آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

مسابقه بهترین عکس دسکتاپ پاییزی
زمان کنونی: 01-20-2021، 10:50 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ღSilverfallღ
آخرین ارسال: SOG.AND
پاسخ 30
بازدید 3609

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پاییزی بهترین مسابقه عکس دسکتاپ

مسابقه بهترین عکس دسکتاپ پاییزی
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام سلام من اومدم بعد از کلی غیبت
خوب امروز میخوام من با یکی از بچه های گل محمد عزیز یه مسابقه ای رو به عنوان بهترین عکس پشت صحنه دسکتاپ شروع کنیم

قوانین مسابقه
هر کسی که میخواد توی مسابقه شرکت کنه به من حتما یه پیام خصوصی بزنه
کاربرهای گرامی لطفا تبلیغ نکنین که آره بیایین به فلانی رای بدین میخوام یه مسابقه خیلی عادلانه و سالمی باشه
خودتون از روی خود عکس و سلیقه ای که شرکت کننده این رو درست کرده یا گذاشته نمره بدین
بعد از ثبت نام من خودم شرایطش رو شخصا به شرکت کننده ها میگم

درمورد خود مسابقه
خوب مسابقه مثله بقیه مسابقه ها نیستش که رای بدین باید بیایین به بچه نمره بدین بالاترین نمره 10 هستش محدودیت هم ندارین به چند نفر نمره بدین هر کودوم از عکسهایی رو دوست داشتین بیایین نمره بدین و فقط همش نمره 10 ندین
خود مسابقه توی دو سری انجام میشه دو تا سریه 10 نفره که 6 نفر اول انتخاب میشن میرن برای فینال و فینال یه تاج میگیرن و چون این ماه ماه پاییز هستش یک برگ پاییزی به خاطر فصل پاییز براشون خودم میسازم ولی بازم به نفرات اول توی این دو سریه مقدماتی یه نشان تعلق میگیرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همین بودش اگر استقبالش زیاد بودش این مسابقه رو ادامه میدیم اگر نه که دیگه درش رو می بندیم و میریم پیکارمون:D

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
به به سلام سلام من بازم اومدم و بالاخره بعد از کلی صبر و صلوات و نذر بالاخره 10 نفر شرکت کننده معلوم شدنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب اینم از بچه های گل شرکت کنندهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1-** نغمــــــــــــــــه **

soudabeh-2

3-شــــکوفـــه

sone-5

AUTUMN LADY-6

ERIKA-7

4dgalaxy-8

royajoooon-9

10-asal501

خوب بچه های گل شرکت کننده تا یک هفته فرصت دارن که عکسی که گذاشتن یا طراحی کردن رو به من پ.خ کنن یعنی میشه دوشنبه هفته بعد ساعت 12مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
خوب بچه های گل امروز بالاخره مسابقه شروع میشه و تمامیه کار بران گرامی میتونن بیان به شرکت کننده ها رای بدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو یکی از شرکت کننده ها به علت تاخیر از مسابقه حذف میشه و تعداد شرکت کننده ها به 9 نفر میرسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستی یادم رفتش اینم بگم خود شرکت کننده ها هم میتونن نمره بدن الیته نه به خودشون به بقیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

soudabeh-1 ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ---->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2-شــــکوفـــه ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3- بی نام ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sone-4 ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

AUTUMN LADY-5 ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ERIKA-6 ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4dgalaxy-7 ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

royajoooon-8 ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9-asal501 ----> مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ----> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط کاربرهای عزیز از الان دیگه تاپیک باز هستش برای نمره دادن لطفا عادلانه نمره بدین یاد تونم نره نمره از 10 هستش و محدودیتم نداره به هرکسی دوست دارین میتونین نمره بدین یا اصلا به همه هم میتونین نمره بدین تا دوهفته هم وقت دارینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و اما قسمت خوب مسابقه هر کی بیشترین نمره رو بیاره برنده هستش و من این مدال رو برای برنده در نظر گرفتم که بهش میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღ★Blithe★ღ   آفلاین
وای دسکتاپ sone خیلی خوشمله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن بهش 10 میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :پَلَــنگ مَلَــنگ   آفلاین
پروف شکوفهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10 بهش میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پروفAUTUMN LADY
10میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
من به خودم 10 میدم
کسی به من رای نمیده؟ هرکی راس بده بهش 1 آیتم هدیه میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
سودابه 8 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شکوفه 8 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفر سومی که اسمشو ننوشتی 5 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
sone 4 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سمیه 9 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مریم(اریکا) 8 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4dgalaxy 8مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
royajoooon 7 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عسل 9 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
من چی؟

نویسنده :royajoooon   آفلاین
نامردا بیشتر رای بدید دیگه

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
فکر میکردم عکسا باید طرح پاییز داشته باشه؟

شماره 7 @شماره 8 @شماره 9 به هرسه تاشون نمره 9 میدم.