اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

نظرسنجی: مایلید کی بسوزه؟؟؟
شما در این نظرسنجی رای داده اید.
" Jang Bogo "
60.47%
26 60.47%
jinnborn
2.33%
1 2.33%
Bombom
2.33%
1 2.33%
지은이 사랑하는 지원
6.98%
3 6.98%
miss chu
2.33%
1 2.33%
هواي بارون*
25.58%
11 25.58%
مجموع 43 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

نظرسنجی صندلی داااااااغ
زمان کنونی: 09-24-2020، 05:49 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 41
بازدید 2839

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی نظرسنجی داااااااغ

نظرسنجی صندلی داااااااغ
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام علیکم حضار گرامی

رای گیری شروع شد و تا چندین ساعت ادامه دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(فقط ب یک نفر میتونید رای بدید)

نویسنده :Bombom   آفلاین
من تو اوج خدافظی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :atousa   آفلاین
من یک سوال بی ربط دارم چرا اینقدر همتون میایید توی امضاهاتون میگید اتوسای عزیز لطفا قوانین را بخوان یا از انجمن لذت ببر ؟؟!!!!منظورتون کدوم اتوسا است؟؟؟!!!آدم دچار سرگشتگی نکنیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :m75m75   آفلاین
(06-28-2016, 08:45 PM)atousa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک سوال بی ربط دارم چرا اینقدر همتون میایید توی امضاهاتون میگید اتوسای عزیز لطفا قوانین را بخوان یا از انجمن لذت ببر ؟؟!!!!منظورتون کدوم اتوسا است؟؟؟!!!آدم دچار سرگشتگی نکنیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اسم کاربری شما مگه اتوسا نیست؟
این یک حالت توی برنامه نویسی هست که توی امضاهاشون کاربر را مخاطب قرار می دن
یعنی برای من درمیادm75m75 عزیز!

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

من با مهدی موافق هستم 
اگر قرار بود تبلیغاتی ایجاد بشه
باید از همون اول اطلاع داده می شد
و اساسا برای اینکه عادلانه باشه یه همچین کاری زیاد جالب نیست
شما می تونید پیشنهاد بدید ولی این اساسا رشوه محسوب می شه
اما با توجه به اینکه این اعتبار ها هیچ فایده ای برای طرف ندارن !!!! فک کنم مشکل چندانی نداشته باشه!

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :maryam1996   آفلاین
ای بابا .. عجب بساطی شده ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بابا تبلیغات برای صندلی داغ ... یه کاریه که همیشه انجام میشده .. شمام اگه آشنا نبودین باهاش .. لطفا آشنا بشین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چیزی نبود که بخواد اعلام بشه ..
بعدم برای جناب جانگ بوگو تبلیغ شد ... هوای بارون عزیز هم خودشون تبلیغ کردن برای خودشون
بقیه دوستانم که چون به اندازه این دو کاربر شناخته شده نبودن .. کلا احتمال بالا اومدنشون کم بود ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بس کنین توروخدا دیگه ... تاپیک اعلام نظر واسه تبلیغات بله یا خیر نیس که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دو روزه درگیرشیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه....

(white night)

نویسنده :ღNAFASღ   آفلاین
اووووووووو چـــــه خبره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من به برادر جانگ جان رای دادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی یحتمل وقتی میشینه نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به جای منم ایشونو سوال بارون کنید اگر نشستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
همگـــی موفق باشید دوستان:)

نویسنده :movafagh   آفلاین
راستش من با قضیه صندلی داغ زیاد اشنایی ندارم اما به نظر بد نیست

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
(06-28-2016, 12:57 PM) MARYAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-28-2016, 03:34 AM)JUN2BLOOM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عروس جایزه منو بده زودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قبول نیست تو خودت اولین نفر اومدی رای دادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نامردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خسیسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :maryam1996   آفلاین
نقل قول:ارسال شده توسط movafagh - امروز 02:18 AM راستش من با قضیه صندلی داغ زیاد اشنایی ندارم اما به نظر بد نیست
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صندلی داغ اینجوریه ک هربار یکی انتخاب میشه ... ( ک الان نظر سنجیشه)
بعد اون فرد انتخابی باید به تمامه سوالایی ک ازش میپرسن جواب بده ... همه جور سوالیم پرسیده میشه ... خصوصی عمومی جدی شوخی .. همه چی ... کلا قصد سوزوندنه اون فردس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:نامردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خسیسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مریم خیلی و سه نقطه ای .... خجالت بکش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد