟اصلااااا علاقه ای ندارم بهشون

23-اولین بار رفتی دبیرستان چ حسی داشتی؟اولش خیلی هیجان زده بودم اما اصلا نفهمیدم چطور گذشت دوران خوبی نبود 

24-ضایعم شدی؟(بصورت طنز منظورمه)داداشم یکی از تفریحات رایج و سالمش همینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اما تو جمع نه چون همیشه حدم رو نگه میدادم

25-کم اوردی تو زندگیت؟بعضی وقتا بله

26-چقد واست مهمه ک همه دوست داشته باشنت ؟دردنیای واخهی؟ مهمه واسم چون اونایی رو که دوست دارم واقعا دوست دارم براشون هرکاری بتونم میکنم بدونم بهم بی محبتی میشه دلم میشکنه اما اصلا به روی طرفم نمیارم

27-چقد واست مهمه ک همه دوست داشته باشن ؟در دنیای مجازی؟اسمش روشه مجازی!!! مهمه که کسی ازم دلخور نباشه ادمای اینجا میرن و میان
28-نظرت راجبع:

زندگی=سخته اما خوبه

عشق=پدر عشق بسوزد که درامد پدرم......

دوست داشتن=خیلی خوبه عالیه
مادر= اولین و همیشه معلمم

پدر= راهنما و همه پشت و پناهم

29-اولین غذایی ک سوختی؟ سیب زمینی سرخ کرده خخخخخخ

30-اولین نمره بدت توزندگی؟توی درس نمره بد کم گرفتم اخرش دیگه 16 بود اونم درسش خیلی سخت بود اما تو زندگی واقعی یه مقطعی به صفر مطلق رسیدم
31-ب خودت از 1تا20 چند میدی؟ از خودم راضی ام البته الان 16

32- ب مدیر جونمون (سهراب عزیز)از 1تا20 چند میدی؟ ایشون شدیدا مرد تشریف دارن..20

33- ب معاون جون از 1تا 20 چند میدی؟بابا حاج آقا معاون که دیگه نفرمایید ایشون هم 20 داداش گل ماست

میبوسمت خیلی زیاد...همیشه موفق باشی خانمی آآآآآآ قربون خانم دکتر آینده منم میبوسمت زیاد عسلکممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 10:34 AM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7- یکی از بدترین خاطرات دوره کاریت رو تعریف کن. یه بیمار جانباز اعصاب و روان (موجی) داشتم این خانمش سالها بود طلاق گرفته بود یه دختر داشت با خودش برده بود این طفلک هم انداخته بودن آسایشگاه آرزوش دیدن دخترش بود به یه مصیبتی دختره رو پیداش کردیم با کلی التماس اجازش رو از مامانش گرفتیم که بیاد واسه یه ساعت باباش رو ببینه بردیمش بعد 10 سال باباش رو دید فردا صبحش که رفتم ویزیتش کنم دیدم شهید شده خیلی پای تختش گریه کردم انگار این ده سال این همه زجر رو تحمل کرده بود که فقط دخترش رو ببینه

8- یکی از زیباترین خاطرات دوره کاریت رو تعریف کن.یه پسر جوانی بود این خیلی اوضاعش خراب بود کلی معالجه اش طول کشید خیلی خودش رو زجر میداد بعد خودش به بهبودش کمک کرد خوب شد زن گرفت رفت خبری ازش نشد تا پارسال با زن و بچه اش اومد دیدیمش کلی خوشحال شدیم

9- تدریس رو بیشتر دوست داری یا کار تو بیمارستان؟تدریس خیلی اعصاب میخواد بعد زمان امتحانا از دست دانشجوهای عزیز اسایش ندارم همون تو بیمارستان خیلی بهترهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

31- موقعی که تهران طوفان اومد، تهران بودی یا ی شهر دیگه؟

32- چه احساسی داشتی اونموقع؟

33- اولین فکریکه از ذهنت گذشت چی بود؟

34- چقدر از شخصیتی که توی مجازی داری، توی واقعیت هم صدق میکنه؟

35- برای کارت شده مجبور بشی چادر بذاری؟

36- تیپ بیرونت رو شرح بده؟

37- اگر ماشین زمان داشتی به کدوم دهه  میرفتی؟

38- بدلیجات بیشتر دوست داری یا طلا؟

39- گفتی پدر و مادرت پزشکن. تخصصشون رو بگو؟

40- از اونجایی که جفتشون پزشکن، حتما تو کودکی تنها بودی و اونا بیشتر سرکار. عکس العملت اونموقع چی بود؟

41- شما و داداشت پیش کی می موندید وقتی پدر و مادرت میرفتن سرکار؟

42- یادمه ی بار گفتی پدرت جانباز. درسته؟ جانباز چند درصد؟ و چجوری جانباز شد؟

43- احتمالا بابات خاطره جانبازیش رو گفته، دوست داشتی تعریف کن.

خاله بهار. سریع جواب سوالا رو بدی مجبور میشم کل سوالات صندلی داغ خودم و داداش چاهی رو کپی پست برات بذارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خاله بهار. از اونجاییکه لیلی نیستش. اشکالی نداره،سوالاش رو کپی پست بذارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من نسوزونمت، سمیه نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظر خودت بهترین صفتت؟
بدترینش؟
از این که فرزند اولی راضی هستی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اینایی که میگم رو با رسم شکل تو دو خط توصیف کن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد لطفا به کلمه توصیف دقت شود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رایحه
مریم {خواهرم}مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سمیه
مصطفی
آرامش
لیلی
خودت
سهراب
علی

به خودت تو زندگی نمره چند میدی؟
خودت رو ادم موفقی میدونی؟
دوست داری چند سال عمر کنی؟
رویا داشتن تو زندگی خوبه؟ فرق رویا با آرزو چیه؟ رویا داری؟
فرق هدف با آرزو چیه؟
تو زندگیت چی هس که اگه هر چیزی رو از دست بدی دلت نمیخواد اونو از دست بدی؟
تو زندگی از خودت چی میخوای؟
از خدا چی میخوای؟
از دنیا چی میخوای؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا حالا فیلمی دیدی که الهام بخش زندگیت باشه؟
فعلا همینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا بعضی از آدمها رو از همون اول که میبینیم ازشون بدمون میاد؟ بدون اینکه شناختی داشته باشیم
برعکسش چرا؟ از همون اول خوشمون میاد
تا حالا شده از کسی بدت میومده بعدا دیدی نه طرف آدم خوبیه؟
اهل غیبت کردن هستی ؟:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنگو نه ..خودم پته مته ات رو واسه بچه ها میریزم رو آب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه بخوای انتخاب کنی یه دانشمند و ومخترع بزرگ باشی که تا بعد مرگش کسی نشناخت و تو فقر زندگی کرد یا یه بازیگر که علکی مشهور و پولدار شده کدوم رو انتخاب میکنی؟
اگه قرارباشه به مدت ده سال تبعید بشی که یه جا تنها زندگی کنی ترجیح میدی کجا باشه؟
اگه منو از نزدیک ببینی چی جوری رفتار میکنی باهام؟ مث یه دوست که همیشه میبینی یا معذبی؟
در مورد بقیه بچه ها چی ؟
تا حالا کسی با دمپایی خیس کتکت زده؟
در کودکی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چجور بچه ای بودی؟
اگه از یه پسری خوشت بیاد چی جوری توجهش رو به خودت جلب میکنی ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بخوای به یکی دوست شی چی جوری اقدام میکنی ؟ دختر یا پسر فرقی نداره

قبول داری که مردم یه شهر تو بعضی از خصوصیات مشترکن؟

ماه رمضان امسال برات چطور بود؟

از خدا چی خواستی؟

شبهای قدر به یاد ماها هم افتادی؟

کلا رابطه ات با خدا چطوره؟

چرا آدمها بیشتر وقتی مشکل دارن یاد خدا میفتن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده چیزی از خدا بخوای و بهت نده بعدا ببینی چه اشتباهی میکردی اون چیز رو میخواستی؟

حال دلت کجاها خوبه بیشتر؟

با کسی آشنا شدی که باعث بشه بیشتر به خدا فکرکنی؟

اگه آره چطور این کار رو کرده؟

نظرت در مرو.د دین اسلام؟

در موردش تحقیق کردی؟ مثلا اصلا رفتی ببینی مسیحیت چیه و چرا باید اسلام رو انتخاب کنی؟

بین اماما بیشتر به کدوم توسل میکنی؟

یه دعا کن واسه همه