آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

وقتی ناراحتی چی کار می کنی؟
زمان کنونی: 09-19-2020، 04:19 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m75m75
آخرین ارسال: ..::MOHSEN::..
پاسخ 42
بازدید 2284

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چی می ناراحتی کار وقتی کنی؟

وقتی ناراحتی چی کار می کنی؟
نویسنده :m75m75   آفلاین
من خودم بلند بلند فحش می دم!

باید زودتر از اینا می گفتم ولی خب ماهی را هر وقت از اب بگیری دیر نیست
علت زدن این تایپیک این هست که یکی از رفیقا من داستان نویس هست
و برای شخصیت پردازیش دنبال رفتارهای خاص توی مواقع ناراحتی می گشت.

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :katayun   آفلاین
من اونقدر گریه میکنم تا دیگه چشمام باز نشه اون موقع دیگه آروم میشم

نویسنده :Mostafa   آفلاین
(08-31-2017, 10:16 AM)..::MOHSEN::.. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:عکاسی میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مثل من باش فقط  برای صحبت رفتم اونوقت  دو نفرشون رو نفله کردم بعد اخرشم اومدن عذر خواهی منم قبول کردم بخشیدمشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حضرت علی (ع)می فرمایند :لذتی که در بخشش است در انتقام نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اولش نمیدونستن تو کی هستی بعدش که فهمیدن اومدن ازت عذرخواهی کردن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شنیدم وزیر اعظم بهشون فهموند که تو کی هستی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اها یادم رفته بود..پیتزا خوردن موقع ناراحتی هم میچسبه..دانشمندان هم ثابت کردن که پیتزا شادی آوره

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
اولش نمیدونستن تو کی هستی بعدش که فهمیدن اومدن ازت عذرخواهی کردن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شنیدم وزیر اعظم بهشون فهموند که تو کی هستی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اها یادم رفته بود..پیتزا خوردن موقع ناراحتی هم میچسبه..دانشمندان هم ثابت کردن که پیتزا شادی آوره

######################################################نمیدونم چرا حتما باید بالای سر بعضی ها زور باشه تا یه چیزی رو بفهمنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتقصیر خودمه که با لباس مبدل رفته بودم نشناختن  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عجبااااا به حق چیزای نخورده ونشنیدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان