Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور Soziyana
زمان کنونی: 03-06-2021، 06:17 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ~Kit Kat~
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 145
بازدید 9752

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با داغ soziyana

صندلی داغ با حضور Soziyana
نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبرگزاری سومین صندلی داغ با حضور Soziyanaمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداول از دومین نفر شروع کردیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تبریک میگم بهشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

لطفا سوالات شخصی نپرسین

سوالاتتون رو شماره گذاری کنید و طبقه بندی کنید تا بشه راحت تر پاسخ داد.

زمان صندلی به مدت 5 روز میباشد .

(از 21 تا 26 شهریورماه )

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
88-  یکی از سوتی های موقع دانشجوییت رو تعریف کن.
89- یکی از بدترین سوتیایی که استاد دانشگاه بودی رو تعریف کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
90- شده توی خیابون داری راه میری یکی بیاد محکم بزنه پشتت و بعد بگه اشتباه گرفتم؟ عکس العملت اونموقع چی بود؟
91- زمان دانشجویی با استادت بحثت شده؟
92- الان که استادی،چقدر استادات رو درک میکنی و بهشون حق میدی؟
93- شدی یکی از دانشجوهات رو ضایع کنی؟ عذاب وجدان نگرفتی؟
94- چه رفتاری رو هرگز نمیتونی ببخشی؟
95- چند نفر از دوستای مجازیت رو دیدی؟
96- با چند نفرشون ارتباطت بیشتر از انجمن هستش؟
97- بیشتر دوست داری کدوماشون رو ببینی و دوست مجازی تبدیل بشه به واقعی؟
98- بدترین نقدی که ازت شده چی بوده؟
99- تو دانشگاه شیطنت داشتی؟ اگر داشتی ی نمونه تعریف کن.
100-دوست داشتی بجای برادر ی خواهر داشتی؟ یا هم برادر هم خواهر داشتی؟

سوالای داداشم مصطفیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حالا بگو این شکلکایی که میذارم یاد چه کسی یا کسایی میوفتی...مثلا شکلک اولی باید اسم سه نفر رو بگی

سوالای اریکامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از پله های کاذب میترسی ؟

از ارتفاع بیش از 10 متر میترسی ؟

تا حالا اسکیت سواری کردی ؟

آخرین باری که از ته دل خندیدی سر چی بوده ؟

تا حالا خواب دیدی که عروس شده باشی ؟

نویسنده :Cяαzу вσу   غایب
سلام خاله بهار...به این سوالا جواب بده
چند سالته؟؟؟
رشته تحصیلیت؟
از اینکه تو صندلی داغ انتخاب شدی چه حسی داری؟
از اول فکر میکردی انتخاب بشی؟
رتبه کنکورت چند اومده؟ تو کدوم دانشگاه؟
رنگ مورد علاقت چیه؟
شاغلی؟؟
احساساتی هستی؟
زندگی رو به چی تشبیه میکنی؟
نظرت راجبه خورشید چیه؟
نظرت راجبه ارتفاع چیه؟
نظرت راجبه ستاره چیه؟
چه میوه ای رو دوس داری؟
از چه جمله ای بدت میاد؟
تیکه کلامت چیه ؟
خواننده مورد علاقت کیه؟
چه لقبی برام میذاری؟
از کدوم اخلاقت بدت میاد؟
چطوری با مشکلات برخورد میکنی؟

فعلا اینا رو جواب بده...امیدوارم نسوخته باشی

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
(09-12-2014, 10:48 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
62- من توی نوشته هات متوجه شدم برای دانشگاه از همه کم سن تر بودی. چجوری اونوقت؟من مامانم از وقتی سه سالم بود شروع میکنه به آموزشم توی 7 سالگی دوران کامل ابتدایی رو گذرونده بودم یعنی زمانی که همه بچه ها شروع میکنن من دوران دبستانم تموم شد بعد ازم ازمون گرفتن وارد دبیرستان شدم(همون راهنمایی خودمون و دروهای بعدیش)

63- چندسالگی رفتی کلاس اول؟گفتم کلاس اول و اینا نداشتم

64- توی دوران تحصیلت چند بار جهشی خوندی؟ کدوم  سال تحصیلی رو؟توضیح بالامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته دوران دبیرستان هم دوسال اول و دوم رو باهم خوندم
65- موقع دانشگاه چندواحد هر ترم برمیداشتی؟ما دانشگاه اوایلش برامون واحد برمیداشت بعد دیگه خودمون من سعی میکردم 20 تا کمتر برندارم بستگی به ترمش داشت

66- ترم تابستونم برداشتی؟دو بار

67- اولین گوشی موبایلت رو چندسالگی گرفتی؟18

68- کی برات خرید؟مال بابام بود هی قیافه ام رو براشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد کردم بهم داد

69- مدلش چی بود؟از این نوکیاها قد کتلت و شبیه بی سیم بود نسل دایناسوری مگوشی همراه

70- توی سالهای عمرت کلاس تقویتی یا کلاسای متفرقه رفتی؟ چه کلاسایی؟تقویتی نه چون من از وجود بابا تو خونه خیلی استفاده میکردم البته هرچی میخواست یاد بده قبلش یه هفته میرفستادم برو خودت تحقیق کن وقتی میدید به درجه ذلگی رسیدم یاد میدادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدلاس موسیقی و ورزش میرفتم

71- چه سازایی میزنی؟ خوب میزنی:4:من حرفه ای قانون و تار میزنم خیلی دوستش دارم البته مامانم سنتور میزنه که اونم تجربی یاد گرفتم ...خوبه میزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

72- سازی که خیلی دوست داری بزن و صداش رو ضبط کن برامون بذارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسازم تهران موند خیلی بار با خودم اورده بودم جای ساز نداشتم خیلی گنده است البته قرار بابا مامان بیان دیدنم بیارن اوردنش برات میزنم ضبط میکنم چشششششششششششم:8:

73- توی سالهای عمرت، همراه درس خوندن شده بری سرکار تا مستقل باشی؟من از 15 سالگی واسه خاطر اینکه مستقل باشم کار کردم اولش از یه داروخونه شروع کردم صندوقدار بودم بعد نسخه میپیچیدم به قول ملت اموزش قانون دادم مربی شنا بودم تا الان که کار تخصصیم رو انجام میدم[/b]

[b]74- هنوزم پرستارت رو میبینی؟تا 3 سال پیش بله مکرر به دیدنش میرفتم تا اینکه رحمت خدا رفت خدا بیامرزتش

خاله بهار. بازم منو میبینیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخوشحال میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به اندازه چندتا نفس عمیقمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دما سنج کنارت داشته باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخخخخخخخخخخخخ

(09-12-2014, 11:04 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خاله بهار سلام عزیز خاله
احوال شما؟؟؟ شکر خدا خوبم
تحویل نمیگیرین مارو نگو اینطوری زینب شماها عزیز دلید
تبریک متشکرممممممم
من استعدادی تئ سوال پرسیدن ندارم اینجور به نظر نمیرسه
حالا بذار یه امتحانی بکنیم بفرمایید
خاله نظرت درباره کاربرای زیر
تو یه خط تاکید میکنم یه خط کامل حداقل باید باشه بیان کن نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه البته مقیاس های ما باهم فرق داره من خط کاملم همینقدره

1.خودم:بترکون پیج فامیل هرجا میرم میبینم در حال فعالیتی کلا فعالی

2.مصطفی:همه میدونیم خیلی زحمت میکشه اما به چشم نمیاد..خیلی به گردنش حق داریم داداش مهربونمونه

3.سمیه:جز مودب ترین آروم ترین و خانم ترین دخترایی که تو عمرم دیدم بسیار قلبش مهربونه

4.آرامش:این موجود استثنایی یکی از قالبیت هاش شیطونی کردن تو امور زندگی خاله بهار هستش بگو شما چیکار داری من مقدسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5.مریم اس اس:اخخخخییی یادش بخیر نمیدونم چرا نمیاد..خیلی دوست داشتنیه بمب شیطونی و انرژی

6:مریم 222مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخاتون جان عزیز که اشنایی مون از شیلا بود و خیلی توی اسم فامیل میخندیدم باهم دوستش دارم خیلی خانمه

7.مریم ارشد اینجا مریم بشری ست تکرار نشدنی تاریخ کمتر همچین نابغه ای رو به چشم خود خواهد دید باور کنید

8.مائده: فعااااااااااااااااااااال خوش قلب خیلی خوش قلب استاد اب کردن دل ما با عکس های شیرینی و غذاهاش

9.یلدا:دخملم تاج سلم..دختر مبادی اداب و مهربونیه و شدیدا پایند به اعضای خانواده که بهشون مکرر محبت میکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دختر منه دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10.صادق: تازه باهاشون اشنا شدم اما پسر خوبیه به نظر شوخه و شوخی هاش جالبه

11.عسل: فعلا به پای سمیه استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خیلی فعال و مهربونه خیلی شیطون و شوخه

12.فاطمه:دختر خلف مریم! از زبون کم نمیاره ماشاالله

13.ماریا:بسیار فعال بود قبلا اما از وقتی دانشجو شده کمتر میبینمش ولی خیلی با محبته

14.میثم:شناختی ندارم اما دوست دارم بشناسموشون

15.ساغر:دخترو شیرازی مهربونیه شوخی هاش همیشه قشنگه

16.شکوفه:خانم عکاس مودب مهربون خیلی نسبت به من لطف داره محبت میکنه

17.لیلی:ایشون هم مانند مریم و ارامش از موجوادت خاص و استثنایی که کمتر جهان بشریت به خودش دیده بدو ورود مهرداد کاری کرد که من تا دو روز یادم می اومد میخندیدم(بیا به لیلی رسید شد یه خط با مقیاس شمامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

18.علی:داداشم تو شیلا و اینجا پسر مهربونیه فقط مدتیه کم حرف شده

19.ادمین: قبلا توضیح دادم در مورد ایشون خیلی بهشون مدیونم مرد مهربون و زحمتکش و ساکت فن

20.حانیه:خخخخخخ حانی شیطون که تو به هرکس برسه موشکش رو حواله اش میکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی جدا دختر جدی و مهربونیه دوست خوب و به فکریه

21.شهداد:این همسر خواهر بنده اینقدر کم میاد که نمیرسم به شناختش اما بسیار محترمه

22.سجاد: ایشون هم از مودبترین پسرای فن هستن محبت دارن و من میدونم شگفت انگیز ترین مردیه که همسر مریم شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

23.مهرداد:ایشون هم مثل اقا شهدادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اما واقعا از شخصیتشون خوشم اومد بسیار محترم و در عین حال شوخ هستن

24.نیما:شادوما خودمون خیلی حرف گوش کنه خیلی مهربونه این پسر

25.النا:خوشمل هوچولوی خالش به قول خودش!مثل مامانش اروم و مودب و مهربونه کنکوریه بچه ام کم میاد

26.شایسته:زیاد شناختی ندارم اما بدو ورودم که بودش محبت داشت

27.سهیل:چند بار گذرم بهشون افتاد بسیار با حوصله و مودب جواب میدن واقعا خسته نباشن

28.علیرضا:جانگیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تازه اشنا شدم اما ایشون هم انگاری شوخ و مهربونن فعلا که خیلی خوب بوده تا حالا

29.نغمه: اون فروم ارتباطمون بیشتر بود متاهل شده کمتر میاد اما وجدانا خیلی خانمه

30.کامران: شناختی ندارم زیاد اما اقای محترمی بودن تو چند برخورد

31.ماهیار: اخییییی پسرکوچولوی حانیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خیلی انسان مهربونیه حرف گوش کن شده از مامانش افرین پسرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

32.هادی(liminho): لطفش خیلی زیاده و احترامش هم وقتی که فهمید به چه ترانه هایی علاقه دارم بسیار خجالت زده کرد بنده رو

33.خاطره: خانم بزرگ جان مهربان جان مادر شوهر حانی جان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

34.آرمین:تازه اشنا شدیم اما همین که همسر مادربزرگ جانه هروقت براش کامنت میذارم طنز قشنگی جواب میده

35.فرناز_ایرانی:تنها انسانی که میتونم در موردش بگم این دختر کمتر مثلش پیدا میشه فرنازه من خارج از فروم هم با فرنازی جونم اشنام یکی از رفقای نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمه عشخخخخخخ عششششخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

36.عاطفه:عکاس جونی خانم مهربونی جونی خانممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

37.هرمس: دیدیدش سلام منو بهش برسونید قد مامانش ناپیدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

38.سعید: اقا یادش بخیر کجاست اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

39.ساناز:شیطططططططططططططططططططططططون خوش زبون مهربون

40.رویا:شناخت ندارم

41.رایحه:خخخخخخخخخخ ای جونمممممم بترکون من بمب انرژی من کجا بیدی تو نفسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

42.نیلا:شناخت انچنان ندارم تازه اومده

43.الناز:همانند نیلا میدونم خانمه سهیلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

44.اریکا:این دختر یک دختر اصیل ایرانیه واقعا ایرانیه یعنی یکی از مهربون ترین و خوش قلب ترین انسانهایی که دیدم

45.حسین:نمیشناسم

دیگه کسی به ذهنم نمیرسه! خسته نباشی زینب جون واقعا خدمتت میرسم پروفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موفق باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سلامت باشی

(09-12-2014, 11:08 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا امروز امیدوارم دیگه خاطره تلخ واست پیش نیاد ممنونم عزیزم از محبتت خانم گل مهربونم لطف کردیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی ناراحت کننده بود 
موفق باشی یه عالمه

(09-12-2014, 11:12 PM)SOMAyye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفسای عمیق کشیدی خاله بهارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه دارم تند تند جواب میدم:4:
بریم سراغ ادامه سوالامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبدو بریم

[rtl] [/rtl]
75- برای تحصیلاتت ایران بودی یا خارج؟خارج از ایران اما اینجا امتحان تعیین سطح و پایه دادم که قبول شدم

76- اگر خارج بودی،کدوم کشور؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آن ور آبهای دور....آمریکا البته دلیل داشتاااااا

77- مدرکای تحصیلت مال کدوم کشور؟همون بالایی:4:
78- خارج همراهه خانواده ات بودی یا پانسیون بودی؟نه کل خانواده پدریم از قبل انقلاب اونجا بودن منم با خانواده خودم

79- تنهایی و مستقل بودن سخت نبود؟من واسه دانشگاهم از ایالتمون رفتم ایالت دیگه خیلی سخت بود برام اولش اما خوب عادت کردم پایه استقلال امروزم شد

80- ی جوک بگو؟مشوری نباشه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدعاغا داشتم pmc نگاه میکردم زیر نویسارو میخوندم پیام بیننده ها که فرستادن دیدم یکی نوشته بود:
.

.
.
.
سعید این 20 تومن من کی میخوای بدی.....؟ یه لحضه بغض گرفتم....

:|

81= اصلا اهل جوک گفتن و لطیفه پرونی هستی؟با رفقا زیاد میگیم میخندیدم یکیش فرنازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

82- اولین کاریکه صبح، بعد از بیدار شدن از خواب انجام میدی،چیه؟گوشیم رو برمیدارم ببینم چه خبرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

83- قبل از اینکه شب بخوابی چطور؟باز با گوشیم ور میرم بعد بسم الله میگم اینقدر فکررررررررر میکنم تا بخوابم

84- اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟اعتماد به بعضی از دوستان

85- به عشق قبل ازدواج معتقدی یا بعد از ازدواح؟والا برای هرکس یه جور صدق میکنه من معتقدم شناخت قبل از ازدواج هرچقدر هم باشه تا دو طرف زیر یه سقف نباشن حاصل نمیشه اما خودم ترجیح میدم قبل از خواستگاری طرفم رو بشناسم

86- تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما !یهو مسیر زندگیتو عوض بکنه؟سمیه من یه تصادف داشتم تقریبا شش سال پیش هرکی ماشینم رو دید و بعد خودم رو گفت اصلا کسی از این ماشین زنده بیرون اومده؟؟ خودم رو دید گفت چند وقته مرده؟بعد از یه تعمیر کلی حسابی کل زندگیم عوض شد....

87- بین دوستات تو انجمن:

بهترین:خودت و فرناز

بدترین:نبوده تا حالا خدا رو شکر

بی نمک ترین:.....

بیخیال ترین:دوستانی که کم لطف میشن گاهی

مغرور ترین:نداریم

خوشتیپ ترین:ادمینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوش اخلاق ترین:اکثر بچه ها مخصوصا خودت

بد اخلاق ترین:....

شوخ ترین:ارامش و لیلی و مریم

با شخصیت ترین:زیادن

بچه ترین: بزرگترین:والا بچه نداریم ولی بزرگترین فکر کنم خودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(از نظر سن البته)

خاص ترین:ادمین و مصطفی

نویسنده :farnaz_irani   آفلاین
والا همه اومدن ازت سوالا جدی پرسیدن من خجالت کشیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با اجازه فازمو عوض میکنم فضا معنوی شه

1- چه چیزی و چه کارایی بهت اعتماد به نفس میده
2- چی بیشتر از همه حالتو میگیره
3- چی بیشتر از همه حالتو سرجاش میاره (سعی کن از چیزای روزمره بگی)
4- الان بیشتر حال جنگل نوردی داری یا دریا نوردی ( حالا نه در حد ملوان زبل)
5- وقتی بچه های انجمن چیکار میکنن حالت گرفته میشه؟
6- اگه من چیکار کنم حالت گرفته میشه؟
7- اگه من چیکار کنم کیف میکنی؟
8- موسیقی بی کلام گوش میکنی؟ اگه آره از کیا
9- بهترین غذایی که بلدی بپزی؟
10- کیک و شیرینی اینام بلدی ؟
11- از مهر که دانشگاه را میوفته وقتای آزادت کیاست؟
12- وقتی حالت گرفتس دوس داری تنها باشی یا یکی تو سرحال بیاره؟
13- چی زودتر از همه میتونه اشکتو در بیاره؟
14- از 1 تا 100 به احساساتی بودن خودت چند میدی؟
( تو جز عاقلترین آدمایی هستی که من دیدم دیگه تو انجمن که جای خود داره ولی جالبه در کنارش خیلی بااحساسی یعنی زیر 70 به خودت بدی کشتمت)
15- راستشو بگو چیکار کردی روحت انقد گنده شده؟ (والا من به تو فک میکنم از خودم خجالت میکشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
16- دوس داری چه مدلی ازت سوال بپرسم؟
17- بطور کلی نظرت درباره نحوه سوال پرسیدن من؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18- یکم منو روانشناسی شخصیت کن (نواقصمو بگی بیشتر خوشم میاد)
19- جلو اینا اسم یکی یا چندتا بچه ها رو بنویس
رک گو ترین:
مظلومترین:
بی حوصله ترین:
دیر جواب بده ترین: ( چه یادداشت چه پ خ):
زود جواب بده ترین:
آنلاین ترین:
غیرآنلاین ترین:
پرروترین:
به فکر ترین:
زبون درازترین:
حاضر جواب بده ترین:
کوتاه بیاده ترین ( یکمی سخته خوندش یعنی کسی که بیشتر از همه کوتا میاد ):
فضول ترین:
فضول نترین ( یعنی غیر فضول ترین):
لوس ترین:

بازم میامااااا
چیکار کنم دلم فقط تو رو میخواااااااااااد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(09-12-2014, 11:21 PM)!gharibe! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اوجایی که من با اعداد رند سر و کار دارم 
یکی دیگه فقط میپرسم 
عمه سمیه فقط به افتخار تومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خدمت میرسیم انشااللههههههههمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت راجع به آواتار کاربرای زیر چیه؟؟؟
1.خودم: ادم افسردگی میگیره خوب یه چیز شادتر بذار

2.مصطفی: قبلیاش قشنگتر بود

3.سمیه: قشنگه همیشه اواتار هاش

4.آرامش: پوسید تو این اوتار

5.مریم اس اس: دپ و همین

6:مریم 222 خاصه خودشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7.مریم ارشد اینجا قشنگه اوتارهاش

8.مائده:کارتونی

9.یلدا:کلی ماجرا داشت با خاله اش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان قشنگه

10.صادق:اوتار ملت رو کپی میکنه عین خودشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان بهتره

11.عسل:عشق اشواریا

12.فاطمه:خوبه

13.ماریا:خشنه

14.میثم:خاص و عجیب

15.ساغر: لطیف

16.شکوفه: با سلیقه ست

17.لیلی:با این اوتار از خود متشکرشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18.علی:قبلنا بهتر بود لطیف شده پروانه شده

19.ادمین:همیشه اوتار انجمن رو داره جدا خوش سلیقه است

20.حانیه:جفت خودم سوزی دوستهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عالیه

21.شهداد:جذابه

22.سجاد:همیشه اوتاراش جذابن

23.مهرداد:انریکهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

24.نیما:قشنگه

25.النا:خوبه

26.شایسته:خوبه

27.سهیل:خود کارتونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

28.علیرضا:سامی یوسف ثانی

29.نغمه:لطیفه

30.کامران:جدیه

31.ماهیار:دونگه عزیز

32.هادی(liminho):مین هوووووووووووووووووووووو قشنگه

33.خاطره:متنوع همیشه

34.آرمین:جالبه عشقولانه

35.فرناز_ایرانی:فدای پروانه هاش

36.عاطفه:عکاسی

37.هرمس:خوبه

38.سعید:جذابه

39.ساناز:خخخخ متنوع

40.رویا:ندیدم

41.رایحه:همیشه دوس دارم اوتاراش رو قشنگن

42.نیلا:ندیدم

43.الناز:ندیدم

44.اریکا:دختر ایرونی

45.حسین:ندیدم

من میدونم منو خیلی دوس داری خاله بهارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخیییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللی