Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

معرفی کاربران انجمن
زمان کنونی: 11-12-2019، 04:18 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: junghwan
پاسخ 106
بازدید 13279

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی کاربران انجمن

معرفی کاربران انجمن
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
خب از اسمش معلومه دیگه
بیاین یه بیوگرافی کوچیک از خودتون بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :n96   غایب
سلام بنده هم بهارم :D
به لطف گرنی زهرا اینجارو یافتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16 سالمه دارم میرم سوم رشتمم تجربیه امیدوارم اینجا بمون خوش بیگذرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :G-D   آفلاین
سلام!
اسمم مهسائه!
دهه 70دیم!
مهربونم!
اسم کره ایم کیم مینکی هه!
کاراته کارم!
دیگه همین دیگه!
ککککک
اونی های خودمن دیگه!
چه میشه کرد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :keler   آفلاین
منم لایتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
24 ساله
عاشق انیمه مانگا پسرای موبلند انیمه ایمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فارغ التحصیل سخت افزار

نویسنده :mobina1380   آفلاین
اول از هرچیز سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مبینا هستم دیروز مورخ(21مرداد)13ساله شدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
احتمالا کوچکترین عضو انجمن هستم.(هر جا میرم می شم کوچیکترین)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

معتاد به فیلم های کره ای مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو عاشق لی مینهومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پناهنده هم هستم در این انجمنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهر امسال میرم کلاس هشتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اهان والیبالیستم.و عاشق و دیوونه ی این ورزشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از طولانی بودن این متن هم همه متوجه شدید .خیلی پر حرفم .قبول دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه عضو تازه واردم به کمک همتون نیاز دارم کمکم کنید تا بتونم تو این انجمن سریال ببینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در ضمن به این تازه وارد اعتبار بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
563

نویسنده :oyama2015   آفلاین
سلام یاسمنم 21 سالمه.دانشجویه زبانم.ازاون خرخونای شب امتحانم.عاشق سریالای کره ایم.مامانم همیشه میگه خودکره ای هاهم به اندازهی توسریال کره ای ندیدن.خوچه کارکنم دوست دارم.این گل هم تقدیم به همه ی دوستای گلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
و اما من سلام سلام من سارا هستم متولد 14 مهر و 24 سالمه لیسانس جانور شناسی عاشق حیواناتم خیلی هم کارهای گرافیکی و کار با فتو شاپ رو دوست دارم ولی خیلی حرفه ای بلد نیستم ولی خیلی دوست دارم یه روز به صورت حرفه ای یاد بگیرم البته اگر وقت کنم بعضی وقتها هم که بیکار میشم نقاشی میکشم:) 

عاشق قهوه و کاپوچینو هستم و خیلی آهنگ هم دوست دارم همین و مرسی مامی زهرا که اومدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :padideh1373   آفلاین
سلام!
lمن حامدم!
20 سالمه
دانشجو حقوقم
خیلی بد اخلاق و دقیقم...
خیلی هم پررو ام :D

نویسنده :آرامش   آفلاین
(08-06-2014, 06:44 PM)Soziyana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
بهارمست هستم..30 سالمه اما میدونید که خانما همیشه 18 سالشونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه خوبه ..سنت به کارای مقدسیت می خوره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
(08-22-2014, 09:49 PM)padideh1373 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام!
lمن حامدم!
20 سالمه
دانشجو حقوقم
خیلی بد اخلاق و دقیقم...
خیلی هم پررو ام :D

راست میگه ...پررو که هست ...اهل حالگیریم هست ...زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Տaghar   آفلاین
سلام به همه ی دوستای خوبم
من ساغرم
متولد : 8 آبان 1375
اهل شیراز
رشته ی تحصلیمم تجربیه
امسال سال آخرمه
همه ی چیزایِ خوبی که در مورد شیرازیا شنیدین در مورد منم صدق میکنه
دوستتون دارم یه عالمه
امیدوارم دوست خوبی برای همتون باشم 

نویسنده :** نغمــــــــــــــــه **   آفلاین
سلام به همگی
اسمم نغمه است
25 سالمه
فارغ التحصیل رشته تربیت معلمم
2 سال معلم بودم
اول پیش دبستانی درس دادم
سال دومم هم اول دبستان
بعدش دیگه نرفتم سرکار
رشته بدنسازی و شنا رو دارم دنبال میکنم
و آخریش اینه که تازگیا مزدوج شدم یعنی نیمه شعبان امسال عقد کردم .
موفق باشید .
آها آها یادم رفت بگم که بنده عاشق چویی جونگ وون هستم .
حالا بای .

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './koreafan_ZnvhsUg/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('160')