آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیدپیروزی دوباره تیم ملی والیبال برابر برزیل
زمان کنونی: 12-06-2023، 02:26 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rahi
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 0
بازدید 1276

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برزیل دوباره تیم پیروزی والیبال برابر ملی

پیروزی دوباره تیم ملی والیبال برابر برزیل
#1
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر یک از سد برزیل گذشت تا به جمع چهار تیم برتر رقابت ها صعود کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان کشورمان ست های اول، دوم و چهارم این مسابقه را در حضور بیش از هزار تماشاگر ایرانی با امتیازات 25 بر 21، 25 بر 19 و 28 بر 26 به سود خود رقم زدند و برزیل فقط در ست سوم با امتیاز 25 بر 23 به برتری دست یافت.
تیم ملی کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات نیز دو بار برزیل را شکست داده بود.
اری گراسا و الکساندر بروچیچ رئیس و نایب رئیس فدراسیون بین المللی والیبال نیز از جمله تماشاگران ویژه این مسابقه بودند.
ایران با این پیروزی چهار امتیازی شد و به عنوان صدرنشین گروه خود به نیمه نهایی رسید.
به این ترتیب ملی پوشان کشورمان فردا (جمعه) در مرحله نیمه نهایی مسابقات با تیم دوم گروه دیگر رقابت ها که به احتمال زیاد آمریکا خواهد بود روبرو می شوند.
اسلوبودان کواچ در این مسابقه نیز مانند بازی با روسیه تیم خود را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف به میدان فرستاد. ست نخست (ایران 25 – برزیل 21)
برزیل که از دو بازی مقابل ایتالیا در مرحله مقدماتی یک بار دیگر تیم قدرتمند سال های گذشته شده است و دیروز هم روسیه را شکست داده بود، مسابقه با ایران را هم قدرتمندانه آغاز کرد. شاگردان برناردو رزنده با استفاده از سرویس های خوب لوکاس دو امتیاز به دست آوردند تا وقت استراحت فنی اول در امتیاز 8 بر 5 به سود این تیم اعلام شود. در این ست بازیکنان ایران هم با سرویس های خوب خود دریافت عقب زمین برزیل را با مشکل مواجه کردند اما برونو رزنده پاسور این تیم به خوبی دریافت های ضعیف هم تیمی هایش را به پاس های سرعتی دقیق تبدیل می کرد تا امتیازات زیادی از این حمله به دست بیاورند. بازیکنان برزیل در دفاع روی تور و توپ گیری هم عملکرد خیره کننده ای داشتند تا کار ملی پوشان کشورمان برای کم کردن فاصله امتیازی بسیار سخت شود. در نهایت دو سرویس خوب محمد موسوی و عملکرد دیدنی مدافعین روی تور ایران باعث شد نه تنها کار به تساوی کشیده شود بلکه ایران با امتیاز 15 بر 14 پیش بیفتد و رزنده درخواست وقت استراحت کند. اسپک دیدنی امیر غفور از مقابل دست سه مدافع برزیل باعث شد وقت استراحت فنی دوم در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران اعلام شود. دو اشتباه از فرهاد قائمی در زدن اسپک باعث شد بازهم برزیل پیش بیفتد و اسلوبودان کواچ در امتیاز 18 بر 16 درخواست وقت استراحت کند. قائمی با یک سرویس دیدنی یک امتیاز گرفت تا رزنده در امتیاز 19 بر 18 به سود برزیل تقاضای وقت استراحت کند تا فاصله دو تیم از بین نرود. با این وجود درخشش مدافعین روی تور ایران و خطای لوکارلی باعث شد ایران نه تنها به حریف برسد بلکه از برزیل پیش بیفتد. شاگردان اسلوبودان کواچ در امتیازات پایانی این ست عملکرد درخشانی داشتند و در نهایت با امتیاز 25 بر 21 به پیروزی رسیدند. ست دوم (ایران 25 – برزیل 19)
در این ست هم مانند ست قبل برزیل پیش افتاد اما بازیکنان ایران با عملکرد کم اشتباه در زدن اسپک فاصله را از بین بردند و در نهایت تعارف برونو و والاس در توپ گیری باعث شد وقت استراحت فنی اول در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران اعلام شود. بازیکنان ایران در این ست با روحیه بالا بازی می کردند و در توپ گیری، اسپک و به خصوص دفاع روی تور درخشان ظاهر شدند. وقت استراحت فنی دوم هم با اسپک سعید معروف در امتیاز 16 بر 13 به سود کشورمان اعلام شد. رزنده در این ست هم مانند ست قبل دو تعویض انجام داد اما این بار هم کارش بی نتیجه بود و نتوانست روند امتیازگیری بازیکنان کشورمان را متوقف کند. در امتیاز 21 بر 18 مهدی مهدوی به جای سعید معروف به میدان رفت تا از توانایی خود در دفاع روی تور بهره ببرد. تعویضی که بی نتیجه بود تا معروف به جای خود بازگردد. کواچ هم یک وقت استراحت درخواست کرد تا از نزدیک شدن تیم حریف جلوگیری کند. اسپک های خوب فرهاد قائمی و امیر غفور دو امتیاز دیگر برای ایران به دست آورد تا رزنده مجبور شود برای فرار از شکست درخواست وقت استراحت کند. آرمین تشکری هم که در امتیاز 22 بر 19 وارد میدان شده بود تا در خط سرویس قرار بگیرد با سه سرویس خوب زمینه کسب سه امتیاز برای ایران را فراهم کرد تا تیم ملی کشورمان ست دوم را با امتیاز 25 بر 19 به سود خود رقم بزند. ست سوم (ایران 23 – برزیل 25)
در آغاز ست سوم اشتباهات بازیکنان ایران بیشتر از دو ست قبلی بود و همین مسئله به برزیلی ها کمک کرد تا پیش بیفتند اما در ادامه ملی پوشان کشورمان فاصله را از بین بردند و وقت استراحت فنی اول هم در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران اعلام شد. بازیکنان ایران که در دو ست قبل با سرویس های خوب خود دریافت حریف را با مشکل مواجه کرده بودند در این ست به سرویس های ساده روی آورده بودند تا برزیلی ها مشکلی در دریافت نداشته باشند. اشتباهات بازیکنان ایران باعث شد برزیل بازهم پیش بیفتد تا کواچ مجبور شود در امتیاز 14 بر 11 درخواست وقت استراحت کند. عملکرد خوب بازیکنان ایران در دفاع روی تور باعث شد فاصله یک امتیاز کمتر شود و وقت استراحت فنی دوم در امتیاز 16 بر 14 به سود برزیل اعلام شود. در امتیاز 17 بر 15 رزنده یک بار دیگر دو تعویض بی نتیجه خود در ست های قبل را تکرار کرد و رافائل و ویسوتو را به میدان فرستاد. در امتیاز 18 بر 16 تشکری مانند ست قبل وارد بازی شد تا با سرویس های خود گره کار را باز کند اما سرویس این بازیکن خطا شد تا یک امتیاز دیگر از دست برود. سرویس های قدرتمند برونو هم کار را برای تیم کشورمان سخت تر کرد. کواچ در امتیاز 23 بر 19 درخواست وقت استراحت کرد تا تیمش را از شکست در این ست نجات دهد. در حالی که برزیل 24 بر 20 پیش افتاده بود درخشش تشکری باعث شد فاصله به یک امتیاز برسد اما در نهایت این ست با امتیاز 25 بر 23 به سود برزیل به پایان رسید. ست چهارم (ایران 28 – برزیل 26)
آرمین تشکری که در اواخر دو ست قبل عملکرد خوبی داشت در این ست در ابتدا در ترکیب تیم ملی قرار گرفت. بازیکنان ایران در این ست در دریافت و توپ گیری عملکرد خوبی داشتند و امیر غفور هم در زدن اسپک کم اشتباه بازی کرد اما برزیلی ها با درخشش در دفاع روی تور بارهم پیش افتادند و وقت استراحت فنی اول در امتیاز 8 بر 7 به سود این تیم اعلام شد. در ادامه مسابقه برزیلی ها فاصله را به سه امتیاز رساندند اما عملکرد خوب بازیکنان ایران در دفاع روی تور و اشتباهات حریف در زدن اسپک باعث شد دو تیم در امتیاز 14 به تساوی برسند. درخشش ویسوتو بازهم برزیل را سه امتیاز پیش انداخت اما بازیکنان کشورمان موفق شدند فاصله را به حداقل برسانند تا رزنده در امتیاز 17 بر 16 درخواست وقت استراحت کند. بازیکنان برزیل در این ست در دریافت توپ عملکرد بسیار خوبی داشتند و این مسئله به رافائل پاسور این تیم کمک کرد تا از برنامه های متنوعی در خط حمله بهره ببرد. در امتیاز 19 بر 18 به سود برزیل، رضا قرا به جای امیر غفور وارد میدان شد و با سرویس خوب خود زمینه کسب یک امتیاز و تساوی دو تیم را فراهم کرد تا رزنده برای جلوگیری از رسیدن ایران به پیروزی، درخواست وقت استراحت کند اما دو اسپک دیدنی از میرزاجانپور باعث شد ایران با امتیاز 21 بر 20 پیش بیفتد. در ادامه بازی یک دفاع روی تور دیدنی هم یک امتیاز دیگر برای ایران به ارمغان آورد. در امتیاز 22 بر 21 به سود ایران کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا تیمش را برای رسیدن به دو امتیاز ارزشمند این بازی هدایت کند. در ادامه مسابقه دو تیم به صورت پایاپای پیش رفتند و امتیازات به نوبت به حساب ایران و برزیل واریز شد. در نهایت اسپک امیر غفور ایران را به پیروزی 28 بر 26 در این ست رساند تا تیم ملی کشورمان پیروز مسابقه باشد.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان رویای المپیک برای والیبال ایران/زورمان به ایتالیا نرسید miss mg - ELF 0 1,423 08-19-2016, 07:03 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  برد تیم ب والیبال در برابر قزاقستان ❤maryam❤ 0 1,769 08-01-2015, 09:32 PM
آخرین ارسال: ❤maryam❤
  پیروزی لهستان برابر روسیه rahi 0 1,233 06-20-2015, 11:08 AM
آخرین ارسال: rahi
  تیم ملی والیبال بازی های خانگی را با شکست آمریکا آغاز کرد rahi 0 1,567 06-20-2015, 11:02 AM
آخرین ارسال: rahi
  فدراسیون والیبال: فعلا بلیط والیبال به خانم‌ها فروخته نمی شود rahi 0 1,388 06-17-2015, 02:27 PM
آخرین ارسال: rahi
  والیبال ساحلی قهرمانی کشور؛ نتایج کامل دور مقدماتی rahi 0 1,281 10-23-2014, 10:34 AM
آخرین ارسال: rahi
  گزارش ایرنا از موج گرایش جوانان به والیبال rahi 0 1,299 10-18-2014, 10:41 AM
آخرین ارسال: rahi
  موسوی: ایجاد آکادمی والیبال نیاز ضروری است rahi 0 1,240 10-18-2014, 10:40 AM
آخرین ارسال: rahi
  تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران دهم آسیا شد rahi 0 1,377 10-18-2014, 10:32 AM
آخرین ارسال: rahi
  آلمان و برزیل صعود کردند/ پیروزی 3 بر صفر با اختلاف 18 پوئن مقابل فرانسه، تنها راه صع Nima 0 2,031 09-18-2014, 06:45 PM
آخرین ارسال: Nima

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان