آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 11-18-2019، 09:40 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
مهسا هستم 14 ساله
کلاس دوم راهنمایی
کرج زندگی میکنم
مهربونم هستم و
خیلی شوخم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :karha91   آفلاین
سلام به همگی
من سمیه هستم 23 ساله رشته تغذیه و رژیم درمانی خوندم
سریالها و فیلم های انگلیسی زبانی که دیدم بیشتر از کره ایه اما سریالهای کره ای خوبی بودن
هر کی هر سوالی داره بپرسه درخدمتم!

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
سلام...
منم پری هستم 17 سالمه...
تک بچم....
اهل قـــــــم هستم.....
رشتم تجربیه......
اخلاق متفاوتی با بقیه دارم.....

نویسنده :narges.ji   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسلام, من نرگسم,
انگلیسی, یکم هم کره ای, (و چندتا دونه کلمه ژاپنی!!) میتونم حرف بزنم,
توی نت کلی دوست کره ای دارم و یه Un ni مهربـــون کره ای:_)
 عشق رشته ی انسانی و سال سوم :-)
برخلاف ظاهر حرفام از پز دادن به بقیه متنفرم! و دوست دارم خودم باشم! همین! حالا بذار بقیه هرچی میخوان فکر کننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا پارسال موسیقی و آهنگ خیلی گوش نمیدادم! ولی امسال به بعضی آهنگای 2am علاقه مند شدم، آهنگ I'm not stupid آهنگ مورد علاقه مه, بعدشم Never let you go 2AM و (Ku Hye Sun) Happy  -. در کل دوست دارم موسیقی های آروم، بدون کلام و صدای طبیعت گوش بدم!
سریال کره ای زیاد می بینم، و یه وقتایی لهجه ی کره ایم روی حرف زدن انگلیسیم غلبه میکنه : D
دراماهایی که دوست دارم هم زیادن; مثل Dong Yi , Time Slip Dr Jin و I hear your voice!

و دختری هستم که معمولا سعی میکنم کسایی که با خوش برخوردی بی نظیر و متفاوت تر از بقیه باهام برخورد میکنن، برخورد دوست داشتنی تری نشون بدم!
غالبا درس خوندن رو دوست دارم, ولی خوب بر خلاف تنبلی های روزمره!! پارسال معدلم یه چیزی حدود 19 و 70 بود!
تدریس و نویسندگی رو دوست دارم و ممکنه بعدها هم بخوام تاریخ کره رو به عنوان رشته ی دانشگاهی م بخونم و هنوز تصمیم دقیق و قطعی در این مورد نگرفتم ;)
ویژگی اصلیم هم اینه که همیشه دوست دارم بقیه کشفم کنن که در مورد همه هم صدق میکنه! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:jhsdhufG:

نویسنده :paniza   آفلاین
سلام بچه ها فک کنم 3 مین یاسمن باشم
دانشجوی پژوهشگری اجتماعیم....
اعتیاد شدید به سریال کره ای دارم جوری ک روزانه 8 تاسریال باهم دنبال میکنم....

19 سالمه

امیدوارم دوستای خوبی بشیم

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
(01-22-2015, 01:14 AM)paniza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها فک کنم 3 مین یاسمن باشم
دانشجوی پژوهشگری اجتماعیم....
اعتیاد شدید به سریال کره ای دارم جوری ک روزانه 8 تاسریال باهم دنبال میکنم....

19 سالمه

امیدوارم دوستای خوبی بشیم

سلام

خیلی خیلی خوش اومدی . ایووووووووووول پس با دوست جیگر طلای انجمنمون یعنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآرامشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هم رشته هستی . ایوووووووووووووووووووول
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :paniza   آفلاین
واقعا ؟!چ خوب مرسیییییییی حالا سونبه ی منه؟

نویسنده :*Atefeh*   آفلاین
سلام العلیکم اوری بادی!
بنده عاطفم
فروردینی م 
از گروه های سونیوشیده و دابل اس و سوجو خیلیییییییییییییییییی خوشم میاد
♚Catch Me If You Can ♚

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

♚Girls ♚

If someone close by

forgets and leaves behind their dream for a moment

We’ll just chase them

and raise them up when they fall

نویسنده :laleh-korea   آفلاین
سلام.من ساجده هستم 13 سالمه کلاس دوم راهنماییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمقداری کره ای بلدم.بچه گیلانم.به کره و هرچیزی که بهش مربوط میشه مث و فیلم و سریالاش یا زبانش و... علاقه دارم.
و اینکه روزای شادی رو براون آرزو میکنم.

نویسنده :ندا   آفلاین
سلام 

من ندا هستم 

22 سالمه دانشجوی رشته زمین شناسی

عاشق فیلم کره ای هستم
برنامه ام برا ایندهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ارشد

امیدوارم دوست خوبی برای همه باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان