آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

نظرسنجی: مایلید کی بسوزه؟؟؟
" Jang Bogo "
60.47%
26 60.47%
jinnborn
2.33%
1 2.33%
Bombom
2.33%
1 2.33%
지은이 사랑하는 지원
6.98%
3 6.98%
miss chu
2.33%
1 2.33%
هواي بارون
25.58%
11 25.58%
مجموع 43 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

نظرسنجی صندلی داااااااغ
زمان کنونی: 09-26-2020، 10:59 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 41
بازدید 2855

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی نظرسنجی داااااااغ

نظرسنجی صندلی داااااااغ
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام علیکم حضار گرامی

رای گیری شروع شد و تا چندین ساعت ادامه دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(فقط ب یک نفر میتونید رای بدید)

نویسنده :" Jang Bogo "  
سلام
هرکسی به هرکی دوست داره رای بده
جایزه ای هم درکار نیست
برای اینکه شبهه ای پیش نیاد خودم به هوای بارون رای میدم

(06-28-2016, 01:04 PM)" Jang Bogo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هرکسی به هرکی دوست داره رای بده
جایزه ای هم درکار نیست
برای اینکه شبهه ای پیش نیاد خودم به هوای بارون رای میدم

اصن شما نباید نظر بدی کمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جایزشم من میدم

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :آرامش   آفلاین
(06-28-2016, 06:20 AM)Man Of Wind نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان 
سلام آقا باده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اقا من اعتراض دارم به صورت شدید 
منم اعتراض دارم ...حالا نه اونقدر شدید ولی شدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این چ وضعشه شبیه سریالای فساد های سیاسی شده 
خاک به سرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....زبون دشمنامون لال مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی اگه شبیه شکارچی شهر شده باشه که خوبه ...آخرش یه عروسی می افتیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میان اننخابات راه می ندازن بعد جوری میرن جلو ک تعیین بشه کسی ک از اول میخواسن 
خارج از شوخی ...هیچ تبانی درکار نبوده، تبلیغات و زبون بازیای خود این جانگ بوگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبوده و تاپیکای عجیب غریبی که هوای بارونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خانم گذاشتن . باقی موارد روی شناخت بچه ها از هم بوده .

کاریم میکنید ک هر کس ب کسی ک دوست داره نده 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدوا مگه مجبورشون کردن ...اعتماد به نفس داشته باشین بیاین به هرکسی که دوست دارین رأی بدین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصلاً برای همین رأی ها مخفیه که هرکس خواست بیاد رأی خودشو بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جایزه? مگه جهاد کرده جایزه بدید رای داده مردمو چرا به سمتی ک میخواین هل میدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جایزه خیلی مهمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...اگه جایزه نبود که درس خوندن بیفایده میشد (چون مدرک همون جایزه محسوب میشه ...علم بی مدرکم ...کی میخواد ثابت کنه من درس خوندم ها ؟!!) ...المپیک بیفایده میشد چون نفر اول و آخر باهم فرقی نمی کردن ...اینجا جایزه حس اعتماد به نفسه دیگه ...جایزه اینجا به مفهوم علاقه ، محبت، احترام و پاداش کار نیک و تشویق به ادامه هست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من جایزه دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من واقعا اعتراض دارم و این تبلیغات مشکل دار هست و ب نظر من ارا مردودن لطفا پیگیری بشه
منم اعتراض دارم ...ولی به اعتراض شما اعتراض دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصلاً هم تبلیغات مشکل دار نیست ...تازه الان که خوبه سری های قبل صندلی داغ ....تبلیغات علنی بود و دوستان متن و عکس درست می کردن و توی پروفای افراد می رفتن رسماً تبلیغ می کردن که با اعتراض دوستان که خودم پرچم دار اون اعتراض کنندگان بودم الان خیلی کم شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پیگیری شد و تغییری در نتیجه حاصل نشد

ولی به عنوان یک پیشنهاد
نظر من اینه که اگه دوستان موافق باشن ...افرادی که اسمشون در نظرسنجی هست به ترتیب آرا بشینن روی صندلی
و در مدت برگزاری صندلی افرادی که بیشترین رأی دارن ...افرادی که کمترین رأی رو دارن دست به کارهایی بزنن و ارتباطشون رو با دوستان در انجمن بیشتر کنن تا بچه ها درمورد اونها شناخت پیدا کنن و به این ترتیب وقتی نوبتشون میشه که بشینن روی صندلی ...مراسم سوزاندن به بهترین نحو انجام بشه و صندلی سوزان پرشور و هیجان انگیزی داشته باشیم .
به این نکته توجه کنین که هرچی بیشتر بچه ها شما رو بشناسن ...بیشتر ازتون سوال می پرسن و بیشتر میخوان بسوزین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پس بیکار ننشینین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با تشکر از خودم و پیشنهادم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جایزه منم یکی بیاد بده ...ترجیحاً 3 تا بدین تا اعتباراتم سر راست بشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آنلاین
اینجا چه خبره من تا حالا ندیده بودم و فکر نمی کردم کسایی باشن که برا سوختن و نابود شدن خودشون پیش قدم بشن و تبلیغ کنن تازه جایزه هم بدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فکر کنم همین که موضوع رای گیری و انتخابه جوگیر شدن همه .بابا بی خیال مگه انتخابات ریاست جمهوریه اینقدر قضیه جدی گرفتید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کم مونده جنگ جهانی راه بیفته کوتاه بیان .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولی جدای از شوخی اگه قرار بود تبلیغ بشه و قانونی بود باید تو پست اول هم ذکر می کردید تا تا بقیه هم از اول شروع به تبلیغ می کردند و این حرفا پیش نمیومد
.

(06-28-2016, 01:21 PM)Agent3-01 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا چه خبره من تا حالا ندیده بودم و فکر نمی کردم کسایی باشن که برا سوختن و نابود شدن خودشون پیش قدم بشن و تبلیغ کنن تازه جایزه هم بدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فکر کنم همین که موضوع رای گیری و انتخابه جوگیر شدن همه .بابا بی خیال مگه انتخابات ریاست جمهوریه اینقدر قضیه جدی گرفتید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کم مونده جنگ جهانی راه بیفته کوتاه بیان .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولی جدای از شوخی اگه قرار بود تبلیغ بشه و قانونی بود باید تو پست اول هم ذکر می کردید تا تا بقیه هم از اول شروع به تبلیغ می کردند و این حرفا پیش نمیومد

از قبل رسم بر تبلیغ بود
اعلام هم نکردم ک تبلیغ ممنوعه
من نمیدونستم دوستان خبر ندارن
بعدشم ک تازه چندساعت تبلیغات شروع شده
پس بقیه دوستان هم دست بجنبونن برا تبلیغ
هنوز وقت هست

(06-28-2016, 01:20 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-28-2016, 06:20 AM)Man Of Wind نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی به عنوان یک پیشنهاد
نظر من اینه که اگه دوستان موافق باشن ...افرادی که اسمشون در نظرسنجی هست به ترتیب آرا بشینن روی صندلی
و در مدت برگزاری صندلی افرادی که بیشترین رأی دارن ...افرادی که کمترین رأی رو دارن دست به کارهایی بزنن و ارتباطشون رو با دوستان در انجمن بیشتر کنن تا بچه ها درمورد اونها شناخت پیدا کنن و به این ترتیب وقتی نوبتشون میشه که بشینن روی صندلی ...مراسم سوزاندن به بهترین نحو انجام بشه و صندلی سوزان پرشور و هیجان انگیزی داشته باشیم .
به این نکته توجه کنین که هرچی بیشتر بچه ها شما رو بشناسن ...بیشتر ازتون سوال می پرسن و بیشتر میخوان بسوزین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پس بیکار ننشینین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با تشکر از خودم و پیشنهادم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جایزه منم یکی بیاد بده ...ترجیحاً 3 تا بدین تا اعتباراتم سر راست بشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خیلی پیشنهاد خوبیه
چون در اصل اینا همشون داوطلب نشستن رو صندلی هستن دیگه حالا این نظرسنجی اولویت بندی می کنه کی اول بشینه و به ترتیب نفرات بعدی
.

نویسنده :Malivix   آفلاین
سلامی دوباره 
 انگارانقتاد پذیر نیسید و بعضی از دوستان هم ب بنده توهین های ریزی کردن ک من ب خاطر بزرگی ک میشناختم ازشون چشم پوشی کردم 
و در مورد حرفایی ک زده شد من نگفتم جایزه نباشه من گفتم برای شخص نباشه 
شاید شخصی قادر نباشه اعتبار بالای یک بده چجوری جایزه بده و.. و کلا باید فقط تاپیک تبلیغ بشه و ب هنه شرکت کننده ها ی اعتبار مشخص دا ه شه ن اینکه ب هر شخص خاصی ک داده بشه این نظر منه حالا حوصله دعوا و. هم ندارم ی سری توضیحاتم تو پروف ایجنت عزیز دادم خواستید بخونید 
با پوزش فراوان از دوستان
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

(06-28-2016, 02:31 PM)Man Of Wind نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره 
 انگارانقتاد پذیر نیسید و بعضی از دوستان هم ب بنده توهین های ریزی کردن ک من ب خاطر بزرگی ک میشناختم ازشون چشم پوشی کردم 
و در مورد حرفایی ک زده شد من نگفتم جایزه نباشه من گفتم برای شخص نباشه 
شاید شخصی قادر نباشه اعتبار بالای یک بده چجوری جایزه بده و.. و کلا باید فقط تاپیک تبلیغ بشه و ب هنه شرکت کننده ها ی اعتبار مشخص دا ه شه ن اینکه ب هر شخص خاصی ک داده بشه این نظر منه حالا حوصله دعوا و. هم ندارم ی سری توضیحاتم تو پروف ایجنت عزیز دادم خواستید بخونید 
با پوزش فراوان از دوستان

شما ک دست و دلبازی ،بیشتر از منم میتونی اعتبار بدی ی ذره برا اونی ک میخوای بشینه رو صندلی تبلیغ کن و مایه بذار

عجب نظر سنجی شد فکر کنم از خود صندلی داغ داغتر شد .نظر سنجیش اینه خدا به داد خودش برسه

فکر کنم همینجا این بحثا تموم بشه بهتره تا باعث کدورت و سوئ تفاهم الکی نشه

ممکنه بعضی حرفا از روی شوخی و بی منظور باشه ولی به خاطرمحیطی که داخلشیم برداشت دیگه ای ازش بشه

در هر صورت صلوات بفرستید و ختمش کنید وگرنه خودم میام براتوووون هااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.

نویسنده :آرامش   آفلاین
خانم وکیل راست میگه
یهو دیدین برامون اومدها

اصلاً
خب منم به مدیریت سایتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اعتراض دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به هرکی دلش خواسته لطف بی حدشو الکی بدون اینکه طرف فعالیتی داشته باشه نثار کرده...مثلاً طرف کاربر عادیه ولی پنل داره درحد مدیرکلی (چون دلش میخواسته) ...برای همینم من اصلاً دوست ندارم رنگ و پنل و تگ داشته باشم حتی اگه محقش باشم چون فکر می کنم حق بقیه ضایع میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی وقتی می دونم اعتراضم بکنم محل نمیده ...قرار نیست که بیام انجمنو بهم بریزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس بچه های خوبی باشین و به خوبی و خوشی درکنار هم زندگی کنیم :)