آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 11-30-2020، 02:13 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7422

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
نویسنده :20575   آفلاین
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه

نویسنده :simsame   آفلاین
[rtl]سلام دوستان گل

خوب حالا از کجا شروع کنم!!اول هدف زندگیم رو میگم
[/rtl]
[rtl]1.     به نظرم آدم باید تو زندگی هدف داشته باشه،من تو زندگی هدف اصلیم اینه که آدم خوبی باشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددر کنار این خوب بودن از زندگیم هم لذت ببرم و کاراهایی که دوست دارم رو انجام بدم.

[/rtl]
[rtl]2.     عاشششششق ساز و موسیقی ام،هر سازی که باشه دوست دارم یاد بگیرم بهم آرامش میده.

[/rtl]
[rtl]3.     خییییییییلی تنبلم مخصوصا تو کار خونه مامانم همیشه بهم غر میزنه.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/rtl]
[rtl]4.     به نظر خودم ذاتا حسودم ولی این حسادتم به عمل نمیرسه به نظرم خوبه آدم یکم حسادتش رو عملی کنه بعضی وقتا باعث پیشرفت آدم میشه.

[/rtl]
[rtl]5.     همه بهم میگن خیییییلی بی احساس و خونسردم،خونسرد که هستم ولی بی احساس نیستم احساسم رو برای کسی خرج نمیکنم حتی اونایی که دوسشون دارم،نمیدونم حالا شاید بعدا برا آقامون خرجش کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/rtl]
[rtl]6.     معمولا آدم ها رو خوب میشناسم و میتونم حرکات و فکرشون رو بخونم،بعضی وقتا یه چیزایی حدس میزنم و بعدا میبینم حدسم درست دراومده که خودم شوکه میشم.

[/rtl]
[rtl]7.     بعضی وقتا هم خیلی خنگ و ساده میشم اینجور مواقع دست به سرکار رفتنم توپه یعنی شده یه نفر با یه روش تکراری چن بار سر کارم گذاشته منم هر بار خیلی شیک و مجلسی سر کار رفتم!!

[/rtl]
[rtl]8.     آها انقد دوس دارم یه روزی یه سازمان خیریه راه بندازم از این کاراییه خیریه انجام بدم.

[/rtl]
[rtl]9.     یه دوستی دارم که همه جوره قبولش دارم تنها کسیه که 100درصد بهش اعتماد دارم و همیشه بخاطر داشتنش خدا رو شکر میکنم.
[/rtl]
[rtl]10. سنگ صبور خیلیا هستم ،راز نگه دار خوبی هم هستم،اگه کسی بهم بگه حرفی رو نزن حتی به اون دوستم هم نمیگم ،ولی خودم خیلی کم پیش میاد درد و دل کنم،چون آدم محتاطی ام و خیلی سخت اعتماد میکنم،آخه قبلا از این اعتماد ضربه خوردم.[/rtl]
[rtl]11. پیش اومده که خواسته یا ناخواسته دل شکشستم اونایی که ناخواسته بوده رو ازش پشیمونم ولی اونایی که عمدی شکستم پشیمون نیستم آخه لازمشون بود هر چند تو این جور مواقع خودم بیشتر از طرفم ناراحت میشم،کلا اگه کسی رو ناراحت کنم هر دلیلی هم که داشته باشه خودم بیشتر عذاب میکشم،ولی خوب فکر میکنم بعضی وقتا ناراحت کردن دیگران هم لازمه

[/rtl]
[rtl]12. خیییلی دوست دارم به دیگران کمک کنم مگه اینکه حس کنم دارن ازم سوءاستفاده میکنن اونوقته که آمپر میچسبونم.

[/rtl]
[rtl]13.  100سالی یه بار هم از کسی ناراحت نمیشم ولی اگه ناراحت بشم دیگه دلم باهاش صاف نمیشه،میبخشمش مثل قبل هم باهاش رفتار میکنم ولی دیگه از چشمم افتاده.اون ته ته دلم اون ناراحتیه میمونه.

[/rtl]
[rtl]14. کلا به این اعتقاد دارم که آدما رو باید همونجوری که هستن قبول کرد و نباید ازشون انتظاری داشت یا با کسی دوست نمیشم یا اگه بشم هم با همه ی خوبی ها و بدی هاش دوسش دارم  اگه از یه اخلاقیش خوشم نیاد بازم میپذیرمش با خودم میگم که خوب اخلاقشه چیکار کنی میخواستی باهاش دوست نمیشدی.

[/rtl]
[rtl]15.هم تنهایی رو دوست دارم هم تو جمع بودن رو! سخت با آدما ارتباط برقرار میکنم کلا اگه لزومی نداشته باشه با کسی دوست نمیشم،ولی اگه  دوست بشم نگهشون میدارم(دوستای ابتداییم رو هنوز با بعضی هاش در ارتباطم)

[/rtl]
[rtl]16. از قهر کردن بدم میاد تا الانم با کسی قهر نکردم شده بدترین دعواها رو داشتم ولی آخر دعوا تو صورت طرفم نگاه کردم و بهش گفتم که باهاش قهر نیستم،کلا به نظرم قهر کردن سوسول بازیه

[/rtl]
[rtl]17. از آدمای باهوش خوشم میاد،از آدمای با هدف هم خوشم میاد،و از آدم های موفق،برام قابل احترامن و حس میکنم خودم تا حدودی این خوصوصیات رو دارم(الان فکر میکنین خودشیفته م آره؟)

[/rtl]
[rtl]18. شدیییییییییییدا گیج و فراموشکارم البته بجز مواردی که کسی رو ناراحت کرده باشم یا ناراحتم کرده باشن، خیلی وقتا علت اون ناراحتی از یادم میره ولی همیشه یادم میمونه که یه ناراحتی ای وجود داشته.

[/rtl]
[rtl]19. بجز یه سری مسائل که برام مهمه تو باقیه موارد سخت گیر نیستم.سعی میکنم بیخیالی طی کنم. مگه چقدر زندگی میکنم که بخوام حرصه همه چی رو بخورم.

[/rtl]
[rtl]20. همیشه برام سواله که آدما بجای اینکه پشت سر هم حرف بزنن یا خودشون با خودشون فکر کنن و به نتیجه برسن چرا نمیرن با طرف مقابلشون حرف بزنن و ناراحتی که براشون پیش اومده رو بگن؟خودم سعی میکنم اینجوری باشم حرفم رو به طرفم میزنم سعی میکنم جوری هم حرفم رو بزنم که ناراحت نشه.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]خوب اینم آسیاب من حالا بعدی مائده جونی بیاد برامون حرف بزنه[/rtl]

نویسنده :My.D   غایب
خــــــــــب ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اول تشکر ویژه از سیمین جون که من رو اینجا احضار کرد ، مرسی اونی جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
و تشکر ویژه ای از سایر اعضای گروه خفن و باحالِ اتحاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد <=== اینم ماییم مثلا
بعدم بریم سراغِ چالشِ من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1) متعادل بودن ! فکر میکنم این متعادل بودن شاخص ترین ویژگی من باشه ... این رو اکثرا در موردِ من میگن ! یه موقع ها انقدر متعادل میشم که هیچکس نمیتونه بگه بالاخره خطم کدوم وره ! خلاصه اینکه سعی میکنم همه ی کارهام سر جای خودش باشه !
2) اهداف و رویاهام مهمترین همراهان زندگیم هستن ! بخاطرشون هر کاری میکنم ! همیشه دلم میخواد به آدمهای بی هدف کمک کنم که هدفشون رو پیدا کنن چون به نظرم بی هدفی خیلی غم انگیزه !
3) یه سری متد های خاصی برای روابط اجتماعی دارم ، مثلا به شدت معتقدم که با شناختی که نسبت به طرف مقابلت داری باید رفتارت با اون متفاوت باشه و نمیشه با همه یک جور رفتار کرد ! مثلا احترام به بزرگتر برام خییییییلی مهمه !
4) آدمِ خاکی هستم ! عاشق دوست پیدا کردنم و خدا نکنه با یکی دوست بشم ! خخخخ دیگه دربست چاکرشم !!!
5) عاشق آدمهای خوش مشرب و خوش اخلاق و خوش زبونم ! خودمم به شدت سعی میکنم این ویژگی ها رو داشته باشم (حالا نمیدونم موفق بودم یا نه) از آدمهای فاز دپرس اصلا خوشم نمیاد چون به نظرم جز انرژی منفی چیزی برای آدم نمیارن !
6) آدم ها رو از کلماتشون میشه شناخت ! مخصوصا توی برخوردِ اول کلماتی که افراد توی صحبتشون استفاده میکنن و طرز حرف زدنشون تا اخرین لحظه توی ذهنم میمونه و خیلی برام مهمه !
7) با دوستهام حسابی اهل شوخی و خنده ام و سعی میکنم فضای بین من و دوستام همیشه شوخ و شاد باشه ولی به موقعش و سر بحث های جدی به ششششششششششدت جدی میشم ! انقدر زیاد که شاید بعضی ها شک کنن همون آدم قبلی ام خخخخ (همون بحث تعادل)
8) احساساتی ام ! به شدت ! با فیلم کره ای Miracle In Cell No7 دقیقا یک ساعت با خود فیلم گریه کردم و دو ساعت هم بعدش !!! ولی توی زندگی خودم سعی میکنم احساساتم رو به شدت کنترل کنم چون از زیاد از حد احساساتی بودن چندین بار ضربه خوردم و این اصلا خوب نیست !
9) فیلم و نوشته روی ذهنم به شدت تاثیر میذاره ! مخصوصا اگه یه شاهکار باشه تا آخر عمر توی ذهنم حک میشه و تا مدت ها به یه نقطه خیره میشم و فقط بهش فکر میکنم ! اینطوری ==> O_O
10) در عین اجتماعی بودن و به شدت اهل عشق و حال بودن اعتقاد دارم هر آدمی به فضای تنهایی هم نیاز داره تا فکر کنه و فکر کنه و فکر کنه ! فکر کردن خیلی مهمه ! بنابرین وقتی میخوام تنها باشم باااااااید تنها باشم !
11) یه ویژگی خیلی بدم اینه که یه موقع ها زود عصبانی میشم ! مخصوصا وقتی کسی به کسایی که دوستشون دارم حرفی بزنه واقعا تبدیل به یه ادمِ دیگه ای میشم و ممکنه کنترلم رو از دست بدم که این خوب نیست !
12) قانون جذب ! شدیدا بهش معتقدم ! شما هر چیزی که فکر میکنید ، هستید ! پس فکر میکنم هممون باید برای داشتن یه زندگیِ بهتر اول طرز فکرمون رو تغییر بدیم !
13) از شکایت متنفرم ! یه وقتها هم که خودم شکایت میکنم میخوام کف گرگی بزنم به خودم خخخخ ! برای مشکل باید دنبالِ راه حل گشت نه مقصر !

14) اول خودمون رو درست کنیم ، چطوره ؟! یه بزرگی میگه از گناه بدتون بیاد نه گناهکار ! اگه از گناهکار بدمون بیاد شروع میکنیم به سرزنشش و اینکه چرا اینکارو کرد و ازین حرفا ، اما اگه از گناه بدمون بیاد تمامِ تلاشمون رو میکنیم که خودمون دچارش نشیم !
15) هرکسی که اونقدر دیوونه باشه که فکر کنه میتونه دنیا رو تغییر بده ، همون کسیه که موفق به اینکار میشه ! _ استیو جابز !
از آدمهایی که به تواناییاشون اعتماد ندارن خوشم نمیاد ! ناسلامتی اشرف مخلوقاتیم ها ! جمع کن خودتو ! والا ! خخخخخ
16) به تفاوتِ آدمها خیلی اعتقاد دارم ! ((مشترک ترین ویژگی انسانها ، تفاوت اونهاست)) علایق مشترک رو دوست دارم ولی دوستهای زیادی هم دارم که از نظر علایق و اعتقادات اصلاااااااا به من نمیخورن ! برام اهمیتی نداره ! نفسِ خود آدم برام مهمتره !
17) کمک کردن به دیگران رو دوست دارم ! مخصوصا از نظر معنوی ! سنگ صبور هم هستم و همیشه دلم صندوق همیشه قفل شده ی راز دیگرونه !
18) یه ویژگی بدِ دیگه ام هم اینه که یه موقع ها خیلی تنبل میشم ! مخصوصصصا توی کار خونه ! باور کن اصلا حالش نیست خخخخ!
19)دلخوری توی کارم نیست ! اصلاااااااا ! آخه تا وقتی عشق و دوستی هست چرا بداخلاقی و قهر ؟؟؟
20) از عضو شدن توی این انجمن خیییییییلی خوشحالم ! دوستهای خیلی خوبی پیدا کردم و دوست دارم دوستهای بیشتری هم پیدا کنم

خب اینم از حقایقِ من ! با اجازه ی دوستان مدیر ارشد محترم رو دعوت میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :*علیرضا*   غایب
1دیدن فیلم و نقد کردن فیلم بسیاردوست میداریم
2اصلا کار دوست ندارم و عاشق خوابم منو خواب شما همه
3خونه اصلا اخلاق ندارم ولی بیرون همه با ما حال میکنند
4دوستام خیلیییییی دوست دارم. خب طبیعیه
5کلا تنبلم! از کار خونه فرار میکنم! 
6: عاشق عامر خان هستم هر کدوم از فیلم هاشم کم کم 4 دیدم 
7:کلا زیاد شوخی میکنم و خیلی دیر از دست کسی ناراحت میشم
8:اهنگ زیاد گوش میدم مخصوص مرحوم مایکل
9:از طرفدارای تیم قدرتمند بارسا هستم
10:عاشق قهرمان کشورم سردار سلیمانی اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11:والیبال رو خیلی دوس دارم
12:حوصله حرف زدن باکسی ندارم هرکی بخواد باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 13دوستی مجازی را ترجیح میدم به دوستی واقعی چون دوستان واقعی همگی بی معرفت هستند
15کارام نظم درست و حسابی ندارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16شش هفت ماه زندگی ام شده بازی کلش اف کلنز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17انجمنم خیلی دوست دارم
18 از غیبت کردن خوشم میاد حقیقت تلخ 
19ادم پنچری قطار بگیر ولی از این چالش بهش نگن
20 واقعا خسته شدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
21 خوبی؟

ممنون از MYD منو دعوت کرد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدوبیا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خانم  یدونه از حقیقته تو هم میگم عکس گرفتن دوس داری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
سلام
چرا منو دعوت کردی هااان:|
خب مجبورم الان بنویسم...
راستی اینا رو شایسته گفته من نوشتم یعنی از خودم تعریف یا تمجید نکردم...

1- دیر عصبی میشم ولی اگه بشم بد عصبی میشم مثل خیلیا

2- مغرورم ولی غرورم کسیو اذیت نمیکنه

3- خاکیم تو هرچیزی , معاشرت و برخوردم با هرکسی , نوع حرف زدنم

4- تو برخورد اول کمی جدیم ولی وقتی طرف و خوب بشناسم باهاش جور میشم یا برعکس
مثلا اگه از طرف خوشم نیاد دیگه نیومده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5- اهل درد و دل کردن با کسی نیستم خیلی کم پیش میاد با کسی درد و دل کنم ولی شنونده ی خوبیم برای درد دل کردن کسی چون سعی میکنم همیشه بشنوم تا نصیحت کنم

6- جدیم تو هر کاری , چون میخوام حدم با همه حفظ بشه روی کسی بهم باز نشه حالا چه دوست چه خانواده

7- کم حرفم بیشتر تو حال خودمم ولی تو جمع دوستانه یا جمعی که دوست داشته باشم شوخی میکنمو میخندم و برعکس اگه خوشم نیاد اصلا اصلا حرف نمیزنم تا آخر مجلس , در ضمن هیچوقت سر صحبت و من باز نمیکنم...

8- بذله گو هم هستم بقول شایسته حرف نمیزنی نمیزنی ولی یهو یه چیزی میگی همه میترکن از خنده , بعد کلا هم پیش نیومده که فحش بدم منظورم تو عصبانیه که بددهن بشم همیشه سکوت میکنم چون نه میخوام طرف ناراحت بشه نه خودم بعدش پشیمون بشم که چرا بی ادبی کردم...

9- به کسی وابسته نمیشم تابحال پیش نیومده به کسی وابسته بشم حتی خانواده م , شده رفتم شمال 2 ماه موندم خودم زنگ نزدم دیگه آخرش بابام زنگ زد که چرا منو فراموش کردی فکر نکنید سنگدلما نمیخوام حس کنن داره بهم بدمیگذره یا از خودم ضعف نشون بدم نمیخوام برای مسافرت رفتن محدود بشم...چون تنهایی سفر رفتن و دوست دارم

10- کمک کردن و دوست دارم حتی اگه حالم خوب نباشه چه به دوست چه به خانواده , توقع جبران کردن رو هم ندارم چون با جبران کردن حال نمیکنم اونجوری کیفش بیشتره حس خوبیه, ولی به کسی سرکوفتم نمیزنم که من کمکت کردم اصلا یادآوریم نمیکنم

11-  زود قهر میکنم و بهم برمیخوره البته الان کمتر شده ولی قبلا خیلی زیادتر بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دلنازکم دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی سخت گریه م میگیره

12 - عاشق آشپزیم و آشپزخونه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شایسته میگه با سلیقه آشپزی میکنم( دوست دارم با آرامش و با حوصله آشپزی کنم)

13- از عجله کردن بدم میاد چون کارا رو خراب میکنه , مثلا قبل از اینکه جایی برم یا بخوام کاری بکنم روز قبلش کارایی که باید انجام بدم یا وسیله هایی که باید بردارمو یا بخرم و مینویسم...

14- عکاسیو خیلی دوست دارم مخصوصا فشن فضای باز ^__^
موسیقی آرومم میکنه برای همین حتما یه روز موسیقی میخونم

15- بزرگتر از سنم برخورد میکنم ( نه اینکه مثل آدم بزرگا حرف بزنما اصلا از این کار خوشم نمیاد) البته ظاهری هم میگن که بزرگتر میخوره بهم ( اونم بخاطرجدی بودنمه وگرنه حرفای قلمبه سلمبه نمیزنم)

16- فیلم و سریال دیدنو دوست دارم بهترین سرگرمیمه

17- رو وسایلم حساسم به کسی قرض میدم که کامـــــــــــل بشناسمش...

18- لپ تاپمو خیلی دوست دارم دو روز پیشم نباشه دیفونه میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19- از خرید کردن خییییییییییلی لذت میبرم مخصوصا وسایلی که مربوط به کارمه مثل لنز و ...اصن اون روز از خوشحالی رو هواممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

20- . اما آخری
از هدیه دادن و هدیه گرفتم خوشم میاد خیلی خیلی زیاد
برای گرفتن هدیه هم هرچیزی باشه منو خوشحال میکنه
واسم اینکه اون شخص برای من ارزش قائل بوده و کادو گرفته مهمه نه اینکه چی گرفته

خیلی چیزای دیگه بود تازه داشتم راه میوفتادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی خداروشکر تموم شد
دیگه از این کارا نکنید با تچکرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از آبجی گلیمم تشکر میکنم موچی موچیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب من عمه ی بزرگ rahi و دعوت میکنم به این چالش
فایتینگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
اول از همه تو روحت شکوفه جون,عمه توام شدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جدا نمیدونم چی چی باید بگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1.ورزشکارم,تا الان بیشتر ورزشارو انگشت زدم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2.ورزشای آب زی بدم میاد,به دلیل اینکه تو بچگیم تو شمال نزدیک بوده غرق بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3.رقصیدن رو دوس دارم!

4.اولین بار تو سن 22 سالگی کفش پاشه دار پوشیدم,اونم دخترداییم با شوورش به زور منو بردن برام خرید کردن برای عروسیشون تیپ دخترونه داشته باشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدعچب روزی بود,اون روز

5.تا راهنمایی زیر پوستی شرارت میکردم تو مدرسه,اما تو دبیرستان علنی بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

6.تو دبیرستانمون اولین نفری بودم بخاطر شیطنتام بابامو خواستنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اونجور که اونا میگفتن

7.کلا هرکسی با خانوادمون در ارتباط میگن جای منو داداشم باید عوض میشدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(من یه دختر ایدآل خعلیاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

8.خیلی بشدت رکم, بی عاطفه نسبت به جنس مخالفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد در عین حال خعلی مچم(مدیونید اگه فک کنین گزینه 7 در موردم صدق میکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خب چیکار کنم با ایدهاشون پایه ام)

9.عاشق آشپزی و سفره آرایی.....بیاین اینم هنر دخترونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10.میگن بد غذاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11.از کارای خونه متنفر,ولی عاشق ظرف شستن,اونمبخاطر اینکه اولا آرامش بهت میده و اینکه میتونی با آرامش فکر کنی

12.من قبل تصمیم گیری هام میرم غذا درست میکنم و ظرفاشم میشورم,چون درست کردن غذا و شستن ظرفا بهم آرامش میده و باعث میشه با آرامش تصمیم بگیرم!اما بندرت پیش میاد غذاهامو خودم بخورم!

13.اهل گریه نیستم,دوست ندارم کسی گریه هامو ببینه,احساس ضعیفی میکنم,و برای اینکه این حس بد از خودم دور کنم میرقصم,در مورد خشمم همینطور

14.رنگای شاد و دوس دارم,بیشتر وسایلای اتاقم نارنجی و سبزه و زردن!

15.اگه یه میلیارد داشته باشم باهاش میرم تفریح نه فروشگاه برای خرید,بزرگترین معظل من اینه با دوستام یا خانواده و فک و فامیل بخوام برم خرید...داغون میکنه منو...ولی بگو برو وسایل ورزشی بگیر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16.عاشق هیجانم ,اما ریسک نه,ریسک کردن در حد معقولش رو شاید انجام بدم!

17.جدای از ظاهر و عقیده هام,بشدت به خدا و قرآن و نماز معتقدم,توی زندگیم حضور خدارو خیلی خیلی حس کردم!

18.آآآآآآآ چی بگم خووو ماته دونمو ریختم ندارم چیزی خوومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآها عاشقانه بصورت دیوانه وار چیزای ترش رو دوست دارم

19.اهل درد و دل نیستم,بیشتر سعی میکنم بشنوم!

20.شکرت خدا.....میگن بهترین راهنمایی هارو به دوستام میکنم!

شکوفه اگه جلو دستم بودی میدونستم چیکارت کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کی رو دعوت کنم؟؟؟؟؟؟آها همونی که مسبب این شد که همه بهم بگن عمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکسی نیست جز

!darling!

نویسنده :!darling!   غایب
سلام . نميدونم چرا رايحه منو انتخاب كرده . از همون اولشم چشم ديدن منو نداشت. 
1- خيلي پسر خوبيم

2- قدم 187

3- از آش و سوپ بدم مياد كلا هر چي توش رشته باشه

4- بچه زرنگي ام چه تو شغلم و چه تو درسام 

5- اصلا آدم يه رنگي نيستم . خونه يه جورم سركار يه جور ديگه با شما يه جور ديگه كلا با دوستا

6- اصلا نميخندم برعكس چيزي كه همه فكر ميكنن ته تهش يه لبخند

7- دارلينگ و دوستام بهم ميگن

8- واقعيتيه كه من يه كم لوسم 

9-خداروشكر كسي نيست كه ازم ناراضي باشه

10- بعضي وقتا عصباني ميشم ولي داد نميزنم

11- عاشق قرمه سبزيم 

12-يخورده خصيص

13-پول دوست  به شدت

14- از سوسول بازي بيزارم

15- از شعر و شاعري بدم مياد و كلا يه شعرم به زور ميتونم حفظ كنم . ولي جمله هاي فلسفي رو دوست دارم

16- جورابامو فقط 3 بار ميپوشم

17- زود ميخوابمو زودم از خواب بيدار ميشم

18- صبحونه خور حرفه ايم

19- كسي بهم بد كنه هيچي نميگم ولي سر بزنگاه تلافي ميكنم

20- سر به زيرم . سرمم تو كار خودمه. 

" Jang Bogo " 

نویسنده :&quot; Jang Bogo &quot;  

با اینکه نت ندارم لطف میکنمو جواب میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ( جوابارو با مشورت نوشتما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
شروع:

1- یه ذره خوابالو ام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2- از بی نظمی متنفرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3-احساساتیم
4- تحمل یک لحظه ناراحتیه هیچ کسو ندارم ، حتی یه کوچولو
5-زووووووووود عصبانی میشم جوش میارم اصن یه وضی
6-با کت شلوار میونه خوبی ندارم
7- کل کل خیلی میدوستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ( کچل بیا کل کل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
8- بیرون از خونه خیلی اروم ولی تو خونه خیلی شیطون
9- کم حرفممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10-همه نوع غذا دوست دارم جز شیر برنجمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11-سربازم ولی کچل نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12-عاشقم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13-خسیـسم نیستم
14-از فیلم هندی بدم میادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15- یه ذره غرغرو هم هستم ،البته خودم حسش نکردم تاحالا ولی یکی اصرار داره ک هستم
16-کم کم دارم از دست سربازی کچل میشم
17-از لوس بازی بدم میادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18-از فضولی تو کار بقیه هم خیلی بدم میاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19-قبل هر کار قشنگ فکرامو میکنم از همه نظر بررسیش میکنم بعد اجرایی میشه
20- و در آخر کچـــل هارو هم دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/size] زیــــــــــــــــــــــنب [size=large]

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
ای خداااااااا
نباید با من مشورت میکردی؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خخخخ
من 20 تا حقیقت از کجا بیارم اخه؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1..همیشه خدا دارم میخندم و شادم ...کلا کم پیش میاد کسی من و غمگین ببینه...سر همین موضوع معلمم بهم گفت دیوونه ای که همیشه داری میخندیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..ولی کلا باید شاد باشی

2..آدم منطقی هستم..کلا اصلا دلم نمیخواد احساسی تصمیم بگیرم...کلا با احساسی بودن مشکل دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...یه بارم بهم گفتن تو سنگدلیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3..با همه سریع اوکی میشم...فرقی نداره کی باشه و با چه افکاری...ولی صمیمی خیلی کم پیش مییاد...اصولا نزدیک ترین دوستامم چیز زیادی راجع به من نمیدونن

4..عاشق رمان خوندنم ...شمار کتابا از دستم در رفته

5..اعتقادات و باورام واسم خیلی ارزشمنده...از خط قرمزام هیچ وقت رد نمیشم

6..به نظرم نباید دوستت شبیه تو باشه مهم اینه که با تفاوتش دوست خوبی باشی ...صمیمی ترین دوستم خیلی با من فرق داره...به نظرم باید به همه باورا احترام گذاشت...هر کسی مختار خودش انتخاب کنه

7..در کمال تاسف بی نظمم شدیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

8..عاشق نقاشی هستم و میکشم

9..درد و دل زیاد نمیکنم ولی عاشق گوش دادن به حرف دیگرانم...این و دیگران میگنااا اینکه گوش خوبی هستی کلامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10..عاشق کل کل کردن شدیییید...طبق گفته یکی از دوستان کم نمیارم ظاهراامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11..به عشق اعتقادی ندارم...عاشقم نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...

12..متاسفانه خیلی فوضولم...نقطه ضعف بزرررگیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13..عاشق گل طبیعی هستم...میمیرم برا گل یعنی...با گل همه چی و فراموش میکنم

14..خیلی زودرنجم متاسفانه...زودی ناراحت میشم ولی دو ثانیه بعد بیخیالم...

15..لجبازمم شدید و تا حدودی لوس شاید البته فقط تو خونه...

16..عاشق کمک کردنم و هر کاری از دستم بر بیاد وایه هر کسی انجام میدم

17..اگه کسی واقعا ناراحتم کنه هیچ وقت فراموش نمیکنم ولی میبخشم

18..خیلی یه دندم...یه حرفی میزنم باید انجام بشه البته نه هر جایی

19..مغروورم ولی نه تا حدی که دیگران و اذیت کنه...غرورم واسه خودم تعریف شده است و تا همون حد همیشه باید باشه

20..و در آخر این که هیچ وقت زیر حرف زور نمیرم همیشه حرفمو میزنم و طرف مقابل و با حرفام وادار به موافقت میکنم...یه بار یکی بهم گفت با زبونت میتونی هر کسی و به هر چیزی راضی کنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..دقیققا نقل قول بودااا..خود شیفته نیستم

ای خدا بگم چی نشی علیرضا...و یکی دیگه که خودش میدونه کیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خووو حالا بگم کی بیاد؟
دایی جااااااان بیا

مصطفی
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :Mostafa   آفلاین
سلام به همگی
اول میخواستم شرکت نکنم ولی احترام به بقیه و همینطور زینب جان که منو دعوت کرده شرکت میکنم..من بعدا حساب شما را خواهم رساند مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اول) احترام برام خیلی مهمه، میخواد هرجا باشه...و کسی که ادب و احترام داشته باشه تو رفتاراش برام خیلی ارزش داره
دوم) شوخم و با همه شوخی میکنم..فقط بفهمم کسی جنبه شوخی رو نداره کاملا باهاش جدی برخورد میکنم
سوم) کسی بخواد قلدری کنه برام جوابشو میدم، میخواد هرکی باشه..حقمو میگیرم ازش
چهارم) دوستام برام ارزش زیادی دارن..تا بتونم کمکی باشه براشون انجام میدم و اینکه هرکسی رو دوست خودم نمیدونم
پنجم) روی حرفی که زدم وایمستم...نمیشه اسمش رو گذاشت لجبازی..بیشتر میاد بهش گفت قاطع!
ششم) از بین موسیقی، سبک پاپ رو بیشتر از رپ دوست دارم البته رپ استثناهایی هم داره که خیلی خوب خوندن ولی خوب هاش کمتره نسبت به بدی هاش...آهنگ لایت هم خیلی خوشم میاد وقتی سوار هواپیما میشم..به شدت اروم میکنه
هفتم) پشت کسی نخواستم و نمیخوام حرف بزنم...از قضاوت کردن خوشم نمیاد...اگه هم کسی رو قضاوت کردم اتفاقی بعدش خیلی پشیمون شدم ولی طبق بند پنج نشده پشیمونیم رو ابراز کنم!
هشتم) از موقعی که گوشی خریدم شاید نزدیک ده سال...یکبار هم نشده گوشیم سایلنت نباشه مگر به ندرت! از صدای زنگ گوشی خوشم نمیاد...ویبره رو بیشتر می پسندم
نهم) یک زمانی یک گیمر قهار بودم...همه نوع بازی کامپیوتر میکردم...الان فقط فوتبالشو اونم هرازگاهی بازی میکنم
دهم) وقتی دانشگاه میرم یا با بچه ها میرم بیرون تیپم اسپرته ولی سرکار تیپ معمولی میزنم
یازدهم) قبلا اوایل دانشگاه درس رو زیاد دوست نداشتم ولی الان به شدت علاقه دارم و اگه یک روز درس نخونم احساس یک کمبود میکنم
دوازدهم) گواهینامه موتور هنوز نگرفتم..اونم به خاطر اتفاقی که چند سال پیشش افتاد
سیزدهم) علاقه زیادی به نت و کامپیوتر و مشتملاتش دارم..و همینطور تمایل زیادی به افزودن آگاهیام توی این زمینه دارم
چهاردهم) وقتی نخوام یک چیزی رو بگم هیچ جوره نمیگم..سرم بره ولی حرف نمیره
پانزدهم) از اینکه جواب کسی رو با شعر و ضرب المثل بدم خوشم میاد..
شانزدهم) مستقل بودن رو دوست دارم...توی همه چی میخوام مستقل باشم
هفدهم) از وابسته شدن به چیزی بدم میاد..بخاطر همین اگه احساس کنم دارم وابسته میشم به چیزی سریع اوضاع رو کنترل میکنم
هجدهم) در واقعیت آدم کم رویی هستم ولی بجاش باشه حسابی حقمو میگیرم مخصوصا توی رانندگی!
نوزدهم) قبلا فوتبال زیاد نگاه میکردم الان زیاد علاقه ندارم و نتایج دنبال میکنم...والیبال رو که این روزا همه دوست دارن ما هم به طبع دوست داریم!
بیستم) همه اینا و کل صندلی هم که بخونین بازم نمیتونین شخصیت واقعیم رو متوجه بشین...بهتر هم که متوجه نشین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

محسن جان بیا..نوبت توست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
اگه قرار باشه يک شهاب بيوفته روي اين سرزمين پهناور مطمعنم ميخوره هرجايي که من باشم

1- خيلي خيلي مهربونم بيش ازحد البته تا جايي که بهم خيانت نشه

2-توي کارام خيلي مصمم يعني هرکاري رو که بخواهم  مطمعنم موفقيتم داخل  کار حتميه

3-بيشتر از خودم به اطرافيانم توجه ميکنم اونايي که دوسم دان و دوسشون دارم

4-همشه سرم توي کار خودمه جدا از فضاي مجازي که ميخوام با خوشحالي خودم ديگران رو سهيم کنم ولي اگه ناراحت باشم اصلا در نت روخط ميکشم و يک اس به رقيق فابام ميدم ميان دونبالم و... بيرون وکلي خوشگذراني (البته سالم )

5-ذهنيت اطرافيانم نسبت به خودم خيلي برام مهمه تا جايي که اشتباه برداشت نکنن چون

6-توي خونه کلا توي اتاقم هستم يعني اگه بيرون جنگم بشه منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهمينم که همينم
7-اگه بگن حالتت و درصدش رو بيان کن ميگم (خنده و%90)

8-زياد با دوستام اهل دور دور توي خيابونيم البته به وقتش که همه مون وقتمون okباشه

9-مهم ترين بنيانم توي زندگي بعد خانواده رفاقت با دوستام شده البته الان يکم نميرسم بهشون

10-ورزشي هستم همه جوره کلا توي ورزش استعدادخيلي خوبي دارم از همه مدلش کلا با محيط  ورزشيوفق پيدا ميکنم

11-از محيط هاي شلوغ(خيابان)  زياد خوشم نمياد ولي اگه با کسي باشم که برام مهمه فرقي نداره حتي اگه جلوي راهمم بند بيارن

12-صداقت رو کردم اولين رمز موفقيتم توي زندگي يا هدف يا کار همه وهمه

13-با دوستام که هستم کلا کچلشون ميکنم البته با اونايي که باهم هشت هشتيم

14-از سيگار بدم مياد خيلي ازدودو قيلون و ... متنفرم اگه بدونم دوستام هم سوق پيدا کردن سمت دود اول که راهنمايي ميکنم بعد اگه نشد ازش دوري ميکنم

15-توي همه چي کلا خيلي پسر خوبيم يعني انگشت نشون فاميلم و دوستم دارن نميدونم ولي بهر دليلي همون پسري هستم که والدينتون ميگن پسر مردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16-تا جايي که درتوانم باشه براي ديگران احترام قائلم واين احترام درصورت متقابل بودنشه که اگه ببينم اينطور نباشه دور اون شخص يا اشخاص رو خط ميکشم

17-اهل اهنگم يعني درجه يک يک با دوستام مسابقه شناختن خواننده از روي ريتم اول اهنگ (يعني شروع اهگ تا ?ثانيه)رو اهنگ چه پاپ چه رپ داريم وخارجي هم ميگوشم مدرن تاکينگ اکثر اهنگاشو دوست دارم البته چند تاي ديگه هم هستن متفرقه

18-توي انجمن زياد باهمه ميگيرم يعني برام جالبه والبته با اين شوخي کردنام خستگي روز ا تنم بيرون ميره  و از بين اين حرفاي گفتنيشون کلمات ناب رو ميسازم (جهت خندهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمثلا وقتي ميگن رفتم نهارخوردم سيرسيرم(يک باره به ذهنم ميرسه خدايا ما که شديم پر,و ير .گشنه ها بميرن گورو گور )ولي قلبلا راضي نيستم اينطور باشه

19- اينجا رو سعي ميکنم طوري برنامه ريزي کنم که با برنامه هاي ديگه اي که دارم تداخل نداشته باشه

20-زندگيم روبا حرف ديگران نميسازم ولي از کمک هاشون خيلي بهره ميبرم براي هرچه بهتر کردن اينده ام

خب خب از سردبيرگرامي  شايسته جان دعوت به عمل ميارم که محفل اين تاپيک روروشن کننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان