Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید"عرفان حلقه"، جریان اتصال به نیروهای شیطانی است
زمان کنونی: 11-26-2020، 01:31 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
پاسخ 12
بازدید 993

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جریان به است quot حلقه نیروهای شیطانی عرفان ، اتصال

"عرفان حلقه"، جریان اتصال به نیروهای شیطانی است
#1
در ادامه تحقیقات و بررسی ها پیرامون فرقه حلقه با انجمن نجات از حلقه آشنا شدیم. انجمنی که به آسیب دیده های عرفان حلقه کمک های فراوانی کرده و به اذعان آسیب دیده ها تنها مرکز حمایت و پشتیبانی از آسیب دیده های این فرقه خطرناک است و علی رغم محدودیت های موجود از کمک رسانی به آسیب دیده ها فروگذار  نمی کند.

در همین راستا و برای بررسی دقیق تر انواع آسیب های وارده از سوی این فرقه دروغین به سراغ مدیر انجمن نجات از حلقه، فاطمه میرزائیان رفتیم و با حضور یک آسیب دیده این عرفان به بررسی ابعاد مختلف این مسئله پرداختیم. آنچه از نظر می گذرانید مشروح این نشست است.
 

خبرنگار: آسیب هایی که عرفان حلقه به جامعه ما وارد کرده است به چند دسته قابل تقسیم است؟

آسیب های اعتقادی اولین و مهم ترین آسیب از سوی فرقه ها است

میرزائیان: عرفان حلقه فرقه ای است که در مقایسه با فرقه های دیگری که در جامعه ما وجود دارد، آسیب های گسترده تری دارد و جنبه های مختلفی را در بر می گیرداز جمله آسیب روحی و روانی،اجتماعی،اخلاقی،جسمی و اعتقادی
مهم ترین آسیبی که یک فرقه به جامعه وارد می کند آسیب اعتقادی است؛ فرقه یک بحث انحرافی منشعب شده از یک مبحث اصیل است؛ بحث آسیب های اعتقادی و بینشی اولین و مهم ترین آسیب از سوی فرقه ها است.

عرفان حلقه خود را به عنوان یک عرفان اسلامی معرفی می کند و مباحثی را مطرح می کند که در ظاهر اسلامی است؛ از آیات قرآن و روایات و تفسیرهای غلط در این عرفان استفاده می شود؛ این مسئله بسیار آسیب زا است؛ چرا که اگر فردی بدون اطلاعات عمیق دینی وارد این فرقه شود دچار اشتباه می شود و گمان می کند مباحث عرفان اسلامی به او آموزش داده می شود؛ در این عرفان باطل را لباس حق می پوشانند و فرد گمان می کند وارد معنویت حقیقی شده است و مفاهیم اصیل اسلامی را می آموزد.به عنوان مثال عرفان حلقه تقدس بالایی برای شیطان قایل است و هیچ کدام از صفات قرآنی او را ذکر نمی کند و یادر مورد آموزه های توحید دچار اشکالات فراوانی است و یا در باور به معاد مباحث انحرافی را مطرح می کند که جای بحث مفصل دارد.

آسیب های جسمی، روحی و روانی در عرفان حلقه بسیار پر رنگ است

بحث آسیب های جسمی و روحی و روانی یکی دیگر از آسیب های فرقه ها است که در عرفان حلقه بسیار پر رنگ است؛بیشتر مراجعات به کارشناسان ما در اثر برون ریزی هایی است که در اثر اتصال به حلقه های فرادرمانی و تشعشع دفاعی در کلاس هابه وجود می آید،چرا که یکی از راه های جذب در این فرقه مبحث فرادرمانی است؛ این فرقه ادعا دارد تمام بیماری ها را می تواند با روش‌های خود درمان کند البته روش بکار گرفته شده آن ها درمانی در پی ندارد و آسیب فراوانی دارد،از جمله اختلال دو قطبی،اسکیزوفرنی(توهمات دیداری و شنیداری،توهم ارتباط با خدا و دریافت الهام و داشتن رسالت برای هدایت افراد،ترس شدید از اجنه  و ....)

آسیب های اجتماعی و مشکلاتی که افراد در خانواده های خود دچار آن می شوند از جمله دیگر آسیب های این فرقه است؛ به دلیل باورها و تغییر نگرش هایی که به فرد القا می شود، اختلاف شدید خانوادگی ایجاد می شود؛ موارد  بسیاری داشتیم که بین همسران اختلاف عقاید ایجاد شد و منجر به مشکلات شدید و در نهایت طلاق شده است.و یا بحران های روانی شخص عضو شده و برون ریزی ها آرامش خانواده را گرفته و منجر به اختلاف و عدم توانایی ادامه زندگی می شود و یا از دست دادن شغل و موقعیت اجتماعی به دلایا برون ریزی ها و یا اعمال غیرقانونی به علت اشتغال به برگزاری کلاس ها و درگیر شدن با مباحث فرقه و کسب در آمد از این راه.

در عرفان حلقه فرد از نظر روحی، شخصیتی و اخلاق انسانی دچار انحطاط می شود

آسیب های اخلاقی از دیگر آسیب های عرفان حلقه است؛ فرد از نظر روحی و شخصیتی و اخلاق انسانی در این فرقه دچار انحطاط می شود؛ هیچ پیشرفتی از لحاظ اخلاقی در فرد وجود ندارد علی رغم این که بحث عرفان و معنویت است؛ باید فرد با ورود به مباحث عرفانی پیشرفت در امور معنوی و فضائل اخلاقی داشته باشد ولیکن در عرفان حلقه فرد دچار انحطاط اخلاقی می شود و رفتارهایی از فرد مشاهده می شود که در نتیجه باورهای غلط القا شده به او است.

پرخاشگری مسترها، خود شیفته بودن افراد، قبول نداشتن دیگران و دشمن پنداشتن منتقدین، دروغگویی، بدبینی به علما و حتی نفی پیامبران و ائمه،ترک اعمال عبادی به بهانه عرفان و .  .. از جمله مواردی است که در بیشتر افرادی که وارد این فرقه شدند، دیده می شود؛ نتایجی که از این عرفان مشاهده می شود نتایج خوب و مطلوبی نیست.
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#2
خبرنگار: آماری از آسیب دیده های ناشی از عرفان حلقه وجود دارد؟

میرزائیان: این فرقه به صورت زیر زمینی فعالیت می کند؛ آماری وجود ندارد که چند نفر درگیر این فرقه شدند؛ این فرقه به شدت تبلیغ می کند و به شکل هرمی رشد می کند؛ وقتی آماری از کسانی که به عضویت فرقه درآمده اند، وجود نداشته باشد در نتیجه آماری از آسیب دیده های این فرقه نیز وجود ندارد؛ هنوز آمار قابل تاییدی از کسانی که وارد این فرقه می شوند و آسیب می بینند یا ازاین فرقه جدا می شوند یا هم چنان درگیر باقی می مانند وجود ندارد.

آسیب دیده ها موانعی بر سر راه دارند که آسیب های خود را اعلام کنند؛ بسیاری از این افراد از آبروی خود می ترسند که عنوان کنند وارد این فرقه شدند؛ این مسئله برای افرادی است که دریابند این فرقه انحرافی است، برخی معتقدند در این فرقه انحرافی وجود ندارد و راهی برای رسیدن به خداوند و معنویت و کمال است.

کسانی که به انحرافی بودن این فرقه پی می برند، برای اعلام آسیب های خود از آبروی خود ویا به خطر افتادن موقعیت اجتماعی و شغلی خود می ترسند به گونه ای که فرد نمی خواهد از خانواده و اقوام و اطرافیان و همکاران وی کسی اطلاع پیدا کند که او وارد فرقه های انحرافی شده است.

بحث دیگر در آموزه های این عرفان است که گفته می شود کسانی که به روح القدس (شبکه شعور کیهانی) متصل می شوند اگر ناشکری کنند، مورد حمله شبکه منفی (اجنه و روح های سرگردان)واقع می شوند.

این نشان از این دارد که به فردی وارد این فرقه می شود، القاء میشود که باید تسلیم این فرقه باشدونباید برعلیه فرقه اقدامی بکند وگرنه دچار انتقام این شبکه شده و آسیب می بیند ؛ فرد می ترسد که اگر از این فرقه جدا شود و علیه این فرقه سخن گوید دچار مشکلاتی خواهد شد؛ مواردی وجود دارد که فرد حتی نام خود را ذکر نمی کند یا عنوان نمی کند خود او دچار آسیب شده است بلکه این آسیب ها را به شخص دیگری نسبت می دهند و از ما طلب کمک دارند.

بحث دیگر ایجاد ترس از سوی مسترها و تهدیدات آنهااست؛ برخی هم هستند که با شجاعت کامل اعلام کردند و علیه فرقه صحبت کردند چرا اعتقاد دارند این فرقه هیچ است و تمام قدرت ها در دست خداوند است ولیکن تمام افراد این گونه نیستند و می ترسند مسترها با آن ها برخورد کنند؛ برخی از این افراد با ما صحبت می کنند ولیکن در جمع مسترها انکار می کنند.

این سه مورد سبب می شود بسیاری که دچار آسیب شدند اعلام نکنند و از درخواست کمک می هراسند و خود با آسیب ها کنار می آیند مگر این که به طور اتفاقی و از طریق دوست یا آشنایی ما بتوانیم با این افراد ارتباط بگیریم؛ بسیاری از افرادی که مراجعه می کنند و ما آن ها را راهنمایی می کنیم نیز در حد تلفن و بدون اسم است؛ این موانع سبب شده است آماری از تعداد افرادی که از این فرقه دچار آسیب شدند، به دست نیاوریم.

برخی افراد نیز مرجع مقابله کننده با این آسیب ها را نمی شناسند و نمی دانند به کجا مراجعه کنند و بسیاری از مرکزی که آسیب دیده ها برای درمان مشکلات جسمی و روحی و روانی خود مراجعه می کنند  نمی دانند عرفان حلقه چیست حتی پزشکان نیز از این عرفان و آسیب های آن بی اطلاع هستند.

 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#3
خبرنگار: بیشتر افراد و اشخاصی که به عرفان حلقه مراجعه می کنند با چه انگیزه ای‌ به دام این فرقه گرفتار می‌شوند؟

میرزائیان: مهم ترین دلیلی که تا کنون ما دیدیم بحث درمانی است؛ چرا که تبلیغ وسیعی در خصوص توانایی عرفان حلقه در درمان بیماری ها انجام میشود؛ این ادعای بزرگی است که این فرقه می گوید تمام بیماری ها را با یک روش درمانی، درمان می کند؛ این تبلیغات در متروها، مجامع عمومی، اینترنت و... صورت می گیرد.

این که فرادرمانی در حلقه هزینه ای ندارد تاثیر زیادی در جذب افراد دارد

مردم با بیماری های مختلف درگیر هستند و هزینه درمان بیماری ها بسیار سنگین است به خصوص اگر این بیماری ها خاص باشد؛ اگر فردی که از پزشک نتیجه ای نگرفته است با این فرقه مواجهه شود قطعا جذب این فرقه می شوند؛ این که فرادرمانی این فرقه هزینه ای ندارد نیز به جذب افراد کمک می کند.البته برای کلاس ها هزینه گرفته می شود ولی ادعا می شود برای درمان بیماری و انجام فرادرمانی هزینه گرفته نمی شود.درمانی که نتیجه ای در پی ندارد و برعکس فرد را دچار آسیب های جدی و اغلب غیرقابل درمان می کند.

اولین قدمی که فرد در عرفان حلقه بر می‌دارد بحث فرادرمانی و آموزش اتصال است

اولین قدمی که فرد در عرفان حلقه بر می دارد بحث فرادرمانی و آموزش اتصال است؛ در دوره های بعد فرد را با مباحث عقیدتی و مبانی نظری آشنا می کنند؛ نمی توان ادعا کرد کسانی که وارد فرقه می شوند افراد منحرفی هستند؛ چرا که بسیاری به دنبال معنویت هستند.


در جامعه ما مباحث عرفان اسلامی به صورت کاربردی در جامعه وجود ندارد؛ بسیاری از افراد جامعه علاقمند به مباحث عرفانی هستند و در مواجهه با چنین فرقه هایی جذب می شوند و گمان می کنند این فرقه عرفان اسلامی است در حالی که فریبی بیش نیست.


برخی افراد دین گریز هستند، به عبارت دیگر نمی خواهند به احکام و شرایط دینی تن دهند و به قول معروف قصد دور زدن دین را دارند؛ برای دین داری در پی راه ساده تری هستند؛ وقتی وارد فرقه می شوند و می بینند در عرفان حلقه حجاب را به گونه دیگری مطرح می کند، نماز خواندن را به شیوه راحت تر بیان می کند و... در نتیجه جذب این فرقه می شود.


کسانی دیگر که جذب این فرقه می شوند افرادی هستند که دین را به غلط قائم به اشخاص دانستند؛ اگر فرد روحانی خطائی داشته است، افراد این خطا را به حساب دین گذاشتند و اسلام را متهم کردند؛ برای مقابله با تفکر غلطی که برای آن ها ایجاد شده است وارد فرقه های همچون عرفان حلقه می شوند که به شدت با روحانیت مقابله می کند؛ در آموزه های این فرقه روحانیت مورد قبول نیست و ائمه (ع) زیر سوال برده می شوند و حتی پیامبر (ص) به طور غیر مستقیم زیر سوال برده می شود.

 

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#4
خبرنگار: فرقه حلقه ادعای فرادرمانی دارد، حال این سوال مطرح است که در حلقه فرادرمانی را از چه طرقی انجام می دهند؟


میرزائیان: طاهری از ابتدا بحث طب مکمل و سایمنتولوژی را مطرح کرد؛ باادعای روشی برای درمان همه بیماری ها این فرقه را تبلیغ کرد؛ در ابتدا در رسانه ملی او به عنوان پایه گذار طب مکمل و سایمنتولوژی معرفی شدو همایش هایی در چند دانشگاه از طاهری دعوت شد تا در خصوص طب مکمل سخنرانی کند و کلاس برگزار کند؛ ادعای طاهری در خصوص درمان تمامی بیماری‌ها سبب شد این فرقه شناخته شود.

در ابتدا گمان می شود از طریق مباحث علمی این فرد به روش هایی دست یافته است ولیکن با ورود به مباحث فرادرمانی القاء می شود که تمام بیماری های فرد به سبب موجودات غیر ارگانیک است؛ موجودات غیر ارگانیک را اجنه و روح های سرگردان معرفی می کنند؛ این ادعا ادعایی غیر علمی است، به عبارت دیگر با این ادعا تمامی علوم زیر سوال برده می شود؛ وقتی کتاب موجودات غیر ارگانیک آقای طاهری را مطالعه می کنید در می یابید مطالب وی هیچ گونه منبعی ندارد.

تقسیمات اجنه، کارهای واگذار شده بر عهده اجنه و... که در کتاب آقای طاهری مطرح شده است بر چه اساسی بیان شده است؟ تنها منبعی که می‌تواند باشد این است که اقای طاهری با اجنه ارتباط بر قرار کرده است و این مطالب القاءات شیطان و اجنه است؛ این که به فرد القا می شود تمام بیماری ها از موجودات غیر ارگانیک است، موجب توهم  و اسکیزوفرنی در فرد می شود؛ این ادعا نه تنها مبنایی ندارد بلکه آسیب در پی دارد.

بسیاری از افرادی که این مباحث به آن ها القا می شود دیگر زندگی عادی نخواهند داشت؛ وقتی فرد تنها در خانه باشد همواره گمان می کند موجودی در خانه است و مورد هجوم قرار می گیرد؛ فردی عنوان می کرد در تشییع جنازه مادربزرگ خود شرکت نکردم؛ چرا که روح های سرگردان در بهشت زهرا فراوان هستند و وارد بدن من می شوند و ایجاد بیماری می کنند.

فرقه حلقه انسان را در مقابل رذائل اخلاقی تسلیم می کند

این گونه افراد از لحاظ اخلاقی دچار مشکل می شوند؛ چرا که به فرد القا می شود وقتی همسر تو عصبانی می شود دست او نیست بلکه جن در وجود او رخنه کرده است؛ این امر تسلیمی در برابر رذایل اخلاقی است؛ نه تنها اصلاحی برای رذایل اخلاقی در نظر گرفته نمی شود بلکه فرافکنی در این خصوص صورت می گیرد؛ این مسائل آسیب زا است.

مباحث فرادرمانی که آقای طاهری مطرح می کند بر مبنای موجودات غیر ارگانیک می چرخد؛ برای درمان بیماری فرد ادعا می کند که موجودات غیر ارگانیک را از بدن فرد خارج می کنند؛ در مبحث اتصال اتفاقاتی برای افراد می افتد که همانند حملات صرع است و این حالات به فرد آسیب می‌رساند، در حالی که اذعان دارند جن در حال خروج از بدن فرد است.

 

خبرنگار: اگر این حملات ناشی از اتصالات و تشعشع های دفاعی در فرقه حلقه به معنی خروج جن از بدن است؛ پس چرا باید آسیب داشته باشد و فرد پس از آن حالش خوب نباشد؟

میرزائیان: این آسیب ها را به نام برون ریزی می شناسند و به فرد گفته می شود باید این برون ریزی ها را تحمل کند تا کالبدهای ذهنی یا اجنه از بدن فرد خارج شود؛ ادعا می‌کنند مدتی این آسیب ها را دارد در حالی که مدت زمان این برون ریزی ها و آسیب ها مشخص نیست و امکان دارد فرد تا پایان عمر خود درگیر این اسیب ها و برون ریزی ها باشد.

 

خبرنگار: یکی از کارشناسان می‌گفت مسترها ادعا می‌کنند که این آسیب ها و برون ریزی ها در خصوص خود طاهری ده سال طول کشیده است.

میرزائیان: شخص باید تا چه مدت این درد و رنج را تحمل کند؟ گاهی فرد این دوره را تحمل می کند و مدتی علایم بیماری حذف می شود ولیکن بیماری بعد از مدتی که در افراد مختلف است باز می گردد،گاهی بعد از یکماه، گاهی هشت ماه و گاهی یکسال یا بیشتر بیماری با شدت بیشتر باز گشته ولی مسترها با عنوان این که فرد ناشکری کرده است این بازگشت بیماری را توجیه می کنند و فرد را این گونه مقصر جلوه می دهند تا تقصیر از روش درمان آن ها برداشته شود.
به افرادی که در ترم اول کلاس های فرقه حلقه شرکت می کنند القا می شود که دچار افسردگی هستند؛ این القا برای فرد مشکل ایجاد می کند و فرد را سرخورده می کند؛ با این ادعا فرد را مجبور می کنند راه را ادامه دهد و باور کند که آسیب و مشکل دارد و تا بهبود کامل باید این راه را ادامه دهد؛ سیر آموزشی در این عرفان سیری است که فرد در این مسیر کاملا شست و شوی مغزی می شود.

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#5
خبرنگار: تشعشع دفاعی در این عرفان چه جایگاهی دارد؟

بنابر ادعای طاهری فرادرمانی با حذف علائم بیماری آغاز شده و فرد گمان می کند بیماری او درمان شده

میرزائیان: حلقه های مختلفی در این به اصطلاح! عرفان وجود دارد؛ دوره تشعشع دفاعی دوره ای است که در آن حلقه هایی در اختیار افراد می گذادرند(البته فقط ادعای تفویض حلقه است)؛ طاهری در حالی که همه افراد را آلوده می داند و افعال شخص آلوده را به ویروس موجود در ذهن او نسبت می دهد در ابتدای امر لازم می داند شخص به تزکیه ذهنی بپردازدو ویروس های غیرارگانیک را مانع راه کمال می داند که باید در این دوره ازبدن فرد خارج شود در دوره تشعشع دفاعی به افرد القا می شود که دایما مورد حمله این ویروس های غیر ارگانیک قرار میگیرد و چاره ای جز درمان از طریق عرفان حلقه وجود ندارد. این مسائل توهمات خود آنها است؛ می توان گفت این مسائل یک بازی است که افراد درگیر آن می شوند؛ این عرفان ادعا دارد بسیاری از افراد را درمان می کند ولیکن طاهری در جزوه فرادرمانی بیان کرده است که فرادرمانی با حذف علائم آغاز می شود.

به عبارت دیگر در این روش در ابتدا علائم بیماری حذف می شود و فرد گمان می کند بیماری او درمان شده است و برای بهبود کامل راه را ادامه می دهد؛ مواردی وجود داشته است که درابتدا علائم بیماری از بین رفت و بعد از مدت زمانی بیماری با شدت بسیار زیادی بازگشته است و فرد دچار آسیب جدی دیده است.

مستری در مناظره با ما بیان کرد غده سرطانی داشتم و بعد از گذراندن یک سال از دوره های عرفان حلقه علائم بیماری من حذف شده در حالی که بعد از خروج از این فرقه تومور در تمام بدن من پخش شده است و اکنون راه درمانی برای من وجود ندارد؛ این ادعا در خصوص درمان بیماری ها در واقع حذف علائم بیماری است؛ اگر در مواردی درمان وجود داشته باشد قطعا عضو دیگر بدن درگیر می شود البته بیشتر این بوده است که بیماری درمان نشده است و حتی تشدید شده است.

 

خبرنگار: این که علایم بیماری حذف می شود نشان از این دارد که فعل و انفعالاتی صورت گرفته است؛ حقیقتا چه اتفاقی افتاده است؟

میرزائیان: در این فرقه تنها به فرد اتصال آموزش داده می شود؛ اتصال استفاده از نیروهای موجودات غیرارگانیک است؛ در این اتصالات فرد کامل تسلیم می شود و خود را در اختیار این عرفان قرار می دهد؛ اقدام پزشکی در این فرقه صورت نمی گیرد که بیماری فرد درمان شود.

نمی توان ادعا کرد اتفاقی در این فرادرمانی نمی افتد و تمام این مباحث بازی است در حالی که فرد دچار آسیب ها و حالات خاصی می شود؛ به تعدادی از آسیب دیده هادستورات دینی و اذکاری که برای مقابله با آسیب جن وشیطان در روایات آمده داده شد که با انجام آن فرد درمان شد و ما به این نتیجه رسیدیم که بخشی از آسیبها در عرفان حلقه در اثر اتصال به این موجودات است ولیکن مباحث دیگری نیز مطرح است.

برخی از افراد دوقطبی می شوند، توهمات دیداری و شنیداری پیدا می کنند، انرژی هایی که در اتصالات به فرد وارد می شود بر روی مغز و میدان مغناطیسی بدن آن ها تاپیرات منفی می گذارد. تاثیرات فیزیکی در این امر مشهود است؛ تلاش کردیم پزشکان را وارد این بحث کنیم چرا که باید اتفاقات صورت گرفته در زمان اتصال و بعد از آن از سوی پزشک مورد بررسی قرار گیرد که تاکنون چنین تحقیقی از سوی پزشکان متخصص انجام نشده است و این خلایی است که وجود دارد.

متأسفانه پزشکان ما از بحث فرادرمانی بی خبر هستند

پزشکان ما از بحث فرادرمانی بی خبر هستند به جز تعداد اندکی که خود درگیر عرفان حلقه بودند؛ به طور مثال پروفسور نام آور در گذشته مباحث خود را با طاهری مطرح کردند و اکنون از مخالفین عرفان حلقه هستند؛ وی در ارمنستان رییس دانشگاه طب سنتی است؛ در سایت ما فرادرمانی را نقد و برسی کردند.

در بحث فرادرمانی باید پزشکان وارد شوند چرا که بحثی تخصصی است و باید بررسی شود که چگونه فرادرمانی علائم بیماری را حذف می کند؛ متخصصین دینی ما نیز باید در این زمینه وارد شوند.

نه پزشکان و نه متخصصین دینی ما در این حوزه موثر وارد نشدندو بجز تعداد انگشت شماری وارد عرصه نقد این فرقه نشدند؛ تا کنون نیز ما خود تحقیق کرده و با کارشناسان این مباحث ارتباط برقرار کردیم، توانستیم به نتایجی دست یابیم در حالی که این مسئله هم چنان جای کار دارد؛ پزشکان باید این مسئله از نظر پزشکی بررسی کنند چرا که طاهری ادعا می کند روشی را کشف کرده است که تاکنون کسی به آن نرسیده است و وی یک دانشمند ونابغه است که با او مقابله می شود.

وقتی فرد آسیب دیده به پزشک مراجعه می کند و عنوان می کند که در اتصال چنین آسیبی دیده است، پزشک درک نمی کند منظور چیست و پزشکان معمولا عوامل ماوراءطبیعه را قبول ندارند؛ در اتصالات اتفاقاتی می افتد ولیکن چه اتفاقاتی رخ می دهد مشخص نیست و باید بررسی شود.

وقتی ما به فرد دستورات دینی می دهیم و مشکل او حل می شود، نتیجه گرفته می شود که این افراد با موجوداتی ارتباط گرفتند که از این ارتباط آسیب دیدند و با دستورات دینی درمان شدند؛ این گونه موارد بسیار بودند که با دستوراتی که از روایات خارج کردیم افراد درگیر عرفان حلقه درمان شدند و ارتباط با این افراد با اجنه قطع شده است.

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#6
خبرنگار: به بیان دیگر می توان ادعا کرد، عملکرد عرفان حلقه جنگیری و جادوگری است؟

میرزائیان: یک بخش اصلی این عرفان استفاده از نیروهای اجنه است.

 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

 

خبرنگار: راس هرم آقای طاهری است؛ افرادی که با عرفان حلقه در ارتباط هستند طاهری را ندیدند و اصولا با مسترها در ارتباط هستند؛ انتقال قدرت یا ارتباط از طاهری به مسترها و پس از آن به اعضای فرقه چگونه صورت می‌گیرد؟

میرزائیان: بحث ارتباط با اجنه، بحثی تخصصی است؛ برای ارتباط انسان ها با اجنه یک رابط نیاز است؛ این صحبت از مستندات روایی است؛ این نقش رابط را آقای طاهری ایفا کرده است و تمام افراد از طریق وی می توانند به شبکه شعور کیهانی متصل میشوند؛ بر اساس تحقیقات وآنچه در منابع عرفان حلقه آمده دریافتیم که شبکه شعور کیهانی همان شیطان است؛ آقای طاهری خود اذعان دارد رابط است.

اعلامیه این مطلب موجود است که آقای طاهری خود اذعان دارد مرکزیت این شبکه را دارد و ارتباط را برقرار کرده است؛ این ارتباط همانند هرم به مسترهای دیگر رسیده است.

 

خبرنگار: وقتی این مباحث شیطانی است و این ارتباط با ابلیس است چرا از نام عرفان و غالب های دینی استفاده می شود؟

میرزائیان: در این فرقه اسلام اصیل را به مردم ارائه نمی دهند بلکه عنوان را از اسلام گرفتند و معنا و مفهوم غلطی را جایگزین کردند؛ در بحث حجاب طاهری بیان می کند انسان به دو نوع انرژی نیاز دارد؛ انرژی نوع اول از طریق غذا کسب می شود و انرژی نوع دوم باید از شبکه شعور کیهانی کسب شود؛ کسی که حجاب ندارد انرژی نوع دوم را دریافت نکرده است و به بلوغ عرفانی نرسیده است.

طاهری اگرچه در کتاب ها از حجاب تمجید می کند اما در حقیقت عرفان حلقه، حجاب را تخریب می کند

برای مباحث توجیه می یابند؛ فرد بی حجاب به بلوغ عرفانی نرسیده است پس نباید با او برخورد شود؛ با این دیدگاه فرد حجاب را برای خود واجب نمی داند، چون گمان می کند به بلوغ عرفانی برسد و این سیر را طی کند خود به خود با حجاب خواهد شد؛ برای فرد با حجاب که در جامعه حضور دارد عنوان می شود که این فرد در حال خودنمایی است، به عبارت دیگر فرد با حجاب را تخریب می کند؛ رفتار فرد با حجاب را بیشتر از فرد بی حجاب می کوبد.

فرد بی حجاب در سیر کمال به حجاب می رسد و این مسئله به گونه ایی برای افراد مطرح می شود که حجاب مسئله ای واجب در نظر گرفته نمی شود.

ما در اسلام داریم که وقتی به سن تکلیف رسیدید باید نماز بخوانید ولیکن طاهری عنوان می کند وقتی نماز می خوانید و حواس شما پرت است، پس کیفیتی در نماز شما نیست؛ از سوی مسترها نیز این مسئله مطرح می شود که در قرآن عنوان نشده است نماز بخوانید بلکه گفته شده است دائما در حال نماز باشید یعنی دائم در اتصال باشید و این اتصال برای شما اقامه نماز است.

شبکه شعور کیهانی ترمز دستی عبادت شما را می کشد

ما در دین نداریم که نماز نخوان تا حضور قلب پیدا کنید، بلکه عنوان می شود اقداماتی انجام دهید که حضور قلب شما در نماز بیشتر باشد؛ شبکه شعور کیهانی ترمز دستی عبادت شما را می کشد، به عبارت دیگر گفته می شود شما نماز نخوان تا به کیفیت مطلوب دست یابید بعد به نماز بایستید؛ با این گفته قداست نماز برای فرد از بین می رودو به فرد اجازه ترک نماز داده میشود تا زمان نامعلومی که مشخص نیست چقدر طول میکشدبه بهانه رسیدن به کیفیت؛ ترمز دستی عبادات اصطلاحی در عرفان حلقه است.

زیارت ائمه (ع) در عرفان حلقه مرده پرستی محسوب می شود

در عرفان حلقه به طور علنی گفته نمی شود نماز نخوان و با توجیه خاصی فرد را از پایبندی به احکام دینی باز می دارد؛ زیارت ائمه (ع) در عرفان حلقه مرده پرستی محسوب می شود و این مسئله ایی است که وهابیت نیز مطرح می کند؛ در عرفان حلقه همانند وهابیت توسل نفی می شود؛ آموزه های عرفان حلقه مخلوطی از فرقه های مختلف در جهان است و نام عرفان اسلامی نیز بر آن نهاده شده است.

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#7
خبرنگار: به عبارت دیگر فرقه حلقه نقطه قوت شیعه را هدف گرفته است.

میرزائیان: تمام اعتقادات را به گونه دیگر بیان می کند.

خبرنگار: نقطه مشترک افراد که درگیر عرفان حلقه شدند، چیست؟

 

میرزائیان: افرادی که درگیر عرفان حلقه می شوند مفاهیم دینی را عمیق درک نکردند؛ شاید در ظاهر فردی با حجاب باشم ولیکن مفهوم دین و حجاب را درک نکردم؛ شبکه شور کیهانی و اتصال به آن اولین گام در عرفان حلقه است و این شبکه را روح القدس مطرح می کند؛ در دین ما اتصال با حضرت جبرائیل شروطی دارد و هر کسی نمی تواند متصل شود؛ اگر شخص بداند که شرط اتصال به حضرت جبرائیل عصمت است، در گام اول می فهمد این اتصال به روح القدس نیست و این مسیر را ادامه نمی دهد.

مستری که از خدا دستور ترک نماز گرفته!

مستری بیان می کرد که من در اتصال صدای خدا را می شنوم؛ وی ادعا می کند فردی کمونیست بوده است و وارد عرفان حلقه شده و از این طریق دین و خدا را شناخته؛ در اتصال و ارتباط با موجودات در اثر توهم صدایی شنیده بود و گمان می کرد صدای خداست که به او می گوید نماز بخوان؛ ادعا می کرد بعد از هفده روز که نماز خواندم خدا به من گفت نیاز نیست نماز بخوانی چرا که به درجه ای رسیده ایی که نیاز به نماز خواندن نداری.

او شنیدن صدا را دروغ نمی گفت ولیکن معیاری برای خود نداشت؛ به او دستورات و احکامی از قبیل نداشتن حکم ترک نماز در اسلام را بیان کردیم و حتی گفته شد که پیامبر (ص) نیز اجازه ترک نماز نداشت و حال چگونه خدا به این مستر گفته است نماز نخوان؛ این فرد به دلیل نداشتن معیار نمی توانست سخن و دلایل ما را درک کند.

زمانی که عرفان اسلامی مورد علاقه افراد باشد ولیکن کاربردی ارائه نشده است به این معنا که معیارها به افراد داده نشده است فرد دچار این انحرافات شده و به راحتی فریب این فرقه ها را می خورد؛ نا آگاهی و نداشتن معیارها در این زمینه مهم است؛ در کتاب آیت الله مصباح یزدی معیار برای مکاشفه داده شده است؛ این معیارها در مورد مکاشفه شیطانی و رحمانی است؛ این که در نماز حال معنوی به شما دست می دهد و چیزی می شنوی یا میبینی که دیگران نمی شنوند و نمی بینند با معیارهایی که داده شده است می توان دریافت این مکاشفه رحمانی یا شیطانی است.

آن چه که می بینید را باید بر قرآن و روایات منطبق کنید، اگر منطبق بود نشان از مکاشفه رحمانی دارد و اگر غیر از این بود مکاشفه شیطانی است؛ وقتی در مکاشفه گفته می شود نماز را کنار بگذار و این گفته منطبق با احکام و روایات نیست پس نشان از این دارد که مکاشفه شیطانی است.

 

خبرنگار: به نظر می رسد برخی معیارهای ارائه شده برای تشخیص وحیانی یا شیطانی بودن الهامات تا حدودی ابهام دارد؟

کسی که نماز نمی خواند چطور می تواند معلم عرفان باشد؟

میرزائیان: معیار بسیار واضح است؛ من نمی گویم همه باید عارف شوند ولیکن باید مقدمات عرفان اسلامی را دریابند؛ اولین ویژگی فرد عارف این است که واجبات را انجام دهد، پله بعدی مستحبات و مکروهات است؛ وقتی مستری ادعا می کند عارف اسلامی است ولیکن واجبات را انجام نمی دهد دلیلی بر عارف نبودن او است؛ کسی که نماز نمی خواند چطور می تواند معلم عرفان باشد؟ مشکل ما در جامعه این است که افراد پای صحبت هر فردی می نشینند؛در یکی از کلاس های حلقه حضور داشتم افراد از اقشار متفاوت بودند خانه دار،دانشجو و کارمند و ... اما متاسفانه چنان مجذوب حرف های بی پایه و اساس مستر شده بودند که اصلا نمی پرسیدند منبع ادعا ها و دلیل آموزه ها چیست؟

من هم هر سوالی می پرسیدم مستر می گفتند ترم های بعد به جواب می رسید؛ این تشویقی برای ادامه راه است؛ اگر جوابی برای این سوال ها باشد مستر می تواند همان موقع جواب را بدهد و فرد را برای ادامه راه قانع کند؛ در خصوص کسی که سوالات بسیاری می پرسد گفته می شود او قفل ذهنی دارد یا سوپر دانا است و آگاهی های قبلی دارد و آن اطلاعات اجازه دریافت اطلاعات درست و جدید را نمی دهد.با این برخورد را سوال و نقد را می بندند.

روند آموزشی عرفان حلقه پیچیده است

این صحبت در خصوص افرادی که سوالات بسیاری می پرسند مانع سوال پرسیدن باقی افراد می شود؛ برای هر مانعی راهی را طراحی کردند؛ روند آموزشی عرفان حلقه پیچیده است.

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#8
خبرنگار: چه شد که وارد عرفان حلقه شدید؟

آسیب‌دیده: من شخصا وارد عرفان حلقه نشدم چرا که شناخت کلی از فرقه ها داشتم و این گونه فرقه ها را به هیچ وجه قبول نداشتم؛ همسر من وارد عرفان حلقه شد؛ ما از قبل از ورود به این فرقه مشکلاتی با هم داشتیم ولیکن از سال هشتاد ونه که همسرم وارد این فرقه شد، معضلات وی چنان شدید شد که رفتار و کردار وی کاملا از حالت طبیعی خارج شد.

همسر من دچار توهمات شدید شده بود، به گونه ایی که گمان می کرد اگر من در اتاقی تنها باشم کسی در اتاق است و من با آن فرد ارتباط دارم؛ همسرم دچار خود شیفتگی بسیار شدیدی شد؛ زمانی که وارد این فرقه شد من بسیار مخالفت کردم ولیکن نتوانستم وی را از این فرقه جدا کنم.

ذهن همسرم علی رغم تحصیلات دانشگاهی به سمت عرفان های نوظهور گرایش داشت؛ من از قبل مطالبی را در خصوص آقای طاهری خوانده بودم و زمانی که همسرم قصد ورود به عرفان حلقه داشت، مخالفت کردم ولیکن اثرگذار نبود؛ مخالفت های من تا جایی پیش رفت که همسرم را به واسطه من از کلاس های جن‌گیری بیرون می کردند.

 

حلقه نسخه ایرانی عرفان هندی و... است

از رفتارهای عجیب او پس از ملحق شدن به این فرقه، بررسی کردن قرآن برای یافتن اشتباه در آن بود؛ بعد از گذشت مدتی دریافتم در حلقه مسائلی از عرفان هندی، کابالا و ... را به گونه ایی دیگر بیان می کنند و به همسرم می گفتم حلقه نسخه ایرانی عرفان هندی و... است؛ به عبارت دیگر ورژن جدیدی از عرفان ها و فرقه های مختلف با توجه به اعتقادات مذهبی کشور ما طراحی کردند.

وی علاقه شدیدی به عرفان سرخپوستی داشت و کتاب هایی که در این باره در کتابخانه داشت برایش حکم مرجع را داشت؛ زمانی که وارد این فرقه شد و با دیگر افراد ارتباط برقرار کرد دریافت زمینه رشد اجتماعی بیشتری برای او فراهم شده است و این امر سبب شد بیش از پیش شیفته این عرفان شود.

 

در حلقه از ضعف شخصیتی افراد استفاده می شود

در این عرفان از ضعف شخصیتی افراد استفاده می شود؛ یکی از دوستانم فرزندی پرخاشگر داشت؛ به کلاس های عرفان حلقه رفت تا این پرخاشگری را اصلاح کند ولیکن این خصلت او بدتر شد به گونه ایی که همسر وی از او جدا شد و پدر و مادر به شهرستان رفتند و او اکنون در تهران تنها است.

به یکی دیگر از دوستانم در عرفان حلقه گفته بودند قرص و داروهای دیابت خود را باید قطع کند تا از درمان های عرفان حلقه استفاده کند؛ این فرد داروها را قطع کرد و به فاصله سه ماه پس از حضور در کلاس های عرفان حلقه فوت کردند.

 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

 

آموزه های عرفان حلقه برای کسی که اندکی مطالعه کند، بسیار ابتدایی، بچگانه و گول زننده است

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#9
خبرنگار: به این نکته تاکید کردید که از ضعف شخصیتی افراد استفاده می کنند.

آسیب‌دیده: مسترها با توجه به افراد درجه بندی می شوند؛ آموزه هایی که به افراد در دوره ها داده می شود با توجه به شخصیت افراد متفاوت است؛ آموزه ها در عرفان حلقه برای کسی که اندکی مطالعه داشته باشد، بسیار ابتدایی، بچگانه و گول زننده است.

 

خبرنگار: حالات روحی و اخلاقیات همسر شما چه تغییراتی کرد؟

آسیب‌دیده: شب ها دچار توهمات بسیار شدیدی می شد که من با محارمم در ارتباط هستم و این مسئله را ابراز می کرد؛ اطرافیان من می گفتند همسرم مواد مصرف می کند ولیکن من می دانستم این توهمات از کجا ایجاد شده است؛ توهمات همسر من بیمارگونه شده بود؛ گاهی مواقع در هنگام صحبت با او فرار می کرد و بیان می کرد نگاه من شیطانی شده است. پرخاشگر شده بود.

به جایی رسیده بود که من را در سطح خود نمی دانست؛ کتاب های فلسفی می خواند و برای خود تز می داد و مقالات فلسفی می نوشت و از سوی عرفان حلقه نیز تشویق می شد؛ همسر من بسیار اهل مطالعه بود و یکی از دلایل ازدواج من با وی مطالعات زیاد و سواد او بود؛ یکی از حافظان قرآن بود ولیکن به این وضع دچار شد.

اهل نماز و واجبات به این شکل نبود ولیکن اعتقادات خود را داشت؛ امکان نداشت با خانم هایی که حجاب خوبی نداشتند صحبت کند و جذب شود و این گونه قیود را در زندگی رعایت می کرد ولیکن کار به جایی رسیده بود عکس های غیراخلاقی مسترهای خانم تشکیلات را در فیس بوک لایک می کرد.

اگر طاهری قدرت ماورایی دارد، چطور می توانند او را دستگیر و زندانی کنند

فعالیت عرفان حلقه از زمینه سازی های گروه های ام ال پی شدت گرفت؛ من همواره به همسرم می گفتم اگر طاهری قدرت ماورایی دارد، چطور می توانند او را دستگیر و زندانی کنند؛ اگر اتصال به شعور کیهانی چنین قدرتی ایجاد می کند پس اجازه نزدیک شدن کسی به طاهری نباید داده شود ولیکن همسرم برای این سوالات جوابی نداشت؛ در بسیاری از آسیب‌دیدهی های خانوادگی که دعوت می شد شرکت نمی کرد؛ چرا که نمی خواست جلسات عرفان را از دست دهد.

اوایل بسیار اصرار داشت که من نیز در این کلاس ها شرکت کنم و حتی این شرط را گذاشته بود که اگر من عضو این گروه ها شوم حاضر است به زندگی بازگردد.

عامل بسیاری از مشکلات ما توهمات وحشتناک همسرم بود؛ پرخاشگری و بی مسئولیت های او نسبت به گذشته بیشتر شده بود؛ قید زن و بچه ی خود را زده بود و نسبت به فرزند خود بی توجه شده بود، یک بار فرزندم را به این کلاس ها برده بود که من بسیار عصبانی شدم؛ مشکلات روحی وی از کلاس‌های عرفان حلقه شروع شد؛ اوایل به مرور دچار توهم شده بود و در انتها قدرت پیشگویی پیدا کرده بود.

 

خبرنگار: پیش گویی های او به وقوع می پیوست؟

آسیب‌دیده: نخیر؛ همه توهم بود؛

 

خبرنگار: دادگاه حضانت فرزندرا به شما داد؟

آسیب‌دیده: بله، همسرم سلب صلاحیت شد چرا که توهین ها و هتاکی های او وحشتناک و غیر قابل تحمل بود؛ وقتی با فرزندم بیرون می رفتند با او در خصوص جن و روح صحبت می کرد به گونه ایی که فرزندم تنهایی در اتاق خود می ترسید
من تلاش بسیاری برای بازگشت همسرم کردم و به دنبال درمان آن بودم چرا که دلم برای او می سوخت و می دانستم زندگی او تباه می شود؛ خانم میرزائیان گفتند تا خود او نخواهد نمی شود او را درمان کرد؛

توهین ها و رذایل اخلاقی همسرم از زمانی اوج گرفت که درجه مستری خود را گرفته بود؛ هیچ گاه به من نگفت تدریس کرده است یا هنوز تجربه ایی در این زمینه نداشته است ولیکن همواره از او سوال می کردم که دلیلی برای حضور در کلاس ها وجود دارد یا بی دلیل در کلاس ها شرکت می کند. در دادگاه هایی که من شرکت داشتم غالبا عرفان حلقه را نمی شناختند.

میرزائیان: در عرفان حلقه بحثی به نام هم فازی کیهانی وجود دارد یعنی باید همسر هم فازی کیهانی داشته باشد؛ در این عرفان به فرد القا می کنند که همسر شما با شما هم فاز نیست و با هم خوشبخت نمی شوید و با این صحبت ها بین همسران اختلاف ایجاد می شود.

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
#10
خبرنگار: می توان گفت این مسئله جزء مفاسد اخلاقی است؟

میرزائیان: بله؛ با توجیه اعتقادی فرد را با همسر او دچار اختلاف می کنند؛ به فرد القا می شود که با همسر خود خوشبخت نمی شوید یعنی نمی توانید راه کمال را طی کنید؛ این که این خانم بیان می کند همسرش توهین می کرد، در عرفان حلقه عنوان می شود اگر در خصوص کسی قضاوت کنیم به شبکه منفی متصل شدیم در حالی که در رفتارهای آن ها همواره قضاوت، توهین و... وجود دارد ولیکن خود را عارف می دانند که راه کمال را طی می کنند.

آسیب‌دیده: همواره گفته ام که عرفان حلقه نسخه ایرانی کابالا است. هموراه گفته ام که با توجه به پیشینه آقای طاهری و افراد دیگر، در می یابید این عرفان با هدف افراد تحصیل کرده و با جنگ نرم در جامعه گسترش یافته است؛ در کلاس های این عرفان افرادی شرکت می کنند که شاید در جامعه الگوی افراد بسیاری باشند؛ حضور چنین افرادی در چنین کلاس هایی به افراد ضعیف تر اعتماد به نفس می دهد.

در این کلاس ها خانم هایی شرکت می کردند که به نظر من دچار عقده هایی هستند و این مشکل را دارند که چه در خانواده و چه در محیط اجتماع مطرح نیستند؛ این که این چنین افرادی به اصطلاح عرفان حلقه عارف می شوند و مسیر کمال را طی می کنند، اعتماد به نفس کاذبی را به فرد می دهد؛ اعتماد به نفس کاذب سبب می شود افرادی دیگر همانند خود را جذب این عرفان کنند. این عرفان تمام مدت به دنبال نیرو گرفتن است و این نیرو برای هدفی است که از قبل تعیین شده است.

مسئله عضوگیری برای افراد عرفان حلقه بسیار مهم است

میرزائیان: برای خود رسالتی تعیین می کنند که آموزه هایی که در اختیار افراد قرار می گیرد باید در اختیار دیگران قرار گیرد و افراد تشویق می شوند به این که عضو بگیرند و مسئله عضوگیری برای افراد عرفان حلقه بسیار مهم است و یک رسالت محسوب می شود.

هر یک از مسترها تخصصی دارد و خلاقیتی در ورود برخی مسائل به عرفان حلقه دارند؛ به طور مثال برخی هیپنوتیزم می دانند و برای جذب بیشتر در کلاس های خود از این روش ها استفاده می کنند در حالی که در آموزه های عرفان حلقه هیپنوتیزم وجود ندارد؛ به آموزه اولیه طاهری مسائل بسیاری اضافه شده است.

در مناظره ها یک مستر سخنی می گوید که مسترهای دیگر قبول ندارند چرا که از ابتکارات آن مستر بوده است؛ به عبارت دیگر دو مستر را نمی توانید بیابید که حرف واحد بزنند؛ کار از دست خود طاهری نیز خارج شده است.

زمانی که خبر ویلای نوشهر را شنیدم، ذهنیت من تنها به سمت عرفان حلقه رفت چرا که تنها این عرفان می تواند چنین کاری کند و به چنین نتیجه ای ختم شود؛ بعد از بررسی ها با یکی از نزدیکان خانم حسینی ارتباط برقرار کردم و دریافتم آقایی که این کار را انجام داده است طرفدار عرفان حلقه بوده است.

در یک جلسه ای من بانزدیکان قاتل صحبت کردم؛ بدون این که من نامی از عرفان بیاورم، وی اذعان داشت که طرفدار عرفان کیهانی بوده است؛ زمانی که با دوستان قاتل صحبت کردم او بیان کرد قاتل از طریق اینترنت با خانم مستری آشنا شده بود؛ خانم مستر با صحبت هایی از قبیل این که قاتل با همسر خود هم فاز نیست و ... میان قاتل و همسرش اختلاف می‌اندازد، علی رغم این که همسر خود را بسیار دوست داشته است.

همسر قاتل با خانم حسینی مشاوره می کند و خانم حسینی وی را تشویق می کرده است که به زندگی بازگردد؛ خود قاتل تصمیم می گیرد همسر خود را طلاق بدهد؛ بعد از هشت ماه از این جدایی، قاتل از سفر خانواده خانم حسینی به شمال مطلع می شود، وقتی آن ها در ویلا استراحت می کنند، وی درهای ویلا را قفل می کند و آب ویلا را قطع می کند و ویلا را به آتش می کشد.

از یازده نفری که در ویلا حضور داشتند چهار نفر در ویلا می مانند و جان خود را از دست می دهند و باقی می توانند از ویلا خارج شوند؛ دوست قاتل اذعان داشت که مستر با کار کردن بر روی قاتل سعی در نابودی دو خانواده مذهبی داشت؛ وی بیان کرد که قاتل فرد ترسویی بود و چنین کار وحشتناکی از او بر نمی آمد.

من این گزارش را تهیه کردم و با مسئولیت خودم این گزارش را با نام عرفان حلقه بر روی سایت خود قرار دادم؛ بعد از این که این گزارش بر روی سایت من قرار گرفت تعدادی از شاگردان خانم حسینی به من ایمیل دادند.

یکی از این شاگردان اذعان داشت که خانم حسینی علیه عرفان حلقه برای ما بسیار صحبت می کرد؛ این ایمیل ها نشان از این دارد که خانم حسینی علیه این عرفان اقداماتی انجام داده است.

یکی از مشکلات ما این است که عرفان حلقه در اینترنت بسیار فعال است

یکی از مشکلات ما این است که عرفان حلقه در اینترنت بسیار فعال است و کلاس های آنلاین دارد و کتب این عرفان کاملا در دسترس است و افراد به راحتی می توانند دانلود کنند.

 

خبرنگار: انجمن شما چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

میرزائیان: ما جلسات نقد برگزار می کنیم؛ به دانشگاه ها و حوزه های مختلف برای معرفی این عرفان می رویم و اطلاع رسانی می کنیم؛ باید منابع عرفان حلقه به طور کامل نقد و بررسی شود و به صورت کتاب و مقاله در آیدکه کارشناسان ما مشغول نگارش نقد ها هستند؛ جلسات مناظره با مسترهای عرفان حلقه برگزار می کنیم، البته مسترها اصولا برای ایجاد تنش در مناظره ها شرکت می کنند.

هیچگاه در مناظرات به طور علمی بحث نمی کنند چرا که خود اطلاعاتی ندارند و تنها کتاب های طاهری را حفظ کرده و در جلسات همان کتاب را بازگو می کنند و نمی توانند از این عرفان دفاع کنند؛ تمام تلاش خود را می کنیم با افرادی که آسیب دیدند ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنیم؛ از طریق سایت اطلاع رسانی می کنیم.موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقش جریان مسیحی - یهودی در تربیت یزید ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─ 11 1,091 03-04-2016, 12:38 AM
آخرین ارسال: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
  عرفان کیهانى در مسیر شیطانى ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─ 4 671 09-16-2015, 10:15 PM
آخرین ارسال: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان