اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیدنشانه های همسر رویایی
زمان کنونی: 03-26-2023، 08:33 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: Autumn Lady
پاسخ 0
بازدید 966

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نشانه های همسر رویایی

نشانه های همسر رویایی
#1
همه می خواهند که همسر ایده آل خود را بیابند، همسری که کل زندگی شما را ستایش کند و دنیایش را با شما سهیم شود. ممکن است که بگویید هیچ فرد ایده آلی وجود ندارد، شاید حق داشته باشید، اما یقینا فرد مناسب خود را می توانید بیابید. اگر قرار است با کسی پیوند زناشویی ببندید، می توانید با خواندن ۱۳ نشانه که می گویند به همسر رؤیایی خود رسیده اید، حدس بزنید که آیا او می تواند فرد مناسبی برای شما باشد. پس دقت کنید و اگر طرف مقابلتان دارای این ویژگی ها بود، او را از دست ندهید!

1. نیروی جاذبه ای جسم و روح شما را به سوی هم می کشد.

شاید جمله ی بسیار ساده تری برای تعریف این مورد، گفتن این جمله باشد؛ "چقدر شما دو تا به هم میاین!"

هیچ شکی وجود ندارد که نیروی جاذبه ای واقعی بین شما در جریان است. معمولا زمانی که ۲ نفر واقعا شبیه به هم بوده و به اصطلاح نیمه ی هم هستند، این جمله به آنان گفته می شود. در این حالت، زمانی که دست هایتان را به هم می دهید، قلبتان آکنده از شادی می شود و حتی در همه ی سال های زندگی با هم نیز، چنین احساسی خواهید داشت.

2. سعی در برآورده کردن مهم ترین خواسته های شما در زندگی دارد.

او درباره ی تمامی امیدها و رؤیاهای گذشته و آینده ی شما سوال می کند. او این ها را می پرسد چون از این که بخشی از زندگی شما شده است، خوشنود است و می خواهد همیشه شما را شاد و سرزنده ببیند. شما هم با گفتن همه چیز به او احساس آرامش خواهید داشت، زیرا به او اعتماد دارید و می دانید که از صمیم قلب خواهان بهترین ها برای شماست.

3. عشق، ارزشمندی و امنیت به شما می بخشد.

او دائما به شما می گوید که دوستتان دارد و با کارهایی مثل دعوت به یک شام عاشقانه و یا آشپزی در خانه، علاقه اش را به شما نشان می دهد. شما هم می دانید که این علاقه واقعی است. با او معنی واقعی "زندگی" و "خانه" را می فهمید. با وجود او، "خانه" برای شما مکانی می شود که در آن به شدت احساس آرامش می کنید و همیشه می خواهید که سریعا به آن جا برگردید.

4. به شما فضا و فرصت پیشرفت می دهد.

به هیچ شکلی علاقه ای به کنترل و مدیریت شما ندارد. او اجازه می دهد هر چیزی که دوست دارید بپوشید، علایق خودتان را دنبال کنید و با دوستان خودتان وقت گذرانده و اوقات خوش و آرامی را با آن ها داشته باشید. زیرا او به ارزش زمانی که هر فردی برای خودش احتیاج دارد، واقف است و از شما انتظار دارد که به مانند خودش رفتار کنید.

5. کوچک ترین جزئیات راجع به شما را به یاد می سپارد.

مثلا هنوز یادش هست که وقتی ناراحت و عصبی می شوید، ناخن هایتان را می جوید و همچنین مهم ترین وقایع در رابطه یتان مانند سالگردها و تاریخ تولدها را هرگز فراموش نمی کند. او تقریبا هر چیزی را که تاکنون راجع به خودتان به او گفته اید، به خاطر می آورد و از این که این خاطرات را با شما مرور کند، خوشحال می شود.

6. شما را می خنداند.

او هر دفعه ترفندی دارد تا کاری کند که شما به شدت بخندید. چیزهای زیادی مثل رقصیدن های یواشکی، آواز خواندن و یا لطیفه هایی که فقط خودتان دو نفر از آن سر در می آورید بین شما وجود دارد. هر وقت با او هستید، به شما خوش می گذرد.

7. با شما صادق است و پنهان کاری ندارد.

او با شما کاملا صادق و روراست است. این صداقت حتی در مورد موضوعات حساسی که ممکن است عصبانیت شما را در پی داشته باشد، صدق می کند. این ها همه به خاطر این است که او به شما اعتماد دارد. او آن قدر شما را دوست دارد و به شما اعتماد دارد که به هیچ شکلی نمی خواهد فریبتان بدهد، دروغ بگوید و یا خیانت کند. شما هم باید همین قدر به او اعتماد داشته باشید.

8. اهداف کلی شما و او با هم مشترک است.

ممکن است در مورد جزئیات با هم توافق نداشته باشید، اما در مورد چیزهایی مانند: مکان و نحوه ی خریدن خانه، تعداد بچه ها و یا حتی مسافرت به مکان های دیدنی دنیا که مربوط به هر دوی شما می شود، با هم اشتراک نظر دارید. اهداف، بلند پروازی ها، فضیلت و ارزش هایتان مطابق با یکدیگر است.

9. در نزاع منصف است.

هیچ وقت رابطه تان را به سمت خشونت و یا سوء استفاده نمی کشاند. به این معنی که هر آن چه در ذهنتان می گذرد را می توانید بدون هیچ ترسی از خشونت کلامی و جسمی از سوی او، مطرح کنید. او این توانایی را دارد که بدون این که از او ناراحت شوید، به شکلی اصولی از شما انتقاد و یا اشتباهتان را تصحیح کند.

10. او شما را با دنیای جدیدی رو به رو می کند.

او همه ی معادلات شما از دنیا را در جهت مثبت به هم می ریزد. او چیزهای جدیدی را به شما معرفی می کند که فکر می کردید می دانید و می خواستید. به ناگاه چشم به جهانی جدیدتر و بهتر باز می کنید که اصلا نمی دانستید وجود دارد. مثلا اگر با او آشنا نشده بودید، هرگز نمی دانستید که رفتن به یک سفر تفریحی و تشویقی چگونه است. وجود او در زندگیتان فقط اثر مثبت داشته است.

11. او خانواده ی شما را دوست دارد.

او و شما خانواده های یکدیگر را دوست دارید. اگر چه ممکن است داشتن رابطه ی خوب با خانواده ی همسر چندان ضامن خوشبختی شما نباشد، اما وقتی رابطه ی خوب و خیرخواهانه ای را با خانواده های یکدیگر برقرار کنید، زندگی خیلی آسان تر و شادتر می شود. بدون شک همه به دنبال بهتر شدن زندگی هستند.

12. پدر، مادر و نزدیک ترین دوستانتان او را تایید می کنند.

پدر و مادرتان از زمانی که به دنیا آمده اید، شما را می شناسند و از آن زمان تاکنون از شما مراقبت کرده اند. آن ها همیشه خیرخواه شما بوده اند و همیشه در موقعیتی هستند که می توانند خیر و صلاح شما را تشخیص بدهند. پس اگر والدین و دوستان صمیمی و قدیمی شما، نامزدتان را دوست ندارند، کمی در ادامه ی این رابطه بیشتر دقت کنید.

13. دوباره با او ازدواج می کردید.

علیرغم همه چیز، حتی جر و بحث ها و دلخوری هایی که گاهی با هم داشتید، با قلبتان می دانید که او همان فردی است که می خواهید با او زندگی کنید. درمی یابید که زندگی بدون او معنایی ندارد. هر لحظه و هر طپش قلبتان گواهی می دهد که حاضرید حتی دوباره با او ازدواج کنید. او همسری واقعی در زندگی شماست، فردی که همیشه به او افتخار می کنید.


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۷ نشانه قوی بودن شخصیت شما miss mg - ELF 4 1,676 09-22-2016, 09:57 PM
آخرین ارسال: m75m75
  تنبلی از نشانه‌ های هوش بالا در افراد است miss mg - ELF 2 1,390 08-21-2016, 02:44 PM
آخرین ارسال: zahraj4
  ۸ نشانه افراد فوق باهوش! miss mg - ELF 0 997 08-11-2016, 10:19 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  13 نشانه فول استرس بودن شما Ay Sona 0 1,083 09-03-2015, 03:29 PM
آخرین ارسال: Ay Sona
  بهترین همسر دنیا چه خصوصیاتی دارد؟ Autumn Lady 0 1,002 07-16-2015, 07:42 PM
آخرین ارسال: Autumn Lady
  با دیدن این نشانه ها، همسرتان را نزد پزشک ببرید Autumn Lady 0 1,193 07-14-2015, 11:14 PM
آخرین ارسال: Autumn Lady
  ازدواج نکنید اگر این دلایل و نشانه ها را دارید Autumn Lady 0 1,260 05-20-2015, 01:05 PM
آخرین ارسال: Autumn Lady
  ویژگی هایی برای بهترین همسر دنیا شدن Autumn Lady 0 1,126 05-20-2015, 01:00 PM
آخرین ارسال: Autumn Lady
  نشانه های رفتاری یک دوست بد ..::Baharmast::.. 0 974 11-14-2014, 12:53 AM
آخرین ارسال: ..::Baharmast::..
  نشانه های نداشتن خواب درست Autumn Lady 0 961 11-04-2014, 04:53 PM
آخرین ارسال: Autumn Lady

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان