آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 10-21-2019، 12:44 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :zeynab74   آفلاین
سلام من زینبممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رشته کارشناسی علوم سیاسی میخونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 19 سالمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عاشق فیلم و سریال کره ای و همینطور خود کشور کره هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدامیدوارم دوست خوبی براتون بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ماه تابان   آفلاین
سلام مهتابم 19 سالمه دانشجوی رشته مدیریت دولتی ... ولی اصلا رشتم رو دوست ندارم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقاشی کردن رو خیلی دوست دارم .

نویسنده :soudabeh   غایب
سلام سودی هستم 17سالمه وسوم تجربی:)
.
..
.
.
..
.

نویسنده :Nobody   غایب
منم اومدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام من حانیه هستم 17 سالمه سوم تجربیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه پنج شیش سالی هست عاشق کره ام
از دبل اسو یونگ سنگم خیلی خوشم میاد
دلیل عضویتم تو این انجمنم به خاطر یونگی جونم بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از اشنایی با همه خوشبختم همگی موفق باشید و اگه سوالی بود حتما بپرسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :دختر دوست داشتنی   آفلاین
سلاااااااااااااااااااااام به همه

عضو جدیدم
شیوا 17ساله از رشت
عاشق کره مثه خیلیای دیگه ..خووووش اومدم

یه ادم محترم و مهربون بهم میگه که ایا تو فروم صفحه ای برای دانلود اهنگ های کره ای هست یا نع؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به خصوووووووص  Kim tae woo
توروخدا بهم جواب بدینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :pardis.aghaeinejad72@gmail.com   آفلاین
پردیسم فارغ التحصیل رشته ی بیوتکنولوژی .
خیلی به موسیقی و فیلم علاقه مندم.
عاشق خلاقیت و آدمای انرژی مثبت...

نویسنده :exorsicm   آفلاین
سلام دوستانمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من اسمم فاطمه زهراست و 16 سالمه
عاشق کره ام و بعد از تموم شدن دبیرستانم هم میرم کره(کاراشو کردم )مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلیم شاد و خوشحالم از ادمای ناراحتم بدم میادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از بین بازیگراهم بیشتر بِک سئونگ هون رو دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بین خواننده ها هم گروه اینفینیت و بیگ بنگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همین دیگه فعلا
안 녕 히 가 새 요 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
:39

نویسنده :puchai   آفلاین
سلام دوستان اسم منم محمدجواده 20 سالمه ترم چهار رشته مدیریت صنعتی تو این دنیا سه کار انجام میدم 1- ورزش 2- وبگردی 3- که مهمترینشه دیدن فیلم سریال کره ای مثه همه شما ها عاشق بروبچ کره هستم.

نویسنده :آ ر ا مش   آفلاین
درووددد به همه
منم افسون
16سالمه
سوم انسانی ام
خب باید بگم یه بچه سرخوش و شیدایم .. زیادآواز می خونم ..تو محیط امن خودم زندگی میکنم. شوخی زیاد میکنم و متخصص خرابکاری ام و تو بدمینتون فعالیت میکنم راستی ..
دو قانون تو زندگیم خیلی کاربرد دارند ..یک زبونتو تو دهنت مزه کن بعد تحویل ملت بده
و دومیش از پسرا دوری کن تا عقلشون کامل شه و به ابراز علاقه از اونا توجه نکن چون از احساساست سویه استفاده می کنند
دیگه حرفی نیست پر حرفم خودتی..

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان