آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 10-21-2019، 01:29 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :farnazdn   آفلاین
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فرناز هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18 سالمه
اردیبهشتی اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دانشجو رشته صنایع ام
عشق کره دارم و تا 2 سال دیگه شاید هم زود تر میرم کرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :MღღM   آفلاین
سلام رفقا
من محمد هستم 21 از مازندران شهرستان بابلسر
عاشق انیمه (خعععععععلی) نت گیم
از کره هم خوشم نمی یاد فقط ژاپن اونم ن بخاطر بازیگراش ب خاطر فرهنگشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امیدوارم دوست خوبی برا همتون باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :تارادیس   آفلاین
منم تارادیسم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17سالمه.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
رشته ام تجربیه.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب من به سریالای کره ای خیلی علاقه دارم وفیلمای چینی هم دوست دارم.جدیداتصمیم گرفتم برم توکارسریالای تایوانی وژاپنی دوستانم وامروزم نظرات بعضی ازبچه های گل اینجاروخوندم که حس کنجکاویم گل کردشدیدا.البته نه الان میشه واسه بعدکنکورم.اینروزاچون درس میخونم زیادنمیام انجمن اماتصمیم دارم وقتموتنظیم کنم که بتونم بیام.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ازویژگی های اخلاقیم اینه که تمام تلاشمومیکنم که به دیگران کمک کنم ازاونجایی که تواناییم زیاده توزمینه های مختلف اینوازپنجم ابتدایی متوجه اش شدم.درواقع ازاون موقع بودکه فهمیدم برای کارای بزرگتروبیشتری توی این دنیام.(انتظارات بالاست ازمن به همین دلیل)(تعریف ازخودنباشه البته)درواقع همیشه اون چیزی روبه دوستانم میدم یاکمکشون میکنم بدست بیارن که دوست دارن.البته الان میخوام یه خورده به خودم استراحت بدم چون جداتواین سالاانقدرفعالیت داشتم وتجربه ودرسوکه خیلی بااینکه 17سالم بیشترنیست.
به دیگران احترام میذارم.حتی اگه صمیمی هم بشم بازم احترامم سرجاشه خیلی برام مهمه این یکی ازارکان زندگیمه.
کل نظراتتونوخوندم توی این تاپیک.همتونودوست دارم.خیلی راست گو ودوست داشتنی هستین همتون به نظرم حتی باهمون ویژگی های بدی که بعضیاتون گفتین ازخودتون(همه دارن.)من دوستانم روباویژگی های خوب وبدی که دارن میپذیرم.وامیدوارم شماهم منوبه عنوان دوست خودتون بپذیرین.وفایتینگ.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Hoorieh2pm   آفلاین
سلام  حوریه هستم از اصفهان 15 سالمههههه

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   غایب
سلااااااااااام منم نازنین هستم 15 سالمه و اهواز زندگی میکنم و عاشق کره ایا هستم
خوشبختم و خوش اومدم

نویسنده :☺ⓈⒺⓟⓘⒹⒺ☻   غایب
سلااااااااااااااااااااام. من سپیده هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 18 سالمه . ترم اولیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رشتمم روانشناسیه . تهرانیم و اینکه اردیبهشتیم . خیلیم به ماه تولدم حساسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه تریپل اسیم و به شدت طرفدار هیون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد( الان اون که داره پرت میشه هوا مثلا هیونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ) البته در لیست افراد کره ای هیون اوله  و در ادامه افراد زیادی در این لیست قرار میگیرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :royajoooon   آفلاین
سلوم من رویا هستم .
سوم دبیرستان ............رشتمم تجربی ........... 17سالمه.........مهربون وخوش قیافه و باحال و ......خوش تیپ و........هرچی کدبانویی هست درمن ظاهر است.
عاشق تیفانی هستم .کره ای هارو دوست دارم .این انجمن رو هم خیلی دوست دارم چون مطالب خوبی داره .

نویسنده :Cяαzу вσу   غایب
منم ماهیارم
چهارده ساله از فردیس
دوم ریاضی
مدرسم نمونست
جهشی خوندم
مسخوام تو دانشگاه معماری یا عمران بخونم
الگوم دونگهه هستش

نویسنده :kyuti   غایب
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عطیه هستم
18سالمه,دانشجوی مهندسی کامپیوتر نرم افزار
از ویژگی های بارزم مهربون بودن و آروم بودنه
از آشنایی باهاتون خوشحالم
و امیدوارم لحظات خوبی با هم سپری کنیم

همگی موفق باشید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :yalda73   آفلاین
سلام من یلدام رشته مهندسی منابع طبیعی محیط زیست ترم ۵هستم ۲۰سالمه خیلی مهربون و دلسوز هستم که از صفت ه‍ای بد من هست . سعی میکنم رو صفت بدم کار کنم
ماه فروردین به دنیا اومدم افتخار می کنم یک فروردینی ام . هر سوالی داشتین خوشحال میشم بهتون کمک کنم . ممنونم از همه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './koreafan_ZnvhsUg/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('160')