آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور Soziyana
زمان کنونی: 03-07-2021، 05:46 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ~Kit Kat~
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 145
بازدید 9754

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با داغ soziyana

صندلی داغ با حضور Soziyana
نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبرگزاری سومین صندلی داغ با حضور Soziyanaمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداول از دومین نفر شروع کردیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تبریک میگم بهشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

لطفا سوالات شخصی نپرسین

سوالاتتون رو شماره گذاری کنید و طبقه بندی کنید تا بشه راحت تر پاسخ داد.

زمان صندلی به مدت 5 روز میباشد .

(از 21 تا 26 شهریورماه )

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
از اونجایی که عمه سمیه گفت این مدل سوالا باحاله یکی دیگه فقط میذارم
من خیلی خوبم ببین فقط 4 تا دونه سوال پرسیدم
واسه کاربرای زیر یه امضا جدید پیشنهاد بده
1.خودم:

2.مصطفی:

3.سمیه:

4.آرامش:

5.مریم اس اس:

6:مریم 222مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7.مریم ارشد اینجا

8.مائده:

9.یلدا:

10.صادق:

11.عسل:

12.فاطمه:

13.ماریا:

14.میثم:

15.ساغر:

16.شکوفه:

17.لیلی:

18.علی:

19.ادمین:

20.حانیه:

21.شهداد:

22.سجاد:

23.مهرداد:

24.نیما:

25.النا:

26.شایسته:

27.سهیل:

28.علیرضا:

29.نغمه:

30.کامران:

31.ماهار:

32.هادی(liminho):

33.خاطره:

34.آرمین:

35.فرناز_ایرانی:

36.عاطفه:

37.هرمس:

38.سعید:

39.ساناز:

40.رویا:

41.رایحه:

42.نیلا:

43.الناز:

44.اریکا:

45.حسین:

برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
از اوجایی که من با اعداد رند سر و کار دارم 
یکی دیگه فقط میپرسم 
عمه سمیه فقط به افتخار تومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت راجع به آواتار کاربرای زیر چیه؟؟؟
1.خودم:

2.مصطفی:

3.سمیه:

4.آرامش:

5.مریم اس اس:

6:مریم 222مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7.مریم ارشد اینجا

8.مائده:

9.یلدا:

10.صادق:

11.عسل:

12.فاطمه:

13.ماریا:

14.میثم:

15.ساغر:

16.شکوفه:

17.لیلی:

18.علی:

19.ادمین:

20.حانیه:

21.شهداد:

22.سجاد:

23.مهرداد:

24.نیما:

25.النا:

26.شایسته:

27.سهیل:

28.علیرضا:

29.نغمه:

30.کامران:

31.ماهار:

32.هادی(liminho):

33.خاطره:

34.آرمین:

35.فرناز_ایرانی:

36.عاطفه:

37.هرمس:

38.سعید:

39.ساناز:

40.رویا:

41.رایحه:

42.نیلا:

43.الناز:

44.اریکا:

45.حسین:

من میدونم منو خیلی دوس داری خاله بهارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 08:59 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا بعضی از آدمها رو از همون اول که میبینیم ازشون بدمون میاد؟ بدون اینکه شناختی داشته باشیم ؟خیلی ساده اس انرژیشون منفیه جذبت نمیکنن دلیلش هم ذاتیه که دارن اما خیلی کم موارد خاص هم پیدا میشه
برعکسش چرا؟ از همون اول خوشمون میاد؟ دقیقا به همون دلیل بالا ادمهای مهربون خوش قلب شدیدا انرژیشون مثبته واسه همین گاهی ندیده از روی صدا شیفتشون میشی
تا حالا شده از کسی بدت میومده بعدا دیدی نه طرف آدم خوبیه؟بله شده اما سعی میکنم دید اول قضاوت نکنم کسی رو
اهل غیبت کردن هستی ؟:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنگو نه ..خودم پته مته ات رو واسه بچه ها میریزم رو آب خخخخخ سمیههههههه من که دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد والا متاسفانه افت جمع های اینطوری حرف زدنه اما خوبه که قضاوت نکنیم که بازم گاهی از دستمون در میره ولی خیلی روی خودم کار میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه بخوای انتخاب کنی یه دانشمند و ومخترع بزرگ باشی که تا بعد مرگش کسی نشناخت و تو فقر زندگی کرد یا یه بازیگر که علکی مشهور و پولدار شده کدوم رو انتخاب میکنی؟اولی ..شهرت چیز خوبی نیست مانع زندگی ادمه ..دوست مشهور دارم که میگم
اگه قرارباشه به مدت ده سال تبعید بشی که یه جا تنها زندگی کنی ترجیح میدی کجا باشه؟جزیره جیجو خخخخخخخ اما بی شوخی آبادان
اگه منو از نزدیک ببینی چی جوری رفتار میکنی باهام؟ مث یه دوست که همیشه میبینی یا معذبی؟من همیشه اولش یکم طول میکشه یخم باز شه اما بعدش سریع ارتباط برقرار میکنم و بستگی به طرفم هم داره اما چون تو خودت هم خجالتی هستی احتمالا زمان باز شدن یخ منم طول میکشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در مورد بقیه بچه ها چی ؟بستگی به طرفم داره مثلا اگه ارامش و لیلی باشن اول خودم رو اماده میکنم بزنمشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا حالا کسی با دمپایی خیس کتکت زده؟نه بابا همچین شکنجه گرایی دورم نبودن خدا رو شکر
در کودکی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چجور بچه ای بودی؟سرم به کار خودم بود اما وقتی ویرم میگرفت شیطونی میکردم که مامانم که کسی کمتر صدای بلندش رو میشنوه جیغ بنفش میزد!
اگه از یه پسری خوشت بیاد چی جوری توجهش رو به خودت جلب میکنی ؟بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد نیستــــــــــــــــــــــــــــــــــــم بلــــــــــــــــــــــــد نیـــــــــــــــــــــستم خواهر منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدلال میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بخوای به یکی دوست شی چی جوری اقدام میکنی ؟ دختر یا پسر فرقی نداره ! با دخترا راحت میرم سلام علیک میکنم میبینم طرفم چه تیپیه بعد سر صحبت رو باز میکنم اما با اقایون کمتر پیش میاد شروع کننده باشم بیشتر یا بحث سیاسی اجتماعی روز میکنیم تهش بحث بالا میگیره یکی اون یکی رو فکر میکنه ضایع کرده بعد خودش حل میشه میشیم دوست اجتماعی ولی دیگه در مورد اون موضوع بحث نمیکنیم من عضو چند گروه داوطلبانه هستم که با اقایون عضو این گروهها اکثرا به همین شیوه ارتباط برقرار کردم

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
تبریک میگم
خدمت میرسیم :)

(09-12-2014, 09:03 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبول داری که مردم یه شهر تو بعضی از خصوصیات مشترکن؟به شدت

ماه رمضان امسال برات چطور بود؟ماه رمضون همیشه واسه من خیلی خاصه پرمشغله اما پر بار

از خدا چی خواستی؟امسال شدیدا ظهور اقا امان زمان و دنیایی بدون جنگ

شبهای قدر به یاد ماها هم افتادی؟مدتها بود اونموقع از تون بیخبر بودم اما همیشه وقت دعاهام میگم جمیع دوستان و ملتمسین دعا جز جرگه دوستان بودی دیگه

کلا رابطه ات با خدا چطوره؟خیلی سعی میکنم شرمنده اش نشم ...بهترین و تنها رفیق روزهای تنهایی و سختیم شاید تنها کسی که گلایه هام رو میشنونه و خودش میدونه چه خبره

چرا آدمها بیشتر وقتی مشکل دارن یاد خدا میفتن؟چون شادی هاشون رو مال خودشون میدونن فکر نمیکنن اونی که شادی رو بهشون داده خداست..مردم کلا وقتی گیر میکنن یاد خدا میفتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده چیزی از خدا بخوای و بهت نده بعدا ببینی چه اشتباهی میکردی اون چیز رو میخواستی؟دقـــــــــــــــــــــــــیقـــــــــــــــــــــا

حال دلت کجاها خوبه بیشتر؟حرم امام رضا دلم عروسیشه.....گوشه یه امامزاده ...وقتی یه مریضی به سلامت از روی تخت بلند میشه

با کسی آشنا شدی که باعث بشه بیشتر به خدا فکرکنی؟ بله حاج اسماعیل دولابی البته بعد مرگشون و حاج آقا مجتبی تهرانی خدا بیامرزتشون

اگه آره چطور این کار رو کرده؟حاج اسماعیل از بازاری های قدیمی تهران و از رفقای اقاجونم بود که فوت شدن این معلم اخلاق من کتابها و سخنرانی هاشون رو گوش میدم و میخونم ..انسان سازی به زبان ساده ست...حاج اقا مجتبی هم سعادتی نصیبم شد قبل وفاتشون توی مسجد ارگ تهران چند جلسه کلاسای درس اخلاقشون رو رفتم این دوتا ادم زندگی منو تغییر دادن

نظرت در مرو.د دین اسلام؟دین کاملیه به شرط شناخت صحیح ازش اگه خودت بشناسیش بهترین دینه

در موردش تحقیق کردی؟ مثلا اصلا رفتی ببینی مسیحیت چیه و چرا باید اسلام رو انتخاب کنی؟خیلی زیاد من بابت شرایط و مکان زندگیم خودم شناختمش پدرو مادر من با همه اعتقاداتشون هیچ وقت منو مجبور به کاری نکردن اما از راهنمایی دریغ نکردن من خیلی منابع مختلف خوندم ....اعتقاد من از یه مقطعی شروع شد قبلش وجود نداشت

بین اماما بیشتر به کدوم توسل میکنی؟گله و شکایت و حال خوب کن من دست امام رضاست فقط خودش بلده.. اما وقتی بخوام حاجت بگیرم مستقیم در خونه امام حسین و داداش قمر منیر بنی هاشم ..سر امتحان شدیدا جواب میدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه دعا کن واسه همه خدایا هیچ وقت هیچ بنده ای رو به حال خودش وانگذار و از ذخیره بیکران رحمتت بی نصیبش نکن به نبی والله

(09-12-2014, 09:05 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیونی فکر کنی، میخوام زمان بخرم سوال بنویسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخخخخ اینجور تو خودت رو توجیه کنی:21:

[*]الان دقیقا حالتت چیه؟سرگیجه گرفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[*]چند وقته این انجمنی؟عاقا دیر خبر شدم دلخورم ...شوخی کردم کاش زودتر میفهمیدم تقریبا یه ماه و نیم

[*]کیو تو انجمن از همه بیشتر میشناسی؟والا شناخت کامل که هیچ وقت حاصل نمیشه اما شاید خودت و فرناز ایرانی رو هم میشناسم کلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد موجود غریب خوبی است

[*]کی رو نمیشناسی و دوس داری باش اشنا شی؟این خانم گرافیست انجمن که اسمش بنفشه کلا واسم معماست

[*]تو کدوم موارد فوضولیت گل میکنه بیشتر از همه؟وقتی مامانم و خاله ام تلفنی صحبت میکنن بعد یه ساعت حرف زدن وکلی خوب خوب خوب میگم مامان چی میگفت خاله میگه هیچی حال و احوالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....اخه یه ساعت؟؟؟چرا بچه رو میپیچونید خوب ! فضول دونش درد میگیره متوجه باشید خوبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[*]چه جاهایی نمیتونی جلو عصبانیتت رو بگیری؟وقتی میبینم به ناحق دارن حق خوری میکنن یا وقتی که به والدینم توهین شه کلا از توهین نفرت دارم..بگو انگار حالا کسی خوشش میاد دختره دیوانهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(09-12-2014, 09:20 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
44- وقتی بهت گفتن قرار خواهر بزرگتر بشی،چه احساسی داشتی؟قد اون درازگوش مشهور ذوق کرده بودم خبر نداشتم همش مسئولیته:21:
45- وقتی داداشت رو که نوزاد بود برای اولین بار بقلت دادن یادته؟ چه احساسی داشتی؟نه سالم بود خیلی خوشحال بودم برام عروسک اورده بود گنننننده منم بچه چه میفهمیدم این عروسکه به این گندگی کجای شکم مامان بوده خوب!خیلی بچه نازی بود برعکس من بور بود یه پا مامان کوچولو بودم براش
46- چه مدته وارد انجمن و دنیای مجازی شدی؟انجمن 11 سال البته نه این انجمن معلومه خوبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
47- اولین بار چجوری با دنیای مجازی آشنا شدی؟بابام وقتی نت داشت کمتر کسی اون موقع حتی تلفن تو خونش بود دورادور اشنا بودم اما رسما از 14 سالگی مجوز نشستن پای نت رو پیدا کردم
48- بجز خاله بهار و ملکه شیلا چه القاب دیگه ای داشتی؟بله رئیس دار و دسته آپاچیا بودم مدیر فروم از دستمون ذله بود التماس میکرد اینقدر هرجا میرسیم پست نذاریم بعد که ارشد شدم دیگه سربراه شدم آپاچیا با برنامه پست میذاشتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
49- وقتی در طول روز استرس داشته باشی، روی خوابت تاثیر میذاره؟کلا خوابم حلیم میشه اون روز ...یعنی نمیخوابم تا صبح
50- وقتی خوشحال باشی،چطور؟ایندفعه از خوشحالی نمیخوابممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد کلا من سخت میخوابم اما اگر بخوام بخوابم میخوابمااااااااا تخخخختتت
51- ملکه بودن رو بیشتر دوست داری یا خاله اینهمه بچه بودن(ماشالا):4:نه خاله بودن باحال تره ملکه بودم همه باهام رسمی بودن بچه های حانیه کلی جگرن:8:
52- من بعنوان خاله بهت نقش دادم. چه احساسی داشتی اونموقع؟من خاله بودن رو دوست دارم یه ساله خاله شدم همه زندگیم و ارزوم بچه خواهرمه (همون دخترعموم )فرقی نمیکنه اصلا....وقتی بهم گفتی خاله شو کلی ذوق مرگ شدم یاد بچه ام افتادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد واسه همین زود قبول کردم
53- یادمه اونموقع گفتی مامانت رو نمیشناسم. الان نظرت راجع به مامان حانیه ام چیه؟عاقا این مامانت لنگه نداره جدی میگم خیلی جدی اما در عین حال اخر خنده و شیطنته خوشم اومد از شخصیتش
54- بنظرت بین شما 3تا کدومتون ناتنی هستیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدوالا با این اخلاق حانیه و علی حتما من تازه من فکر کنم سرراهی هم باشم چه برسه ناتنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
55- نظرت راجع بمن،البته نه بعنوان خواهرزاده ات.والا بعد مامانت با اینکه دختر کوچیکه هستی کلی خانواده رو مدیریت میکنی خاله تصدقت بشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مظلوم آل حانیه تویی:11:
56- چطور شد باهم جور شدیم؟چون شاید خیلی جاها شبیه خودمی و اینکه تنها کسی بودی که وقتی توی شیلا نبودم مکرر سراغم رو میگرفتی و اولین کسی بودی که اینجا بهم خوشامد گفت و نذاشت باز تنها باشم..ممنونتم خاله جونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
57- امکان داره ی دفعه بی هیچ دلیلی بری و این همه ارتباط صمیمی بینمون رو بی خیال بشی؟نه نه من اصلا از این اخلاقا ندارم[color=#DDA0DD]
58- چه احساسی داری میخوام بیام شهرت،اما نیستی؟:22:یعنی اولین چیزی که بعد مهر خوردن برگه انتقالیم یادم اومد همین بود که ای واییییی سمیه.....خیلی حالم گرفت اما چه کنم که ناچارم حالا ایشالا نوروز بازم بیای تهرون
59- خودت رو تو 5کلمه توصیف کن. کله شق پرمشغله دل رحم صاف و ساده ..اینو جدی میگم
60- اگر کارت دعوت عروسی عشقت دستت برسه چی کار میکنی؟سمیه من عروسیش رفتم...بالا سرش قند سابیدم.....
61- امکان داره بری عروسیش؟ اگر آره،میخوای  چی رو به خودت اثبات کنی؟ رفتم که بهم اثبات بشه دیگه حتی فکر کردن بهش هم برام حرامه اما بدجور داغونم کرد ....خدا نخواد واسه کسی
 برای امشب بسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخدا خیرت بده تازه سوال های مربوط به ادلیست رو گذاشتم فردامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دمای صندلیت رو بگومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوبه هنوز زیاد داغ نیست میشه نشستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از فردا هر روز منو ملاقات میکنی،خوشحال باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوشحالمممممممممممممممممممممممممممممممم بگو ارامش و لیلی هم بیان تیمتون تکمیل شهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :n96   غایب
بهار جان شدیدا افتخار میکنم به هم اسم بودن با یه شخصی مث شما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حقا استوره ایی بانو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بسیار از شما خوشمان امد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب حالا بریم سر سوالا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصن چی شد که اومدی اهواز؟؟

از چی اهواز بیشتر خوشت میاد؟!

به نظرت تهران بهتر نیست؟! کلن یه مقایسه ی کلی بکن

تو اهواز تنها نیستی؟!

میخوای بری ابادان بیا خودم بت ادرس همه چی رو بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میدونی من اهواز رو خیلی دوس دارم چون حقا ادمای باحالی توشه ولی ادم های دورو هم هست البته اونا که همه جا هستن... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نظر تو جیه؟! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا حالا رطب خوردی؟! به نظرت خوش مزس؟! خارک چی؟! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده دلت بخواد از درخت نخل بری بالا؟! بی شوخی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت تا کی ما باید این گرما رو تحمل کنیم؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کجای اهواز اقامت داری؟!

حاظری برای همیشه اهواز زندگی کنی؟!

عدد شانست چنده؟! کلن به این چیزایی که میگن خوش شانسی و بدشانسی میاره اعتقاد داری؟!

واقعا از رشتت راضی هستی؟! ناراحتت نمیکنه؟!یا افسرده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی باید روحیت خوب باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ما یه بار رفتیم خونه ی سالمندان ... بقیشو نگم بهتره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب از اون جایی که خیلی کار داری دیه مزاحم نمیشم موفق باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!Sib zamini!   آفلاین
سلام عرز میکنم ؟خوفید شوما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صندلی چتوره تکون بده حوسلت سر نره.
شنیدم ملکه شیلایید چرا منو را ندادید ؟
خب روزی ب من چندتا اعتبار قراره بدی؟
کپی
اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟
آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟
دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

اگر بخوای به هوش خودت  یه نمره بدی  چه نمره ای میدی؟

شکموای یا نه؟

دلت میگره چیکار می کنی؟

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟
تو زندگیت بیشتر مدیون چه کسی ؟
منو به طور کامل شرح بده با دوتا اعتبار:
دست خطت چتوره؟
چه رنگی دوس داری؟

اسم بهترین بازی که تو عمرت کردی چی بوده؟

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟

ضایع شدن چه حالی داره؟

بدون شعاربگوهدفت از زندگی چیه؟

نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟
از بین  ادلیستت
:

بهترین:

بدترین:

بی نمک ترین:
بانمک ترین:

بیخیال ترین:

مغرور ترین:

خوشتیپ ترین:

خوش اخلاق ترین:

بد اخلاق ترین:

شوخ ترین:
باکلاس ترین:
بی ادب ترین:
با ادب ترین:
باحنبه ترین:
بی جنبه ترین:
با مرام:
با شخصیت ترین:

بچه ترین:
 بزرگترین:

خاص ترین:
تو ادلیستت بین دخترا اواتار کی خوشگل تره ؟بین پسرا براکی؟
ماه عسلو میبینی؟
چرا مردم روزه میگیرن؟
اولین چیزی که ب ذهنت میرسه بگو درباره ی این کلمات پایین( از نظر من سوال سختیه ها)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوچرخه :

سوسک

مسی:
:
افغانستان

زیرشلواری:

ماه رمضون

کنکور :

ایرانسل

روحانی :

پاستیل:

خرید:
نودلیت:
غم:
شادی:

نویسنده :farnaz_irani   آفلاین
ای جاااااااااان ای جاااااان ببین کی اینجاس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیا بشین اینجا ببینم آتیش پاره
آغا یکی اون فندک و بنزین منو بیاره من صندلی این بچه رو بترکونم

1- تو اول بگو چی میخوری انقد دوست داشتنی هسی باقلوای من؟
2- خو حالا به این عکسه نگا کن. ببین تو رفتی پارک کلی دفتر کتاب زیر بغلته بعد یه دستتم بستنی قیفیه یهویی همه دفتر کتابا میریزه زمین از قضا این خانوم خوش رو کنارت وایساده که اونم بستنی دستشه یه لحظه بستنیتو میدی دستش که کتاباتو جمع کنی بعدشم بستنیتو ازش میگیری و در حالی که آخرین گاز بستنی تو دهنته این خانومه میگه من بستنی لیس زده خودمو با تو عوض کردم خواستم با هم صمیمی شیم، ( طفلک خواسه شوخی کنه، اصن یه خانوم شوخ طبعیه که نگو) دقیقا تو اون لحظه واکنشت چیه (سایر اطلاعات: ظهرشم کلی سیر و پیاز خورده)؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3- اگه بفهمی به هر دلیلی اشتباهی مسواک این خانوم عزیز رو زدی به دندونت چیکار میکنی؟
4- بنظرت این عینک آفتابیه یا عینک شنا؟
5- چرا من دندونای اینو میبینم یاد ذرت میوفتم؟ الان اسم ذرت آوردم دلت هوس بلال نکرد؟
6- حالا بالاخره این بیاد تو رو بوس کنه یا نه؟ تکلیف ما رو روشن کن دیگه خواهر من
7- کودک درون تو دختره یا پسره؟
اگه دختره همی الان از پنجره پرتش کن بیرون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی اگه پسره یه شماره ای آدرسی چیزی بده بیشتر با هم آشنا شیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8- اگه پسر بودی میومدی منو بگیری؟ ( ببین ثواب داره دعای خیر یه خونواده پشت سرته)
9- دوست داری همسر آیندت شکمو باشه یا نباشه؟
10- وقتی گشنت میشه و غذا دورو برت نیست واکنشت چیه؟
11- تا حالا شده وقتی گشنته شکمتو بخارونی؟ (بخارون انقد کیف میده)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

12- آغا فک کن روز بعد ازدواجت شوهرت یهو بند کفشش باز میشه خم میشه که بند کفششو بنده کلا گیسی که تو فک میکردی موهاشه از سرش میوفته تو کیف تو، در اون لحظه دقیقا چیکار میکنی؟
13- از نظر روانشناسی دلیل اینکه ما در درون wc انقد تفکرات عمیقی داریم چیه؟
14- تو این شکلکه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تو معمولا دست راستی هسی یا دست چپی؟
15-  فک کن عروسی یکی از فامیلاتونه که خیلی رودر بایستی دارین بعد درست همون موقع که عروس داماد میان سر میز شما که خوش آمد بگن لباست گیر میکنه به کارد رو میز اندازه  4 وجب  در  4 وجب پاره میشه حالا دوربینم انداختن رو تو دقیقا بگو چجوری مدیریت بحران میکنی؟
16- صدای کِل زدنتو ضبط کن بذار ( از نوع سرخپوستیاااا)
17- بستنی یا لواشک؟
18- ماه ها و فصلای مورد علاقت
19- از چه ماهی بدت میاد
20- ماهیگری بلدی؟ ماهی هم گرفتی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
21- یه جک بگو که انقد بی مزه باشه که من این شکلی شم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
22- ازم یه انتقاد درست و حسابی کن ببینم

فعلا اینا رو داشته ببینم چه سوالای دیگه ای دلمو چنگ میزنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد