اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 09-16-2019، 06:36 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ✿JUN2BLOOM✿
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :✿JUN2BLOOM✿   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :SWAT.I.R.I   آفلاین
سلام

مصطفی م

دانشجو برنامه سازی

Special Force IR

نویسنده :ندا69   آفلاین
خخخخخخخخخخخخخخخخ
سلام
انگار دومین ندا اینجا هستم
آبان میشم 25 ساله
زبان و ادبیات فارسی خوندممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اهل گیلان و ساکن دریا
تا حالا کسی رو ندیدم نگه مغرورم اما تمام تلاشم رو میکنم که نباشم
هیچ وقت حسود نبودم
حالش باشه اهل رقابتم به جاشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شکست رو قبول دارم و هیچ وقت در برابرش کم نمیارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شیطنت روح دوم جدا نشده امه و که در بدترین شرایطم ترک نمیشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سکوت رو دوس دارم وقتی که نیاز باشه
اما عمرا تو جمعی باشم ساکت بمونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از سر بیکاریم خیاطی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا فقط همینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :اوپــا جـونـگ ڪـی   آفلاین
درود به همگی اسمم امیره. اهله اراکم 12 ساله معتاده  سریال و فیلم آسیایی بخوصوص کره ام به کارهای گرافیکی و صنعتی و تاسیات علاقه دارم
همه بازیگرای کره ای را دوست دارم مخصوصا جونگ گی و سونگ یو ری و همه اعضاء سایت

فکر کنم اوپا و هیونگ  همتون بشم چون متولد 61 هستم فرودینیم  مجردم
برنامه نویسی خوندم ولی شغلم تولیدی لوازم جانبی ماشین سنگینه (چقدر بی ربط )

کومائو اوروبون . یا به قول اراکی ها (عی کسام شین عزیزون)
سریال در حال دیدن 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال تلگرام انجمن برای دریافت اخبار انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسانی که میخوان بدونن چه سریالهایی را نگاه کنن تاپیک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :jinnborn   آفلاین
من زینبم، لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم.25 سالمه، در حال حاضر منتظر جواب کنکور ارشدم و البته دنبال کار.
سریال کره ای خیلی دوست دارم. از تفریحات هم به جز سریال دیدن پازل درست کردن و شناست.

نویسنده :seyedd   آفلاین
سلام اسمم علی هست.بیست سال دارم و دانشجوی رشته علوم ازمایشگاهی ام. 

از بعد کنکور شروع به دیدن سریال کره ای کردم و تا حالا حدود چهل تا دیدم و بهترینش هم هیلر بوده. 

فک کنم بتونم تو ترجمه زیر نویس کمکتون کنم چون انگلیسیم بدک نیس.

نویسنده :kaati   آفلاین
سلام به همه دوستان.... نازی هستم.
از اینکه خودم رو دیر معرفی میکنم عذر میخوام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآخه مدتی میشه که اینجا عضوم. احتمالا میشم مادربزرگ گروه متولد 1360 هستم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کارشناس علوم تغذیه ...تبریزی هستم ....متاهلم...بعد از  از دست دادن شغلم علاقمند سریالهای کره ای شدم و یکی از بهترین علایق زندگیم شده....متاسفانه به امور کامپیوتری اصلا وارد نیستم برا همین آواتار و  امضا هم ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
از دوستان فعال و پرتلاش سایت هم نهایت تشکر رو دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :afsane   آفلاین
سلام بچه ها خوبين؟
من زياد فرصت نكردم تو انجمن فعاليت كنم و دوست دارم كنار شما باشم من افسانه 25 ساله در كشور ايران و شهر اصفهان به دنيا آمدم و زندگي ميكنم من مجردم و زندگي مجرديمم لذت مي برم نه اين كه بخواهم هر كاري انجام بدم نه ولي زندگي مجردي آرامش زيادي داره من كارداني نرم افزار خوندم رشتم را دوست دارم و اميدوارم بتوانم ادامه اش بدهم و تا مدرك دكتري اخونم من عاشق درس خوندنم و همين طور عاشق سريال هاي كره اي.
دوستتون دارم.

نویسنده :maryam1996   آفلاین
هلو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فک کنم منو یه سریا بشناسن .. ولی مینویسم واسه آیندگان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مریمم ... درحاله حاضر 19 سالمه
کارشناسی نرم افزار میخونم
سریالای کره ای ام میدوستم
همین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :raha_R   آفلاین
سلام دوستان یه ذره دیر دارم خودمو معرفی میکنم ولی دیگ به بزرگی خودتون ببخشید
رها هستم ، فامیلیمم که از اسمم پیداست ....راد....
حدودا هیفده هیجده سالمه
پشت کنکوریم رشتمم تجربیه
زبان انگلیسی رو خیلی خیلی دوست دارم
یه کوچولو شیطونم
اصن همه باهام حال میکنن
برای منم دوست پیدا کردن زیاد سخت نیست
من متعلق به همه شما هستم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
This Is A
REVIVAL

نویسنده :Nahid74   آفلاین
سلااااااام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من ناهیدم ... 20 سالمه ... از اهواز ... از قومیت بختیاری ... تازه دانشجو شدم ، ترم یک رشته ی زبان وادبیات فارسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دانشگاه سراسری چمران اهواز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اوووووم دیگه جونم براتون بگه آذر ماهیم ، 7 آذر 74 ...عااااشق ماه تولدمم همین طور فصل تولدم پاییــــــز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ... عاااااشق کره و هالیوود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ... عاشق موزیکم ... خودمم سازی که میزنم پیانوست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ، از وقتی کوچیک بودم میرفتم کلاس ... الانم قصد دارم برم کلاس ویلون ... صدام خوبه ، یعنی موقعیت پیش بیاد میخونم توی جمع با پیانوی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ... عاشق قدم زدن توی ساحل کارون (اهوازیا همون ساحلیه خودمونو میگم) لامصب خیلی فاز میده ، همشهریای عزیزم میدونن چی میگم الان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاشق خرید کردنم ... یعنی به محض اینکه فرصت پیش بیاد توی پاساژ در حال خرید کردنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگههههه خیلی تعریف کردم از خودم بسه دیگه ... امیدوارم اطلاعاتم کافی بوده باشه خخخخ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوستون دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

♥Mr.WANG♥

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان