آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 11-20-2019، 05:18 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :golden princess   آفلاین
سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روجام دختری از شمال با جنگلهای سرسبز و دریا و اسمون ابی. تیر ماهیم و گیاهپژشک

عاشق شبهای مهتابی کنار ساحل دریا، عاشق موسیقی و  عکاسی ،سوارکاری .  اروم و خونگرم، صمیمی در دوستی 

امیدوارم منو در جمع  دوستانه خود پذیرا باشید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  باشید.

نویسنده :reihan-pmy   آفلاین
سلام ریحانه هستم . تازه عضو شدم اما پنج ساله با کی پاپ و کی دراما آشنایی دارم .
دانشجوی آی تی هستم. طرفدار پر و پا قرص پارک مین یانگ
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :artnoos   آفلاین
سلام

من زینبم فوق لیسانس مدیریت دامپروری دارم

29 سالمه

من اهل مطالعه ، فیلم ، موسیقی  و یادگیری چیزایی جدیدم اما عاشق تنهایی هستم و خلوت گزیده ام .

نویسنده :roqayeh22   آفلاین
سلام به همه

اسمم رقیه است 23 سالمه
تازه فارغ التحصیل شدم رشته HIT 
نازک نارنجی ام خوش سلیقه ام قدم کوتاهه ریزه میزم بهم میخوره 16 سالم باشه اعتماد به نفسم پایینه
وقایعی رو دوست دارم که آخرش خوب تموم شه 
برای همتون همچین وقایعی رو آرزو میکنم

نویسنده :Pariiii   آفلاین
سلام. 
پریا هستم. متولد74. دانشجوی مهندسی صنایع
فن اوپا لی مین هو. 
جای باحالیه :) انگار با ادمای کره ای حرف میزنی :) 
من که چهره همتونو کره ای تصور میکنم :))) 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღمژگانღ   آفلاین
سلام
اسمم مژگانه از 18 سالگی تا الان که 29 سالمه به فیلم و سریال کره ای علاقه داشتم و دارم البته یکی دو سالی میشه مثل قبل سریال کره ای نگاه نمیکنم اما باز هم طرفدار فیلم و سریالاش هستم. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از بائه سوزی هم خیلی خیلی خوشم میاد. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :junghwan   آفلاین
سلام 
من آسیه ام 26 سالمه.
قراره پایان نامه ارشد بدم .سخت افزار .
5ساله کی پاپی و کی درامایی شدم .
زندگی خاص و خارق العاده ای ندارم .مثل بیشتر همسنام دنبال کارم و روزام با سریال و اهنگ و رمان می گذره .رمانم فقط خارجی میخونم . مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همه پسرای همسن و بزرگتر از من اوپاهام هستن :)) .از کی پاپ هم طرفدار گروه ویکس هستم .البته سوپرجونیور و اکسو و غیره هم گوش میدم ولی بیشتر ویکس چوآ .بالاخره امسال تصمیم گرفتم برم کلاس زبان کره ای .ولی معلوم نی کی قرار اقدام کنم .:دی

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان