آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

عذرخواهی مهران مدیری بخاطر شوخی های برنامه دورهمی
زمان کنونی: 10-21-2019، 06:22 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: SURY
پاسخ 4
بازدید 398

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دورهمی برنامه مدیری های عذرخواهی شوخی مهران بخاطر

عذرخواهی مهران مدیری بخاطر شوخی های برنامه دورهمی
شوخی مهران مدیری در دورهمی

مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی از تعدادی افراد و مشاغل معذرت خواهی کرد.

مهران مدیری در برنامه دورهمی گفت:ما گاهی اوقات در برنامه «دوهمی» با اصناف مختلفی شوخی می کنیم ولی قصد ناراحتی هیچکس را نداریم و شوخی های ما را جدی نگیرید.

وی بعد از پخش آیتم نمایشی، رو به دوربین و مخاطبان گفت:ما گاهی اوقات در برنامه «دورهمی» با پزشکان، معلمین، نیروی انتظامی، نویسنده، خواننده، بازیگر، کارگردان، ورزشکار و شاعر شوخی می کنیم.

کارگردان برنامه «دورهمی» با نام بردن از مریم حیدرزاده که الیکا عبدالرزاقی در بخش نمایشی با وی شوخی کرده بود گفت:ناراحت نشید چراکه هیچ عمد و قصدی نداریم.

مدیری ادامه داد:شنیدم که حالا مثلا دو سه نفر ناراحت شده بودن ولی هدفمون چیز خاصی از این موضوع نیست و خیلی جدی نگیرید.

در برنامه هفته گذشته از سری برنامه های «دورهمی» مهران مدیری در بخش پلاتوهای خود با اشاره به موضوع تظاهر و ریا، داستان فرد ریاکار و نان به نرخ روزخوری را روایت کرد که برای استخدام به محلی مراجعه کرده و بر اساس جو موجود و تنها از روی ریاکاری و نان به نرخ روزخوری بدون هیچ ارتباطی با موضوع استخدام به دو تن (طلحه و زبیر) لعنت فرستاد.

همین موضوع باعث شد تا بیست نفر از نمایندگان فراکسیون اهل سنت مجلس در تذکر کتبی خواستار برخورد جدی با عوامل تولید و مجری برنامه «دورهمی» بدلیل آنچه اهانت به بزرگان اهل سنت می خواندند، شوند.

گفتنی است پس از حاشیه های به وجود آمده در برنامه دورهمی رسانه دولتی بی بی سی که سابقه تیره‌ای در دامن زدن به تفرقه مذهبی دارد در بخشی فارسی خود ماجرای برنامه دورهمی را به صورت ویژه پوشش داد. این رسانه در ادامه ی رویکرد تفرقه‌جویانه ی خود، کوشیده است که خبر فوق را به مسائل دیگر پیوند بزند و به‌اصطلاح بر آتش ماجرا بدمد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان گفت: مجری برنامه دورهمی با عذرخواهی ضمن دلجویی از اهل سنت، دهان دشمن را ببندد.

نویسنده :zahraj4   آفلاین
من اون برنامه رو دیدم و تا مهران مدیری اسم طلحه و زبیر رو آورد با خورم گفتم احتمالا تذکر بهش میدن !!!
حتی گفتم شاید ممنوع التصویر هم بشه !

چون حق توهین به عقاید دیگران اونم توی صدا و سیما رو هیچ کس نداره !
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هر چند خودم به شخصه خیلی مهران مدیری رو دوس دارم اما بنظرم اشتباه کرد !
E - X - O

We Are One

KaiSoo

نویسنده :movafagh   آفلاین
من اون برنامه رو ندیدم و نمیدونم واقعا توهین بوده یا نه ولی کلا متاسفانه تو ایران تو برنامه های طنز سازندگانش بنده خداها جرات شوخی کردن با هیچ قشری و ندارن چون همه برداشت بد میکنن و اعتراض میکنن

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
(08-21-2016, 11:23 PM)movafagh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اون برنامه رو ندیدم و نمیدونم واقعا توهین بوده یا نه ولی کلا متاسفانه تو ایران تو برنامه های طنز سازندگانش بنده خداها جرات شوخی کردن با هیچ قشری و ندارن چون همه برداشت بد میکنن و اعتراض میکنن

باهات موافقم عزیزم
ولی من کلا از مهران مدیری خوشم نمیاد و نگاهم نمیکنم به دور همی

نویسنده :SURY   آفلاین
جالب اگر یک مجری اسم یک نفر رو که مال سالیان پیش بودن رو ببره مجبور میشه بیاد عذر خواهی کنه ولی وقتی عده ای خیلی راحت به غیرت و مردونگی یک گروه و جامعه تو هین میکنن هیچ عذرخواهی که درکارنیست تازه با کمال راحتی میگن خوب ما راست گفتیم انی هم عکسش جای تعجب داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد