اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

نظرسنجی: ه نظر شما کی رو صندلی بشینه؟؟؟
شما در این نظرسنجی رای داده اید.
asal501
34.34%
34 34.34%
yalda73*
12.12%
12 12.12%
elika
4.04%
4 4.04%
♫♪ Melody ♪ ♫
38.38%
38 38.38%
songilgook2016
6.06%
6 6.06%
محیا
5.05%
5 5.05%
مجموع 99 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

نظرسنجی صندلی داغ
زمان کنونی: 01-17-2021، 05:53 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 38
بازدید 4750

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی نظرسنجی داغ

نظرسنجی صندلی داغ
نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به همه
نظرسنجی صندلی داغ از امروز شروع میشه
و تا 6آبان میتونید شرکت کنید
لطفا اسپم هم ندید ممنون

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
خیلی جلوی خودمو گرفتم از قدرتم استفاده نکنم ولی نزاشتی عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نزارید بگم، کسایی که بهم رای دادن باهاشون میخوام چیکار کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به حرفای عسل گوش ندین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
(10-26-2014, 07:41 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای خیلی  گلم...ب ماید رای بدید..
من اصلا نمیخام بشینم..و دوست دارم دوستم ماید ک خیلی دوست دار..بشینه میخام بشینه...راستش این تنها کاری ک میتونستم واس ماید جون یا همون ملودی بکنم....
منتظر رای شما دوستای گلم ب ملودی عزیز هستم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بی نهایت سپاس

عسل عسلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
انقد اسپم نده دخترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوروخ نگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد با زبان بازی نکن عزیییییییییییییزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد زشتهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
همگی رو به آرامش دعوت مینومایم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بس است دیگر فقط رای بدید عزیزان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
من فقط میخام ماید جون بشینه...شاید عمری نباشه واسم ک بتونم جبران کنم....منم ک دیگ همه میدونن قلبم ضیعیه..بیمار....ماید خیلی حق داری ب گردنم عزیزم....ایشالله بتونم جبران کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد8:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوستای گلم رای بدین ب ماید.....

نویسنده :asal72   آفلاین
با وجود اینکه کسی رو نمی‌شناسم به asal125 رای دادم به امید جزقاله شدن

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
لطفا اسپم ندید فقط رای بدید.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-26-2014, 10:15 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-26-2014, 09:42 PM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرکی به عسل جون رای بده به جان خودم ۵۰۰۰۰€امتیاز میدم رایشو بده امتیازشو بگیره بیاد الان پیش من تقدیمش می کنم اتیش زدم به مالم بدو بدو بیا رای بده امتیاز بگیر

زشته یلدا جون..بقالی ک نیس...خخخ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددوستان من 60000رای میدم عر کس رای داد بیاد بگه بهش این امتیازو میدم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..دوستای گلم بیایین..این یه تشکرخالیه ....کاش میتونستم کار بیشتری بکنم...خخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عسل ، یلدا 
منم دلم خواست 
من خودمم به خودم رای میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فقط بی زحمت امتیازارو برام بفرستین 
تو یه ساعت گذشته فقیر شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :yalda73   آفلاین
فدا ت شم مائده منم داشتم فقیر می شدم پاکش کردم خخخخخخ شرمنده ام

ممنونم از تمام کسایی که تو نظر سنجی شرکت کردن 

خب امتیازای من و عسل یکی شد 

از این مرحله به بعد لطفا به هر کسی دوست داشتین رای بدین 

هیچ امتیاز یا اعتباری به خاطر رای دادن  به کسی داده نمیشه

ممنونم از حضور سبزتونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
(10-27-2014, 12:02 AM)♫♪ Melody ♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم از تمام کسایی که تو نظر سنجی شرکت کردن 

خب امتیازای من و عسل یکی شد 

از این مرحله به بعد لطفا به هر کسی دوست داشتین رای بدین 

هیچ امتیاز یا اعتباری به خاطر رای دادن  به کسی داده نمیشه

ممنونم از حضور سبزتونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

منم دیگ تایید میکنم....ممنون دوستای گلمون.....