Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور Soziyana
زمان کنونی: 03-07-2021، 06:27 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ~Kit Kat~
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 145
بازدید 9755

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با داغ soziyana

صندلی داغ با حضور Soziyana
نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبرگزاری سومین صندلی داغ با حضور Soziyanaمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداول از دومین نفر شروع کردیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تبریک میگم بهشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

لطفا سوالات شخصی نپرسین

سوالاتتون رو شماره گذاری کنید و طبقه بندی کنید تا بشه راحت تر پاسخ داد.

زمان صندلی به مدت 5 روز میباشد .

(از 21 تا 26 شهریورماه )

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
لیست دوستات رو بنویس و برای هر کدوم یه شکلک بزار

مدیونی فکر کنی، میخوام زمان بخرم سوال بنویسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

[*]الان دقیقا حالتت چیه؟

[*]چند وقته این انجمنی؟

[*]کیو تو انجمن از همه بیشتر میشناسی؟

[*]کی رو نمیشناسی و دوس داری باش اشنا شی؟

[*]تو کدوم موارد فوضولیت گل میکنه بیشتر از همه؟

[*]چه جاهایی نمیتونی جلو عصبانیتت رو بگیری؟

هر کدوم از کاربرای ادلیستت رو با 5تا صفت توصیف کن.

برای هر کدوم از کاربرای اد لیستت ی رنگ بگو با علت.

برای هر کدوم از کاربرای اد لیستت ی بیت شعر بگو.

برای هر کدوم از کاربرای اد لیستت ی ضرب المثل بنویس

برای هر کدوم از کاربرای ادلیستت نصیحت بنویس.

44- وقتی بهت گفتن قرار خواهر بزرگتر بشی،چه احساسی داشتی؟
45- وقتی داداشت رو که نوزاد بود برای اولین بار بقلت دادن یادته؟ چه احساسی داشتی؟
46- چه مدته وارد انجمن و دنیای مجازی شدی؟
47- اولین بار چجوری با دنیای مجازی آشنا شدی؟
48- بجز خاله بهار و ملکه شیلا چه القاب دیگه ای داشتی؟
49- وقتی در طول روز استرس داشته باشی، روی خوابت تاثیر میذاره؟
50- وقتی خوشحال باشی،چطور؟
51- ملکه بودن رو بیشتر دوست داری یا خاله اینهمه بچه بودن(ماشالا)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
52- من بعنوان خاله بهت نقش دادم. چه احساسی داشتی اونموقع؟
53- یادمه اونموقع گفتی مامانت رو نمیشناسم. الان نظرت راجع به مامان حانیه ام چیه؟
54- بنظرت بین شما 3تا کدومتون ناتنی هستیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
55- نظرت راجع بمن،البته نه بعنوان خواهرزاده ات.
56- چطور شد باهم جور شدیم؟
57- امکان داره ی دفعه بی هیچ دلیلی بری و این همه ارتباط صمیمی بینمون رو بی خیال بشی؟
58- چه احساسی داری میخوام بیام شهرت،اما نیستی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
59- خودت رو تو 5کلمه توصیف کن.
60- اگر کارت دعوت عروسی عشقت دستت برسه چی کار میکنی؟
61- امکان داره بری عروسیش؟ اگر آره،میخوای  چی رو به خودت اثبات کنی
 برای امشب بسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دمای صندلیت رو بگومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از فردا هر روز منو ملاقات میکنی،خوشحال باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 07:50 PM)liminho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .... سلام خاله جانم

خوبی: شکر خدا خوبم

اسم:بهارمست

قد:166

وزن:عاقا قرار نشد دیگه اما سبک وزنم 52

رنگ مو: قهوه ای تیره

سایز پا: عجببببببب 38

اصلیتت چیه: منظورت اصالت چی؟ اهل تهرانم اما مادر و پدرم هر کدوم جداگانه اصالت های خودشون رو دارن

چه تیپی می زنی؟ بیشتر رسمی واسه خاطر کارم هر جا هم تیپ خاص خودش داره طبعا اما هرچی بپوشم سعی میکنم ست باشه مرتب و بسیار اتو کشیده خیلی برام مهمه

اهل کدوم شهری" طهران تهرونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چطوری با کره فن آشنا شدی؟ عاقا یه خیری پیدا شد یه شب میون حرفاش گفت فهمیدی سهراب فروم جداگانه زده منم با دهن باز گفت نهههههه علکیییییییییییییییی!
دانشجویی؟ نه استادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خواننده مورد علاقت؟؟ سیروان،فرزاد فتاحی،همایون شجریان،مهدی یراحی و خیلی های دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نماز می خونی؟؟ مسلمان میشه نماز نخونه؟؟؟

ماشین مورد علافت؟؟ من عشق پورشه ام

خصوصيت بارز خودت چيه ؟ شیله پیله ندارم ادم سختی نیستم

ولخرجي يا سعي ميكني پس انداز داشته باشي ؟عاقا این مسئله حادی است هادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولخرج نمیشه گفت اما زیادم اهل حساب کتاب نیستم ولی پس انداز دارم شکر خدا 

زياد چت ميكني ؟ نه بابا وقت نمیکنم

سه تا كلمه كه ازشون متنفري ؟ نمیتونم نمیشه ببین آخه.....این کلمات یعنی ناامیدی

عضو بسيجي ؟ نبودم هیچ وقت

به مارك لباس توجه ميكني يا رنگ و لعابش ؟ مارک باز نیستم زیاد بیشتر جنس کیفیت و اینکه با سلیقه ام بخونه

اصولا بيشتر حرف ميزني يا عمل ميكني؟ سعی میکنم اهل عمل باشم اما قول الکی نمیدم

سرعت نتت چطوره ؟ فعلا خوبه چشمش نرنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

كله پاچه دوس داري ؟ ااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی منو بکش کله پاچه بهم ندهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تنقلات زياد ميخوري ؟ متاسفانه بله اما بیشتر میوه خشک و خوشکبار کلا زیاد چیپس و پفکی نیستم
شبا ساعت چند ميخوابي ؟ بسیار دیر بازم متاسفانه میانگین 3
سوغات شهرتون چيه ؟ دود ترافیک اعصاب و روان خراب

تا حالا كسيو كتك زدي ؟ جدی یه بار...اما شوخی زیاد از تفریحاتم کتک زدن داداشمه البته خوب خیلی بلندتر از منه نمیرسم خوب بزنمشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
خشگلي يا بانمك؟ فکر کنم دومی ..چه چیزا میپرسی خالهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مسخره دوران تحصيلت چه سالي بود ؟ من همیشه عینکم روی کله ام بود بعد تو کلاس دنبالش میگشتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته فقط واسه دیدن دور

گوشيت چه رنگيه ؟ سفید

بزرگترين آرزوت تو زندگيت چيه ؟ خدا صلح رو به دنیا برگردونه و فقر رو از دامن مردم بگیره واسه خودمم عاقبت بخیری

ساندويچ گرم يا سرد ؟ چرا ؟ گرم...سرد اذیت میکنه گوارش رو
آدم خوش شانسي هستي ؟ آآآآیییی نه آنچنان

تا حالا جون هيچكسي رو نجات دادي ؟ عمر و زندگی دست خداست اما به طبع کارم بله 
دوست داشتی قدو وزنت چن بود؟؟ راضیم از همش 

اسم بهترين دوستت تو دنياي واقعي ؟ نوشین و فرناز

تو دنياي مجازي ؟ سمیه و فرنازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مامانتو بيشتر دوس داري يا باباتو؟ عاقا چرا ادم رو تو آمپاس قرار میدید اما بابام نه اینکه مامانم رو دوس نداشته باشم  مامانم خیلی سختگیره

بهترین سریال کره ای که دیدی؟ زیاد بودن اما یانگوم

بهترین فیلم کره ای؟ سرنوشت

بهترین فیلم هالیوودی؟ من کازابلانکا رو خیلی دوست دارم

بهترین تاپیک!محله کره فنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین کارتون دوران بچه گیت. واتو واتو فقط بچه های دهه شصت میدونن چی میگم اونم فقط اوایل دهه شصتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بزرگترین خلافی که کردی ماشین بابام رو برمیداشتم وووووووو

بهترین سفری که رفتی حج

دوست داشتی خارج از ایران زندگی می کردی؟ تجربه اش رو داشتم ایران بهشت منه

کجا؟...

تا حالا چه کشورهایی رفتی..میشه جواب ندم! سفر زیاد رفتم به دلایلی اما ژاپن از قشنگترین هاش بود

بهترین دوستت انجمن! سمیه و فرناز

کدوم بخش یا تاپیک و بیشتر از همه دوست داری؟! گفتم یه بار محله رو و تاپیک خودم روانپزشکی و شعر

اصن اهل کی پاپ هستی آیا؟! بهله دوست میدارم

کدوم گروه دخترونه؟! miss A

پسرونه؟! ss 501 مرحوم ،2pm super junior 
از بازیگرای کره ای مرد یا زن کدومشون و بیشتر می دوستی؟
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد moon chae woonمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد suzy مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  lee dae hee   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد lee byung hun                            مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد       song seung hun

سه تا سوال بالا عکسم براشون بذار. وووی نهههههه لی مین هو هم آوتار خودتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین موزیک ویدئو ...یه موزیک ویدئو عربی هست من خیلی دوستش دارم 

بهترین آهنگ برای من موسیقی فیلم پدرخوانده بهترینه اما کره اییه  hanbeonui sarang  از سانگ سی کیونگ اصلا صدای این بشر فوق العاده ست
بهترین ost همه ost سریال داستان غم انگیز عشق

من و چقدر می شناسی؟! زیاد نه 

بهترین خاطره ت از انجمن: اینکه باز دوستامو بعد مدتها یه جای جدید پیدا کردم و آشنا شدن با یکی از بهترین ها که به دوستی واقعی مبدل شد

خنده دار ترین خاطره ت: اینکه بیایم هی با ارامش و لیلی کل کل کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدترین خاطره ت:.......بماند

تا حالا دوست.......پسر داشتی؟؟ نه به معنی که رایجه اما همکلاسی هامون هم پسر بودن و با حفظ حریم و احترام دوستان خوبی بودن

عاشق کسی هم شدی؟بودم

طرفدار کدوم تیمی؟(ایرانی و خارجی) زئال مادرید و پــــــــــــــــــــــــــــــرسپولیـــــــــــــــــــــــــس

روزی چن ساعت می ای نت؟؟شبا بیشتر اما زیاد

قوچان هم اومدی؟؟ بلی گفتم که واسه یه سمینار 

بعد اینجا سر گرمیت چیه؟؟ میایم با رفقا میحرفیم دلمون شاد میشه

بدترین بازیگر مرد کره ای،ایرانی،هالیودی؟ کره ای زیاد دارن ..ایرانی من از این پسر جدید دماغ عملیا خیلی بدم میاد....بازیگر نقش پاگنده که یه زوج بودن قدیمیه هرچی فکر کردم اسمش یادم نیومد
بدترین بازیگر زن کره ای،ایرانی،هالیودی؟ کره ایی      دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ایرانی باز این دخترا لوسا که فکر میکنن ته بازیگرن....هالیوودی هم با احترام به طرفداراش لیلی جیمز

بدترین سریال کره ای؟؟ زیادن ...یکیش فول هاوس 2

بدترین خواننده ها؟؟ سلیقه اییه اما من از علیرضا مختاباد و علیرضا افتخاری بدم میاد البته از صداشون

بد ترین فیلم سینمایی هایی که دیدی (همه کشورها)؟ دیوانه ایی از قفس پرید ایرانی ... جن گیر (چیه فیلم مزخرف) و طالع نحس
بدترین رمان هایی که خوندی؟؟ از این عشقی ایرانی بی سروته ها نصفه انداختمش دور

بد تری اختراع های تاریخ؟؟ تلفن همراه چون ملت هرجا بخوان فرار کنن در دسترسن

بدترین شهرو کشور؟؟ هرجای دنیا که بشری درش آزادی و ارامش نداشته باشه اما تلاویو چون غصب شده

به نظرت تو این تایپیک امضا هامونو ببندیم بهتر نیست خخخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شاید چرا

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 08:00 PM)Fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به خاله بهار عزیزم...بالاخره نشستی رو صندلی که بسوزونیمتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سلاممممم دختر عسل مریم جونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بهله دیگه روزگاره
سوالهای منو باید به دقت جواب بدی ها گفته باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چشم

1)نظرت در مورد من؟ یعنی به مامانت گفتی برو اونور من بشینم سرجاتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2)بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی؟ یه انگشتر خیلی قدیمی اجدادی از مادرربزرگم که به بزرگترین نوه دختری میرسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3)حاضری واسه کسی از خودت بگذری؟آدمش خیلی مهمه اما واسه والدینم برو و برگرد نداره قطعا
4)نظرت در مورد تنهایی؟ چیز زیاد خوبی نیست امیدوارم طولانی مدت کسی تجربه اش نکنه روح رو میخوره

5)اطرافیات چه قدر واست مهمن؟خیلی زیاد
6)مکان های پر جمعیت و شلوغ یا کم جمعیت و ساکت؟من ازاماکن  شلوغ گریزانم 
7)بهترین حسی که تو عمرت داشتی چجوری به دست اومد؟ وقتی حس میکنم والدینم ازم راضی هستن و دیدن خانواده بیماری که شفا یافته
8)نظرت در مورد غرور؟ آفته پیشرفته

فعلا همینا...ولی منتظر باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منتظرم بانومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد