آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 10-21-2019، 01:53 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :☆Mahtab58☆   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سلام اسم آرزو شهرت مهتاب متاهل  34 سالمه ورزش مورد علاقه شنا و دوجرخه سواری ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عاشق شاهرخ خانم تمام فیلم ها و جشنواره هاشو دارم کلا حدود 4000 تا فیلم هندی دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هر چی فیلم ترسناک وجود داره رو دارم. حدود 120 سربال کره ای دارم آرشیوم تا دلت بخواد پر از انیمه میباشد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من کلا عاشق انیمه هستم و خیلی دوست دارم حتی بیشتر از سریال کره ای مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یعنی اگر زمانی داشته باشم که بتونم برم سروقت توی و بخوام چیزی ببینم انیمه رو بیشتر ترجیح میدم .  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته سریال کره ای هم میبینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  اینجا رو هم خیلی دوست دارم کره فن بینظیره  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از روی زیرنویساش اینجار پیدا کردم البته ببخشید دیر معرفی کردم ولی خوب این تاپیک رو دیر دیدم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد زیرنویسای کره فن بینظیره خیلی عالیه من عاشق مترجماشم واقعا یک دنیا تشکر از همه مترجمای گل کره فن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد با اینکه سنم بالاست ولی دوست دارم باهام راحت باشین  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این دسته گل ها هم تقدیم تمامی عزیزان کره فن مهربونم همتون دوست دارم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد قشنگترین عشق  , نگاه خدا به بنده هاشه ! سپردمتون دست همون نگاه  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
سلام ....

خب منم بعد از این همه مدت خودمو معرفی کنم

فاطمه مریم هستم 18سالمه اصلیتم کرمانشاهی هست شیراز زندگی میکنم .....

عاشق کره هستم تنها دلیلی که به خاطرش اینجا عضو شدم کره جنوبی بود و تمام ...

توی انجمن عاشق بخش متن و لیریک اهنگ های کی پاپم و بخش بازیگران و مدل کره ای و دیگر گروه های دخترونه

خب همین ...:))))

از اشنایی باهاتون خوشبخت بودم و خوشبت هستمم :)

نویسنده :SaRiNa YS   آفلاین
سارینا هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تازه عضو این انجمن شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14 سالمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاشق کی پاپممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لطفا حمایتم کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :F.89.T   آفلاین
سلاااام
منم عذر میخوام که دیر اینجا اومدم
اسمم فاطمه است
دو ماه دیگه بیست و هفت سالو تموم میکنم
عاشق سریال کره ای هستم و البته بازیگرا و خواننده های کره ای که دوست دارم خیییییلی زیادن
گروهای کره ای که دوست دارم BTS,INFINITE,EXO,2PM,2AM,BEAST,Btob,BF هستن و تک آهنگای خیلی های دیگه رو هم که دوست داشته باشم گوش میدم
از اونجایی که خیلی از درس خوندن خوشم نمیاد بعد از دیپلم ریاضی و سه ترم دانشجوی فرش بودن تو استان یزد،حالا تازه این ترم دارم از رشته کتابت و نگارگری که عاشقشم فارغ اتحصیل میشم و رسما یه مذهب(تذهیب کار ) میشم.فعلا هم  هر چند که ارشد شرکت کردم اما هیچ برنامه ی حتمی ای براش ندارم و دوست دارم فقط بشینم خونه و آهنگ گوش بدم و سریال کره ایمو ببینم و تذهیب کار کنم و نمایشگاه بزنم
به غیر از این سه تا هممممممه دوستان و آشنایان و فک و فامیل میدونن که عاشق خوابیدنم و هروقت از روز که زنگ بزنن اگر چواب ندم به یقین خواب تشریف دارم و به جاش مثل یه جغد اصیل شبا تا صبح بیدارم
فک و فامیل معتقدن کار هنری ای نیست که از پسش بر نیام چه قلاب بافی و اینا باشه،چه جعبه سازی و امثالهم و چه حتی کشیدن یه درخت شکوفه گیلاس رو دیوار خونه ی تازه تاسیس دخترعمو!!!
عاشق دین و مذهب و حجابم هستم
و دیگه حرفی بیشتر ندارم که تا اینجاش هم به قول دوستان معلومه که پرحرفم

نویسنده :zahraj4   آفلاین
من حتی نمیدونستم همچین تاپیکی هم هست !

خب من که زهرام (!) بیست و پنجم فروردین هیجده سالم تموم میشه میرم تو نوزده !

شیرازیم ... هشت سال تهران بودم ، الان باز هم شیرازم !

رشته ام تجربیه ... با وجود اینکه خیلی به درس علاقه دارم و لذت میبرم ، اما زمانایی مث الان که مجبورم زیاد بخونم خسته ام میکنه ...

برا رفع خستگی اومدم سراغ چیزای کره ای ...

خیلی وقت نیست که به طور جدی دارم اخبار ستاره های کره رو دنبال میکنم ...

گروه مورد علاقمم فعلا 2pm و snsd هست ! البته بقیه گروه ها رو فقط در حد اسم و اینا میشناسم ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عاشق ورزشم ... همه رشته ای رو اگه وقت داشته باشم میبینم ... اما خودم والیبال بازی میکنم !

مذهبیم ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصلا تو هنر خوب نیستم ...

خیلی حرف میزنم و خیلی هم شیطونم !!!!!!!!

اعتماد به نفسمم کلا منفی هزاره ! همه هم همیشه سر همین دعوام میکنن !

و .... دعا کنید امسال یه رشته خوب قبول شم !

نویسنده :simin007   آفلاین
سلام دوستان منم الان این تایپیک رو دیدم. سیمین هستم 32 سالمه فارغ التحصیل رشته ریاضی هستم
سه چهار سالی هست که طرفدار سریالهای کره ای و گروه های کی پاپ شدم. البته طرفدار پر وپا قرص سریالهای امریکایی ام هستم.
تو گروه های کی پاپم بیشتر طرفدار بیگ بنگ و سوپرجنیور هستم البته آهنگ سایر گروه ها ام رو گوش میدم.
اگه یه وقت مشکل ریاضی داشتین و بتونم کمکتون کنم در خدمتیم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :baran1523   آفلاین
سلام من فاطمه هستم 32 سالمه .متاهل هستم ی دختر 9 ماهه ب اسمه سیده باران دارم .قبلا سرکارمیرفتم کارای میکس و مونتاژ انجام میدادم اما از وقتی بچه دار شدم دیگه نمیرم و خانه دار هستم.
من نامه ی عشق بهترین حالم
چون عاشق ماه هفتم سالم

نویسنده :Boshi oXe   آفلاین
سسسسلللللااااام
خوفففیییید؟
بشری هستم و اسمم عربیه و مثل کبری خونده میشه
ملقب به:
Boshi
Bosh Bosh
Boshi
Boshi doofteh
Luhan
دوستام که میفرمایند عجیب و غریبم ولی خودم دقت نکردم
13 ساله حضورمندم و احتمالا دونگ سنگ همتون هستم
ولی لدفن مث بچه ها با هام نحرفید چون بیشتر از سنم می فهمم(کجکیم نیگا نکن)
اسم گروه های زیادی از خواننده ها رو می دونم ولی از هیچکدوم بجز exoعشقم اطلاعاتی ندارم چون دوس دارم فقط اکسو تو ذهنم باشه
عاشقه:
لوهانم
و
بر عکسی حرف زدن مث :مالس=سلام
و
تمام برو بچ اینجا
و...
خواهش میکنم برام یادداشت بذارید چون دوس دارم با هاتون بحرفم نگران نباشید فقط این جا زیاد حرفیدم
ایم مختص کسایی که می فهمن"
((ایمه ایلل لکیمن     خووه برا یکیمن))
Boshi doofteh
.
.
.
Nashi

نویسنده :Parkshinhye_Rohi   آفلاین
سید روح الله موسوی عاشق و دیوونه ی پارک شین هی پرنسس خودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فقط همین !!
میدونی دوست دارم هر جا باشی حتی از من ... ♥♥

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه جدا شی بازم بغضت تو صدامه و عشقت تنها تکیه گامه ... ♥♥

نویسنده :Negar1999nk   آفلاین
سلام نگار 18 ساله عاشق سریال های کره ای و امریکایی و فیلم های هندی یک کی پاپر دو اتیشه معتاد گات سون میونگ سو لاور و دیوونه میونگ سو مترجم زبان های تایلندی کره ای انگلیسی هندی نزدیک 2000اهنگ کی پاپ دارم و اکثرا از گات سون استرو هایلایت(بیست) ویکس بی تی اس بیگ بنگ وینر و ایکون هس بازیکن اسکواش  همه فن حریف هیپ هاپر دیگه هرسوال دیگه ای بود راحت باشین بپرسینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میونگ سو لاور

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان