آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 12-03-2020، 04:42 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7439

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
نویسنده :20575   آفلاین
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه

نویسنده :♥ شــــــــــایستـــــه ♥   آفلاین
سلام‌ سلام
۱_بیش از حد مهربونم هر چیزی زیادیش خوب نیست محبت کردنو خیلی دوست دارم بهم ارامش میده
۲_از ورزش کردن خیلی خوشم میاد
۳_زیاد گریه میکنم مخصوصا شبا خیلی دل نازکم اصلا نمیتونم ناراحتی کسیو ببینم چه خانواده چه دوست
۴_ خیلییییییی زود عصبی وکلافه میشم وخییییییییلی زود اروم‌ میشم ومیبخشم همه چیز مثل رعدوبرق میمونه خخخخخخ
۵_ عاشق کمک‌کردنم تا حالا نشده ازم کمک بخوان انجامش ندم یا بهانه بیارم شونه خالی کنم
۶_بیشتر وقتا خسته ام خسته خخخخخخخخخخخخخ
۷_ خیلی خوش خنده ام تو هر شرایطی میخندم از بس میخندمو باعث شادی بقیه میشم که دختر عموم من کنارش باشم اصلا نمیتونه عصبی بشه میگه میبینمت خنده ام میگیره دیگه چی باید بگم بهش ?
۸_ تو زندگیم مدیون خیلیام بیشتر از همه خدا هیچ‌وقت نشده دستمو ول کنه همیشه کنارم حسش کردم
۹_ شنونده خوبیم برای دردل به قول دوستم خوب گوش میدی خوب اروم میکنی
۱۰_ از مسافرت رفتن خیلی خوشم میاد از دورهمی وخوش گذرونی هم خیلی لذت میبرم
۱۱_ واسه بیرون رفتن حتما باید برنامه ریزیکنم بدونه برنامه ریزی یهویی نمیشه باید از قبلش خبر بدن کار یهویی نداریم خخخخخخخ
۱۲_ عااااااااااشق نقاشیم چه دیدنش چه کشیدنش ،وسایل رنگی رنگی نظرمو جلب میکنه
۱۳_ عاشق تغییر دکوراسیونم کلا از تغییر وتنوع خوشم میاد میگن که خوش سلیقه ام
۱۴_ رک‌وراست حرفمو میزنم مخصوصا بشناسمش که بعضی اوقات شده شکوفه بگه ابجیم زیادی رکه خخخخخخخخخ نشناسم طرفموسعی رعایت کنم یا اگ چیزی بپرسه بانمیدونم جواب بدم که گاهی اوقات این نمیدونم مثبته گاهی منفی
۱۵_ یه وقتایی اصلا نمیتونم کودک درونمو کنترل کنم به اوج‌میرسه به‌جایی که با بچه ها بازی کنم شیطنت کنم اذیت کنم
۱۶_ بعصی اوقات خییلی ارومم تو جایی که نشناسم وبرای اولن بار باسه خیلی ارومم خییییلی کم بیش میاد حرف بزنم
۱۷_ از کسی خوشم نیاد دیگه اسمون به زمین بیاد مهرش به دلم نمیشینه وبرعکس
۱۸_ هیچ وقت نشده حال کسیو بپرسم اس ام اس بدم مگر اینکه خودش پیام بده حس میکنم مزاحم میشم یا این که شاید خوشش نیاد ولی پیام بده کلی کارم سرم ریخته باشه طوری برخورد میکنم انگار بیکارم
۱۹_ اصلا بد قول نیستم سروقت بخوام جایی باشم همون ساعت اونجام از منتظر موندن بیزارم
محسن قبلش یه خبر کوچیک میدادی بد نبود
من از ارامش عزیزم دعوت میکنم خیلیا تو ذهنم بودن خخخخخ دیگه شرلوک عزیزمو دعوت کردم

نویسنده :آرامش   آفلاین
سلام
نقل قول:من از آرامش عزیزم دعوت میکنم خیلیا تو ذهنم بودن خخخخخ دیگه شرلوک عزیزمو دعوت کردم
ضمن تشکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....خب همون خیلیا رو می گفتی ....منم لازم نبود اینقدر فسفر بسوزونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جدیداً من و شایسته طی یه ماجرایی فهمیدیم جفتمون رو دست شرلوک بلند شدیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخه کی میاد خصوصیات خودشو بنویسه......غیر اینه که همش از خودمون تعریف می کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی خب الان مجبورم می فهمین ...مجبور
اول از همه خصوصیات من از نظر دوستام:
یک آبانی خاصمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ، یک دوست فوق العادهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ، خوش اخلاقمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد، مؤدب و قابل احترام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ، فهمیده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و خوش فکر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد، صبورمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد، مهربونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو اهل کمک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.
ولی من بهشون گفتم نمیام :
کله شق ولجبازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد لوسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدحرص دربیارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدحرف گوش نکن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددختر بد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد شرلوک الکی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودمم نفهمیدم بلاخره کدومم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اما خصوصیاتم از نظر خودم

1- وقت شناسم اونقدر که اگه قرار باشه ساعت 6 صبح جایی باشم ساعت 10 به 6 ائنجام منتظرم 6 بشه برم تو ....مگه کلا تمایل زیادی به رفتن نداشته باشم که دیر میرم
2- اهل کمک به دیگرانم
3- برام دوست مجازی و غیر مجازی نداره ......دوست دوسته
4- به همه اعتماد می کنم چون معتقدم اعتماد اعتماد میاره
5- هیچوقت خودمو به کسی تحمیل نمی کنم اما تاحالا کسی از دوستی باهام منصرف نشده ...غیر یکنفر (البته اون یه نفر اخلاقش عجیبه)
6- کلا سنگ صبور دوستام هستم و رازدار خوبیم ....اگه کسی بهم بگه به کسی نگو دیگه حتی به خودشم نمیگم
7-اگه از دست کسی ناراحت شم ...رک بهش میگم که به فلان دلیل ازت ناراحتم ولی قهر نمی کنم...شده با خواهر برادرام جنگ جهانی داشتیم ....ولی یه ساعت بعدش بهش گفتم بیا چایی بخوریم ...این خصوصیت خونوادگیمونه
8-بین اختلافات بین دوستام همیشه نقش میانجی رو دارم ....ولی سعی می کنم خیلی بیطرف نباشم ...چون معتقدم بلاخره حق نباید پایمال بشه (گاهی بی طرفی باعث میشه حق فرد محق ضایع شه )
9- به فال اعتقادی ندارم
10-اهل مد نیستم ...و اعتماد به نفس درنوع پوشیدن دارم ........
معتقدم گاهی ناهماهنگی خودش یه جور هماهنگیه ....همیشه نباید سرتاپا رو ست کرد
11- سعی می کنم به همه احترام بذارم
12 اهل تماشای فیلم و سریالم (یه جورایی معتادم )
13-اهل دروغ نیستم ولی توریه می کنم که اینم خیلی بده ...باید ترکش کنم
14-یکمی لجبازم و شاید بخاطر همین مغرورم باشم
15-از نظر دوستان و فامیل فردی بسیار اجتماعی و شر و شیطونی هستم ....البته کمی هم زبون دراز ...از پس زبون همه برمیام ...مگر اینکه نخوام باهاش جواب کاری کنم ........
با اینکه خودم تنهایی و خلوت رو ترجیح میدم اما اگه تو جمعی باشم پر سرو صدا و شیطونم ....سریع با محیط اخت میشم
16-یه اخلاق خیلی وحشتناکی دارم .........با همه سریع ارتباط برقرار می کنم ....اما ارتباطمو با کسی قطع نمی کنم
شده با فردی تو دانشگاه چندین سال دوست نزدیک بودم ....ولی اصلا ازش خوشم نمیومده...چون دوست ندارم کسی ازم ناراحت شه رفتارم طوریه که طرف متوجه نمیشه ...یعنی نشده....به نظرم این بده ....باید حد تعادل وجود داشته باشه
17-تقریبا بد غذام ..........اهل بخور بخورم نیستم ...بیشتر اهل تنقلاتم تا غذا..ولی غذای مورد علاقم آش رشته و پیتزا و آش جوشپاره (می دونم نمی شناسینش ...بعدا بهتون دستور پخت میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)است
18- خیلی به کسی زنگ نمی زنم پیام بدم مگر اینکه خودش پیام بده حس میکنم مزاحم میشم یا این که شاید خوشش نیاد ولی پیام بده خیلی نمی تونم بهش نه بگم
فکر نکنین از رو شایسته کپی کردما ...خب خصوصیت منم هست دیدم قبلا اون نوشته :)
19- یه خصوصیت بد دیگه ای که دارم ...گاهی از شدت خجالت ...خندم میگیره و پخش زمین میشم
یه بار توی خیابون بدجور خوردم زمین ....از شدت ضربه پاهام کبود و خونی شد و دستام خراش برداشت...ولی از شدت خنده نمی تونستم خودمو جمع کنم ....وقتیم که مردم با نگرانی میومدن طرفم ........تنها کاری که کردم صورتمو پوشوندم که نبینن دارم می خندم....دیونه هم خودتونین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وسایلمو خیلی به کسی نمیدم ....هربار هرچیزی به داداشم دادم یعنی دیگه باید قیدشو بزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20- یه خونه شلوغ و شهر شامی رو بهم بدین بگین 10 دقیقه جارو شده تحویل بده .....9 دقیقه ای تحویل میدم....حافظه تصویریم نسبتاً خوبه ...هرچی رو هرجا بذارم یادم می مونه ...برای همین خونه رو به صورت ام پی تری جمع می کنم .....ولی بعد هر کی هر چی میخواد باید از خودم بپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آخیش تموم شد
تازه داشتم خودمو می شناختما ...کلی خصوصیات دیگه هم پیدا کرده بودم...ولی دیدم رسیدم به بیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از قدیم گفتن کاسه نمی خوامو پر ترش کن ....حکایت منه ...از همه بیشتر شد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب از جاییکه تمام بالاییا دیدم میزنن به تخت سینشون از نفر قبلی که اسمشونو گفته شکایت می کنن ...گفتم نکنه رسمه برای همینم :
شایسته الهی شرلوک کلاساتو شرکت نکنه .....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و اما نفر بعدی
SHL : همون سهیل خودمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدو بیا

نویسنده :ŞɦŁ ΛŔĩø   غایب
با سلام خدمت دوستان .

من به آرامشم گفتم اسمم  رو نیاره.

خب خصوصیات من فکر نکنم به 10تا برسه :D

هرچی یادم بود میگم

خصوصیات یعنی کسی مثل من نباشه دیگه  یا اینکه کمتر باشن

1-من بعضی چیزای خوردنی رو اصلا دوست ندارم مثلا من اصلا چایی نمیخورم یا خیار نمیخورم فلفل سیاه نمیخورم ... خیلی چیزا هست.ولی عاشق شیرینیجات :)
2-رفاقتم خاصه از من ادم یک  رفیق داره یا داره یا نداره منم یدونشو دارم ک خیلی برام عزیزه و رفاقتش ثابت شدست رفیقم علی تو داری و نداری رفاقت کرد پام :D
3-من مثل خیلی ها تو زندگیم دوران نوجوانی سختی زیاد کشیدم مشکلات خانوادگی عامل اصلیش بود .
4-یسری چیزا برام خاص هستن یسری عدد هستن همجا هستن تو زندگیم مثلا عدد 021 خیلی جاها تکرار شده برام عدد 03 و 08 تاریخ تولدم 3/8 بعد سال دوم دبیرستان شماره کلاسم 03 بود و سال سوم 08 بود تاریخ انقضاء 2 تا از کارتام 03 ماهش هست یا  ...
5-من  ادمی نیستم درد دلمو بکسی بگم از گذشتم با کسی حرف بزنم این موضوع خیلی هارو اذیت میکنه نمیدونم چرا میخوان بدونن کلا دوست ندارم بگم تحت فشار ی چیزایی بگم :D
6-از ادمای با معرفت خیلی خوشم میاد .:)
7-جدیدا تو نت اجتماعی تر شدم :)
8-رفتار دنیای مجازی و دنیای حقیقیم خیلی فرق میکنه اونی نیسم ک فکر میکنی فقط کسی میفهمه منو ک از نزدیک دیده باشه منو
9-ادم نسبتا عصبی هستم ب گفته دوستان :D
10-من  انتقادپذیرما ولی دوستان میگن اصلا انتقادپذیر نیستم
11-اصلا تحمل نمیکنم کسی دوستمو رفیقمو ناسزا بگه اذیت کنه خلاصه ناراحتشون کنه واسه همه حرفا جواب خواهم داشت :D
12-بشدت ادمیم ک کینمو خالی میکنم خدانکنه از کسی کینه داشته باشم اگه داشته باشم انقدر صبر میکنم تا همه چی بخوابه همهچی فراموش بشه اونوقت انتقام میگیرم :D روش خودمو دارم :D
13-از عشق هم میگم اگه دختری رو خیلی دوست داشته باشم براش همه کار میکنم یعنی کاملا تک پر :D ولی الان کلی پرم :D
14-اهان خیلی خیلی خیلی وطن پرستم میدونم همه اینجورین :D
15-اها خوبییییییم چقدره خوبم من :D

من بیشتر از 15تا نمیگم میل خودتونه

نفر بعدی hyomin

بدرود.

یه چیز یادم رفت عاشق دست پخت مادرم هستم چون برام خیلی کم غذا درست میکنه مادرم عکاسی داره برای همین نمیرسه غذا درست کنه شاید در سال کمتر از تعداد انگشتای دست غذاشو بخورم ولی بخورم زیاد میخورم

یکی دیگم هست دانشگاه ک میرفتم قبلا 1 2 سال پیش خونه دانشجویی داشتیم بعد دانشگاه غذای 3شنبش زرشک پلو بود یکی از دوستام نمیگم اینجاهم عضوه زرشک مثل من خیلی دوست داشت اون ساعت زرشک نمیتونست بخوره بهم میگفت 2 بار غذا بگیر یکیشو بجای خودت بخور یکیشم بجای من، من مجبور میشدم 2بار بخورم ، 2بار کامل میخوردم با اشتهای زیاد .
اینم از معرفتم
دل دنیا رو خون کردی که این جوری تو رفتی

تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی

مثل حس یه عشق تازه بودی

مثل افسانه بی اندازه بودی

هیچ کی برای من شبیه تو نبوده

دنیا چه بی رحمی آخه تنهایی زوده

مثل حس یه عشق تازه بودی

که این جوری تو رفتی

مثل حس یه عشق تازه بودی

[mp3]http://www.up.tooptarinha.com/uploads/Morteza%20Pashaei-To%20Rafti.mp3[/mp3]

نویسنده :پَلَــنـگ مَلَــنـگ   غایب
سلامممممممممممممممممممممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنون از دعوت سهیل عزیزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1=اعتمادبه نفس بالایی دارم به اندازه ای هست که سقفابریزهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2=پرشوروباذوق هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3=بچه ها میگن خیلی شیطونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداماازمن مظلوم تر پیدانمیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4=هنرمندم کلاازهرانگشتم یه هنر میبارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5=باهوش و خوشگلممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتعریف نیستاااااااااااااابقیه میگنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6=ادمی که توواقعیت هستم تو دنیای مجازی اصلا نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7=به موسیقی همه جوره علاقه دارم جز سنتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8=تودوستی بامعرفتمو برای دوستام ازچیزی کم نمیزارم اما خب بماند دوست واقعی کم پیدامیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9=دو رو اصلا نیستم ازادمای دو رو ام بدم میادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10=خب برعکس ظاهر که دختره خیلی شاد به نظرمیام تو باطنم غمگینم دلمم زود میگیرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
11=رابطم بادخترای لوس واقعااصلاخوب نیس چون تحمل کردنشون برام سختهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12=زودرنج ام خیلیییییییییییییییییییییییی زیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13=به یه چیز گیر بدم ول کن نیستم خداییش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14=ازکاره خونه زیاد خوشم نمیاد اما از غذادرست کردن خوشم میاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15=عاشق فیلم نگاه کردنم واقعا بهم ارامش میدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16=سخت اعتماد میکنم امااگه اعتماد کنم تاوقتی بهم یکی خیانت نکنه و اعتراف نکنه این اعتماد از بین نمیرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17=گاهی اوقات دم دمی مزاج میشم که اصلا خوب نیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18=درطول روز اعصاب ندارم اما بعد ازظهر به بعد اخلاقم خوب میشه نمیدونم چرامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19=شاید باورتون نشه اما از مورچه خیلییییییییییییییییییی میترسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20=عاشق گل رز ابی و بنفش و سیاهممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفره بعدی از اجی گلم پرهامه جون دعوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ღBεαυтч ɢıяʟღ
_وجودداریم اما حقیقت نداریم!

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :BiranG   آفلاین
سلام به همگی
چالش سختیه ،نمی دونم الان 20 حقیقت آماده دارم یا نه ولی شروع میکنم

1- زیادی مهربونم .
2- درعین لجیازی و زبون درازی مظلومم
3- رک هستم
4- زود جوش میارم و زود بیخیال میشم و فراموش میکنم
5- خودم از حرفام نرم ترم
6- مغرور ، خیلی روش کار کردم ولی خیلی تغییر نکردم
7- شیطون (تو سابقم ترکوندن دانشگاه هست)
8-اهل شوخی و خنده هستم ولی در عین حال خیلی می تونم جدی باشم بطوری که ازم حساب ببرن (خوددرگیری مزمن بهش میگن)
9- خاکی هستم و زود صمیمی میشم و دوست پیدا میکنم ،باز هم مثل قبلی یه موقع هایی لال میشم اونوخت بنظر میاد دارم خودمو میگیریم (هععععی روزگار)
10- باهوشم ،زود از همه چی سر درمیارم
11- تو کار فنی خوبم
12- رو شکستن دل دیگران حساسم، اگه ناخوداگاه دل کسی رو بشکونم خیلی ناراحت میشم .
13- خیلی اهل تلافی نیستم مگر اینکه خیلی پر رو بازی دراورده باشه طرفم.hate onion head
14- وقتی راهنمایی بخان ازم مشاور خوبیم .
15- با همه باهوشیم (blush crazy rabbit) یه موقع هایی شوت میزنم و نمی گیرم منظور بعضی حرفها رو
16- تحمل آدمهای بیخیال رو ندارم .
17- پر حرفم dong onion head
18- خیلی عشق خوردن نیستم ولی غذا هم کم نمی خورمم.
19- خوش قولم (تقریبا- جدیدا سوتی دادم )
20- برای همه نقش مادر رو ایفا میکنم ،هر کی به من میرسه از مشکلاتش میگه و کمک میخاد
باورم نمیشه ...........بالاخره تموم شد

بچه ها من نمی تونم شکلک بذارم :(

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
باسلام وخسته نباشیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مث اینکــه ی اشتباهی شده ولی خب...
مرسی از اتنای عزیزم که منو دعوت کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی بنظرم خیلیای دیگه هستن هنوز که قبل از من ب چالش کشیده بشن!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18سالمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیدونم ربطی نداره ولی حقیقته!

یه خورده بداخلاقمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه خورده لجبازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه خورده دیرجوشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه خورده مغرورمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه خورده حسودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

متنفر از دروغمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

متنفر از دوروییمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگن که مهربونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دست ودلبازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شوخ وشیطونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوش خندهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عاشق درسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ریا نشه شاعرم هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جدی به نظرمیاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرحرفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگن که شبیه اینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوست داشتنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیگن البته!

مامهریا دل نمی بندیم..ولی وقتی دل بستیم...تا آخرش هستیم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستش دوستای من تو انجمن زیادن..اصلا نمیدونم کیو بگم که شرمنده نشم...
ماندانا...فاطمه مریم...مبینا...زینب..سارا...عاطفه...نازنین...مهسا...حانیه...رویا...
ولی خب...مریم جون دعوتنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اَز حِســـــادَت بَعضـــیــــــآ بِـــه خـــُـــودم خــــُــوشــــم میــــــآد

بــــه قـــُـولــــه ✘شـــآدمِهــــر✘ حِــــســـه خــــــوبیــِـــه

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
سلااااااااااااااااااااممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میدونم خیلی زود اومدم جواب بدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب از کجا شروع کنیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اومممممممممممممممممممممممممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-شاید فکر کنید تنبلم ولی در عین حال که خیلی زرنگم راحت طلب هم هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2-لجباز
3- کم حرف
4-رک
5-دیر دوست میشم
6- حرفو یه بار میزنم
7- زبون نیش دار ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(الکی)
8-اگه بحثی پیش بیاد کوتاه میام که تموم شه
9- دل نازک
10-باهوشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بلههههههههههههههههههههههه
11-پلید نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خودتونید پلییییییییییدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12-دوست داشتنی
13- عزیز
14- ماه
15- گلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چشمتون دربیااااااااادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
16- عاشقم شده بعد من عاشقش شدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
17-خانووووووووووووووممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18-پایهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (چهارپایهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
19-خاتونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20-آشپزیمم خوبهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چشتون درااااااااااااااااااااااااادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
21-زرنگ
22-شیطون
23-امیدوارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زیادشدا بستونه دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصنم فک نکنید نفر بعدی یادم رفته هااااااا

مامان نغمه ی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-->> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :** نغمــــــــــــــــه **   آفلاین
سلام
به خاطر دیر اومدنم شرمنده مسافرت بودم
چیکار کنم دست رد به سینه ی تک عروسم بزنم و نیام
نه میشه نیام
مگه ميشه؟!...مگه داريم؟!
اصلا مگه داريم؟!..مگه ميشه؟!
اینم 20 حقیقت بنده
1- دخمل آرومی ام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2- کم حرفم ولی با همسری پر حرف مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3- کم خرجم ( این یکی رو همسری خیلی دوست داره )مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4- به موسیقی علاقه دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5- اهل غیبت کردن نیستم تا الان با همه رک حرفم رو زدم تا پشت سرشون حرفی نمونه
6- فضول نیستم
7- زنگ تفریح زندگیم استخرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
8- آشپزی بلد نیستم ( دلم به حال همسری میسوزه ) قول میدم یاد بگیرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
9- تمیز کردن خونه رو دوست دارم یه جورایی بهم آرامش میده ( یعنی یه اتاق خیلی کثیف رو بدید به من تا برق بندازمش ) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10- تو کاردستی مهارت زیادی دارم
11- نقاشی ام اصلا خوب نیست
12-رفیق بازم در حد تیم ملی الان با دوستای راهنمایی به بعدم هنوز در ارتباط ام
حتی اگه اونا بهم زنگ نزنن من بهشون میزنگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13-عاشق بچه هام ( تو مهد و پیش دبستانی چند سالی کار کردم ) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
14- دلم بگیره میرم امامزاده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15- تو برنامه ریزی کردن دقیقم
16- عاشق تنهایی ام ( و در آینده ای نه چندان دور دلم برای تنهایی های دوران مجردی تنگ میشه میدونم )
17- از سوسک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدو کله پاچه به شدت متنفرم
18- به بیشترین چیزی که تو پوششم بهش میرسم روسری و ساق دسته
این دوتا همیشه باید ست باشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19- عاشق گل هستم مخصوصا خشک کردنشون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
20- و آخریش اینکه اینجا رو دوست دارم این یه حقیقته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از عروس گلم بابت دعوتش ممنونم
حالا به افتخار نفر بعدی از جاتون بلند شین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کسی نیست جز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :maryam ss   آفلاین
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مقدمه چینی بلد نیستم میرم سر اصل مطلب
1- با افتخار فروردینیم
2: بچه خرخون کلاسم
3- خیللللللللللی ادم خرابکاریم و دست و پاچلفتی :|
4-آشپزیم..عی بدنیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5-هنر خاصیم ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نقاشی.موسیقی و.. هیچییی
6-از کسی بدم نمیاد ولی خدا نکنه با یکی لج کن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7- نمیتونم با یکی خیلی صمیمی شم...
8-ازهمه نوع حیوونی بدم میاد به جز روباه
9- خاطرات هرروزمو تو دفتر خاطرات مینویسم
10-ازبادمجون بدم میاد
11- خاطرات خون اشامو خیییییییییییییییلی دوست دارم
12- بزرگترین فانتزیم اینه که تام و جری صلح کنن :|
13-تقریبا زیاد میخندم
14-بدم میاد یکی کوچیکتر از خودم زود صمیمی شه باهام
15-از کسایی که احترام نگه نمیدارنم بدم میاد
16- عاشق خانوادمم
17- خیلی ادم سوء استفاده گریم و این بده:(
18- تو شوخیا سعی میکنم با جنبه باشم ولی رو یه چیزایی حساسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19-قیافم شبیه آدمای دپه
20 - خیلی خیلی جانی دپو دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مرسی از نغمه خانوم برای دعوت من  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من هم S A D E G H رو دعوت میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
خب همينجا چندتا فحش به سوي اس اس روانه ميکنم 
از روي ابراز علاقس خخخخخ
ميدونم يکم دير اومدم تو تاپيک
حقيقتش حال نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الانم فک نکنم روي هم 20 تا بشه
شايد 10 تا بزور
حالا زورمو ميزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

يک- مرداديم
دو- 2 ساله دبيرستان رو تموم کردم تا همين چند وقت پيشم هيچ فکري براي ايندم نداشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سه- الان خيلي برنامه ريختم خخخخ 
چهار- ميخام برم حوزه درس بخونم....تا الانم کارا داره درست پيش ميره 
پنج- خراب رفاقت بودم....ولي به خاطرش ضربه زياد خوردم الان با بقيه به جز چندنفر ديه مثل سابق رفتار نيکنم
شش- به نظرم آدميم که ارزشم خيلي دير فهميده ميشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:)
هفت- کتاب خوندن رو دوست نداشتم و اصن فک نميکردم ي روزي بايد بخونم....الانم بنا به دلايلي دارم ي کتابايي ميخونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هشت -  جزء اتباع حساب ميشم
نه- تو دنيا واقعي خيلي دير جوشم، ولي جوش بشم، جوري جوش ميشم که  جاي خال جوشش بمونه
ده - ادمي بس freak هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
يازده - بيخيال بودم...بيخال ميگم بيخيال ميشنويامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....ولي الان کمتر
دوزاده-  کار ميکنم ي سال صحافي فقطم عمرمو اونجا تلافي کردم با اين که اوستا شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  الانم زدم تو کار تجارت خخخخ
سيزده - ي سالگي ي مريضي حاد گرفتم....عوارض اون مريضم الانم داره روم تاثير ميزاره
چارده - سيه چردم....لاغر
پونزده - بدنسازي....واليبال....فوتبال....پينک پنگ....هندبال....پارکور

خوب من از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دعوت مينايم
 دوران جاهلیت
زندگیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان