آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

||| مسابقه ی جمله سازی |||
زمان کنونی: 11-30-2020، 06:29 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بوتونگ
آخرین ارسال: irsa
پاسخ 193
بازدید 14759

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 4.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سازی مسابقه ی جمله

||| مسابقه ی جمله سازی |||
نویسنده :بوتونگ   غایب
 توی مسابقه جمله سازی من پنج تا جمله می نویسم و شما باید باهاش داستان بسازید ... وشما باید پنج جمله ی جدید بنویسید و نفر بعدی هم باید این کار و انجام بده و مسابقه به این روال ادامه داره .... اینم پنج جمله ی اول 
کیک 
بامزه
لی مین هو 
شین هه 
ریملمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عشق

در لحظه اتفاق میافتاد

مثل ..........

عشق به مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد کره{جنوبی } !!!!!!!!!خخخخ!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :@N@aNa   آفلاین
هر وقت دیدی من سبیل گذاشتمو با کنترل تلویزون خربزه قاچ می کنم دارم می خورم، می تونی بگی یه مرد کچل با زیرشلواری راه راه جنتلمن و دختر کُشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گوگل
دادا
چشمک
لیلا فروهر
تلگرام

نویسنده :sa'na   آفلاین
داشتم توی گوگل عکس سرچ میکردم که عکس دادا م مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخ رو کنار لیلا فروحر دیدم که بهم چشمک زد گفتم این چیه گفت اسمشو نبر

ارامش بیا غلط املایی بگیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سینزده به در
شب یلدا
سطل ذباله یا زباله
شلیک
گودزیلا

نویسنده :آرامش   آفلاین
(01-16-2016, 07:30 PM)@N@aNa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
CD کارتون گذاشته بودم داشتم با خوشحالی پرتقال می خوردم ک یهو دیدم آرامش چادر ب سر و چاقو بدست نعره کشان اومد سمتم گفت: تو اون فلش گران قدر 2 گیگ منو بردارشتی :|
چلغوز فلش ندیده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولاً گرانقدر سرهمه ....بیسواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوماً ...خودتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(01-16-2016, 08:51 PM)sana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم توی گوگل عکس سرچ میکردم که عکس دادا م مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخ رو کنار لیلا فروحر دیدم که بهم چشمک زد گفتم این چیه گفت اسمشو نبر

ارامش بیا غلط املایی بگیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سینزده به در
شب یلدا
سطل ذباله یا زباله
شلیک
گودزیلا

بی سوادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آرامش ...با آی با کلاهه
فروهر
سینزده چون در لهجه اصفهانی (فکر کنم) اینطوری گفته میشه ....در گفتار عامیانه مشکلی نیست

شب یلدا داشتم فیلم گودزیلا علیه گودزیلا رو نگاه می کردم که یه سوسک اومد جلوم رژه رفت منم با شلیک یه گلوله پرتش کردم تو سطل زباله و گفتم حالا برو سیزده به در

مامان ...حال می کنی با این دختر فهمیده و باسوادت؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
موندم به کی رفتم ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سواد
سایه
سیاه
سمبوسه
سیمان

نویسنده :aramesh   آفلاین
این سایه خانم زن همسایه هم فک کرده ما دیگه اینقدر سوادمون نم کشیده گرفته باسیمان سیاه تو سمبوسه هارو پر کرده گذاشته برا فروش

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زندگی
مانیتور
ساعت
اسب
چادرنماز

نویسنده :ladyzohre2   آفلاین
زندگی یعنی چادر نماز مامانت رو بپیچی دورت وساعت خوابت مستند زندگی اسب رو
از مانیتور ببینی.

برجام
فرجام
جام جم
جمهوری فدرال
نقض
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد" />

نویسنده :aramesh   آفلاین
بالاخره این برجام به فرجام رسید اماشبکه جام جم میگفت انگاری  جمهوری فدرال نقضش کرده!!!!!

آسمان
تلفن
گیتار
جا لباسی
قاب عکس

در آسمان تصویرهایی از گیتار و تلفن و قاب عکس که به جالباسی از ابرها آویزان بود خودنمایی می کرد .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[align=center]صبح
سیاه
صبا
سیب
صابون

وزیدن باد صبا در صبح، بوی سیب زندگی را به مشامم رساند و مانند صابون سیاهی زندگیم را شست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کتاب
بامداد
بهمن
سیما
شب

نویسنده :ladyzohre2   آفلاین
شب سوم بهمن کتاب بامداد خمارو به دوستم سیما 
هدیه دادم. 
گلدن گلوب 
لیدی گاگا 
عجیب 
لئوناردو 
عشقم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد" />

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
ديروز يه صحنه ي عجيب ديدم عشقم لئوناردو جايزه گلدن گلوبش رو داد به ليدي گاگامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چادر
خودكار
اتو
آب پاش
كاغذ