آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ورزشکار زن ایران از خط پایان رقابت “مرد آهنین” گذشت
زمان کنونی: 09-20-2020، 01:39 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: movafagh
پاسخ 1
بازدید 516

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خط آهنین” زن ورزشکار رقابت پایان گذشت “مرد ایران از

ورزشکار زن ایران از خط پایان رقابت “مرد آهنین” گذشت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ورزشکار ایرانی حاضر در رقابت‌های سه گانه به خط پایان سخت‌ترین رقابت جهان رسید و تاریخ‌ساز شد.

شیرین گرامی تنها ورزشکار زن ایران که در رقابت‌های حرفه‌ای سه گانه شرکت می‌کند بامداد امروز در جزیره هاوایی از خط پایان رقابت "مرد آهنین" گذشت. خانم گرامی اولین ورزشکار زن ایرانی تاریخ است که این رقابت بسیار دشوار را به پایان می‌رساند.

این رقابت که از سال ۱۹۷۸ و زیر نظر فدراسیون جهانی سه گانه برگزار می‌شود، به عنوان سنگین‌ترین رقابت ورزشی رسمی جهان شناخته می‌شود. "جان فردنو" نماینده آلمان در این دوره از رقابت‌ها با رکورد ۸ ساعت و ۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه اول شد.

گرامی بعد از پایان این رقابت به سایت رسمی رقابت‌ "مردن آهنین" گفت:

برای من بسیار ازشمند بود که در این رقابت‌ها حضور داشتم. از همه کسانی که من را حمایت و تشویق کردند بسیار تشکر می‌کنم. برای من ورزش همیشه محل کنار هم قرار گرفتن انسان‌های مختلف از فرهنگ‌های مختلف است. مسابقات ورزش محل عشق و احترام انسان‌ها به هم است.
نویسنده :movafagh   آفلاین
افرین ایشون با این پشتکار و همتی که داره و این طرز فکری که داره باعث افتخاره