آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 11-20-2019، 06:46 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
نقل قول:
سلام شهدادم 23 ساله 
نمي دونم چرا همه بهم ميگن آدم رسمي اي هستم 
شوخيو دوس دارم 
شيرينيو كاكائو رو به شدت دوس دارم از آش و سوپ بدم مياد 

ديگه همين بزنيد قدش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بزن قدش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوش اومدی شهداد[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/panachat.gif[/img]

آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :B@RAN   آفلاین
اول خاستم غریبی کنم این تاپیک نیام....دیدم اینکارا به من نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بارون هسم...هیژده سال از خدا عمر گرفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو کل چش بادومیای دنیا فقط و فقط پنش تا رو دوز دارم اونم شاینینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاری از هرگونه هنر و استعداد هم هستم شکر خدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همین دیگه.ای لاب یو پی ام سیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
نقل قول:
اول خاستم غریبی کنم این تاپیک نیام....دیدم اینکارا به من نمیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بارون هسم...هیژده سال از خدا عمر گرفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو کل چش بادومیای دنیا فقط و فقط پنش تا رو دوز دارم اونم شاینینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاری از هرگونه هنر و استعداد هم هستم شکر خدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همین دیگه.ای لاب یو پی ام سیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوش اومدی باران خانممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
نیاز به معرفی دارم؟
قبلش ی دستی به افتخار من بزنید
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صـــــــــــادقم بعضیاتون منو میشناسید نمیشناسید اطلاع بدید باتون آشنا میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بچه قمم
18 سالمه 
میخوام برم دانشگاه ولی هنوز وضعیتم مشخص نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی هم بچه نچسبیم (علکی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
دیگه........

نویسنده :توتن   آفلاین
یه دختر خانم 22ساله خخخخخخخخخخخخخخخیییییییییییییییییییییییللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییی خانم

البته ....................معتاد؟؟!!!
نه نه نه نه نه نه بابا نه از نوعی که فکر کردی نه بابا از نوع فیلم کره ای قبل از خواب[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00000003.gif[/img](فکر کنم اشتراک تمام بچه های انجمن باشه[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/55500000.gif[/img])
دانشجوی رشته کامپیوتر (تازه سراسری هم هست)
خب دیگه...........عاشق طراحی لباسم هستم.............
اگه سوالی بود[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/panachbC.gif[/img]منم مثل این آقا نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :r512   آفلاین
سلام
رها  م.21ساله.itمیخونم.
شوخ وشیطون ودیوونه   و درکنارش خجالتی وپاستوریزه ومغرور(بیشتردرظاهر)
علایقم:تنهایی.شعر.مستند.رادیوجوان.هنر.موسیقی.سریالای کره ای و...:)
میلیاردها نهنگ
به خشکی زدند 
تا بالاخره 
یکی زنده ماند 
دست و پا در آورد 
روی خاک قدم زد 
و رفت بلیطِ استخر خرید 
 پرید توی آب

«علیرضا آدینه»

نویسنده :SHADAB   آفلاین
اااا نوبت منه؟؟؟ خو برخلاف چیزی که همه فک میکنن اسمم شادابه نه شادی 17 سالمه عاشق سریال کره ای جدیدا از سریال تایوانی هم خوشم میاد تو خونه آرومم ولی تو جمع دوستا شر و شیطون . 
خو دیگه چی؟؟ هاااا از بین گروها شاینی رو دوز دارم مصخوصا مینهو خان ... تو انجمن هم با عطی و پریسا صمیمی ام 
سال دیگه کنکور دارم برا همین کم میام دعام کنین...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
سلام به همگی
بهارمست هستم..30 سالمه اما میدونید که خانما همیشه 18 سالشونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه روانپزشکم و تدریس هم میکنم اما اوقات فراغتم اکثرا به نت گردی میگذرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عضو انجمن های زیادی بودم با سمت های مختلف ،اصلا ادم رسمی نیستم معاشرت باهام سخت نیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عاشق شوخی کردن و خندیدنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاشق فیلم و سریال های کره ایم ورزش و موسیقی رو به شدت میدوستم
فقط یه خواهش از همه تون دارم درسته ممکنه از نظر سن بزرگترتون باشم اما دلم میخواد باهام راحت باشید کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم دوست خوبی میشم مطمئن باشید اینم تقدیم به همه تونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Zed.T   آفلاین
گرنی زهرا هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 25 سالمه ، تولدم موقع خرید عید و خونه تکونیه
قبلنا معتاد سریال دیدن بودم ولی الان فقط معتاد نتگردیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوساله که دیگه دانشجوی نرم افزار نیستم 
برخلاف رشته ام بیشتر اطلاعاتم درباره سخت افزاره 
انیماتورم از نوع متحرک ساز و عاشق انیمیشن ، مشاوره خواستین درخدمتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه ورزشکار نیستم ولی ورزشکارا رو دوس دارم و عاشق کشتی ام ، اکثر کشتی گیرای داغستانی پسرام هستن پس چشماتون رو درویش کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عروس گلم سارا باعث شد بیام اینجا ، اگه کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم

نویسنده :luge   غایب
اول سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عارفه 16سالمه ولی بیشترا بهم میگن عاطفه شوما هرجور دوست دارین صدام کنین
اخلاقم:بامزه.مهربون.خیلی خوش خنده
معمولا کسایی که ناراحتن به من مراجعه میکنن تا بخندونمشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
انگار من بنگاه شادمانیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه حرفی ندارم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './koreafan_ZnvhsUg/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('160')