آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیدقطارهای جذاب و بدون راننده در لندن
زمان کنونی: 01-20-2021، 03:49 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ~Kit Kat~
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 4
بازدید 620

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در لندن قطارهای جذاب و بدون راننده

قطارهای جذاب و بدون راننده در لندن
#1
Rainbow 
فوت و فن: آیا دوست دارید ببینید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی ده سال دیگر چگونه خواهد بود؟ به لطف اداره راه‌وترابری لندن و استودیو طراحی PriestmanGood، هم‌اکنون می‌توانیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی ده سال دیگر را ببینیم. طراحی‌های منتشر شده نشان می‌دهند که قطارهای سریع‌السیر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 در سال ۲۰۲۲، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خواهند بود...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


 نام این طراحی «دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی جدید برای لندن» است که از طرح قطارهای چند واگنی قدیمی صرف‌نظر کرده و یک قطار یکپارچه را به جایش ترجیح می‌دهد. قطاری که برای اولین بار از کولر و وای‌فای برخوردار است.

ورودی‌های این قطارها، درهایی دوتایی هستند که در کل قطار وجود دارند. این درها، عریض‌تر بوده و این امکان را به مردم می‌دهند که سریع‌تر سوار یا پیاده شوند و تراکم مردم به ویژه در ایستگاه‌های شلوغ را کاهش می‌دهند. همچنین اداره راه‌و‌ترابری لندن تابلوهای تبلیغاتی کاغذی را کنار گذاشته و به جای آن‌ها از یک سری صفحات دیجیتالی استفاده خواهد کرد که به صورت خودکار و سریعاً با وضعیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و جدول زمانی حرکت قطارها به روزرسانی می‌شود. این اداره به شرکت‌های تبلیغاتی همچون آمازون اجازه خواهد داد تا جدیدترین خدمات این اداره را با استفاده از تبلیغات ویدئویی تبلیغ کنند. در داخل این قطارها از چراغ‌های LED نیز استفاده خواهد شد که از یک سیستم چراغ راهنمایی درخشان بهره برده و به هنگام باز و بسته شدن درهای قطار به مسافران هشدار می‌دهد.
نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
#2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.اداره راه‌و‌ترابری لندن قصد دارد طی دهه آینده 250 دستگاه قطار جدید را در خطوط پیکادیلی، باکرلو، مرکزی و خط واترلو و سیتی به کار گیرد و ظرفیت این چهار خط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را حداقل 25 درصد یا به عبارتی 12000 مسافر در ساعت افزایش دهد. این :/.(طارها قرار است به مدت 30 سال و 24 ساعت شبانه‌روز کار کنند تا زمانی که اداره راه‌و‌ترابری لندن تصمیم بگیرد در تمام خطوط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی شهر از قطارهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 استفاده کند. پیش‌بینی می‌شود اولین قطارهای طراحی شده توسط استودیوی PriestmanGood در سال 2022 در خط پیکادیلی به کار گرفته شود و تا اواسط دهه 2020 هر چهار خط از این قطارها بهره ببرند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
#3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
#4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
#5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاریزما (۹ رفتار جذاب و گیرا در افراد کاریزماتیک) iNSANE 9 886 11-18-2016, 01:36 AM
آخرین ارسال: iNSANE
  دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق miss mg - ELF 0 607 08-22-2016, 12:09 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  بدون شرح miss mg - ELF 0 398 10-27-2015, 04:10 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  جنیفر لوپز در چالش عکس بدون آرایش + عکس soudabeh 1 701 02-01-2015, 05:48 PM
آخرین ارسال: sogi
  رونمایی از کلکسیون خانگی زها حدید در جشنواره‌ی طراحی لندن 2014 asal501 4 673 09-22-2014, 05:17 PM
آخرین ارسال: asal501
  تصاویری از دفتر جدید گوگل در لندن asal501 0 567 08-25-2014, 05:01 PM
آخرین ارسال: asal501
  ۲ شهریور: اولین پرواز بدون توقف بین قاره‌ای یک زن asal501 0 555 08-24-2014, 04:53 PM
آخرین ارسال: asal501
  تولد دختری بدون بینی..-انجمن koreafan "MaryaM" 0 845 07-16-2014, 06:45 PM
آخرین ارسال: "MaryaM"

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان