اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور star
زمان کنونی: 09-25-2020، 02:13 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: JUN2BLOOM
پاسخ 97
بازدید 7230

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور صندلی با star داغ

صندلی داغ با حضور star
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام
خب صندلی داغ یلدای عزیز و شروع میکنیم
شرمنده دیر شد نبودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موفق باشید حسابی بسوزونیدشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موفق باشی یلدا جونیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فـــایــــتـــــــنـــــــگــــــ
صندلی داغ از 8 آذر تا 12 آذر
چهارروز فقط وقت دااااااااارید
اگه سوالا زیاد باشه تمدید میشه

نویسنده :yalda73   آفلاین
(11-29-2014, 11:19 PM)MOHSEN_ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به آبجی خودم خب این کولر و چند تا کمپوت وابمیوه و بسنی که زیاد گرمت نشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به داداش گلم ممنونم خیلی لطف کردی ****

1_نظرت درباره سریال های کره ای ؟

خیلی قشنگن و آموزنده

۲ـاز اینکه نشستی رو صندلی راضی هستی یا خیر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هستیم شکر خدا

۳ـالان چه احساسی داری که آوردمت روی صندلی جییییییییییییییییییییییززززززززززززززززمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟

اشکال نداره داداشی بعدا برات جبران می کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۴ مهم ترین هدفت توی زندگی واقعی ؟

دوست داشتم پرستاری بخونم . هنوزم دوست دارم

۵ــ مهترین سریالی که دیدی (کره ای )چی بوده و چرا ؟

عشق مخفی خیلی قشنگ بود

۶ـ الان که داری جواب های منو میدی به چی فکر میکنی (الکی نگی هااااااااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد صندلی خیلی داغ میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هیچی باورکن منتظرم جبران کنم برات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۷ـنظرت درباره بچه های اینجا؟

بعضی هاشون واقعا خوبن .. ولی بعضی ها نه بی جنبه تشریف دارن .

۸ـمن چطور شخصیتی هستم راحت باش از صندلی داغ شدن نترسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدحداقل ۵ خصوصیت ؟

1) پسر واقعا خوبی هستی .
2) نجیب
3) با خدا
4) با جنبه
5) با شخصیت

۹ـ یکم از خودت پزیرایی کن تا بازم بیام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه ممنونم ***

10_ بازم دوست داری بشینی رو صندلی یا نچ ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نه بابا خدا قسمت نکنه ههههه

(11-29-2014, 11:24 PM)Avaye KHOSH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتو تو ی جمله تعریف کن.

من ادمی خیلی تلاش می کنم * بامحبت * خیلی دلسوز که صفت بدمه زود عصبانی میشم * با گذشت هستم .

بنظرت صفات خوبت بیشتر یا صفات بدت؟

اره تقریبا

تاحالا شده دلت بخواد ی صفت از دوست نزدیکت رو داشته باشی؟اگرآره چی بود؟

اره میشه نگم .

کینه ای هستی یا زود میبخشی؟

زود می بخشم **

مدت قهرت با دوستات چقدر طول میکشه؟

من اگه بایکی قهر کنم یه بار زود اشتی می کنم اما اگه دوباره با اون شخص قهر کنم هیچ وقت آشتی نمی کنم **

آدم دقیق و منظمی هستی یا حدوسطی؟

اره

تا چه اندازه سر ساعت ی جا بودن برات مهمه؟

خیلی برام مهمه حتی زودتر میرسم چون رو زمان خیلی حساسم **

(11-29-2014, 11:28 PM)Avaye KHOSH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر اهل فیلم دیدن هستی؟

خیلی که اقدر خانواده میگن برو منتقد شو .

چقدر اهل کتابخوندن هستی؟

خیلی کم

بین فیلما از چه ژانری خوشت میاد؟

رزمی و خشن و احساسی و اکشن .

بین کتابا از چه سبکی خوشت میاد؟

رمان دوست دارم .

قشنگ ترین فیلمی که دیدی چی بود؟

یه فیلم چینی بود کانال 3 گذاشت خیلی خوشم اومد. فیلم ایرانی هم کلاشینکف خیلی باخنده دار بود .

قشنگ ترین کتابی که خوندی؟

اسمشو یادم نیس منو تو بو د فکر کنم .

اهل رمان خوندن هستی؟ کتابای تاریخی یا روانشناسی چطور؟

بهله - روانشناسی دوست دارم .

چقدر اهل شعر خوندن هستی؟

خیلی کم

(11-29-2014, 11:44 PM)Avaye KHOSH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا شده خواب بد ببینی بترسی از خواب بپری اما یادت نیاد؟

اره نه یادم مونده

خوابات تو ذهنت میمونن؟ فرق نداره خواب خوب یا خواب بد.
اره

حوصله نداری.روز بدی داشتی براتون کلی مهمون میاد.چه حسی داری؟چه برخوردی میکنی؟

دیوونه میشم دیگه مثلا دو تا امتحان دارم یکی میاد واقعا اعصابم خورد میشه .
مجبور میشم خوب باشم .

اگر بخوای بری مهمونی مهم و ی دفعه دعوت شده باشی چطور؟

زود کارامو می کنم که به مهمونی برسم .

تا حالا عزیزی رو از دست دادی؟حست اونموقع؟

بهله خیلی بد بود .

از رفتن سر مزار میترسی؟

نه می رم سبک میشم .

تا حالا ی مرده رو از نزدیک دیدی؟
اره ولی با کفن بودا .

تا حالا مجبورت کردن بری و کسیکه مرده رو از نزدیک ببینی؟

نه

نویسنده :asal501  
سلاااام ب یلدای عزیزم....
خوبی خوشگلم....
چ میکنی بعد از اینجامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...

2دونه سوال دارم ازت...همش2دونه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5دق از بهترین لحظه زندگیت...ک خیلی خوب بود...و همیشه تو ذهنتهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟؟

خوب دیگ سوال دومی یادم رفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...بزار یادم اومد اینجا دوبار اضافه میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-30-2014, 01:45 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام...خوب از اونجای ک همه میدونن من نتم یاری نیکنه بی تعارف میرم سر سوالا گلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام عسل جونی بفرمایید عزیزم

ببین خوشگلم همه سوالام اینجا جنس مخالفه...یعنی پسر...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...هر جا لازم بشه بهت میگم مثلا یعنی چمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[color=#FF0000
باشه عزیزم

تا حالا عاشق شدی گلم..منظورم مذکرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟

نه

اولین بار ک عاشق شدی چن سالت بود گلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟

الان ک فک میکنی بنظرت خندادر نبوده عاشق شدنتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

الان تو این سنی ک هستی ب مزدوج شدن فک میکنی؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نه

دوست داری چطور عاشق بشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟

دوست دارم خارج کشور عاشق شم نه اینجا.

دوس داری چن سالگش مزدوج بشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

28 سالگی

بنظرت عشق مهمتره یا مولمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟پول نتم یاری نید باید تند تند سوال بنویسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هردوش

اولین بار ک ازت خاستگاری شد چن سالت بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

الحمد الله فعلا هیچی

اخرین خاستگارت مال کی بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

چرا بهش جواب رد دادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

بنظرت همسر ایدال چ همسریهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

همسری هست که واقع قدر زنشو بدونه ف واسه زنش ارزش قائل بشه ،
حساب بین مادر و زنشو جدا کنه ، پر تلاش باشه ، نجیب باشه . صداقت هم داشته باشه .

تو دانشگا کسیو دوس داشتی ولی نتونی بگی بهشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟

نه
چن بار پسرا بهانه جزو ننوشتن از جزو گرفتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

هیچ وقت چون جزوه به کسی زیاد نمیدم .

ببینم تو حزوه چیزیم نوشتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟

عسل جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-30-2014, 01:52 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم...از اون سوالا ک فعلا بگزریم..ب این سوالا میرسیم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچخد فاز جمله سنگین بود خخخخ

اره واقعا

اولیت تجربه دردرناک زندگیت؟؟؟
یه دوستی که چند سال باهاش دوست بودم بهم خیانت کرد.

اولین تجربه زندگیت؟؟؟
دانشگاه رفتن

اولین غذایی ک سوختی؟؟؟

یادم نمیاد .چون خیلی کم این کار را می کنم .

اولین نمره بدی ک گرفتی؟؟؟

فکر کنم راهنمایی بودم .

اخرین تجربه دردناک زندگیت؟؟؟؟

یکی خیلی بهم بدی کرد.

اخرین تحربه زنگیت؟؟؟

این بود به هرکسی اعتماد نکنم .

اخرین غذایی ک سوختی؟؟؟

اخرین نمره بدی ک گرفتی؟؟؟؟

12 بود

خوب اخه من چطور سوال بپرسم وقتی میدونم گلم تو میگی همه خوبنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...

فدای تو عسل جان

بنظرت من چجور دختریم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟؟

دختر خوبی هستی . یکم عجولی و شاد در کل خوبی .

بنظرت کودک درونم یه مدیته نمردامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

واقعا افرین

بنظرت ادما باید از چ جنسی باشن؟؟؟
[color=#FF0000]
ادم باید خوب باشن و به هم خیانت نکنن و به هم کمک کنن.

چرا ادما گاهی سعی میکنن زخم بجا بزارن واس دیگران؟؟؟؟

نمی دونم حتما مریضن یا یکی بهشون زخم زده . خدا شفاشون بده .

چرا ما دخترا لوسیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

همشون اینطوری نیستن .

چرا اصن باید بگن ما لوسیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟

عسل جان کی گفته اینو .

گفتم سوال پرسید بودم...اخه این موقع شب...چی میرسه ب ذهن هنگید من...ای تو روحت دختره ک نت مارو زدی ب زمین گرم نشوندیش...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا اینا بسه گلم...تا بعدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هههههه فعلا عزیزم

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
بترتیب اعضای خانواده ات رو بگو؟خودت چندمین عضو خانواده ای؟

با برادر دوقلوت ارتباطت بهتریا خواهرات؟

چقدر به طبیعت علاقمندی؟

قبل از اینکه بری این رشته، چقدر به طبیعت اطرافت توجه میکردی؟

وقتی یکی تو طبیعت آشغال بریز بهش چی میگی؟

وضع مالی خانواده ات در چه سطحیه؟

(11-30-2014, 06:50 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نفسیم با این رنگ ج بد ممنون

باشه عزیزم

اولین بار ک جلو کامپوتر نشستی چی حسی داشتی؟؟

اولین بار کی اول از کامپیوتر خونتو استفاد کرد بعدم ب تو یاد داد؟؟

عزیزم رنگ سوالارو کلا ابی کن من الان با گوشیم واخهنی نیشه..نیدونم چرا اینجور دار میشه..ن ولش کن خودم میکنم!!
اولین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟

اخرین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟

از خودت خیلی عکس میگری؟؟؟

ادم زود رنجی هستی یا ن؟؟؟ببین ار یا ن باید جواب بدی فقط گلم؟؟؟

چقد تحمل داری اگ یکی توف کرد توروت(ن عزیزم منظورم اب دهنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنیس....منظورم اینه بعضی وقتا ما ادما حرفایی ک میزنیم مث تف کردن توصورت مقابل میمونه...گرفتی منظورمو یا ن...)اون لحضه چیزی نگی؟؟؟

زندگی قشنگه بنظرت؟؟؟

واس مردنم اماده ای؟؟؟؟

از مرگ میترسی؟ببین الکی نگو عزیزم...حس واخهیتو بگو؟؟؟

از چ سنی تقریبا حس کردی بزرگ شدی؟؟؟

بنظرت حجاب فقط با چادره؟؟؟بله یا خیر؟؟؟

بنظرت دل مهمه ک با خدا باشه یا ظاهر ادماتو اجتماع؟؟؟

اخرین بار با خدا چ دردودلی کردی؟؟؟

اخرین چیزی ک از خداخواستی چی بود؟؟؟

خوب فعلا اینا تا اینجا بسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد))))خخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-30-2014, 01:56 PM)star نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-30-2014, 06:50 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نفسیم با این رنگ ج بد ممنون

عسل جان من زیاد وارد نیستم عشقم با همین مشکی جواب میدم شرمنده به خدا ****

اولین بار ک جلو کامپوتر نشستی چی حسی داشتی؟؟

خیلی خوب بود چون ترکوندمش هههههه. ویندوزش پرید .

اولین بار کی اول از کامپیوتر خونتو استفاد کرد بعدم ب تو یاد داد؟؟

خواهرم

عزیزم رنگ سوالارو کلا ابی کن من الان با گوشیم واخهنی نیشه..نیدونم چرا اینجور دار میشه..ن ولش کن خودم میکنم!!
اولین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟
بازی پازل بود.

اخرین بازی کامپیوتری ک کردی چی بود؟؟؟

یادم نمیاد من معمولا بازی نمی کنم .

از خودت خیلی عکس میگری؟؟؟

نه

ادم زود رنجی هستی یا ن؟؟؟ببین ار یا ن باید جواب بدی فقط گلم؟؟؟

اره یه ذره

چقد تحمل داری اگ یکی توف کرد توروت(ن عزیزم منظورم اب دهنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنیس....منظورم اینه بعضی وقتا ما ادما حرفایی ک میزنیم مث تف کردن توصورت مقابل میمونه...گرفتی منظورمو یا ن...)اون لحضه چیزی نگی؟؟؟

هیچی یه سطل آب می ریزم روش هههه

زندگی قشنگه بنظرت؟؟؟

اره خودت باید قشنگش کنی .

واس مردنم اماده ای؟؟؟؟

نه خدا نکنه دختر این حرفا چیه .

از مرگ میترسی؟ببین الکی نگو عزیزم...حس واخهیتو بگو؟؟؟

نه خداوکیلی

از چ سنی تقریبا حس کردی بزرگ شدی؟؟؟

16 سالگی

بنظرت حجاب فقط با چادره؟؟؟بله یا خیر؟؟؟

نه ادم میتونه با مانتو پوشیده هم باشه ولی چادر کاملتر هست البته این نظر شخصیه منه .

بنظرت دل مهمه ک با خدا باشه یا ظاهر ادماتو اجتماع؟؟؟

دلت باید با خدا باشه تا بتونی زندگی خوبی رو تجربه کنی .

اخرین بار با خدا چ دردودلی کردی؟؟؟
من همیشه با خدا درددل می کنم .

اخرین چیزی ک از خداخواستی چی بود؟؟؟

سلامتی مریضا .
خوب فعلا اینا تا اینجا بسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد))))خخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باشه عزیزم ممنونم از سوالای خوبت ***