آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

پست تکان دهنده لیلا اوتادی در اینستاگرام+عکس
زمان کنونی: 12-06-2020، 05:09 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: !!Maryam!!
آخرین ارسال: !!Maryam!!
پاسخ 0
بازدید 772

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در دهنده لیلا اوتادی تکان اینستاگرام پست عکس

پست تکان دهنده لیلا اوتادی در اینستاگرام+عکس
نقل قول:
لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود از معرفت، رفاقت و دوستى در کانال های قدیمی یاد کرد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ لیلا اوتادی بازیگر فیلم های سینمایی چون حرکت اول، آدم کش، باغ قرمز، اخراجی های 3 و بید مجنون در اینستاگرام خود نوشت: 
امروز جمله اى پاى اين عكس ديدم كه مى گفت وقتى مشغول كانالهاى تـلـگـرام هستين،ياد كانالهاى قديم هم باشين....ولى من دوست دارم برداشت شخصيم رو براتون بنويسم،در كانالهاي قديم اونها درس مردانگى و از خودگذشتگى به همديگه آموختن، كاش ما هم به همديگه در كانالها مرام و معرفت،رفاقت ودوستى،عشق و وفادارى،عشق به وطنمون و مادر و پدرهاى گلمون و قدردانى از خوبيها و داشته هاى خداداديمون مثل سلامتى،امنيت و خيلي چيزاى ديگه كه تا وقتى هستن قدرش رو نمى دونيم بياموزيم. ياد همه دلاورمردان گرامى قدر همديگرو بدونيم،دوستون دارم.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان