آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

چالش 20 حقیقت
زمان کنونی: 11-23-2020، 08:37 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 20575
آخرین ارسال: ch_77
پاسخ 51
بازدید 7401

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حقیقت 20 چالش

چالش 20 حقیقت
نویسنده :20575   آفلاین
نفر اول ٬ بیست تا حقیقت از خودشو میگه و بعد ٬ نام کاربری کسی که میخوادو زیر پستش مینویسه
من ( یا اگه خواست خودش ) به اون کاربر آدرس اینجا رو پ.خ میدیم و باخبرشون میکنیم که شما ازشون چی خواستین ؛ این به این معنیه که به گفتن بیست حقیقتِ خودش دعوت شده
پس اونم میاد و بیستای خودشو میگه و نام نفر بعدی رو زیر پستش میاره تا دوباره....

حـــــالا موضوع اصلی اینجـاست ؛ خیلیا شاید بگن.. بیست حقیقت از چی ؟
این بیست حقیقت میتونه راجب خودتون ٬ اعتقاداتتو به موضوعات مختلف ٬ علاقتون به جایی٬ کسی ٬ انجام کاری ٬ چیزی یا شایدم استعدادا و طـــرز فکرو...... باشه ! در کل چیزایی که فکر میکنید جالبه بقیه راجبتون بدونن....درسته اولش شاید آسون نباشه ٬ اما خوب میشه یه نگاهی به نکته ها وچیزایی که از خودمون میدونیم بندازیم

**اگه بیشتر از یه بار دعوت شدین میتونین بیستای دیگه بنویسین ( که یکم سخته ) یا فقطـــ بیاین و اسم کاربری رو که میخواین بنویسین یا اصلا کلا کاری نکنین

پس همتون بیست حقیقتِ خودتونو آماده کنین که شاید شما هم به رو کردنش دعوت بشین !

به عنوان نفر اول دعوت م یکنم از

ADMIN

تا 20 حقیقت از خودش بگه

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
سلام
از صادق ممنونم منو دعوت کرد به چالش
صادق یه دنیا ممنون

خب شروع می کنم با موبایلم اگه یه حرفی رو اشتباه یا جا انداختم معذرت

1-عشق عشق عشق عشق عشق کره ای هام بیان بخلم :)
2-شکلات خیلیییییی دوس دارم من و شکلات اسم کاربریمم که شکلاته
3-از گربه خیلییی میترسم دلیلشم اینه که یه بچه گربه بغل کردم مامانش مثل روانیا پرید سر و کلم بی ادب
4-خیلی احساساتیم خیلی خیلی
5-دوست داشتنیم (از خودم تعریف نمیکنم)
6-بداخلاقم حوصله هر ادمی رو ندارم
7-از بچه ها بیزارم خیلی لوسن
8-خیلی خیلی خوش خندم همیشه خنده رو لبامه
9-کارتون زیاد میبینم
10-روی موبایلم خیلی حساسم دست یکی بخوره بهش جنازه میشم جنازه میشه
11-جیغ جیغو هستم فدای خودم بشم نازی
12-از ادمایی که بی ادبن خوشم نمیاد
13-هر شب قبل از اینکه بخوابم موزیک گوش میدم اونم کره ای
14-آهنگای بی کلام رو خیلی دوس دارم
15-خیلی خوابالو هستم اکثرا خوابم
16-دوستام برام خیلی مهمن قدرشونو میدونم
17-کم اتفاق می افته ناراحت شم از دست کسی شدمم می بخشمش ولی تکرار کنه دیگه به سلامت
18-مدرسه رو خیلی دوس داشتم ارامش عجیبی بهم میداد
19-خیلی حرص میخورم زودم حرصم میگیره به هر دلیلی
20-اینجا رو دوس میدارم فن رو میگم نسبت به انجمنای دیگه عالیه عالی

خب نفر بعدی

خیلی دوسش دارم ناراحتیش رو ببینم اشکم درمیاد rooya joooon رو دعوت میکنم موفق باشی عزیزم

نویسنده :royajoooon   آفلاین
سلام...خیلی ممنونم از مریم جووووونم که منو به این چالش دعوت کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
1-عااااااااااااااااااشق گروهGirls Generationهستم..یعنی یه دونه ام وی نیست که من ندیده باشم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2-دوست دارم همیشه ادمارو درک کنم اما نیدونم چراهیچکی منو درک نمیکنه
3-ازخون خیلی میترسم دلیلشم اینه که یه بار سرم زدم وقتی تموم شد پنبه رو سفت قشارندادم و خونش همینطور رو اون یکی دستم میریخت(یه مشت خون)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4-اسب و خیلی دوست دارم
5-متولد مردادم(مرداد تاج سره!)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
6-یه خورده خودشیفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
7-ازادمای رک خوشم میاد..همچنین روراست
8-هیچ وقت دوست ندارم ناراحتی کسی رو ببینم اگرم ببینم مطمئنا کمکش میکنم
9-خییییییلی شیطونم جوری که مامانم نمیتونه کنترلم کنه!ولی نمیدونم چرا تومدرسه اینطور نیس مظلوم نما میشم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
10-باکسی لج کنم دیگه محاله ممکنه رفتارمو باهاش تغییر بدم
11-کینه ای نیستم ! شاید اولش از طرف کینه بگیرم ولی بعدش که فکرمیکنم و میفهمم شاید منم یه اشتباهی کردم کینه اش از یادم میره!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
12-دعوایی نیستم ولی کل کل ودوست دارم!اما اگه توش توهین ببینم زبونم نیش دارمیشه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
13-فوق العاده مرتبم...!
14-ازبچه ها خیلی خوشم میاد...هیچ وقت باهاشون بدرفتاری نمیکنم درحد امکان!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
15-مغرور نیستم خودمو بزرگ تراز بقیه نمیدونم کوچیکم نمیدونم
16-بدیم اینه که یه خوده حسودم...!
17-اگه یکی توهین کنه تاجایی که بشه میچزونم ولی اگه نشه جوش میارم جیغ جیغ میکنم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
18-ازاین انجمن فوق العاده خوشم میاد...اولین انجمن کره ای ک باهاش اشناشدمم همین جاست !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
19-بادین وایمانم
20-دوستون دارم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفریعدی که میخواستم دعوت کنم ساغربود ولی چون نیست دوست عزیزمو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو دعوت میکنم پاشو بیا!

♥مهمان♥ دقایق خوشی رابرای شما ارزومندیم

سریال های کره ای--->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سریال های کره ای درحال پخش--->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم های کره ای--->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :?.Dr   آفلاین
سلام ....سپاس رویا جان برای دعوتت ...آخه من رو چه به چالش ....
خب چه کنیم که دعوتمون کردی دیگه .....

1. خیلی اهل نت نیستم    و اولین باری که یه جا  عضو شدم اینجاست ...

2. درک چیزای تصوراتی برام سخته ...

3.به شدت علاقه به پزشکی دارم  یادمه وقتی بچه بودم هر جونوری میدیدم
میخواستم ببینم داخل بدنش چه شکلیه و خلاصه خیلی از جونورا رو کشتم

4. از هر موجودی که پر داشته باشه وپر بزنه میترسم بطور فجیع مثل مرغ و خروس و کبوتر وجوجه وطاووس و...

5.بدترین عذاب برام اینه که ببینم یکی درد میکشه و نمیتونن خوبش کنن به شدت تحت تاثیر قرار میگیرم برای همینم دوست دارم پزشک بشم تا حداقل کاری که میکنم این باشه که ببینم یکی خوب شده و خوشحاله ....

6.خب باحال و باجنبه و مهربون والبته اهل شوخی هستم اساسی (اینو خودم نگفتم ها استاد فرمودند ) ..

7 . خب درس خونم نه از روی اجبار از روی علاقه ....
8. درطی دوران دبستان اصلا درس نمیخوندم تاحدی که یکبار دبیر سال دومم از کلاس بیرونم کرد بعلت ننوشتن تکالیف ..راستش اصلا درک نمیکردم چرا باید درس بخونم ومشق بنویسم ....

9. رفیق بازم اساسی ..ولی خب خانواده در اولویت قرار داره ..
10 . همه جور آهنگی گوش میدم فارسی .انگلیسی.روسیه ای .کره ای . فرانسوی . عربی .بندری و...

11.عاشق بندرم عاشق غروب ساحلش ...
12.به شدت راز دارم ...
13.علاقه زیادی به خریدکردن دارم مخصوصا لباس وکفش ودکوری و ...
14.اهل ورزش بودم اساسی در زمینه فوتسال هم خیلی موفق شدم تو همه پست ها هم بازی کردم ولی بعلت مشغله درسی چندسالی میشه کنار گذاشتم ....
15.روی افرادی که برام مهم هستن حساسیتم زیاده و کوچکترین اتفاقی براشون بیفته تمام تلاشمو میکنم کمکشون کنم ....
16.از قورمه سبزی و قیمه متنفرم حالم بهم میخوره کلا ...
17.اگر با یکی بحث کنم سرموضوعی و حس کنم داره راست میگه ومن اشتباه کردم خیلی راحت میگم که من حرفم اشتباه بوده وحرفشو قبول میکنم ....

18 .حرف یکسری افراد تو زندگیم خیلی روم تاثیر میزاره بشدت کلا انرژی مثبت زندگیم هستن ...
19 . علاقه زیادی به بستنی دارم خیلی خیلی زیاد کلا همه مدله ش رو پایه م ..
20 . راست ودرست بودن تو زندگیم همیشه حرف اول رو میزنه ....

من هم از مایاااااا دعوت می کنم بیاد و به این چالش بپوینده.

نویسنده :maya20   آفلاین
سلام با تشکر از lmh که منو دعوت کرده به این چالش
راستش حرف زدن درباره خودِ آدم خیلی سخته ولی 20 حقیقت درباره من
1- خیلی مهربون
2- حقیقت جو
3-اصلاً اهل نیش کنایه یا طعنه نیستم ,رک و راست
4- عاشق بچه ها
5- چهار زبان زنده دنیا رو خوب حرف میزنم و مینویسم فرانسه , هلندی,ا نگلیسی, عربی
6-ازدواج کردم و یه پسر دارم(عشق من تو دنیا همین پسره است)
7-عاشق کیف خریدنم اولین چیزی که توی یه خانم توجهمو جلب میکنه کیفشه (عجیبه نه؟)
8-عاشق دریام آرامش عجیبی برام داره
9-بین فیلم و سریال سریالو بیشتر دوست دارم
10-سریالای هالیوود خیلی میبینم
11-سینما رو دوست دارم
12-از کار خونه (گردگیری , جارو کردن , ظرف شستن )متنفرم
13- از عذا های ایرانی قرمه سبزی و فسنجون خیلی دوست دارم
14-عاشق تکنولوژیم و چیزای مدرن و جدیدم, دوست دارم همۀ چیزای جدیدو امتحان کنم
15- اهل سیاست نیستم
16-از گفتگو های طولانی تلفنی متنفرم (تقریباً همیشه بعد از دو روز وایبرمو قطع میکنم)
17- ورزش مورد علاقه ام شنا ست
18- موزیک دوست دارم بخصوص غربی
19-تلویزیون رو فقط بخاطر اخبار نگاه میکنم
20- در پایان هم باید بگم عاشق وبگردی ام

من هم از وونوشه جون دعوت میکنم بیاد

نویسنده :vanooshe   آفلاین
ممنون از مایای عزیزم بابت این دعوت 
دست گلت درد نکنه

ولی من قبلا توی این چالش شرکت کردم، سومین نفر بودم؛ اینم لینک پستم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 عزیز رو دعوت می کنم.

باشد که رستگار شوید!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :D®.F@K3   آفلاین
سلام به همگی
با تشکر از ونوشه خانوم بابت دعوت
خوب اینجا چی داریم ؟!

1- من یه دخترم که 3 سالی هست خرجمو خودم میدم و بهش افتخار میکنم
2- تا حدودی تنبلم ولی پاش بیفته هیچ کس اندازه من به کاراش اهمیت نمیده
3- یکمی عصبیم و گاهی عصبانیتم ترسناک میشه (مثلا یه بار یه خبر بد بهم رسید گیتارو کوبیدم تو دیوار خوردش کردم)
4- چند وقتی هست نامزد کردم و آخر شهریور ازدواج میکنم
5- عاشق دوستامم چه مجازی چه دنیای واقعی
6- جیغ جیغو نیستم و با منطق برخورد میکنم
7- دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم و از دیگران هم همین انتظار رو دارم
8- کسی که بهم خوبی کنه جواب بهتری میگیره
9- کسی که بهم بدی کنه باید قبلش به عواقبش فکر کرده باشه
10- عاشق خونواده و مخصوصا داداش نیمای گلمم که دنیارو جاش نمیدم
11- چندساله تو عکاسی کار میکنم که واقعا دوسش دارم
12- اهل بحثم و تو همه بحثا تقریبا شرکت میکنم تا جایی که منطق وجود داشته باشه
13- عاشق غذا خوردنم ولی هرچی میخورم چاق نمیشم
14- نوشیدنی گازدار رو خیلی میدوستم و جز منوی غذای هر روزمه به خصوص ساندیس انگور
15- سینما رفتن خیلی دوست دارم ولی متاسفانه شهرمون سینما نداره جاش منم کل ساعات بیکاری میشنم پای کامپیوتر سریال میبینم
16- تعریف نباشه مهربونم و بین دوست و فامیل خیلی محبوبم (حتی بیشتر از برادرام)
17- قبل از آشنایی با نامزدم از همه پسرا جز داداشام بدم میومد
18- بیش از حد دیوونم و تو خل بازی رودست ندارم
19- اهل همه نوع ورزش هستم و فقط دوست دارم با دیگران شاد باشم
20- اگر آهنگ نباشه بازدهم توی کار 60 درصد کاهش پیدا میکنه و موقع خواب حتما آهنگ گوش میدم

من که کسای زیادی رو اینجا نمیشناسم و از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دعوت میکنم
شانسی انتخابت کردم اگر قبلا اومدی به یه نفر دیگه بگو تو هم

نویسنده :20575   آفلاین
چشممون به در خشک شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
معذرت بابت اینکه ندیده بودم پیام شکوفه جونومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بله من قبلا اومده بودم تو مسابقهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برا همین از ماندانای عزیزم دعوت میکنم بیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اَز حِســـــادَت بَعضـــیــــــآ بِـــه خـــُـــودم خــــُــوشــــم میــــــآد

بــــه قـــُـولــــه ✘شـــآدمِهــــر✘ حِــــســـه خــــــوبیــِـــه

نویسنده :†▶♕мαηɗαηα♕◀†   غایب
بنام خدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلووم به همگی
تچکر از پرهامه جون اولمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
و اما حقیقتای منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1)خــــودم هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2)
ﺗﻮ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ب ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻡ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3)  اﺯ ﺑﭽﮕﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

4) ﺗﻮ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﮐﻮﺩﮐﯿﻢ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5)تو خونمون زندگی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

6)خوراکیه مورد علاقم غذاست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

7)ﺑﺎ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﻡ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

8)یک ساله ک 12 سالمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

9)همه میگن خیلی پروئم..یکم خل میزنم..منطقیم..رکم..پرحرفم..یه خورده حسودم..جنبه ام بالاس..خستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..شکمو ام..تنبلم..اصلا ادم جدیی نیستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دوستام همه بهم میگن اب زیر کاهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددو رو ک چه عرض کنم سه چهار تا رو دارم پیش هر کس ی جورم!

10)از دریا میترسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدینی از شنام میترسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدراستش از ابم میترسممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11)زود جوش هستم متاسفانهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

12)اصلا جدی نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد همش مسخره بازی در میارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13)درس خون نیستم و نمره هام تعریفی ندارنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

14)فکر میکنم تازگیا یکم لوس شدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

15)حرف خودمو بیشتر از همه قبول دارمو حرف کسیو ک مخالف نظر منه عمرا قبول کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16)بیشتر معلمام ازم عاجرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مخصوصا معلم زبانم

17)بزرگ ترین مشکلم اینه ک حرف ز و س رو نمیتونم درست تلفظ کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و به خاطر همین خیلی تحقیر شدم!

18)
حاظر نیستم برا هیچ کدوم از حرفام عذرخواهی کنم برای همین سعی میکنم با اطرافیانم بهترین رفتارو داشته باشم!

19)سر خیلی چیزا عذاب وجدان دارم..فکر میکنم خیلیا رو با کارام ناراحت کردم..متاسفم ک نمیتونم از دلتون در ارم!

20)
خیلی دوس ارم استقلال داشته باشم ولی متاسفانه من برای لباسامم نمیتونم کامل خودم تصمیم بگیرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

21)از چیزای دخترونه خیلی بدم میاد مخصوصا از رنگ صورتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از کلیپسم متنفرم

22)تو زندگیم خیلیا بهم بدی کردن از خیلیا بدم میاد ولی به خودم قول دادم ک هر کی هر کاری کرد ببخشمش ولی هیچ وقت نمیتونم کارشو فراموش کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

23)از اینکه پشت سر کسی حرف بزنم خیلی بدم میاد و تا جایی ک اکانش هست این کارو نمیکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

24)دوس ندارم ی کاری کنم ک کسی ازم متنفر باشه..اگه کسیو ناراحت کنم سعی میکنم تا جایی ک ممکنه ی کاری کنم فراموش کنه بدیمو ولی گفتم ک ازش معذرت نمیخوام هیچ وقت!

25)تو جمع دوستام همیشه خندونم و همه رم میخندونم ولی با خونواده لحظه ای نیست اخم رو صورتم نباشه!

26)خیلی زود به همه اعتماد میکنم و همیشه بیشتریا از اعتمادم سوء استفاده میکنن!

بیشتر از 20 تا شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خلاصه اگه بدیی از ما دیدین حلالمون کنین

نفر بعد
!gharibe!
∞ ‌

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
با سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی از ماندانا ی گلم بابت دعوتش
ولی چون قبلا شرکت کردم از نگین مادربزرگ دعوت میکنم که بیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان