آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 12-02-2020، 04:21 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7429

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
Thumbs Up 
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
خوب من به نمایندگی از دوستان عزیز که علاقمند هستن حاج خانم معاون بشینن.
ایشون رو به چالش بجای آقاسهراب دعوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :20575   آفلاین
الان دقیقا کی باید به چالش کشیده بشه؟

(06-18-2015, 06:35 PM)20575 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دقیقا کی باید به چالش کشیده بشه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاج خانوم معاونت و بیارید تاپیک رونق بگیره لطفامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-02-2015, 04:47 PM)20575 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حاج خانوم معاونت و بیارید تاپیک رونق بگیره لطفامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودتون راضیش کنیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حاج خانوم کلی کاربر چشم امیدشون به چالشه

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::Baharmast::..   آفلاین
سلام به همه دوستان طاعات عبادات همه قبول درگاه حق

دلیلم رو اول برای شرکت توی این چالش میگم بعد شروع میکنم و امیدوارم همینجوری هی همدیگه رو دعوت کنیم و دوستان شرکت کنن

1: واسه اینکه یه خورده هم دیگه رو بهتر بشناسیم
2: از هم چیزایی رو یاد بگیریم
3: و شاید کمتر در مورد هم بیرحمانه قضاوت کنیم.

20 حقیقت در مورد من:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1- آدم حساسیم شرایط اطرافم سریع بهم تاثیر میذاره اما سعی میکنم خودمو کنترل کنم.

2- به شدت احساساتیم...کوچکترین چیزی دلم رو میلرزونه یا نگرانم میکنه.

3- مردم رو بیش از خودم دوست دارم این بزرگترین حقیقت زندگیمه هرکاری از دستم بربیاد واسشون میکنم.مخصوصا اگه بیمارام باشن.

4- دوست ندارم کسی ازم ناراحت باشه همه تلاشم رو میکنمُ دلخوری ها رو رفع کنم کما اینکه یادم میره حق با من هم بوده!

5- نمیذارم خستگی بهم تاثیر بذاره در اوج خستگی هم باشم باید کارم رو تموم کنم بعد استراحت کنم.

6- به شدت خودمو همیشه نقد میکنم. اولین و اخرین منقد خودمم.

7- نکته بینم ریز به ریز هر مسئله ای رو میبینم و نقد میکنم (البته برای خودم)
گاهی به چیزایی فکر میکنم که وقتی تعریف میکنم بقیه اینجوری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نگاهم میکنن.(زیاد خوب نیست ادم اذیت میشه وقتی کلی بین باشی نواقص جزئیات اذیتت نمیکنه)

8- سعی میکنم صبور باشم اما گاهی نمیتونم و به شدت بی طاقت میشم اینقدر که بقیه رو کلافه میکنم!(این بده)

9- دیر عصبانی میشم بیشتر ناراحت میشم تا عصبانی اما وقتی عصبانی شدم دیگه خیلی غیرقابل تحملم!(این بده)

10- لذت های زندگیم خیلی کوچیکه...کوچکترین چیزی خوشحالم میکنه و برعکسش هم صادقه که خوب نیست(این بده)

11- هدفی رو دنبال کنم تا اخرش میرم موفق شدن رو دوست دارم.

12- استرس رفیق زندگیمه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چون همیشه دوست دارم همه چیز درست و کامل باشه پس استرس میگیرم!(غلطه هااااا)

13-ادم ترسویی نیستم!از سوسک و مارمولک و جک و جونور اصلا نمیترسم...ولی خشم ادما رو دوست ندارم نمیترسونتم بهم حس نا امنی میده! امنییت از اولین نیازهای فیزیولوژیک بشره!

14- یه خصوصیت بد دارم زیاد حرف گوش کن نیستم ..مشورت کردن رو دوست دارم اما با اون مشورته فکر خودمم قاطی میکنم و بهترین کار از نظر خودم رو انجام میدم

15 - یه ذره قُدم اگه گفتم نه دیگه نه !اگه کسی از چشمم افتاد مگر چی بشه که بیافته دیگه تموم! (این بده) لجبازی رو دوست ندارم اما بعضی وقتا بد لجباز میشم ..کار درستی نیست!

16- از نصیحت کردن و نصیحت شنیدن بدم میاد. رو منبر رفتن رو دوست ندارم خوشمم نمیاد کسی واسم بره روی منبر!البته انتقاد سالم سازنده بی قصد و غرض و مرض رو میپذیرم!

17- گریه نمیکنم نمیکنم نمیکنم خیلی باید اذیت شم که گریه کنم اما اگر گریه کردم دیگه تموم حد وسط اصلا نداره..

18- عاشق تنهایی هامم ! خیلی با تنهاییم کیف میکنم ...خیلی فکر میکنم اینجور موقع ها.. آرامشش رو خیلی دوست دارم.

19- جونم و رفیقام! یعنی دنیایی دارم باهاشون هرچند ازشون دورم اما همه مدله باهم در ارتباطیم و ازم حرف میخورن!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جمع که بشیم اینقدر شلوغ میکنم و اذیتشون میکنم که از جمع پرتم میکنن بیرون!

20- هیچ وقت به سنم فکر نمیکنم همیشه میگم من تا وقتی زنده ام هرکاری دوست دارم انجام میدم این سنت ایرانی ها رو که وقتی سنت یکم رفت بالا باید یه عصا قورت بدی و دیگه ازت اشتباه سر نزنه و خیلی مودب و عاقل باشی دوست ندارم اصلا دوست ندارم ادم تا وقتی زنده است ممکنه هرخطایی ازش سربزنه شیطنت بچه بازی عشق مسخره بازی هیچ عیییییییییییییبی نداره دل ادم جوان باشه چیکار شناسنامه طرف دارید(البته با سبک بازی و بی شخصیتی مخالفم!)

در نهایت سمیه مشاور مدیریت رو به این چالش دعوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باشد که رستگار شویممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به همه دوستان.چه اونایی که منو میشناسن چه اونایی که نمیشناسن.

از اونجاییکه بهارمست بهم لطف داشت و منو به چالش دعوت کرد.منم 20حقیقت رو میگم.

هرچند بیشتر دوستان که قدیمی هستن با من و اخلاقام آشنایی دارن.اما برای دوستان جدیدم چشم میگم.

1.      من حقیقی و مجازیم یکیه.یعنی اخلاقایی که اینجا دارم تو حقیقی هم همینطورم.نظرم اینه ی آدم نمیتونه چند چهره داشته باشه.همه جا خودشه.منم جزو همون افرادم و بازیگری بلد نیستم.

2- تا جای ممکن روراستم.خیلی کم پیش میاد دروغ بگم.یعنی تمام سعیم رو میکنم.

3-     احساساتیم،خیلی زود شاد میشم.با چیز کوچیک میشه خوشحالم کرد وقتی بدونم از ته قلب و با تمام صداقت هستش.طبیغتا با چیزای کوچیک هم ناراحت میشم.

4-     وقتی از چیزی ناراحتم به طرف میگم و رودرو حرفامو میزنم.

5-     سعی دارم تا حدالامکان پشت سر کسی حرف نزنم.اما هر چی باشه انسانیم و جایزالخطا

6-     برای دوستام هر چی در توانم باشه انجام میدم و کوتاهی نمیکنم.

7-     وقتی خیلی ناراحت باشم با دوستام شاد میشم.میتونن با حرفاشون یا شوخیاشون حتی بی مزه برای چنددقیقه هم شده ذهنم رو از غمم منحرف کنن.

8-     وقتی دوستامم ناراحتن من سعی دارم کمکشون باشم.

9-     از اونجاییکه تک فرزندم یکم شخصیت وابسته ای دارم.اما بعضی شکستا باعث شده خیلی کمتر از قبل بشم.

10-  خیلی سریع اشکم جاری میشه.

11-  وقتی یکی ازم دلخور اصلا نمیتونم از ذهنم دورش کنم تا بفهمم چی شده و از دلش دربیارم.

12-  حتی اگر طرف مقابلمم در بعضی مواقع مقصر باشه بازم من نمیتونم قهر و دلخوری رو بپذیرم و سعی در برطرف کردنش دارم.

13-  وقتی یکی بهم محبت کنه و کمکم کنه،حتی اگر خودشم فاصله بگیره من محبتش و کمکش تو ذهنم حک شده.

14-  بیشتر سعی دارم محبتای افراد رو تو قلبم و مغزم حک کنم تا بدی هاشون.

15-  وقتی تصمیم بگیرم ی چیزی رو یاد بگیرم یا انجام بدم،با تمام سختیاش تا ته اش میرم.

16-  خیلی برام وقت و خوش قولی اهمیت داره.

17-  برام احترام گذاشتن خیلی اهمیت داره.

18-  شخصیت آرومی دارم در کل.اما در بعضی مواقع،مخصوصا با دوستان که باشم شیطون میشم

19-  عاشق بارون و پاییزم.وقتی زیربارونم بهم آرامش میده.

20-  عاشق کتاب رمان خوندن و سریال و فیلم دیدنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب با تشکر از بهار و دوستان گل ترجمه.

من در این چالش مترجم گلمون رو دعوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :vanooshe   آفلاین
سلام دوستان
طاعات و عبادات قبول
عاقا امان از دوست ناباب! اول که مجبورمون کردن علیه رئیسمون شورش کنیم، بعدشم که نشوندنمون به نوشتن حقیقت از خودمون! ای بابا! امان از روزگار!!!

1. سعی می کنم دل کسی رو نشکونم، کسی رو ناراحت نکنم، چون آدم عذرخواهی کردن نیستم! 

2. همیشه سخت ترین تلاشم رو واسه رسیدن به چیزی که می خوام انجام میدم، چون بیشتر از همه از شکست متنفرم! از نه شنیدن تو هر زمینه ای متنفرم!

3. مغرور؛ این لغتیه که حداقل یکبار رو در مورد خودم از زبون تمام آدمای دور و برم شنیدم!

4. سخت به آدما اعتماد می کنم، حتی صمیمی ترین دوستام هم خیلی چیزا رو از زندگیم نمی دونن! بینشون به مرموز بودن معروفم!

5. اگه سخت ترین مشکلات رو هم تو زندگیم داشته باشم، به کسی در موردش چیزی نمیگم و سعی می کنم بازم وقتی با دیگرانم بگم و بخندم! اعتقاد دارم هرکس به اندازه ی ظرفیت خودش مشکل داره، دیگه لازم نیست غصه ی منو هم بخوره!

6. کلا آدم آروم و کم حرفیم؛ این صفتم از نظر مامانم بدترین صفت و از نظر مادربزرگم بهترین صفتم هستش! مامانم گاهی بهم میگه: "انقدر با کسی حرف نمی زنی که ملت فکر می کنن از دماغ فیل افتادی!" مامان بزرگم میگه: "خیلی خوبه که کم حرف می زنی، پر حرفی نشونه ی بی عقلیه!"

7. آدم رکی هستم، اگه نظرم رو در مورد چیزی بپرسن و ازش خوشم نیاد میگم! در مواقعی هم که نمی تونم زبونی بگم چهره م حتما نارضایتیم رو ابراز می کنه!

8. به کاری که می خوام انجام بدم حتما با صبوری تمام چندین ساعت یا چندین روز فکر می کنم، چون نمی خوام پشیمون بشم!

9. ترسو نیستم؛ تقریبا از هیچ کدوم از چیزایی که دخترا رو باهاشون می ترسونن نمی ترسم! 

10. کم پیش میاد از دست کسی واقعا ناراحت بشم، اما اگه این اتفاق بیفته تا آخر عمرم نه فراموش می کنم نه می بخشم! به قول معروف کینه ی شتری دارم! 

11. اهل ابراز علاقه نیستم! مامانم تنها کسیه که خیلی بهش میگم: "دوستت دارم (تپل!!!!!)".

12. زیر بار حرف زور هیچ جوره نمیرم! کلا آدم مطیعی نیستم خیلی!

13. سعی می کنم به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نشم چون می دونم که اگه قرار باشه یه روزی به هر نحوی ازشون جدا بشم خیلی واسم سخت خواهد بود.

14. سعی می کنم تا جایی که امکانش هست پشت کسی حرف نزنم! کلا از غیبت کردن خوشم نمیاد! چون به نظرم خب به یه نحوی اینم زیرآب زنی محسوب میشه! خوشم نمیاد بهم بگن نامرد!

15. اهل تلافی نیستم! اصلا بلد نیستم تلافی کنم! فکر می کنم اگه قرار باشه جواب نامردی بقیه رو با نامردی بدم خب بعدش منم هیچ فرقی با اون آدمای نامرد ندارم.

16. سعی می کنم واسه کارام برنامه ریزی داشته باشم و طی همون برنامه ریزی هم پیش برم! از بی برنامگی و باری به هر جهت بودن خوشم نمیاد.

17. به قول دوستام زود عاشق میشم و زودم فارق!!! امروز از یکی خوشم میاد و فردا می تونم از فرق سرش تا نوک پاش هزار تا ایراد بگیرم!

18. وقتی کاری رو شروع می کنم دلم می خواد تا تهش رو برم! نصفه گذاشتن هیچی رو دوست ندارم، حتی اگه تموم کردن اون کار واسم سخت هم باشه بازم سعی می کنم نصفه رهاش نکنم.

19. عاشق بهار و بارونم، ولی از زمستون و برف متنفرم!

20. ورزش کردن مهمترین و بزرگترین تفریح زندگیمه. اگه می تونستم دلم می خواست 24 ساعته ورزش کنم! 

خب! اینم از این!
آی دختری که می گفتی عاشق آسیاب به نوبتی! این گوی و این میدون! بفرما!!!! :دی
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان